34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // "Тиждень відкритих дверей" в ПТУ ВП "РАЕС"

"Тиждень відкритих дверей" в ПТУ ВП "РАЕС"

25.04.2012

0

2275

Впродовж 23-28 квітня 2012 року в ПТУ ВП "РАЕС" триватиме "Тиждень відкритих дверей". У ці дні професійно-технічне училище гостинно відчинить свої двері для учнів 9-х та 11-х класів загальноосвітніх закладів Кузнецовська. 

Метою проведення даного заходу є ознайомлення учнів випускних класів зі світом професій та спеціальностями, які актуальні та користуються підвищеним попитом на місцевому ринку праці.

Професійно-технічне училище будувалось разом з Рівненською АЕС. У 1982 році заклад гостинно запросив перших учнів у свої світлі аудиторії, добре обладнані майстерні.

Сьогодні училище – це сучасний державний професійно технічний навчальний заклад ІІ атестаційного рівня, що здійснює підготовку робітників, як правило, з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів та перепідготовку робітників Рівненської атомної електростанції.

Прочитати детальніше про набір учнів в ПТУ ВП "РАЕС" на 2012-2013 навчальний рік

Презентувала учням навчальний заклад, розповіла історію його створення та заснування, заступник директора ПТУ з навчально-виховної роботи Єва Андріївна Переходько, а керівник гуртка Михайло Володимирович Саворона ознайомив майбутніх абітурієнтів з матеріально-технічною базою училища.


Гості мали змогу відвідати навчальний корпус професійно-технічного училища на 450 учнівських місць; бібліотеку з фондом 24171 екземплярів книг; їдальню; актову та спортивну зали; стадіон; шість навчальних майстерень; лабораторію КВПіА та полігон для електрогазозварювальників. На сьогоднішній день вихованці ПТУ мають змогу стати не лише чудовими майстрами своєї справи, а й реалізувати свої спортивні та творчі задатки, адже в училищі функціонують як спортивні гуртки з волейболу, настільного тенісу, футболу, атлетичної гімнастики, так і драматичний гурток художньої самодіяльності.

На сьогоднішній день в училищі працює 75 працівників і навчається 248 учнів.

Інженерно-педагогічний колектив налічує 42 працівники. Нині тут працює двоє відмінників освіти.

Прочитати детальніше про набір учнів в ПТУ ВП "РАЕС" на 2012-2013 навчальний рік


Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів