34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // КМКП // У КМКП пояснили, що входить до плати за "прибудинкову територію"

У КМКП пояснили, що входить до плати за "прибудинкову територію"

07.12.2015

11

2708

На сайті КМКП опубліковано роз'яснення щодо послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

 

 

"Утримання будинків і споруд та прибудинкових територій - це господарська діяльність Кузнецовського міського комунального підприємства, яка спрямована на задоволення потреби фізичної чи юридичної особи щодо забезпечення експлуатації та ремонту житлових будинків і споруд, а також утримання прилеглої до них (прибудинкової) території відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством.

 

Тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій розрахований підприємством згідно з вимогами Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій , затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» - надалі (Порядок)", - йдеться у роз'ясненні.

 

Окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг, що фактично надаються для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій з урахуванням переліку послуг, що визначений додатком до цього Порядку.

 

Калькуляційною одиницею є 1кв.метр загальної площі, що перебуває у власності або наймі фізичної чи юридичної особи. Таким чином, визначальними даними для формування тарифу по кожному будинку є дані про загальну площу квартир у будинку,площу прибудинкової території, кількість квартир, площу підвалу, кількість вентканалів, площу та матеріал покрівлі, наявність та протяжність мереж водопостачання і водовідведення, наявність будинкових лічильників, наявність мереж централізованого опалення, середньорічні нарахування електричної енергії, площа вхідних дверей, вікон, поручнів, наявність ліфтів.

 

До переліку послуг, що розраховані в тарифі на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає Кузнецовське міське комунальне підприємство увійшли 12 послуг відповідно до переліку зазначеного в Порядку та встановленого рішенням виконавчого комітету від 04.12.2014 № 269 (додаток № 2):

 

 

1. Прибирання сходових кліток.

 

Прибирання сходових кліток здійснюється прибиральниками сходових кліток в житлових будинках, згідно нормативного розрахунку площі для прибирання - 1000 м2 та переліку і періодичності робіт, які повинен виконувати прибиральник сходових кліток у житловому будинку додаток № 3 до рішення виконавчого комітету від 04.12.2014 р. № 269.

 

2. Прибирання прибудинкових територій.

 

Пририбирання прибудинкової території (внутрішньоквартальні тротуари та дороги, газони дворів, двори з твердим покриттям і без покриття, ігрові майданчики для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, а також для занятть фізичною культурою та відпочинку дорослого населення) здійснюють двірники Кузнецовського міського підприємства, що обслуговують житловий фонд: площа для прибирання згідно нормативного розрахунку складає - 5000 м2 перелік та періодичності робіт, які повинен виконувати двірники зазначено у додатку № 4 до рішення виконавчого комітету від 04.12.2014 р. № 269. Розміри площ прибудинкових територій житлових будинків визначені «Проектом визначення меж та поділу прибудинкової території багатоповерхової забудови м.Кузнецовськ», розроблені ТзОВ «Науково-виробниче підприємство «Технічне бюро кадастру» м. Луцьк та погоджені рішенням виконавчого комітету Кузнецовської міської ради від 30.10.2014 р. № 206.

 

3. Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення і зливної каналізації та ліквідація аварій у внутрішньоквартирних мережах.

 

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, теплопостачання і зливної каналізації проводять слюсарі-сантехніки та електрогазозварники Кузнецовського МКП, що обслуговують житловий фонд, обсяг робіт визначається від першої розташованої у будинку запірної гідравлічної арматури на підвідному трубопроводі до останньої розташованої у будинку запірної гідравлічної арматури (якщо будинок необладнаний загальнобудинковими лічильникоми гарячої та холодної води), або до останньої перед загальнобудинковим лічильником запірної гідравлічної арматури на зворотному трубопроводі, за винятком внутрішньоквартирних мереж, які починаються з трійника (врізки), що не належить до внутрішньоквартирної мережі, у стояк загальнобудинкової системи. Ліквідацію аварійних ситуацій і пошкоджень у внутрішньобудинкових системах житлових будинків проводить Кузнецовське МКП, що обслуговує житловий фонд, впродовж робочих днів з 8.00 год. до 17.00 год. Ліквідацію аварійних ситуацій та пошкоджень у внутрішньобудинкових системах забезпечує аварійо виїзна бригада КМКП впродовж робочих днів у вечірній та нічний час (з 1700 до 800 год.), вихідні та святкові дні – цілодобово.

 

4. Дезінсекція.

 

Відшкодування витрат власниками квартир будинку (житлового приміщення у гуртожитку) за проведення робіт з дезінсекції здійснюється відповідно до укладеного договору між спеціалізованим підприємством ТОВ Кузнецовська «Профдезінсекція», яке виконує ці роботи. Дезінсекція – боротьба з комахами (комарами, клопами, блохами та ін.) проводиться на сходових клітках перших поверхів будинків та підвальних приміщеннях.

 

5. Дератизація (Будівельників № 1,2,3).

 

Відшкодування витрат власниками квартир будинку (житлового приміщення у гуртожитку), за проведення робіт з дератизації здійснюється відповідно до укладеного договору між спеціалізованим підприємством ТОВ Кузнецовська «Профдезінсекція» , яке виконує ці роботи. Дератизація – боротьба з гризунами (мишами та крисами) здійснюється на сходових клітках перших поверхів будинків та підвальних приміщеннях.

 

6. Обслуговування вентиляційних каналів.

 

Обслуговування вентиляційних каналів проводить муляри Кузнецовського МКП, що обслуговують житловий фонд. Проведення чергових технічних оглядів вентиляційних каналів (перевірка наявності тяги, прочищення вентеляційних каналів, часткові ремонтні роботи) проводиться відповідно до Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 № 76.

 

7. Послуги з проведення поточного ремонту конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливної каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, розташованих на закріпленій у встановленому порядку прибудинковій території.

 

Поточний ремонт – це комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачає своєчасне і систематичне підтримання експлуатаційних якостей, попередження передчасного зносу конструкцій та інженерного обладнання, забезпечує ефективну експлуатацію будівлі, а також підготовка житлових будинків до експлуатації в осінньо-зимовий період.

 

Поточний ремонт включає:

 

- поточний ремонт конструктивних елементів, покрівель (шиферне, металеве, м”яке покриття);

- поточний ремонт під”їздів та сходових кліток, підвальних приміщень (малярні роботи );

- поточний ремонт несучих та захисних конструкцій будинків (шви);

- поточний ремонт в під”їздах (столярні роботи – ремонт і заміна заповнень віконних і дверних отворів , ремонт та заміна віконних та дверних наличників, заміна розбитого скла і т. ін. ) .

 

8. Освітлення місць загального користування (обслуговування внутрішньобудинкових електромереж).

 

Обслуговування та чергові технічні огляди внутрішньобудинкових електромереж у місцях загального користування у тому числі підвалів та ліквідація аварій у внутрішньобудинкових електромережах (від вводу у будинок (електрощитова) до електролічильника споживача) здійснюють електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування та електромонтери оперативно - виїзної бригади Кузнецовського МК, що обслуговують житловий фонд. Нарахування оплати за використану електроенергію у місцях загального користування,проводиться за фактичними показниками загальнобудинкових засобів обліку електроенергії з розрахунку на 1 м.кв. загальної площі квартири.

 

9. Витрати з технічного обслуговування ліфтів.

 

Послуги з технічного обслуговування ліфтів надаються спеціалізованим підприємством ТзОВ «АРМ-ЕКО ЛІФТ» м. Рівне на основі договору від 28.08.2013р, № 181 «Про надання послуг по експлуатації ліфтів». У будинках, що не обладнані ліфтами цієї статті витрат в тарифіі не розраховано!

 

10. Витрати з обслуговування систем диспетчеризації.

 

Послуги з обслуговування систем диспетчеризації (підтримання в робочому стані систем у ліфті, на вході до ліфта та на робочому місці диспетчера) надаються спеціалізованим підприємством ТзОВ «АРМ-ЕКО ЛІФТ» м. Рівне, на основі договору, від 28.08.2013р, № 181 «Про надання послуг по експлуатації ліфтів». У будинках, що не обладнані ліфтами цієї статті витрат в тарифіі не розраховано!

 

11. Витрати з енергопостачання для ліфтів.

 

У будинках, обладнаних ліфтами, нарахування за електроенергію для ліфтів власникам квартир , проводиться за фактичними показниками засобів обліку електроенергії, що встановлений на ліфту в разі відсутності лічильника до розрахунку приймається розрахункова к-сть електроенергії 340 кВт. У будинках, що не обладнані ліфтами цієї статті витрат в тарифіі не розраховано!

 

12. Технічне обслуговування та поточний ремонт систем протипожежної автоматики та димовидалення.

 

Витрати на технічне обслуговування систем протипожежної автоматики та димовидалення здійснюються на підставі договору з фірмою “Імбекс“ для будинків підвищеної поверховості по м-н Вараш та м-н Перемоги. Дана послуга є обов’язковою для висотних будинків (десять поверхів.) згідно ЗУ «Про пожежну безпеку»(3745-12). У будинках, що не обладнані протипожежними системами цієї статті витрат в тарифіі не розраховано!

 

 

Рішення виконавчого комітету Кузнецовської міської ради №269 від 04.12.2014 року дивитися тут.

Всього коментарів: 11
1
PPPP | 07.12.2015 | 12:53
+ (2) -
Витрати на технічне обслуговування систем протипожежної автоматики та димовидалення здійснюються на підставі договору з фірмою “Імбекс“ для будинків підвищеної поверховості по м-н Вараш та м-н Перемоги. Дана послуга є обов’язковою для висотних будинків (десять поверхів.) згідно ЗУ «Про пожежну безпеку»(3745-12). У будинках, що не обладнані протипожежними системами цієї статті витрат в тарифіі не розраховано! 
І які це внас будинки мають такі системи???

7. Послуги з проведення поточного ремонту конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення та зливної каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, розташованих на закріпленій у встановленому порядку прибудинковій території.
 
Поточний ремонт – це комплекс ремонтно-будівельних робіт, який передбачає своєчасне і систематичне підтримання експлуатаційних якостей, попередження передчасного зносу конструкцій та інженерного обладнання, забезпечує ефективну експлуатацію будівлі, а також підготовка житлових будинків до експлуатації в осінньо-зимовий період.
 
Поточний ремонт включає:
 
- поточний ремонт конструктивних елементів, покрівель (шиферне, металеве, м”яке покриття);
- поточний ремонт під”їздів та сходових кліток, підвальних приміщень (малярні роботи );
- поточний ремонт несучих та захисних конструкцій будинків (шви);
- поточний ремонт в під”їздах (столярні роботи – ремонт і заміна заповнень віконних і дверних отворів , ремонт та заміна віконних та дверних наличників, заміна розбитого скла і т. ін. ) .
і деж це в нас ремонти робляться??? чи  раз в 20 років це норма???

2
Bagira | 07.12.2015 | 13:36
+ (2) -
А чому тільки загальні фрази - де цифри:обсяги, затрати...
3
сява | 07.12.2015 | 19:19
+ (1) -
біля м-н Ювілейний 3 вже залишилось мало тіеї прибудинкової території чому тарифи не міняються
4
132п | 07.12.2015 | 23:21
+ (2) -
Це нам повинні платити за терпіння наша влада. Жодного пункту невиконується. За що платити??????
При відсутності світла при вході в підізд і в ньому, зізди для калясок перила для літніх людей.А козирки гнилі цвілі протікають під підіздом страшно стояти під час прогулки з дітьми якщо дощ. Якби. люди За своі кошти не поставили двері з домофоном. То до цих пір булиб. Без них.
спортивні майданчики для дорослих, дитячі всі гнуті із СРСР дошки поломані.А скамейки де вони мусорні біля підіздів дороги з ямами.До Мусорноі труби підійти ти неможливо Сморід.А кого ви дезенфекціруєте своі мізки?????Де та прибудинкова людська???Магазини на прибуде.стоять=хай і Платять прибуд.На пишіть в квартирі кому чистили витяжки.За такі кошти наші двір ники повинні їздити джипами.Неправомірно.Люди краще потратьте ці кошти на ремонт своїх підіздів та дворі в дійсності майданчиків для своїх діток та внуків а нечиновникам в карман на джипи і котеджі....
Зайдіть в Інтернет - прибуд.територія і поцікавтеся....що повинні робити а то ціни Європи а ми ж...пі.а зарплата на кварплату ніщінська.
6
GenkaUA | 08.12.2015 | 07:38
+ (0) -
Організовуй ОСББ і покажи на що здатний
5
Добре | 08.12.2015 | 01:09
+ (0) -
А біля буд.32-33 Перемоги взагалі немає приб.т. "на кожну кв. 12підіздів а терит. Клаптик.а підвалі# кожна кв. Має кладовку."дитячий майданчик Радянський страшно глянути...ярощук почав заливали асфальті під стоянки на машини в діток забирати  Травяний майданчик але люди недозволили..?????Треба кінчати з цим знаходити вихід, а вихід 1 самим наводити порядок. Банду геть......геть...Годі на діванчику сидіти піднімаймося І до порядку ...язиком тріпати і ждати хай хтось....за нас ніхто нестане робити порядок.Люди самі під підіздами поробили клумби, накупляли квітів посадили і за ними доглядають #за це ми повинні ім платити вони наводять благоустПриб.терит.Плату .Молодці, мешканці будинків#Дякуємо за Вашу працю.Гарно.....А хочете платіть за повітря в карман чиновникам.........за ці гроші що з кожного підізда за місяць в середньому до 10тис. Повинні бути вікна золоті і сади квітучі євроремонт в підіздах..і діти гойдатися на качелях золотих а неполоманих...Порахуйте зробіть висновок.в підіздах антисанітарія
7
GenkaUA | 08.12.2015 | 07:39
+ (0) -
Кращого контролю за коштами як ОСББ немає
8
Yariy | 09.12.2015 | 00:40
+ (0) -
Буду писати багато, бо наболіло.

Такі пункти як "дезінсекція", "обслуговування вентиляційних
каналів", "малярні роботи на сходинкових клітках, та особливо - в
підвалах", "Технічне обслуговування та поточний ремонт систем протипожежної автоматики та димовидалення" - щось  з розряду екзотики: якщо коли і виконувалося, то дуууже рідко, раз в п"ятирічку приблизно... то може так за них і платити потрібно, з такою ж частотою?

"Освітлення місць загального користування" - взагалі цікаве питання.
Підкажіть, до кого звернутися за зарплатнею, бо на своєму поверсі ми з сусідами
почергово виконуємо заміну лампочок - скільки себе пам"ятаю... Ліхтар на
стовпі навпроти вікон моєї квартири вже зо 3 місяці перестав світити, і наші
"доблесні" комунальники ніяк на це не реагують. То в чому тоді сенс
оплати даної послуги??

"Поточний ремонт в під”їздах (столярні роботи – ремонт і заміна заповнень
віконних і дверних отворів , ремонт та заміна віконних та дверних наличників,
заміна розбитого скла і т. ін. )" 7 років, як переселився в квартиру в
п"ятиповерхівках з дерев"яними вхідними під"їздними
дверима, і ті ж самі 7 років ті двері нормально не зачиняються.

Декілька послуг в значній мірі повторюють одна одну. Наприклад: пункти, що
торкаються ліфтів (9,10,11), підтримання в робочому стані систем водопостачання
(3, 7). Таке відчуття, що автори цього документу вирішили "висмоктати з
пальця" пару-трійку пунктів для того, щоб в очах неуважних читачів
склалося враження, що комунгосп "працює в поті чола". Не знаю, як до
кого, але до мене ця "лапша" не пристала.

І взагалі, я не розумію, до чого тут "прибудинкова територія". На мій
хлопський розум тільки послуга №2 дійсно відноситься до території, що
беспосередньо оточує наші будинки (чомусь вважав, що саме ця територія і
є  територією, яка знаходиться "при  будинку"). Решта все -
внутрішньобудинкові комунікації, сходинкові клітинки і т. д. І якщо вже
шановний Кузнецовський комунгосп почав стягувати з нас додаткові - і треба
сказати, немалі гроші, то серед цих вистраждальних послуг хотілося б побачити
такі як:
- ремонт тротуарів;
- ремонт внутрішньодворових автомобільних доріг;
- ремонт/періодична заміна дитячих майданчиків, лавок, урн...

Дуже прикро, що навіть на рівні нашого порівняно невеличкого міста приймаються такі "рішення". І ви, члени виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, що приймали це неподобство, невже  сліпі? Бо це не Київ, і тут далеко ходити не потрібно, щоб побачити як все є насправді. Самі ж, напевне, ходите по битих тротуарах, безмежних калюжах, а ваші онуки чи діти граються на розбитих майданчиках... Ганьба вам!
    Сподіваюся, що новообрана влада на чолі з паном Анощенком буде більш об"єктивною та адекватною, зокрема і в цьому питанні. Пане Анощенко, кузнецовці чекають реальних змін!

9
Добре | 09.12.2015 | 18:58
+ (0) -
У Параші так і буде скоро за повітря в цьому селі платити будемо. Цей же мер попередньо і прийняв тоді рішення про Приб.терит.Говорять депутати: плату ввів а для нічого незробив,  щоб були кошти праві йому , а скористувалися попереднікі гроші з неба -людських кишенів...Мер підтри свою недоліки...
Добре | 09.12.2015 | 19:14
+ (0) -
Якщо неможеш то чого було йти позоритися, а ми ж вірили поки, що віримо.Зміни до січня повинні побачити мешканці ...не підводи нас.....
Ядан | 09.12.2015 | 19:17
+ (0) -
Точно так бо надоіло вже все таке# безпридєл терпець в людей лопне...
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів