34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Українське радіо у вашому житті

Українське радіо у вашому житті

28.01.2013

15

2152

Еру інформаційних новацій не зупинити, наше місто молоде, а молодь надає перевагу новітнім технологіям. І так має бути. Але разом з тим, у місті є багато людей, які поряд з мережею Інтернет не відмовляються від звичного, усталеного радіо. 

 Знаючи, що навколо традиційного проводового радіо, точаться не всіма прийнятні рішення, ряд однодумців вирішили висловити свої думки з цього приводу: 


Анна Осіпчук:

На жаль, ми настільки звикли до радіомовлення, що не надаємо значення тій величезної ролі, яку грає радіо в житті суспільства, в житті людини.

Міський радіо-вісник не просто повідомляє слухачам новину, а й аналізує те, що відбувається у нашому місті. Багато передач місцевого радіо присвячено державотворчій тематиці, утвердженню ідеалів і принципів суспільства, яким би кожен із нас міг гордитися. Саме завдяки відданій праці редакторів міського радіо-вісника слухачі не просто слухають, … а чують!

Валентина Бондар:

Попри туманні перспективи і невтішні прогнози, які пророкують проводовому мовленню, Кузнецовський радіо-вісник, я впевнена працюватиме до останнього слухача, голоси рідного краю не замовкнуть в оселях наших краян. Місцеве радіо не втратило своїх відданих слухачів, які завжди в курсі останніх подій краю, екстрених повідомлень. А також з приймача можна почути поради та виступи спеціалістів з різних сфер діяльності та чимало іншої корисної і цікавої інформації.

Антонюк Олена:

Радіомовлення є невід'ємною частиною нашого життя. Місцеве радіо є найголовнішим джерелом інформації.

Киричук Надія:

Прихильниками радіомовлення є люди різного віку й статків. Телебачення та Інтернет не замінять нам радіо , бо українське радіо своїми передачами популяризує національну ідею, популяризує українську пісню, культуру, історію. 


Семенюк Руслана:

Про усі новини міста можна дізнатися із новин радіовісника міста Кузнецовська, який лунає у мене на кухні. Із випусків новин можна дізнатися про роботу міської ради, цікаві події міста. Бажаю їм ще довгого процвітання.

Феодосія Бенза:

Я вважаю місцеве радіо є найголовнішим джерелом інформації. Воно допомагає нам сформувати наші думки відносно різних подій, забезпечують нас інформацією про те, що відбувається в суспільстві та в нашому місті.

Сільвія Власова:

Українське радіо супроводжує мене все життя. Та борщ на кухні не вариться, якщо воно не ввімкнуте! Адже воно одне із небагатьох ЗМІ , яке дійсно працює на нашу духовність, моральність, доносить українські традиції і надбання до мас. Чи зможе його замінити ФМ – дуже сумніваюся. А Ірині Біляченко просто вклонитися хочеться за її сумлінність, небайдужість, українськість і людяність.

Надія Атрощенко:

Наперекір скептикам скажу, що прихильниками проводового мовлення є люди різного віку й статків. Телебачення та Інтернет не замінять нам його, бо українське радіо живить своїми передачами національну ідею, пропагує українську мову, популяризує нашу пісню, культуру, історію.

Любов Шулипа:

Слухати радіо – це для мене просто задоволення…Завжди в курсі подій, створює позитивний настрій. Це засіб оперативного повідомлення інформації.


Валентина Ярута:

Радіомовлення є невід’ємною частиною нашого життя, українське радіо живить своїми передачами національну ідею, пропагує українську мову, популяризує нашу пісню, культуру, історію. По телевізору, наприклад, дуже рідко можна побачити концерти наших відомих хорів чи окремих виконавців української пісні, а люди повинні їх чути. Це сповнює серця гордістю за свій талановитий народ. Такі передачі мають величезне виховне значення. Я вважаю, що місцеве радіо є найголовнішим джерелом інформації. Хіба можна позбавляти людей права знати, що відбувається в нашому місті.


Кузнецовська міська публічна бібліотека

Всього коментарів: 15
1
dktcehjlbkfcmqjkjxrf | 28.01.2013 | 18:01
+ (0) -
это у нас есть интернет мы в любое время зашли посмотрели почитали, тоисть уже в курсе всех дел, а сколько одиноких пенсионеров я думаю что радио должно быть.
2
Анжела | 28.01.2013 | 18:18
+ (0) -
Ну у тебе НІК :0
3
dktcehjlbkfcmqjkjxrf | 28.01.2013 | 18:35
+ (0) -
какой есть, все были заняты
4
Гуморист | 28.01.2013 | 19:57
+ (1) -
Анна, ви самі не взмозі аналізувати информацію? Сумуете за налагом зомобящика?

Валентина, згоден, але хай той останній слухач і сплачуе вам заробітну плату, а не я. Ок?

Оленко, найголовнішим? Мені вас жаль. Заведить собі друзів, котика, проведить інтернет, почитайте книжки....

Надія, радйо моральне засторіло, так саме як і фотоплівка. Да і до чого радіо і національна идея?

Ой, вибачте, але втомився відповідати в тому ж ключі... Пишуть якусб маячню.
sir_the_dragon | 30.01.2013 | 02:35
+ (0) -
Гуморист, ти часом не глузуєш? Тільки не сповна розуму буде кричати, що цифра краща за фотоплівку. Сам то часто читаєш, чи з друзями спілкуєшся?
Моя тобі порада - НЕ КУРИ!!!
5
Руслана | 29.01.2013 | 10:45
+ (0) -
Шановний гуморист, ми книжки читаємо, слухаємо радіо, використовуємо Інтернет. Сам ти застарів.
6
Руслан | 29.01.2013 | 13:34
+ (1) -
А хто вам замовив цей піар міського радіовісника?
7
AndyEn | 29.01.2013 | 17:25
+ (1) -
Давайте ще повернемо систему димових сповіщень між племенами  biggrin
8
Voice | 29.01.2013 | 23:16
+ (2) -
Є люди, для яких радіо, це єдине джерело інформації, тому я вважаю недоцільним обговорювати (навіть гіпотетично) можливість закриття Міського Радіо!!!
9
Vasya | 30.01.2013 | 02:17
+ (0) -
так, був час ... бухтіло щось собі тихенько на кухні, нікому не заважало. Потім почала дратувати реклама - занадто багато її було, мабудь тому-що дешева. Останньою краплею була реклама, м'яко кажучи, сумнівних ліків «від всіх хвороб". Тобто "українське радіо", яке "жівіть своїми передачами національну ідею, пропагує українську мову, популярізує нашу пісню, культуру, історію" разом з шахраями виманювало у бідних і хворих пенсіонерів останні гроші. Викинув. Зараз слухаю виключно західні музичні інтернет-радіостанції, без реклами, політики та іншого лайна. Те ж раджу і Вам, дорогі наші пенсіонери, забирайте в онуків старенькі комп'ютери, на нові вони собі наколядують.))
добродій | 31.01.2013 | 11:11
+ (1) -
Я згідний з твердженням, що "Радіомовлення є невід’ємною частиною нашого життя", але на дворі 21 сторіччя і новітні технології не зупинити, як і не зупинити відмову Укртелекому від мережі проводового радіомовлення. При виконанні ремонтних робіт проводка радіо-точки пошкоджується і її ніхто не хоче відновлювати, а згодом іде заява на відмову від радіо-точки. Массова відмова створює умови до визнання проводового мовлення не рентабельним. І хочемо ми того чи ні скоро його не стане у нашому місті. Проте на заміну прийде рівненське FM радіо Трек і Володимирецьке радіо Бурштиновий край (здається така назва). Ліцензії на мовлення у нашому місті вже у нацраді з питань телебачення і радіомовлення вже отримані.
денис | 01.02.2013 | 11:15
+ (1) -
А я впевнений, що воно має бути. Як правило зранку включив, і не клоцаєш по каналам. Інформація йде просвітницька, корисна, а не кримінальні новини 15 хвилин яких доводять до відчаю і опустошають. Моє переконання повинно так само як і парламентський канал та державне телебачення.
Раиса | 03.02.2013 | 18:36
+ (0) -
Радио наш не только хороший информатор , он наш друг: советы врачей помогают вам в трудную минуту, гражданская оборона побеспокоется о вашей безопасности на дорогах, прогноз погоды предостережет вас от надвигающейся грозы,реклама подскажет вам , где и как лучше воспользоваться нужными товарами и услугами.
А праздничные передачи? Тут можно послушать и звонкие детские голоса и выстуления мастистых профессиональных коллективов, что создает вам настроения на целый день.
Словом - радио для всех и на каждый день , оно пришло в наш дом, оно вжилось в нашу жизнь.
Поэтому члени литературного обьединения "Лотос" поддерживает наличие проводового радио , как одной из первой необходимости для нашей жизни, считаем, что разнообразная информация - это одна из достойнеших черт украинской демократии, так пусть же информационные источники будут у нас разноплановые и многовекторные, а проводовое украинское радио толко дополнит эфир многолетней преданостью и красотой
Члены литературного обьединения "Лотос"
xpalyvodax | 11.02.2013 | 23:54
+ (0) -
мені 26. свого часу я страшенно матюкався на те радіо, бо вважав його пережитком минулого (то ще в 11 класі було - 10 років тому), нецікавим і неактуальним.. дивився телик і починав цікавитися інтернетом. за короткий час я зрозумів, що ці способи телекомунікації зооовсім не сприяють розвитку, а спрямован на інші цілі, які ви і самі знаєте. І от в зв'язку з цим, не так давно я звернув увагу на укр. дротове радіо.. Якщо не писати довго, то скажу, що лиш там залишилося хоч якесь прагнення до українськості, культурної і моральної освіти! Там і українські співаки і музиканти, морфологічні уроки з укр.мови, театральні п'єси укр. мовою (які вам як  аудіо-книги фактично), численні програми про покращення здоров'я і зовсмі МІНІМУМ реклами. Я не те що патріот до мозга костей, просто мені здається, що так правильно.. нехай буде.. не чіпайте дротове радіо.. бо буде у вас інакше Бурштиновий край чи ще якийсь інший "рай"...
Ті ж кому взагалі не стерпно слухати, то я не бачу проблеми. Навіщо це позерство в інтернетах? Вмикнути музику на компі або прямопотокове онлайн радіо яке хочеш для цього не потрібно школи закінчувати. Чітких аргументів чому ПРОТИ дротового радіо тут не прозвучало!

з.і. Дуже цікаво, що ініціатива, на скільки мені відомо, походить від насвобіднішого свободівця нашого міста.. але що тут сказати - сапожнік є сапожнік.. сумно, панове
Леся | 26.02.2013 | 15:36
+ (1) -
Не уявляю своє повсякденне життя в квартирі без радіо, яке з задоволення слухаю.Передачі дуже цікаві і змістовні,на різну тематику. Відчувається, що працюють висококультурні, освідченні люди, фахівці своєї справи.Завжди, з нетерпінням чекаю передачу нашого міського радіо, де чуєш корисну інформацію про життя та новини міста.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів