34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Потрібна допомога // Андрій Затірка: допоможіть врятувати життя!

Андрій Затірка: допоможіть врятувати життя!

24.07.2013

2

1904

 

Андрію Затірці з Кузнецовська 16 років.

 

Дорослий, все розуміючий, зовні спокійний. Як кожна дитина, котра опиняється в онковідділенні, Андрій рахував дні, коли поїде додому. Хлопець вже пройшов лікування лімфогранулематозу - 8 блоків хімії і опромінення. Але зараз Андрій знову в лікарні. На мамі немає обличчя. Страшно уявити які гіркі і тривожні думки зараз у Людмили. Хвороба не відступила. Недуга знову проявила себе, уразивши легені.

 

Зараз Андрій в лікарні, він проходить перший курс протирецидивної хімії. Не дивлячись на те, що хлопець досить сором’язливий, він завжди привітний до відвідувачів та намагається зустріти всіх з хорошим настроєм.

 

В лікарні Андрій багато читає, улюблені його книжки - історичні та фантастика. Зараз наш герой читає велику історичну енциклопедію «Вони змінили світ». Хто знає, можливо про цього хлопця колись теж напишуть подібну книгу, адже в нього вже зараз є всі необхідні риси, щоб змінити світ – оптимізм, стікість характеру, віра в свої сили та непереборне бажання подолати хворобу. Андрій - єдина дитина в сім'ї.

 

Мама хлопця працює вчителем біології, тато - водієм маршрутки.

 

Хлопець мріє стати лікарем і прикладає до здійснення своєї мрії всі зусилля. Попередній навчальний рік Андрій паралельно з лікуванням не залишав навчання в школі, він вперто опановував програму за 9 клас, навчаючись з вчителями по індивідуальному графіку дома.

 

Навчання було настільки серйозним, що хлопець зараз порівнює його з репетиторством по всім предметам. Навіть якщо деякі уроки не вдавалося провести вчасно із-за поїздок на хімію в Рівне, то вчителі і Андрій все одно намагалися все наздогнати.

 

 

Попереду в Андрія три важкі блоки протирецидивної хіміотерапії Рівному та ауто-пересадка кісткового мозку в столичній лікарні Охмадит. Лікування насправді дуже важке і тут важлива кожна дрібничка. Важливо вчасно купити ліки, вчасно пройти обстеження, вчасно обстежити донорів і перелити донорську кров. Ми не можемо назвати навіть приблизну суму, яка знадобиться батькам Андрія, щоб врятувати свою єдину дитину. Знаємо тільки, що батьки попередніх дітей, які проходили ауто-ТКМ, витрачали від 70 до 100 тисяч гривень. Якщо лікування буде йти по запланованому графіку, то Андрій має бути в Києві в середині вересня.

 

Вартість лікування дуже велика і для батьків хлоця абсолютно непідйомна, адже вони вже витратили багато коштів на попереднє лікування.

 

Ми просимо всіх жителів Рівненської області і особливо рідного для хлопця міста Кузнецовська відгукнутися на це прохання про допомогу. Жителям Кузнецовська вже двічі вдавалося практично неможливе – зібрати величезні кошти на лікування Катрусі Журик та Олександра Фотенюка. Обидві дитини зараз дома, почувають себе добре і повернулися до повноцінного життя. Катруся допомагає мамі доглядати меншу сестричку, а Саша з хорошими результатами здав ЗНО і зараз подає документи на вступ до ВУЗу.

 

Зараз ми знову змушені звертатися до вас за допомогою. Життя молодого хлопця зараз напряму залежить від того, чи будуть зібрані необхідні кошти на трансплантацію.


Телефони:
Мама Затірка Людмила 097 29 76 885
Координатор Мар'яна Рева 098 45 26 916

Реквізити для надання допомоги:

БФ "Скарбниця Надії"
ОКПО 37685693
26009336789200
АТ "УкрСиббанк"
МФО 351005
Призначення платежу - Добровільна пожертва для Затірки Андрія

 

Найменування банку: ПАТ КБ «Приватбанк»

№ рахунку: 2924 4825 5091 00
 (на ім'я мами Денисюк Людмили)
МФО: 305299 
ЄДРПОУ: 14360570
Призначення платежу: Для зарахування на карту № 4627 0812 0509 1650, Затірка Олег Сергійович, благодійна допомога на лікування дитини.

 

Андрій хрещений в УПЦ під своїм ім'ям.

Не залишайтесь осторонь - будь-яка ваша допомога може стати вирішальною для хлопця! 

Всього коментарів: 2
1
Dantshik | 09.07.2016 | 05:53
+ (0) -
Шалом!
Слава і Хвала Господу Богу, Який викупив нас Своєю Кров'ю і переміг смерть для нас!
Йому не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.Він не сліпий і не глухонімий!
Взиавйте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і прощення за спробу своїми силами і гріхи що пам'ятаєте і не пам'ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
Тому що диявол - нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй Великій милості!
І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей,Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами Іменем Ієшуа-Спасителя і Кров'ю Його доступ диявола через гріх і прокльони та проголошувати здоров'я і перемагати смерть!
Де гарантія, що у вашому житті не прійде відчай і не знадобиться диво!
Радість в Господі, сила наша!
Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
(Матф.5:4)
Боже! Хай буде Твоя, Досконала воля!
У Тебе всі часи і терміни!
2
Dantshik | 09.07.2016 | 05:53
+ (0) -
Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов'ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1093
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9236

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів