34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // У бідному Дубровицькому окрузі №155 кандидати залучили мало коштів

У бідному Дубровицькому окрузі №155 кандидати залучили мало коштів

18.01.2013

2

1130

Портал «Четверта влада» отримав копії звітів про надходження і використання коштів виборчих фондів п’яти найрейтинговіших кандидатів із кожного округу Рівненської та Волинської областей.

Вже оприлюднені витрати виборчих фондів кандидатів у 152-му, 153-му та 154-му рівненських округах. 

У 155 виборчому окрузі, який охоплює міста Дубровицю та Кузнецовськ, Володимирецький, Дубровицький, Зарічненський і Рокитнівський райони, свої звіти про надходження та використання коштів виборчих фондів із п’ятірки лідерів за кількістю набраних голосів не подали двоє кандидатів.

Нагадаємо, що згідно Закону України «Про вибори народних депутатів України» кандидати зобов’язані у десятиденний термін від дня голосування подати до ЦВК звіти про надходження та використання коштів своїх виборчих фондів.


Микола Сорока витратив більше, ніж залучив
Найдорожче у цьому окрузі витратився переможець-«регіонал» Микола Сорока. Сума витрат його виборчого фонду складає 133 тисячі 357 гривень. Це при тому, що сума надходжень у виборчий фонд Миколи Сороки становить тільки 130 тисяч 287 гривень. Звідки з’явилося ще понад 3 тисячі гривень – невідомо. Із цих коштів 73 тисячі 987 гривень дістав із власної кишені Микола Сорока та 56 тисяч 300 гривень надійшло як добровільні внески фізичних осіб.

Вартість виготовлення матеріалів передвиборчої агітації склала 39 тисяч 538 гривень (які ж саме матеріали передвиборчої агітації виготовляв виборчий штаб Миколи Сороки у звіті також не вказано), а використання засобів масової інформації – 88 тисяч 575 гривень. Ще 5 тисяч 244 гривні Миколі Сороці коштувала оренда приміщень та рекламних щитів.

Посади в таблицях вказані на момент збору та витрачання коштів кандидатами.

Президент Національного університету водного господарства та природокористування, згідно декларації, заробив у 2011 році 354 тисячі 802 гривні. Протягом передвиборчої кампанії Микола Сорока, за інформацією громадянської мережі ОПОРА, агітував у робочий час. Також ОПОРА повідомляла, що у Національному університеті водного господарства та природокористування проректори агітують студентів за висуванця від Партії регіонів.

Висуванець від Партії регіонів Микола Сорока здобув перемогу у цьому окрузі, отримавши прихильність 34 507 виборців (32,76 відсотка) випередивши найближчого переслідувача Сергія Кошина на 1 тисячу 300 голосів. Невдовзі після голосування юристи Сергія Кошина мали намір оскаржити результати волевиявлення у 155-му виборчому окрузі.


Сергій Кошин - мало вклав - мало отримав

Дещо дешевше виборча кампанія обійшлась висуванцю від ВО «Батьківщина» Сергію Кошину. Сума витрат його виборчого фонду склала 82 тисячі 200 гривень. Сюди увійшло 39 тисяч 200 гривень власних коштів кандидата та 43 тисячі гривень добровільних внесків.

Виготовлення матеріалів передвиборчої агітації Сергію Кошину коштувало 17 тисяч 980 гривень, а використання засобів масової інформації – 55 тисяч 737 гривень. Ще 5 тисяч 812 гривень залучено на оренду приміщень та рекламних щитів. Решта 2 тисячі 670 гривень відзначені як інші витрати.

Згідно декларації про доходи, у 2011 році Сергій Кошин заробив 294 тисячі 476 гривень. Після голосування кандидат від опозиційних сил був переконаний, що Микола Сорока здобув перемогу завдяки фальсифікаціям. Фальсифікації були зафіксовані на відео.

Нагадаємо, що висуванець від ВО «Батьківщина» Сергій Кошин на виборах 28 жовтня минулого року здобув прихильність 33 тисячі 207 виборців (31,33 відсотка) поступившись перемогою Миколі Сороці.


Василь Яніцький та Микола Кушнір звітів не подали

Розпорядники коштами виборчих фондів кандидатів Василя Яніцького та Миколи Кушніра не надали Центральні виборчій комісії своїх звітів про надходження та використання коштів. Про це стало відомо із відповіді на запит порталу «Четверта влада».

Нагадаємо, що самовисуванець Василь Яніцький за підсумками волевиявлення здобув підтримку майже 16 з половиною тисяч виборів, що складає 15,64 відсотка.

Відзначимо, що висуванець від партії «УДАР» Микола Кушнір за результатами голосування 28 жовтня минулого року набрав майже 10 тисяч голосів. Це складає 9,4 відсотка і є четвертим результатом в 155-му виборчому окрузі.


Олександр Бобрик за невеликі кошти відтягнув частину виборців, достатню для програшу опозиційного кандидата

Не надто витрачався на виборчу кампанію кандидат від Української Народної Партії Олександр Бобрик. Із його виборчого фонду розійшлася лише 31 тисяча 200 гривень. Із них 7 тисяч гривень власних коштів кандидата та 24 тисячі 200 гривень добровільних внесків фізичних осіб.

З виборчого фонду Олександра Бобрика на виготовлення матеріалів передвиборчої агітації витрачено 3 тисячі 698 гривень, на використання засобів масової інформації – 25 тисяч 712 гривень і 1 тисячу 788 гривень на транспортні послуги, оренду приміщень та рекламних щитів.

Олександр Бобрик, згідно його декларації про доходи, у 2011 році заробив 39 тисяч 702 гривні.

Кандидат у народні депутати Олександр Бобрик за результатами волевиявлення здобув підтримку 7 тисяч виборців, а це – 6,64 відсотка усіх голосів і п’ятий результат у цьому окрузі.


Джерело: 4vlada.com

Всього коментарів: 2
1
_Я_ | 19.01.2013 | 13:56
+ (0) -
це все брехня, і всі знають, коли вже офіційні цифри (витрати) ніхто не бажає спростувати, то куди ж ми котимось, ганьба! Всі разом витратили меньше як півмільйона!!! та кожен з них витратив >1млн.грн.!!!
2
українець | 19.01.2013 | 14:04
+ (0) -
"Олександр Бобрик за невеликі кошти відтягнув частину виборців, достатню для програшу опозиційного кандидата"...
Знаєте, писаки, що брехня теж є одним із великих гріхів??
-Пояснюю, що перед виборами між партіями "УДАР" , Свобода" та ОО"Батьківщина" була підписана угода на одного кандидата мажоритарника серед цих партій. І вибрали вони КОШИНА.
Але партія "УДАР" порушила угоду і подала все-таки свого кандидата КУШНІРА,який не зняв своєї кандидатури (мабуть щоб догодити Сороці).. От Кушнір і забрав голоси у апазіціонера КОшина, а не О. Бобрик!!!!
І невже ви думаєте, що виборці, які голосували за справжнього українського патріота О. Бобрика , могли б голосувати за комуніста КОШИНА, який у 2004р був керівником штабу януковича??? так що не пишіть людям брехні
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів