34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Вибори // Тимчасова зміна місця голосування

Тимчасова зміна місця голосування

06.10.2014

0

1800

26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Номер нашого виборчого округу - 155. До його меж входять місто Кузнецовськ, Володимирецький, Рокитнівський, Зарічненський, Дубровицький райони. Центр округу — м.Дубровиця.

 

Вибори відбуватимуться за пропорційно-мажоритарною системою. Обирати будемо за двома виборчими бюлетеням. У першому - буде список політичних партій, а в другому - список кандидатів в народні депутати по нашому 155 окрузі.

 

Кожен виборець, який в день позачергових виборів 26 жовтня 2014 року буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не зможе проголосувати на своїй дільниці, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати виборець у день виборів.

 

Виборцям, які тимчасово змінюють своє місце голосування та їх виборча адреса входить в межі мажоритарного округу №155 зможуть отримати два бюлетеня. Всі інші виборці, які тимчасово змінять своє місце голосування, але адреса їхньої постійної реєстрації не входить в межі мажоритарного округу №155 отримують лише один бюлетень для голосування у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

 

Для отримання посвідчення про тимчасову зміну місця голосування при собі потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (довідка з місця роботи, навчання, довідка сільської чи міської ради про місце проживання, договір про право власності на житло, тощо). Без таких документів виборцю буде відмовлено у задоволенні заяви.

 

Для виборців, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, і які у даний час проживають на території міста Кузнецовськ, досить пред’явити тільки паспорт громадянина України.

 

Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати на виборчій дільниці, до якої їх виборча адреса не відноситься, подають заяву про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, до неї додають копію паспорта та копію посвідчення члена ДВК (пред’являється оригінал).

 

Заяви приймаються відділом ведення Державного реєстру виборців до 20 жовтня 2014 року включно.

 

Заява розглядається відділом ведення Державного реєстру виборців невідкладно, виборцю видається посвідчення про тимчасову зміну місця голосування встановленої форми, яке потрібно пред’явити членам дільничної виборчої комісії при отриманні виборчого бюлетеня.

 

Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці.

 

 

Адреса відділу ведення Державного реєстру виборців Кузнецовської міської ради: м.Кузнецовськ, м-р Будівельників, 3, 4-й поверх, хол.

 

Графік прийому виборців: з 8:00 до 17:15; в п’ятницю: з 8:00 до 16:00.

А з 04.10.2014 по 26.10.2014 (включно) відділ працює ще й у вихідні дні з 09:00 до 16:00.

 

Телефони для довідок: 3-71-14, 2-14-63.

 

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1013
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9144

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів