34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Уага! Конкурс на заміщення вакантних посад!

Уага! Конкурс на заміщення вакантних посад!

29.07.2016

0

1634

Центр дозвілля відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: керівника хору, керівників ансамблів та завідувача частини художньої.

 

 

Відповідно до статті 21-2 Закону України “Про культуру” , Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» центр дозвілля відділу культури виконавчого комітету Кузнецовської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 

 

- керівника хору (0,5 ставки- народний аматорський хоровий колектив).

 

Керівником хору центру дозвілля може бути особа, яка має вищу освіту в галузі вокального мистецтва, працює за фахом, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

- керівника ансамблю (0,5 ставки- народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Заграва»).

 

Керівником ансамблю центру дозвілля може бути особа, яка має вищу освіту в галузі вокального мистецтва, працює за фахом, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

- керівника ансамблю (0,5 ставки- народний аматорський ансамбль бандуристок «Берегиня»).

 

Керівником ансамблю центру дозвілля може бути особа, яка має вищу освіту в галузі вокального мистецтва, працює за фахом, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

 

- завідувач частини художньої (1,0 ставка).

 

Завідувачем частини (художньої) центру дозвілля може бути особа, яка має вищу освіту в галузі художнього мистецтва, працює за фахом, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. Усі зацікавлені особи можуть взяти участь у конкурсі на заміщення вищезазначених посад.

 

 

, яка бере участь у конкурсі, упродовж 20 днів з дня оголошення конкурсу подає у центр дозвілля за адресою: м. Вараш, м-н Будівельників, 2А (контактні телефони: 2-49-08), відповідальній особі, призначеній наказом по центру дозвілля, такі документи:

 

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України „Про захист персональних даних";

 

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про відсутність чи наявність судимості;

 

- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту; - два рекомендаційні листи довільної форми; - мотиваційний лист довільної форми.

 

Проекти програм розвитку творчих колективів та клубних об’єднань, культурно-масових заходів, провдення виставок, презентацій мистецької зали центру дозвілля на один і три роки публічно презентуються на другому засіданні конкурсної комісії.

 

Кандидатам на вищеперераховані посади центру дозвілля необхідно не пізніше як за п’ять календарних днів до публічної презентації попередити центр дозвілля про потребу в технічних засобах для проведення презентації. Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації. Особа може надавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

 

З дня опублікування оголошення про конкурс розпочнеться формування конкурсної комісії відповідно до Закону України “Про культуру” та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури».

 

Взірець заяви додається.

 

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9238

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів