34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // Увага! Конкурс!

Увага! Конкурс!

11.05.2012

6

1225

Відомий поет і перекладач Василь Жуковський якось сказав: «Перекладач у прозі – раб, перекладач у поезії – суперник».

Благодійний фонд Василя Яніцького «Наш край», з метою стимулювання серед школярів інтересу до вивчення іноземних мов, а також підтримка творчої талановитої молоді, налагодження тісніших культурних зв’язків між поліськими школами та Національною спілкою письменників України і закордонними культурними центрами та амбасадами (Британською радою, Французьким культурним центром, Гете-інститутом, Польським Інститутом тощо) оголошує конкурс на кращий поетичний переклад класиків іноземної літератури серед школярів рівненського Полісся «Суперники Великих».

Ця ідея з'явилася під час акції "Книжка в дарунок", коли її учасники побачили, скільки справді талановитої і цікавої молоді є на Поліссі. Ідею підтримав голова правління фонду "Наш край" Василь Яніцький.

Для участі в конкурсі потрібно перекласти українською поетичний твір (або частину твору) когось із відомих іноземних поетів (переклади з російської та білоруської до уваги не беруться).

Конкурсні роботи прийматимуться протягом року до 1 жовтня.

Підсумки конкурсу підбиватимуться конкурсною комісією за участі представників БФ «Наш край» та провідних літераторів і перекладачів, членів НСПУ.

Церемонія нагородження відбуватиметься в середині жовтня у приміщенні НСПУ в Києві.

Для переможців буде запропонована екскурсія столицею, ближче знайомство із відомими письменниками та відвідання закордонних культурних центрів.

Призовий фонд формує правління БФ «Наш край». Свої спеціальні призи вручатимуть і представники вищезгаданих закордонних культурних центрів, запрошені на церемонію. Перебіг конкурсу та його результати широко висвітлюватимуться на шпальтах газети «Наш край», місцевої та всеукраїнської преси.

Конкурсні роботи надсилати в надрукованому вигляді на електронну адресу газети «Наш край»: nash.kray@ukr.net.

У тексті вказати прізвище, ім'я та по-батькові перекладача, школу та клас, де він навчається, прізвище викладача іноземної мови, а також контактну інформацію (адресу, електронну адресу, номер мобільного).

До тексту додати оригінал твору із вказуванням його автора і мови, з якої перекладається, а також підрядковий переклад оригіналу.


Щиро бажаємо усім учасникам натхнення і творчих успіхів у суперництві з Великими.

БФ "Наш край"


Всього коментарів: 6
1
кузнецовец | 11.05.2012 | 10:57
+ (0) -
От Яницкого уже тошнит. Как назойливая муха вместе с его краем. А после выборов в ВР исчезнет на 5 лет
2
Мавка | 11.05.2012 | 10:58
+ (0) -
А з японської можна? А то, раптом хтось під сакурами згадає Мацуо Басьо і захоче перекласти? А чого? У мене одна знайома (правда, в Києві) ще в школі вивчила китайську, зараз викладає в університеті Шевченка китайську. До речі, кажуть, що китайська зараз дуже перспективна.
3
Ліна | 11.05.2012 | 12:07
+ (0) -
Кузнецовец, а тебе не тошнить від себе самого? Що ти зробив на користь міста? Те, що робить Яніцький, залишиться місту не залежно від того, пройде він у ВР чи ні. Сакури він не повикопує, як роблять наші "щирі" кузнецовці.
4
кузнецовець | 11.05.2012 | 13:21
+ (0) -
Вопрос надо ставить не так. Отчего Яницкий вдрукг вспомнил, что добри справы надо начинать там, где ты родился накануне выборов в ВР? До этого не надо было?И вспомнит ли он об этом после виборов? Вряд ли.
Да и благотворительность должна бать анонимной, а не трубить на каждом шагу об этом.
Этот проект и Наш край - мыльный пузырь, который вскоре лопнет после выборов.
Мне не надо его подачки в виде сакур и гречки. Мне надо депутат от ВР, который после выборов не забудет о том, где его избирали и будет решать проблемы округа, подавать толковые законопроекты, направленные на решение проблем населения Украины.
Когда ппоследний раз тут вел прием не то, что депутат от ВР, а хотя бы его помощник?
5
voldem | 11.05.2012 | 16:25
+ (0) -
А то в нас так Заведено , що перед Виборами всі оживають wacko
Робилиб вибори частіше то може і працювали б наші обранці Краще biggrin
6
Zodchy | 11.05.2012 | 16:52
+ (1) -
точніше оживають заполітизовані))) більшість продовжує нити)))
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів