34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // В.Афанас'єв: "Критика повинна бути конструктивною"

В.Афанас'єв: "Критика повинна бути конструктивною"

10.03.2012

11

1100

На останній сесії міської ради прозвучали критичні зауваження на адресу КМКП щодо якості прибирання міських доріг і проїздів усередині кварталів.

Редакція "Вістей" звернулася до в.о. директора  міського комунального підприємства В.Афанас'єва з пропозицією надати відповідь з даного питання. Текст відповіді надрукований нижче:

"Візьмемо, скажімо, Верховну Раду і Кабмін, діяльність яких стосується усього населення України. Тому й критикуються вони усіма, кому не ліньки. Наше КМКП працює для населення Кузнецовська, тому критика на його адресу йде від жителів міста. Ми не проти критики, бо немає у світі людини, установи, підприємства чи організації, які працювали б ідеально. Але критика повинна бути конструктивною.

Мало сказати, що комунальники погано прибирають дороги, треба сказати ще й інше: а що нами не зроблено, аби стан доріг не викликав нарікань, і що конкретно ми повинні зробити, аби покращити стан зимових доріг.

Будь ласка, критикуйте, якщо є за що. Бо до 1 вересня КМКП було повністю готове до роботи в осінньо-зимовий період, у який стану та безпеці міських доріг надається пріоритетне  значення. Була закуплена в необхідних об'ємах сіль і заготовлено достатньо піску для посипання доріг, проїздів і тротуарів. Уся очисна техніка була відремонтована і забезпечена запчастинами. До речі, техогляд вона такоє пройшла.

Вперше був задіяний КРАЗ, який дозволив пришвидшити снігоочищення на найважливіших ділянках. А кого турбує пошкодження полотна дороги, нехай перевірить навісний ніж: він знизу огумований!


Вперше був використаний досвід м.Київ з використання гран-відсіву (це сипучий камінь, крупніший за пісок, але дрібніший за щебінь). Закуплені 10 тонн вже використані, але результати настільки хороші, що на наступну зиму закупимо стільки відсіву, скільки потрібно.

Вперше, за прикладом м.Рівне, було використано хлорид магнію, який розм'якшує лід при температурах до -20 градусів (звичайна сіль - тільки до -5 градусів).

Відтак, за всю зиму не було жодного зриву в очистці доріг, про що свідчить повна відсутність приписів ДАІ. А на усні зауваження цієї служби щодо окремих оледенілих ділянок дороги реагували відразу, посипаючи такі місця піском. І ці зауваження ми розцінюємо як конкретні вияви конструктивної критики.

А критикани можуть договоритися до того, що комунальники винні у всьому: послизнулася жінка і вивихнула собі плече - винуваті ми, погано очищені від снігу проїзди в кварталах - знову ми винуваті. Так, погано, і це знаємо, і знаємо чому.

І скільки б ми не говорили власникам авто: "Не ставте свої машини у дворах, бо наша снігоочисна техніка пройти не може!", ставили, ставлять і будуть ставити. І при цьому звинувачувати нас у бездіяльності: бач, їхні автомобілі занесло снігом! Ось і думаю, як добре, що ніхто з тих власників, які свої авто припарковують прямо на газонах, ще не поскаржився на те, що машину замело, а двірничка не розчистила довкола, бо це її територія.

До речі, нинішньої зими на комунальників надійшло напрочуд мало скарг і з інших питань (водо- і теплопостачання). І це наводить на таку думку: критикуючи нас, порівнюйте нашу роботу із діяльністю комунальних служб у інших містах (Рівне, Сарни, Луцьк і, особливо, Київ). І робіть це із цифрами або фактами, які підтвердили б вашу правоту, панове.

А я насмкінець повідомлю, що працівники управління благоустрою і механізатори автотранспортного управління з дня випадання першого снігу працюють у режимі цілодобового чергування. І так триватиме до останнього снігу. Але я не чекатиму цього дня і висловлюю свою вдячність за їхню роботу уже зараз."

Володимир Афанас'єв, газета "Вісті" № 10 (від 02.03.12)


Всього коментарів: 11
1
Flashpoint | 10.03.2012 | 00:12
+ (5) -
"Відтак, за всю зиму не було жодного зриву в очистці доріг, про що свідчить повна відсутність приписів ДАІ. А на усні зауваження цієї служби щодо окремих оледенілих ділянок дороги реагували відразу, посипаючи такі місця піском. І ці зауваження ми розцінюємо як конкретні вияви конструктивної критики."
Смешно! smile http://34400.net/news....sportu_ nashogo_mista/2012-03-09-809
протоколы - то не подписал и в суде отменил ... ну а так все "нормально"
2
komrad | 10.03.2012 | 10:58
+ (2) -
От бреше,навіть не красніє,чому за протокол нічого не сказав,який не підписав.Нехай вийде на вулицю і подивиться,що дороги знову в ямах.В.о. директора міського комунального підприємства В.Афанас'єв мабуть проблеми із зором. В людей нехай спитає,що вони скажуть
3
Патріот | 10.03.2012 | 11:53
+ (2) -
А у них усіх з ПР проблеми із зором. Вони ж дорвалися до влади. Бандити і грабіжники.
8
Flashpoint | 10.03.2012 | 19:35
+ (0) -
А что в остальных партиях нормально со зрением? О-о-очень глубокие сомнения! Да и вообще не надо сюда политику сувать! angry
Я не за тех, ни за других - бардак от партийности не зависит!
4
komrad | 10.03.2012 | 15:55
+ (0) -
Будем писать запросы!
5
sir_the_dragon | 10.03.2012 | 16:49
+ (-1) -
З приводу інших міст, у Києві в січні місяці на Борщагівці робилось казна що. Повернувся у Кзню, як у рай. Висновок, чим більше місто - тим більший срач.
7
Zodchy | 10.03.2012 | 18:06
+ (-1) -
кому нема з чим порівняти, той і піниться...
та якби було все ідеально, то всеодно знайшлися б ті кому ідеальне не влаштовувало би і потрібне було б мегаідеальне, святе чи шось в такому дусі cool
6
voldem | 10.03.2012 | 17:54
+ (3) -
"Не ставте свої машини у дворах, бо наша снігоочисна техніка пройти не може!" особливо багато машин паркували на виїзді між 3-ю школою та м-н Перемоги 10 !
- ОДНИМ СЛОВОМ - Б Р Е Х Л О ! ! !
9
sir_the_dragon | 10.03.2012 | 20:43
+ (0) -
Вараш 10, автобомжів, як зміни на 5 блоці.
Cordiak | 10.03.2012 | 21:58
+ (1) -
І скільки б ми не говорили власникам авто: "Не ставте свої машини у дворах, бо наша снігоочисна техніка пройти не може!"....
...Це та снігоочищуюча техніка. яка була придбана КМКП за 800тис. А коштує 500тис. А де ж Афанасьев ділися 300тис?????
sir_the_dragon | 12.03.2012 | 00:04
+ (-1) -
Cordiak, не з'їжджай. Взяв цитату, а комент до неї перекрутив.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів