34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Увага! Формується новий склад громадської ради!

Увага! Формується новий склад громадської ради!

22.12.2014

8

1433

ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА МІСТА КУЗНЕЦОВСЬКА!

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

 

ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради

 

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради відбудуться 23 січня 2015 року в приміщенні міської ради.

 

Початок зборів о 17 годині. Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради.

 

 

Громадська рада при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

 

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

 

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

 

До складу громадської ради може бути обрано не більш, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним. Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

 

До заяви додаються:

 

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);

 

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

 

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

 

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

 

Документи приймаються ініціативною групою до 13 січня 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: майдан Незалежності, 1, відділ внутрішньої політики виконавчого комітету Кузнецовської міської ради з 8.00 до 17.00 год.

 

Телефон для довідок:2-10-40; (096)4884615

Всього коментарів: 8
1
Мартин | 28.12.2014 | 21:06
+ (0) -
Я це "кіно", під назвою "громадська рада", бачив з десяток років, будучи депутатом... І кожен раз ставив собі питання:- Чому вони небалотувалися в депутати міської ради, а якщо і балотувалися, то не пройшли ... У нашому місті, щоб стати депутатом, непотрібно мати багато "бабла"... У більшості випадків потрібно мати певний рівень поваги до кандидата, який балотується в депутати... Правда, останнім часом, серед виборців з'явилося багато прихильників, які недумаючи голосують за "представників" будь-яких "опозиційних" партій... А ЩОБ СТАТИ ПРЕДСТАВНИКОМ якоїсь "громадської ради", досить зібрати з десяток зацікавлених осіб, які підпишуться про організацію якоїсь громадської організації, яка своїм "представництвом" буде пробувати через "дублюючу гр. р-ду" "впраляти" мозги діючим депутатам... Але з свого досвіду  побачив, що в більшості випадків, ці представники пробують зухвало "продавити" свої чи вузько корпоративні зацікавленості...
2
Ігор | 31.12.2014 | 11:33
+ (0) -
Можливо під головуванням Саушкіна громадська рада була "кіно". Останні дві каденції ГР щось таки робила, а саме: недопущення продажу земель центрального ринку та ринку "Південний" (невигідно для бюджета міста); викриття афери влади і депутатів з місцями під гаражі (кооператив "Соняшник"); публічне вибачення депутата Пешка за хамську поведінку стосовно директора Пресцентру; збір коштів на подарунки  рибцентру; чисельні звернення до Міносвіти, Мінсоцполітики і т. д. це лише декілька пунктів.
До складу ГР входять 5 депутатів. Один член ГР двох останніх каденцій  балатувався в депутати і став ним замість покійного Магдича це Ющук, а так жоден не був кандидатом в місцеві депутати. Інформація взята з сайту міської ради, розділ Громадська рада.
     Можливо ви знаєте конкретні факти продавлювання корпоративних інтересів? Напишіть, буде цікаво дізнатися. А ще напишіть, якого скликання ви були депутатом і, якщо не соромитеся розкрийте таємницю, хто ви (дуже сомніваюся)?
3
Олег | 02.01.2015 | 09:40
+ (0) -
А шо стара громадська рада перестала Куцу прислуговувати?
4
Мартин | 03.01.2015 | 18:52
+ (0) -
Був депутатом  4-х скликань Кузнецовської міської ради, починаючи з 1990 року , з одним  переривом... Цей, червоний, логін знають чимало нинішніх депутатів цієї ради... Тому краще "сумніватися", чим по "русько-украйонському" - "сомніватися"...
5
Ігор | 03.01.2015 | 21:32
+ (0) -
От щоб не була Ваша писанина по "русько-украйонському", шановний екс-депутат, то наводьте конкретні факти про "продавлювання корпоративних інтересів" в ГР. Читачі будуть вдячні.
6
bubno | 05.01.2015 | 10:46
+ (0) -
Ігор збав градус, ти помиляєшся. Крім того, що я Мартиная поважаю як людину і перед ним схиляю голову, оскільки таких як він не просто
мало, їх одиниці. В контексті даного питання однозначно Мартин правий, він знає
про що говорить. Якщо Хвалько  і Куц щосьпрямо і не продавлювали через ГР даної каденції, то це тому, що не було в цьому
потреби. В них і так більшість депутатів у міській раді і будь яке рушення
проходить на ура і без ГР. Але це не виключає того, що при іншому розкладі, цей
механізм вони би не використовували.
7
Олег | 06.01.2015 | 12:45
+ (0) -
А де звіт про роботу попередньої громадської ради?
8
Бос | 07.01.2015 | 01:48
+ (0) -
До створення нової гр. ради має бути звіт. (читати Положення про ГР)
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів