34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Медицина // У місті виявлено 3 особи з активною формою туберкульозу та 7 ВІЛ-позитивних осіб

У місті виявлено 3 особи з активною формою туберкульозу та 7 ВІЛ-позитивних осіб

03.04.2017

0

1293

30 березня 2017 року у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради відбулося засідання міської координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/СНІДу. Робота координаційної ради спрямована на узгодження діяльності місцевих органів виконавчої влади, підприємств, відповідних міжнародних, громадських та релігійних організацій для ефективної реалізації в місті проектів з протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу.

 

В ході засідання заслухано інформацію ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» щодо ситуації в місті по захворюваності на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію/СНІД. Так, за перший квартал 2017 року у місті виявлено 3 особи з активною формою туберкульозу, всього на обліку перебуває 20 таких хворих. З метою раннього виявлення туберкульозу за І квартал 2017 року оглянуто флюорографічно 6308 осіб. Слід зазначити, що для проведення флюорографічного обстеження немає необхідності йти на прийом до лікаря, а бажаючим обстежитися мешканцям міста треба звернутися у 110 кабінет поліклініки ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України.

 

Щодо захворюваності на ВІЛ – інфекцію/СНІД, то станом на 30.03.2017 знаходиться на обліку 86 мешканців міста із захворюванням на ВІЛ – інфекцію/СНІД. За І квартал 2017 року по місту обстежено на ВІЛ – інфекцію/СНІД 280 осіб, з них ВІЛ позитивним виявилися 7 осіб.

 

В кабінеті 207 поліклініки ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» функціонує кабінет «Довіра», де проводиться консультування, тестування на ВІЛ-інфекцію та організовується надання комплексної медичної допомоги людям, які живуть з ВІЛ, із дотримання умов конфіденційності персональних даних.

 

Заслухали управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради щодо впровадження системи відеоспостереження в школах міста та стану реалізації превентивних заходів по протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/СНІДу.

 

Також розглянуто питання виконання в поточному році міської програми протидії захворюванню на туберкульоз та міської цільової соціальної програми протидії ВІЛ – інфекції/ СНІДу в місті Вараш, обговорено ряд проблемних питань.

 

За результатами засідання доручили ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» спільно із управлінням освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради та Кузнецовським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, забезпечити виконання роботи по ранньому виявленню, лікуванню туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу та проведення освітніх, роз’яснювальних заходів серед населення по протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/ СНІДу.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 953
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9085

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів