34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // "Казка про добру царівну і поганих підлеглих або чому ВОНА не виграла..!

"Казка про добру царівну і поганих підлеглих або чому ВОНА не виграла..!

21.02.2011

18

1164

Стаття з газети "Вітрина міста" №6 (13) від 17 лютого 2011 року:

"Казка про добру царівну і поганих підлеглих або чому ВОНА не виграла..!

А може не така вже й казка? Може вона дійсно хотіла як краще, а вийшло як завжди? А може..?

Та годі гадати. Маємо те, що маємо, як говорив наш перший президент. А маємо не там, в тридев.ятому царстві, в тридесятому государстві, а в нашому маленькому містечку зі своїми маленькими подіями, специфічними проблемами і не такою вже малою 35-річною історією. І були в історії цього міста і селищні і міські голови, і жінки і чоловіки, і партійні і безпартійні. Ось і недавно обрали обрали нового міського голову. В якого і голова світла, і працювати вміє, адже це посада, де треба бути і сантехніком, і покрівельником, і слідкувати за своєчасним вивозом сміття, і ями на дорогах знати коли і як латати. І почав він працювати, як йому наказала міська громада, як велить йому совість і сумління, на благо рідного міста.

Але не так сталося, як гадалося. Ще задовго до до виборів замріялась Баба-Яга, як вона буде володіти містом. Ні, не йти на вибори, не перемагати в чесному бою, а тишком-нишком, підступними схемами... Та в тім все по-порядку. Не секрет, що в нашому місті симпатизують пані Юлії. Тому не створила Баба-Яга свою партію, не згуртувала навколо себе однодумців, а як та зміючка вповзла в уже існуючу. І стала вона втягувати в партію своїх родичів, кумів, сватів, подруг. Кому роботу в мерії пообіцяла, кому замство, кому просто малосімейку.

І стала вона де ліктями, де мітлою, а де і кістяною ногою розчищати для своїх керівні місця в партії. От і сталось, що члени партії вірні ідеалам майдану, опинились або викинуті на задвірки, або зневірились, бачачи, що витворяє Баба-Яга. А Юлія далеко, та й не до нас їй. Ще не знайшовся Вакула, щоб вісточку від нас передав, хто від її імені володарює в нашому місті. В минулій каденції Баба-Язі таки вдалося захопити владу. Зкуштувала вона цього плоду, і виросла в неї велика жадоба до грошей, і посадила вона свого чоловіка на великий мішок з державними грішми. Та й сама не відстала - одночасно в трьох місцях до сімейної казни грошенята підгрібала.

І ось прийшов день чергових виборів. Ви думаєте Баба-Яга відкрито пішла на вибори, щоб перемогти в чесному бою? Навіщо їй ламати мітли? Адже є світле ім.я Юлії, яким вона прикрилась і вповзла до Ради по списку. В тім не важливо для неї, хто став міським головою. Це йому стояти під перехресним вогнем, це йому нести весь тягар зобов.язань перед громадою, це йому звітувати перед Вами про те, що було зроблено. І не буде для нього виправданням, що він намагався зробити, а Баба-Яга завадила.

На наступний же день після виборів, ще далеко до проголошення їх результатів вона з трибуни вже верещала: "Ми перемогли, ми будемо правити цим містом, ми проголосимо цьому голові імпічмент!"

Пройшло 3 місяці, Баба-Яга послідовна у своїх погрозах. Перешкоджання роботі міського голови стало її нав.язливою ідеєю. То сесію зірве, то як тільки голова виступить з пропозицією, Баба-Яга тут як тут - проти, навіть не заглиблюючись в суть піднятого питання. Лише керується принципом: чим гірше, тим краще, тільки б наперекір міському голові. А міський голова, за три місяці зробив не так вже й мало. Зробив би і більше якби Баба-Яга не відволікала. Домігся реструктуризації боргів КМКП на 30 років. Домовився повернути в місто МРЕВ ДАІ. КМКП почало працювати без збитків.

А ще говорять: "один в полі не воїн". Не вірте - воїн. Міський голова поки один - вона навіть заступників заважає обрати. Вже по всій Україні працюють у повному складі голови зі своїми замами. По закону громада обирає собі голову, голова формує свою команду, а у нас знову ж таки Баба-Яга проти.

Ви думаєте він не йде на компроміс? Йде - посаду першого заступника запропонував депутату її партії, на посаді секретаря вже сидить її Івасик (Він хоч і Івасик, але Телесик, до цих пір своєю головою не живе - все в рот Бабі-Язі заглядає), посада керуючої справами - також запропонована члену її партії, а їй все мало. Кожен раз - "хочу то, не знаю что" (мабуть, казку переплутала - та, де баба хоче бути владичицею морською, закінчується розбитим коритом).

Скоро казка кажеться, та не скоро діло робиться. Не так просто зібратись всім членам партії на загальні збори для заслуховування звіту перед однопартійцями. Не збере керівник всю партію добровільно, соромно їй подивитись вам у вічі, та ще й боїться, що переоберете за її діяння. Тому і відчуває свою безкарність Баба-Яга, тому і розквітає її жадоба влади будь-якою ціною.

ВСІ, хто не зневірився в ідеалах Майдану, всі, хто підримує Юлію - зберіться разом та оберіть собі розумного лідера, щоб очолив він фракцію депутатську. І щоб стало в нашому місті людям жити як в раю. І щоб не знайшлося іншого такого хорошого місця у всьому білому світі!"

Казкар


Всього коментарів: 18
1
Аноним | 18.02.2011 | 00:42
+ (2) -
Было бы смешно, если бы не было так грустно. Двоякое отношение к вышенаписаному. Похоже на детскую игру в снежки.
Бросил снежок в противника - и спрятался за стену. Потом противник бросает - и тоже прячется.
Доколе, господа?
2
KOV | 18.02.2011 | 10:28
+ (4) -
Насправді те, що робиться в нашій місцевій раді жах. Нашому воїну (тобто меру) тяжко боротись без своєї команди з цими Бютівцями. Але ж він переміг в чесній боротьбі, і тепер коли він виносить будь-яке питання на розгляд його звісно більшість, тобто БЮТ не підтримує. А тоді будуть казати, що мер поганий не може навести лад в місті. Анощенко дуже справедлива людина і він не корупціонер. Від дбає про місто, людей, всіляко допомагає. Тому Сергій Іванович, боріться, адже дуже багато людей в нашому місті поклало на Вас великі надії, "І щоб стало в нашому місті людям жити як в раю. І щоб не знайшлося іншого такого хорошого місця у всьому білому світі!".
3
Юрій_Рабий | 18.02.2011 | 11:58
+ (-1) -
Хто така?? Хто така ота баба яга?? Гаа??!! Да я їй....
4
KOV | 18.02.2011 | 12:56
+ (0) -
Голова БЮТ
5
Юрій_Рабий | 18.02.2011 | 17:20
+ (-1) -
В смислє, це Хвалько???
6
Аноним | 18.02.2011 | 23:14
+ (0) -
Я так подозреваю, что именно о ней речь в "сказке". Хотя еще одна "подозреваемая" есть на примете...
7
Алехандро | 20.02.2011 | 11:08
+ (3) -
Дуже цікаво, що то за такий казкар? На мою думку потрібно було підписатись "боягуз".
9
Аноним | 22.02.2011 | 13:42
+ (-1) -
И почему это он "боягуз"? Просто написано как сказка, вот и подписано - казкар.
На самом деле, по-моему, ни для кого не секрет, кто автор.
8
belfegor1 | 22.02.2011 | 00:16
+ (0) -
А що, казка хороша, а "бабаїв" з Батьківщини треба уже садить по тюрмам- крадуть вони в наглую і схоже нічого і нікого не бояться, але ми і без Вакули справимось. Ви,люди, тільки очі відкрийте, просніться і подивіться ,що деякі депутати з партії Батьківщина і іх Баба Яга до того, стали наглі! Шановні, хватить народ м Кузнецовська обкрадать, і вилазьте вже з городського бюджета він не резиновий ,хватить красти!!!А мер- молодець!!!
yulia0130 | 22.02.2011 | 19:10
+ (0) -
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
А голосували за "Батьківщину" більша половина виборців, а тепер всі плачуть і жинуть один на одного, прям цирк на дроті biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
Гарний малюнок підібрали до теме, як барани , вперлися і ніхто поступатись не хоче, і навіть не думають, як то воно зі сторони виглядає. Розумніші люди уже б домовилися між собою, а то приходиш на сесію тільки , що б посміятися.... biggrin
Може досить обливати один одного брудом, якось уже не цікаво стає читати усе це wacko
Аноним | 22.02.2011 | 20:56
+ (2) -
Вот именно, что "голосували за Батькивщину" в лице Тимошенко, а под шумок в депутаты проскочили совсем не те.

Дело в том, что не у всех жителей города есть интернет, а, опираясь только на вот эти газетные публикации, люди уже сами не знают, кто прав, а кто нет.

Алехандро | 23.02.2011 | 08:57
+ (1) -
Шановний Анонім, оповістіть нам ім'я цього Казкаря, хай народ знає, що в народного обранця є такі здібності до казочок! surprised Особисто мені дуже сподобався Івасик Телесик - ну просто в ціль. biggrin
Аноним | 23.02.2011 | 12:42
+ (3) -
Автор - Нестерчук, Баба-Яга - Хвалько, Телесик - секретар Куц.
Ну это мое такое мнение. А у вас есть другие варианты?
Алехандро | 23.02.2011 | 14:38
+ (1) -
І я такої ж думки щодо персонажів цієї казочки. Інших варіантів просто не може бути.
Цікаво, чому ж Баба-Яга та інші персонажі відповідь не дають? От народ би порадували сокровенним Казкаря.
reks | 23.02.2011 | 10:21
+ (1) -
Українське нутро у нас -- тянути усе під свій зад -- кожен це робить, не залежно від посади. Любий народний обранець починає думати про свої мат.блага а коли кінчається термін, тоді вони згадують про людей. Згадате які чудові часи настають перед виборами.
reks | 23.02.2011 | 16:04
+ (0) -
В усіх казках світу завжди перемагає добро. А ЦЯ КАЗКА ВИНЯТОК. потрібно якимось чином допомогти нашому голові щоб наша Кузнецовська казочка не була винятком. А то не дай Боже Баба-Яга в принцесу телепортується.
степан | 15.05.2011 | 22:45
+ (0) -
Без Анощенка казки не публікуються. Ось повернеться з Парижу, буде продовження. Я не знаю, яке рішення внесене Анощенком не підтримали депутати. Хіба що Ципан від ПР не призначено заступником. Тому на часі казочка про поганого танцюриста.
ВВС | 16.06.2011 | 20:10
+ (1) -
Что-то с памятью моей стало... (песня депутата)


Я сегодня до зари встану,
Недопитое шабли вылью.
А на завтрак каши съем манной,
И никто не обзовет «-филом».

И пешочком, на своих – в Раду,
Сочинять бюджет такой, чтобы
В телевизоре сказать правду –
Обеспечу счастье всем до гроба!

Ждать недолго МВФ станет -
На гробы уже заказ сделан.
Лохторату крестик я ставлю,
И зачем ему вообще тело?

Я сегодня до зари встану,
И зачищу для себя поле.
Что-то с памятью моей стало,
Обещаний, хоть убей, не помню…
Ссылка: oilnews.com.ua/fun/article10832.html
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів