34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // В Кузнецовську карантин - закрили школи

В Кузнецовську карантин - закрили школи

15.12.2010

0

1069

Кузнецовські школи закриті на карантин з 15 по 21 грудня 2010 року

 
 
Відповідно до розпорядження нового міського голови міста Кузнецовськ  Сергія Анощенка кузнецовських школярів відправили на позапланові  канікули. З 15 по 21 грудня  школи міста Кузнецовськ закриті на  карантин.
 
 
З метою забезпечення санітарно-протиепідемічного благополуччя на  території міста, відповідно до листа СЕС міста від 15.12.2010 № 850 та  рішення засідання протиепідемічної комісії від 15.12.2010 № 13, в зв’язку з  різким підвищенням захворюваності гострими респіраторними  захворюваннями і грипу (з 08.12.2010 по 14.12.2010 року зареєстровано 639 випадів, із них 374 випадків серед дітей до 14 років, серед школярів зареєстровано 245 випадків, що є вище порогового рівня:

 
1. Керівникам підприємств, організацій, установ, малих підприємств та господарських товариств різних форм власності приступити з 16 грудня 2010 року до виконання пунктів розділу 2 "На випадок спалаху захворюваності на грип” (в епідемічний період) додатку до розпорядження міського голови від 14.01.2008 року № 8-р "Про заходи щодо попередження грипу та інших гострих респіраторних захворювань в м.Кузнецовську на 2008-2010 р.р.”.
 
2. Управлінню освіти міськвиконкому (А.Гончар), директорам навчальних закладів міста тимчасово з 16 по 21 грудня 2010 року призупинити навчально-виховний процес в підпорядкованих закладах до особливого розпорядження.
 
3. Керівникам підприємств, установ, організацій, редакторам газет, телерадіокомпанії "Рівне-Атом” довести до відома своїх працівників та населення міста про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах міста.
 
 
4. Ввести карантинні заходи:
 
4.1. Обмежити проведення масових заходів у місті, які пов”язані зі скупченням людей (змагань, концертів, зустрічей, тощо).
 
4.2. Заборонити відвідування хворих стаціонару ДЗ „СМСЧ-3” міста.
 
4.3. Ввести заходи індивідуального захисту (марлеві пов”язки) для працівників ДЗ „СМСЧ-3”, закладів торгівлі (ринків, кіосків, тощо), громадського харчування, профілакторію, готелю, перукарень, ощадних кас, банків.
 
4.4. Забезпечити у приміщеннях підприємств, установ, організацій, кооперативів, малих підприємств та товариств різних форм власності міста, дотримання санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів (провітрювання, вологе прибирання з приміненням дезинфікуючих засобів, дотримання оптимального температурного режиму в цехах, приміщеннях, виключивши протяги).
 
5. Включити в раціон харчування хворих стаціонару ДЗ „СМСЧ-3”, відвідувачів закладів громадського харчування фітонцидів (цибуля, часник, лимон), вітамін С.
 
6. Начальникові ДЗ „СМСЧ-3” В.Лепесі:
- забезпечити медичне обслуговування хворих з підозрою на гостре респіраторне захворювання і грип тільки вдома;
- забезпечити роботу поліклінік, аптек з метою обслуговування населення міста у вихідні дні;
- забезпечити проведення санітарно-просвітньої роботи з профілактики ГРЗ та грипу шляхом виступів у пресі, радіомовленню, місцевому телебаченню, проведенню бесід серед населення міста.

 
7. Головному лікареві СЕС Б.Сухорукову після зниження захворюваності грипом та іншими гострими респіраторними захворюваннями до допустимих рівнів інформувати виконавчий комітет Кузнецовської міської ради з метою відміни карантинних заходів та відновлення навчально-виховного процесу в навчальних закладах міста.
 
8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови, начальника управління економіки Я. Басюка.
 
 
 
Джерело: сайт Кузнецовської міської ради
Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів