34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // У Кузнецовську триває операція "Гараж"

У Кузнецовську триває операція "Гараж"

26.11.2013

3

1669

На початку жовтня 2013 року ми писали про те, що впродовж кількох днів вересня у Кузнецовську було розглянуто близько 120 заяв громадян та зареєстровано близько 120 проектів рішень про надання дозволу цим же громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуальних гаражів. 

Того ж дня нашим колегою було подано звернення до Кузнецовської міської ради із проханням надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуального гаража. 

Як відомо, чимало наших читачів також подали подібні заяви до міської ради і отримали відповіді за підписом в.о. міського голови Ігоря Куца із однаковим формулюванням: 

"Ваше звернення з прикладеними до нього матеріалами направлено на розгляд постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, планування територій, будівництва, архітектури, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою". За результатами розгляду звернення вказаною вище комісією, на розгляд сесії міської ради буде підготовлено відповідний проект рішення. Крім того, повідомляємо, що на поданому Вами графічному матеріалі не вбачається конкретне місце розташування земельної ділянки орієнтовною площею 0,0030 га, яка є предметом звернення". 

 Одразу ж ми зв'язались із головою земельної комісії Надією Волощук (ВО "Батьківщина"), аби поцікавитись, коли ж саме відбудеться чергове засідання земельної комісії. Адже саме на цьому засіданні мали б, ймовірно, розглядати заяви громадян та проекти рішень про надання дозволу цим же громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок під гаражі. 

У телефонній розмові Надія Андріївна запевнила нас, що дане засідання відбудеться не раніше 17 жовтня, і, посилаючись на значну зайнятість, попросила для уточнення передзвонити їй ближче до вище вказаної дати. Яким же було наше здивування, коли за кілька днів до 17 жовтня ми дізнались, що засідання земельної комісії вже відбулось і на даному засіданні земельна комісія рекомендувала сесії підтримати усі більш ніж 120 проектів рішень про надання дозволу громадянам на розроблення проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва індивідуальних гаражів. Заяви інших громадян, в тому числі й нашого колеги, на даному засіданні не розглядались взагалі. 

І хоча відомо, що рішення земельної комісії носить лише рекомендаційний характер - ні для кого не секрет, що перед голосуванням за "земельні" питання депутати зважають на те, чи рекомендує земельна комісія підтримати той чи інший проект рішення. 

Втім, вочевидь, зважаючи на розголос, який набуло в місті дане питання, на черговій сесії Кузнецовської міської ради, яка пройшла 25 жовтня вже "рекомендовані" земельною комісією "гаражні" питання навіть не внесли до порядку денного. Навіть не зважаючи на попередню миттєву терміновість розгляду даних звернень громадян у попередніх інстанціях.  

Наразі питанням розподілу земельних ділянок під гаражі зацікавилась громадська рада Кузнецовська. На останньому засіданні ради, яке відбулось 30 жовтня 2013 року, заступником голови громадської ради Олександром Стояновським було ініційовано розгляд питання щодо оприлюднення проектів рішень про розподіл земель запасу під будівництво індивідуальних гаражів. 

Після бурхливого обговорення членами громадської ради було вирішено провести громадську експертизу даних проектів рішень та направити звернення на ім'я в.о. міського голови Ігоря Куца наступного змісту: 

"Шановний Ігорю Валерійовичу! Засвідчуємо Вам свою повагу та інформуємо, що громадська рада як представник інституту громадськості, стурбована й обурена ситуацією, що виникла при оприлюдненні проектів рішень Кузнецовської міської ради на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Кузнецовської міської ради, а також після виходу статті на сайті 34400.net під назвою «Операція гараж». Неоднозначна ситуація з поданням громадянами заяв одночасно, а саме 09.09.2013 року на відведення у власність земельних ділянок орієнтовною площею 0,0030 га для будівництво індивідуальних гаражів, що розміщені в комунально-складській зоні (ВП КСП «Тепличний комбінат»). 

Отже, складається враження, що інформація про відведення даних земельних ділянок дещо приховувалася тай те, що написання заяв одною датою та одною датою розглянуті земельною комісією, примушує замислитися у прозорості, черговості й справедливості у розгляді таких звернень, а їх налічується 128 (від №1088 по №1216). 

Завдання громадської ради підняти довіру до органів влади, депутатського корпусу в мешканців міста. Враховуючи зазначене, на даний час виникла нагальна необхідність в дискусії щодо даної теми. 

Тому, виходячи з постанови Кабінету міністрів України №996 від 3 листопада 2010 року «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», регламенту громадської ради при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради просимо про наступне: 

1.​ Сприяти у висвітленні ситуації. 
2.​ Рекомендувати призупинити розгляд даного питання на сесії міської ради не вносячи рішення по вищенаведеним земельним ділянкам у порядок денний. 
3.​ Надати інформацію з якого року існує черга громадян на відведення земельних ділянок під будівництво індивідуальних гаражів. 
4.​ Надати інформацію в якій послідовності й ким розглядаються звернення громадян щодо виділення таких земельних ділянок. 
5.​ Надати інформацію який відділ зобов’язаний контролювати та вести облік такої черги. 
6.​ Надати інформацію чому не було оприлюднення в ЗМІ про намір виділення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів в комунально-складській зоні (ВП КСП «Тепличний комбінат»). 
7.​ Надати інформацію яким чином або з яких джерел було проінформовано 129 громадян (від №1088 по №1216) щодо відведення земельної ділянки під будівництво індивідуальних гаражів орієнтовною площею 8000 кв. м.. 
8.​ Надати витяг з протоколу засідання профільної комісії по даним зверненням (проекти рішень від №1088 по №1216 включно). 

Сподіваємося на Ваше розуміння та плідну співпрацю щодо вирішення проблемного питання". 

Тож, поки громадська рада сподівається на розуміння та плідну співпрацю щодо вирішення проблемного питання в.о. міського голови Ігоря Куца, мешканці міста сподіваються на те, що народні обранці Кузнецовська нарешті таки згадають, хто саме й для чого саме обирав їх депутатами міської ради. 

Втім, як стало відомо, депутат Марія Жукова (ВО "Батьківщина"), яка також була у цьому списку, вже відмовилася від своєї заяви на земельну ділянку для будівництва індивідуального гаража. Марія Антонівна запевнила, що потрапила до даного списку лише через недостатню поінформованість про реальний стан речей стосовно кількості бажаючих отримати ділянки під гаражі та зазначила, що своє право на ділянку передає будь-якому кузнецовцю, який написав заяву на ділянку під гараж раніше, ніж вона. 

Ми поважаємо позицію депутата Марії Жукової та дякуємо їй за чесність та справедливість. І запевняємо, що вже незабаром на нашому сайті ви зможете ознайомитись із повним списком депутатів Кузнецовської міської ради та їхніх родичів, які претендують на відведення у власність земельних ділянок орієнтовною площею 0,0030 га для будівництва індивідуальних гаражів в комунально-складській зоні (ВП КСП «Тепличний комбінат»).
Всього коментарів: 3
1
Інтернаціонал | 27.11.2013 | 10:55
+ (2) -
Маладца 34400! Дайош список всіх депутатів і наближених без гаража!
Перестаньте видавати і роздавати землю на шарка. Тоді і черги не буде і всі задоволені стануть. Коли роздають, то уривають тільки "найбільш соціально незахищені", в когорту яких потрапляє верхівка влади і наближені до неї.
Соціально незахищеним гаражі не потрібні, вони і так зводять кінці з кінцями. А власники кросоверів і купити можуть. Знову таки користь багатостраждальному бюджету, якщо не розпиляють.
2
олесь | 27.11.2013 | 16:02
+ (1) -
депутат Марія Жукова (ВО "Батьківщина")свою дочку та зятя теж викреслила?
3
галина | 12.12.2013 | 17:26
+ (-1) -
А-А-А!!!!!!!!!!!!!!!!!Стояновського лють бере,ба маючи кільканадцять ларків торгових на базарі захотів ще земельні ділянки під ьторгові точки на базарі,біля будинку . 15/2в мікрорайоні Будівельників!!!! Чесніший пан Стояновський, СЛАБО.Кажуть депутати вам не дали,то ви такі злі????????????????????????????
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів