34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // У Кузнецовську виявили наркопритон (ВІДЕО)

У Кузнецовську виявили наркопритон (ВІДЕО)

08.04.2016

24

6905

Поліцейські спільно з представниками громадської організації «Кузнецовська муніципальна варта» викрили квартиру, у якій 32-річна мешканка із друзями виготовляли та вживали наркотичні засоби, - розповіла Віта Яйченя з Кузнецовського відділу поліції.

 

 

Так, 7 квітня близько 22 год. до Кузнецовського відділу поліції надійшло повідомлення від представника "Муніципальної Варти" про те, що в квартирі на першому поверсі знаходиться точка з виготовлення та вживання наркотичних засобів.

 

Під час перевірки інформації правоохоронці провели обшук житла та виявили шприци, посуд, ампули сильнодіючого лікарського засобу "Димедрол", скляні та пластикові пляшки з невідомою речовиною, а також паперовий згорток з порошком темно-коричневого кольору.

 

 

В даній квартирі працівники поліції затримали ще трьох «гостей» 33 – річний, 31- річний обоє житель міста та 38 – річний житель Володимирецького району. Правоохоронці встановили, що господарка, яка раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності, надавала квартиру місцевим жителям для виготовлення та вживання наркотичних засобів.

 

 

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.

 

Усе вище перераховане виявлене, вилучене та направлено на дослідження до Науково-дослідний експертно-криміналістичного центру МВС. Проводиться досудове розслідування.

 

 

Всього коментарів: 24
1
Олег | 08.04.2016 | 19:21
+ (3) -
Гарно звітують. Якби не муніципальна варта, накрила б поліця його, ага.
2
911 | 08.04.2016 | 21:52
+ (3) -
Молодці герої! Олег поліція і варта роблять корисну справу для нашого міста,а не для звітності. пропоную всім небайдужим повідомляти на телефон варти місця виготовлення і збуту наркотиків. 0984889688тільки разом ми зможемо вберегти молоде покоління нашого міста від наркотиків!
3
sir_the_dragon | 09.04.2016 | 01:04
+ (4) -
А ще краще - від бидла, яке цю наркоту робить і розповсюджує.
4
очевидец | 12.04.2016 | 21:29
+ (-2) -
Муницыпальная Варта нарушила ряд Законов и Конституцию Действовать при захвате без полиции, одевать спецсредства,бить стекла и вламываться в квартиру это злостное нарушение Закона.
5
123 | 12.04.2016 | 21:43
+ (2) -
Если в городе нет ментов, то хоть эти пытаются навести порядок,правда работают по понятиям. Ребята займитесь гаражными кражами.
6
1111 | 13.04.2016 | 08:10
+ (2) -
Варта молодці! Так треба з цими орками, відходами суспільства!!!!  Наркоши - це ком в горлі від яких треба позбавлятися. А ті хто тут верещать про порушення ідіть лісом, якщо ваші діти попадуть в той капкан, шо ви будете робити?????
7
Олег | 13.04.2016 | 08:28
+ (-2) -
Наркомани то зло. Але якшо подивитись це відео то видно, що муніципальна варта чуть втратила звязок з реальністю. Якщо з порушниками закону боротись порушеннями закону, то далеко не доїдемо.

8
Анатолий | 13.04.2016 | 09:52
+ (1) -
Связь с реальностью мне кажется потеряли наркоманы в нашем городе теперь у них вседозволеность. когда в городе была такая эпидемия с ними как щас ? посмотрите вокруг себя что делается? аптеки продают сколько нада и чего нада. наркопритоны организовываются где им удобно. наркоманы колятся где им удобно не обращая внимания ненакого. и обществу всеравно. у каждого свой мир начинается за дверями ихней квартиры. все что извне их не интерисует. дай Бог чтобы ваши знакомые близкие не попали в эту кабалу. но смотря на такое бурное развитие наркомании все может быть и Вы про это даже незадумываетесь. у теперешней молодежи теперь другие приоритеты кто больше набухался накурился нанюхался тот и круче. потеряна у них всякая связь с реальностью. Теперь спорт в их понимании это удел слабых. и вот такие отзывы как тут пишут и то неправильно и то и приводит к этому всему. Прежде чем тут разводить сопли попробуйте сами в этой жизни хоть чтото зделать для общества и чтото поменять. Но увы большинство наших граждан неспособны неначто большее чем писать коменты в интернете. А жаль......
9
Юля | 13.04.2016 | 10:11
+ (-1) -
Анатолий, давно в місті "такая эпидемия с ними как щас", просто може ви раніше цією темою не цікавились. Років з 10-15 останніх то точно.

Цитата
Цитата"у теперешней молодежи теперь другие приоритеты кто больше набухался накурился нанюхался тот и круче"


Не праві ви, серед нинішньої молоді якраз і дуже багато розумних і думаючих людей.

Наркоманів в місті багато, але боротись треба трохи іншими методами. Ці шо вже наркомани - вони вже є втрачені для общества істоти. А тих хто тільки цікавиться цією темою, ще можна спасти. Але їм треба дати якусь альтернативу такому проведенню часу. Яка є альтернатива в Кузнецовську?

А оце відношення Варти до жінки, що на відео (з 0.55), хай навіть вона наркоманка - це низько. Це хтось так самостверджується? Гидко дивитись.
Анатолий | 13.04.2016 | 11:12
+ (2) -
Такого как щас точно небыло если это они и делали то что я описал то прятались по подвалам по чердакам. А щас это они колятся на глазах у наших детей которые возвращаются домой и видят раскумареных наркоманов сидящих в подезде у которых шприц с вены торчит. это для Вас норма? или может так раньше было? как я писал у нашего общества ихний мир за дверями квартиры дома что извне это другой мир который их некасается. я говорил про теперешнюю неблагополучную молодеж.
А алтернативу кто хочет тот находит по городу куча спортзалов какие они не есть они есть. куча кружков для детей организаций. Но зачем когда вокруг такое и это круто и это поддерживает общество.
Как Вы пишете это не просто жинка это человек который распостраняет эту гадость это хозяйка наркопритона изза таких как она люди все глубже и глубже влазят в это болото. Она недостойна того чтобы ее называли Жинкою. И это была спецоперация и никто в таких делах никогда не самоутверждается а эти люди которые туда входят заходят в неизвесность незная что там ждать и что им угрожает.
Анатолий | 13.04.2016 | 12:56
+ (-2) -
З стволами як будьто він стрелявби це не терористи а торчкі будьте попроще смішно дивитись ....
Ольга | 13.04.2016 | 13:30
+ (2) -
Ну да, потрібно було постукати у двері і попросити, щоб вони відчинили, бо до них прийшла варта розібратись, ЧИИИИММ  ВОНИ ТАМ ЗАЙМАЮТЬСЯ У СВОЇЙ КВАРТИРІ??? Засоби потрібно поєднувати, тільки тоді чогось досягнемо. Когось зацікавити якоюсь корисною справою, з кимсь поговорити, а комусь і прикладом по ємкості для мізків...
Валик | 13.04.2016 | 13:55
+ (2) -
Я думаю спецам, которые делали самую грязную и опасную работу...ненадо обяснять как поступать в таких оперативных мероприятиях. Или ты предлагаешь на наркопритон, с непонятным количеством неадекватных мразей и их корешков , надо заходить с букетом роз....вместо средст самозащиты??? Ты бы лично с чем туда заходил в таких условиях...и с таким количеством поставленых задач  ??
Отлично ребята сработали....с мразями нужно жестко....они ТРАВЯТ И УБИВАТ НАШИХ ДЕТЕЙ, ГРАБЯТ И РАЗРУШАЮТ НАШ ГОРОД !!!
Знаете какая неофициалная статистика "ИНЬЕКЦИОННЫХ НАРКОМАНОВ" ( те кто колят себя шприцами с разным наркотиком)???
от 500 до 1000 чел. !!!((( а ето 1-2% населения Нашего с Вами города.....
Удивлены ?! Еще 3 года назад....их было 150-300 чел....
идем дальше....официалных ( зарегестрированых у нарколога) около 60-ти 
Реальной борьбы с етой ЕПИДЕМИЕЙ небыло лет 5-10 !!! Вот и резултат !!!
Скажите...в каком подьезде....ниразу не находили шприц иглы и ампулы ?? думаю не больше 10-20% подездов Нашего города !!!
Валик | 13.04.2016 | 13:57
+ (1) -
Подскажите пожалуста....как вступить в ряды адекватних людей из Варты?
Валик | 13.04.2016 | 14:43
+ (2) -
"Наркомани то зло. Але якшо подивитись це відео то видно, що муніципальна варта чуть втратила звязок з реальністю. Якщо з порушниками закону боротись порушеннями закону, то далеко не доїдемо. "

Насколко мне известно....операцию проводил Ровенский ОБНОН !!! не дезинформируйте общество пжлуста !!!

Расскажите пжлуста более законный способ борбы с Наропритонами ???
Думаю ОБНОН знает законы и ефективное их исползование.....ПОСАДИТЬ ВСЕХ НАРКОЛЫГ !!! 
Спасибо ;-)
варта | 13.04.2016 | 15:52
+ (2) -
Здається мені що негативні коменти про затримання наркоманів пише СИЛА ...ЯДЕЙ. Бо вони не змогли селфі там зробити.
Злий | 13.04.2016 | 16:52
+ (2) -
От читаю комменти наших шановних гуманістів - захисників прав і свобод... і диву даюсь.
    Яке ж все-таки у нас суспільство "гуманне". Десь там дяді торчка прищемили... ай-яй-яй... Які погані дяді.
    От цікаво, а як би ці "гуманісти" віднеслися до цього ж факту, якби їхня дитина прийшла до хати з пробитою шприцем рукою,який знайшла на вулиці чи сходинковій клітці? Як би ці люди заговорили, якби прийшлось побігати по лікарнях,заплатити багато грошей,здати купу аналізів на ВІЛ і гепатити, щоб заспокоїтися, що шприц випадково чистим виявився... Напевне, вони б і далі повторювали як мантру "треба жаліти... треба вмовляти...".
    А хто небуть з цих коментаторів сам особисто підняв свій зад з-за монітора і спробував поговорити і вмовити цих торчків, щоб вони хоча б у їхньому під"їзді не кололись і не хуліганили? Хтось сам особисто порозганяв їх зі свого двору? 
    Оце поки "диванна сотня" розмишляє про гуманізм і ввічливість, чума наркоманії підійшла під поріг ЇХНЬОГО дому. Тут вже не закриєшся і не відведеш очі,що я не бачу. Статистика, що на 40000 населення міста уже близько 1000 наркоманів, лише які вживають "важкі" наркотики, а на "легких" майже в 4-5 разів більше говорить сама за себе.
    А Ви, шановні "гуманісти" і надалі сидіть за моніторами, будуйте ферми, штурмуйте замки, катайте танчики і пишіть в неті, які Ви мудрі, закони всі знаєте, а у всьому винувата влада, масони, космос... 
    Поки людина САМА не наведе порядок спершу у СЕБЕ в голові, потім у домі, потім у дворі, до тих пір у нас нічого не зміниться.
    Щасти Вам жити в ілюзорному світі...
очевидец | 13.04.2016 | 20:59
+ (-1) -
Насколко мне известно....операцию проводил
Ровенский ОБНОН !!! - це повна брехня!!!
Baza | 14.04.2016 | 01:09
+ (0) -
Притони потрібно виявляти. Хворих лікувати, бариг саджати і тільки на максимальний термін.
Едик | 16.04.2016 | 23:46
+ (0) -
Це все добре молодці, наркотики проблема, згідний. Варта пропіарилася, а як про проблему перед носом, стосовно алкоголю проданого громадянам до
18 та 21 року, особливо в нічних закладах, тут і рейдів не треба,
особливо на вихідних.
Byxlo | 17.04.2016 | 00:11
+ (0) -
Так хто ж ті наливайки зачинить??? вони ж павлишину копійка до копієчки і вже на нову машинку накапали... А чого, хто скаже чи знає як ці притони так вільно себе почували???і так вільно, що люди пішли і самі прикрили? Може того що мусорня прикриває, а люди терпіти не можуть? Питань багато і делалі більше!
Едик | 17.04.2016 | 16:09
+ (0) -
Взяти три більших бара міста, які тикати пальцем не треба, якщо Варта дивиться за порядком в місті, так це перше з чого треба почати, тим паче є можливість.
гена | 21.04.2016 | 13:33
+ (0) -
Едик, навіщо далеко ходити. Начальник Варти сам тримає бар в якому у вечірній та нічний час сидять і розпивають алкоголь діти до 18 р.
крокодил гена | 21.04.2016 | 13:35
+ (0) -
Варта решила по пиарится перед новым начальником полиции Ровенской обл. будто она что-то делает в Кузнецовске. Набрали бандитов,створили незаконную организацию, назвали "Муницыпальная варта", дали полномочии и они решили что они "Американские рейнджери"и давай жить "по понятиям". Американских фильмов насмотрелись. Ребята вы Закон Украини прочтите. Поросбивали окна в доме, напугали всех соседских детей досмерти, а эти трое что на фото вообще никакого отношения к наркоманам не имеют
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів