34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Медицина // У Кузнецовську на обліку 78 осіб із захворюванням на ВІЛ-інфекцію/СНІД

У Кузнецовську на обліку 78 осіб із захворюванням на ВІЛ-інфекцію/СНІД

23.03.2016

0

2044

22 березня 2016 року у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради відбулося засідання міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу, - інформує сайт міської ради.

 

Діяльність координаційної ради спрямована на узгодження діяльності місцевих органів виконавчої влади, підприємств, відповідних міжнародних, громадських та релігійних організацій для ефективної реалізації в місті проектів з протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу.

 

 

Епідемічна ситуація по туберкульозу в місті залишається напруженою. Серед хворих туберкульозом є випадки асоційованої тубінфекції з ВІЛ/СНІД. За інформацією ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» у 2015 році взято на облік 14 осіб хворих на туберкульоз, в тому числі туберкульоз легень – 11 осіб.

 

За 2015 рік, з метою виявлення активного туберкульозу, проведено 24986 флюрографічних обстежень. За 2016 рік вже виявлено 4 особи хворих на туберкульоз. Всього на обліку перебуває 26 хворих з активною формою туберкульозу.

 

Слід врахувати, що хворі на туберкульоз виліковуються при дотриманні курсу лікування призначеного лікарем, а рецидиви захворювання виникають, як правило у осіб, які не лікуються або лікуються із порушеннями лікувальної дисципліни. Проведення основної лікувальної терапії хворих на туберкульоз забезпечується за рахунок Глобального фонду.

 

 

Щодо захворюваності на ВІЛ – інфекцію/СНІД, то станом на 22.03.2016 знаходиться на обліку 78 осіб із захворюванням на ВІЛ – інфекцію/СНІД.

 

За 2015 рік по місту обстежено на ВІЛ – інфекцію/СНІД 2960 осіб, з них ВІЛ позитивним виявилися 11 осіб. За поточний період 2016 року – обстежено 653 особи.

 

В кабінеті 207 поліклініки ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» функціонує кабінет «Довіра», де проводиться консультування, тестування на ВІЛ-інфекцію та організовується надання комплексної медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ, із дотримання умов конфіденційності персональних даних.

 

Особи із захворюванням на ВІЛ – інфекцію/СНІД направляються на лікування в Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом м.Рівне, де отримують необхідне лікування за рахунок Глобального фонду.

 

 

В ході обговорення проблемних питань, для сприяння зниженню рівня захворюваності і смертності від туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, з метою надання якісних і доступних послуг з профілактики, діагностики, лікування цих захворювань, було прийнято рішення забезпечити виконання роботи по ранньому виявленню, лікуванню туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу та проведення освітніх, роз’яснювальних заходів серед населення по протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу.

 

 

Разом з тим, при Кузнецовському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді працює «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ» за номером 2-42-82, де можна отримати інформаційну допомогу, щодо можливого тестування на ВІЛ-інфекцію/СНІД, одержати психологічну допомогу у вирішенні складних життєвих питань чи знайти підтримку у кризовому стані.

 

Принципи роботи «ТЕЛЕФОНУ ДОВІРИ» залишаються незмінні: безкоштовність, анонімність, конфіденційність.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 948
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9076

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів