34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Суд зобов"язав прокурора внести відомості до ЄРДР

Суд зобов"язав прокурора внести відомості до ЄРДР

27.12.2013

5

2366

12 грудня слідчий суддя Кузнецовського міського суду Ковтунович М.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні скаргу Анощенка С.І., ухвалив зобов"язати прокурора міста Кузнецовськ внести відповідні відомості, що зазначені в повідомленні Анощенка С.І. щодо вчинення злочинів у сфері службової діяльності до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 

Як з"ясувалось, ще 2 грудня Сергій Анощенко звернувся до прокурора міста Кузнецовськ із повідомленням про вчинене кримінальне правопорушення. Із копії повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення, поданого 2 грудня С.Анощенком прокурору міста, вбачається, що він повідомив про те, що Куц І.В., будучи постановою апеляційного суду Рівненської області 28 листопада 2013 року (що набрала законної сили негайно після її винесення та відповідно одразу припинені повноваження депутата Кузнецовської міської ради Куца І.В.) підданим адміністративному стягненню за корупційне правопорушення, на наступний день (29 листопада) відкривав та головував на пленарному засіданні сесії Кузнецовської міської ради, приймав участь в голосуванні як депутат Кузнецовської міської ради, підписував рішення Кузнецовської міської ради, чим, на думку заявника, допустив перевищення службових повноважень(злочин, передбачений ст.365 КК) та привласнив собі функції виконуючого обов"язки міського голови (злочин, передбачений ст.353 КК) і депутата місцевої ради.

Прокурор зобов"язаний був внести відповідні відомості до ЄРДР та розпочати розслідування. Однак, станом на 10 грудня заявник не отримав жодного повідомлення про внесення відповідних відомостей до ЄРДР та початок розслідування. На думку С.І.Анощенка, прокурор свідомо не виконав обов"язки, покладені на нього ст.214 ч.1 КПК, тобто, вчинив бездіяльність з метою приховування злочину. 

Після розгляду даної справи суд ухвалив зобов"язати прокурора міста Кузнецовськ внести відповідні відомості, що зазначені в повідомленні Анощенка С.І. щодо вчинення злочинів у сфері службової діяльності до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 

Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає.

Читати ухвалу повністю:


25 листопада 2013 року Кузнецовський суд розглядав скаргу на бездіяльність прокурора міста Кузнецовська від іншого мешканця міста - Ковальчука В.І. Василь Іванович просив суд визнати протиправною бездіяльність прокурора Кузнецовська, що полягала у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР після отримання заяви В.Ковальчука про кримінальне правопорушення, зобов"язати прокурора внести відповідні відомості до ЄРДР та розпочати розслідування. 

Суд ухвалив зобов"язати прокурора міста Кузнецовськ внести відповідні відомості, що зазначені в повідомленні Ковальчука В.І. щодо вчинення злочинів у сфері службової діяльності до Єдиного реєстру досудових розслідувань. 
Всього коментарів: 5
1
Гість | 27.12.2013 | 18:26
+ (0) -
Дивний у вас прокурор. Або погано знає Закони, або занадто впевнений в собі.
2
спостеріґач | 29.12.2013 | 07:35
+ (0) -
прокурор не просто кришує Куца, він став його маріонеткою.
3
депутат | 29.12.2013 | 07:56
+ (0) -
а хіба це погано мати кишенькового прокурор?
4
прп | 30.12.2013 | 01:40
+ (0) -
Як це прокурор ослухався Анощенка, такого бути не може, чи вже горшки побили. Дивні речі у нас творяться. Коли вже наш Сергій Іванович заспокоїться і перестане тягати всіх по судах, видно, що людині нічим зайнятися.
5
вуж | 30.12.2013 | 02:43
+ (0) -
розворушив Анощенко зміїне кубло. Жаль Хвалько постраждає - пригріла Куца на шиї. тепер в області розглядається питання про її зняття з голови Батьківщини.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9238

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів