34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Анонси // У Кузнецовську пройдуть Дні сталої енергетики

У Кузнецовську пройдуть Дні сталої енергетики

18.06.2015

0

736

Дні сталої енергетики, вперше серед міст-супутників атомних електростанцій України, 26-28 червня пройдуть у Кузнецовську. Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 

Такий захід – це, насамперед, підвищення інформованості громади міста про способи більш ефективного використання енергоносіїв у контексті загальноєвропейської політики. «Торік Кузнецовськ приєдна вся до європейської ініціативи «Угода Мерів», зобов’язавшись до 2020 року на 20 відсотків скоротити викиди СО2 та споживання енергоресурсів, збільшити частку відновлювальних джерел енергії на 20 відсотків», - розповідає в.о. міського голови Ігор Куц.

 

Наступним кроком Кузнецовськ долучився до Асоціації «Енергоефективні міста України». Цьогоріч, 28 травня, на місцевому рівні запровадили систему енергетичного менеджменту, розпочали реалізацію Стратегії сталого розвитку у сфері енергоспоживання до 2020 року. Ще одним інструментом на шляху до сталого енергозбереження є залучення міста до європейської кампанії DISPLAY з ініціативи ЄС EnergyCities.

 

Проект має за мету поширення європейського досвіду енергомаркування будинків. Віднедавна місто атомників бере участь у конкурсах на отримання грантів щодо енергозбереження, активно шукає інвестиції на термосанацію будинків.

 

Зокрема співпрацює з Проектом Агенства США в Україні (USAID). Ще одним кроком стала співпраця з Фондом «Україна – Хабітат» та участь у проекті Програми розвитку ООН в Україні «Підтримка малого та середнього бізнесу в Україні».

 

Зокрема, вже розробили проект «Будівництво та експлуатація комплексу переробки твердих побутових відходів з використанням процесу піролізу на 20 тисяч тон у рік» на суму майже 5 мільйонів доларів США.

 

«Ми запрошуємо мерії інших українських міст відвідати Кузнецовськ у ці дні, поділитись з нами своїм досвідом, оцінити та перейняти наші перші здобутки в енергозбереженні», - закликає Ігор Куц.

 

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів