34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // В Кузнецовську побувала Наталія Земна

В Кузнецовську побувала Наталія Земна

31.01.2011

5

4091

Наталія Земна (Зубицька), відома в Україні фітотерапевт, президент всеукраїнського товариства «Зелена планета», в неділю, 30 січня 2011 року, відвідала місто Кузнецовськ.

Напевно, кожен із нас хоч щось чув про народну цілительку, і саме тому, коли в Кузнецовську стало відомо про приїзд Наталії Петрівни, від охочих потрапити до неї на прийом не було відбою. Адміністратор цілительки Катерина Гаврилівна розповідає: "Дуже багато людей виявили бажання зустрітись з Наталією Земною. Дзвінки не вщухали ні на мить, але коли список став налічувати понад 260 чоловік, ми припинили запис бажаючих. Лише уявіть собі - лікарка пробуде в Кузнецовську всього 8 годин, вона просто фізично не зможе всіх прийняти".


Близько восьмої години ранку, в неділю, приміщення музичної школи потихеньку почало наповнюватись людьми. Тут і старші жінки з коцюбками, і маленькі дітки, і молодь, і приїжджі... навіть дитячого педіатра місцевої поліклініки з дитиною було помічено в юрбі пацієнтів Наталії Земної.
Наталія Петрівна запізнювалась (через несприятливі погодні умови, як пояснила її адміністратор), тому ми мали змогу спокійно поспілкуватись з її майбутніми пацієнтами.

Олена, 26 років, розповіла:

"З Наталією Земною я ще не зустрічалась жодного разу, проте знайома з її послідовниками в Кузнецовську. Маю проблеми з печінкою, купувала травяні краплі в аптеці "Зелена Планета", ніби допомогли, тепер от хочу особисто проконсультуватись з цілителькою, навіть на прийом до неї записалась найперша з усього міста."

Лариса Іванівна, 55 років:

"Через вік маю проблеми з тиском, постійно п`ю таблетки, щоб хоч трохи його нормалізувати. Коли Наталія Земна минулого разу приїзджала в наше місто, вона порадила мені засоби з своєї аптеки. Пропила курс, ніби краще стало, я майже зовсім відмовилась від пігулок. Тепер от знов хочу з нею зустрітись"

Валентина Петрівна, 60 років і Людмила Сергіївна, 65 років:

"Ми взагалі з села приїхали зустрітись з цілителькою. Чули багато про неї, а тут сказали, що прийом безкоштовний, от і вирішили приїхати в Кузнецовськ... чому б і ні? Може чимось і допоможе..."

 

А тим часом хол музичної школи все наповнювався, стрілка годинника наближалась до десятої ранку...

Наталія Земна приїхала рівно о десятій. Поспішала, роздягаючись на ходу, кивала людям: "Доброго здоров`я!"

Через 10 хвилин прийом розпочався. Спочатку Наталія Петрівна вирішила прийняти стареньких та дітей. Ну, і для кореспондентів інформаційного порталу 34400.net зробила виключення, прийнявши першими та поспілкувавшись декілька хвилин - хоча розмова й була дуже цікава і закінувати її зовсім не хотілось, проте занадто дорога була лікарці кожна хвилина і занадто багато людей чекало на неї в холі...


– Наталіє Петрівно, що спонукало вас займатися народною медициною? 

– Цілителькою стала не відразу, мала свій шлях і до Бога, і до професії. Трапився випадок, коли потрібно було звернутися до ліків із трав: старший син мав нежить, я закрапала йому носа
"Нафтизіном”, а в нього виник шок і клінічна смерть. Як виявилося, йому були протипоказані судинозвужувальні та судинорозширювальні препарати.

Після цього випадку я сама почала лікувати своїх дітей, інтенсивно застосовуючи трави. Згодом у Москві мені мали робити операцію на серці. Дуже боялася цього. Тому лишилася вдома, на березі Дніпра збирала цілющі рослинки, робила з них ліки, так і вижила. 

З іншого боку, якби не було знайомства з природою ще в дитинстві, бабусиного досвіду та знань, то, можливо, доля склалася б по-іншому. Моя бабця Настя, яка була дуже мудрою людиною, краще за будь-якого ботаніка зналася на травах: могла розпізнати характер рослинки, якого місяця та під якими зорями, за якої погоди, на яке свято ту чи іншу травинку збирати. 
Вона мені розказувала, що рослинка жива та вміє говорити, ось тільки треба навчитися її слухати, а якщо не чуєш, глухий, то принюхайся до цієї квітки – і вона розкаже: тепла чи холодна, зла чи добра – все визначалося запахами. Бабуся Настя привчала мене вставати рано-вранці. З того часу де б я не була, завжди зустрічаю сонце.


– Як ви вважаєте, чому взагалі люди хворіють і звідки з’являються всі хвороби? 

– Першовитоками будь-якої недуги є, на мою думку, бездуховність, невігластво, лінощі. Все це успішно культивують у сучасному суспільстві. Заздрісна, обмежена особа, яка живе без Бога в серці, не може бути здоровою.

Що Ви скажете про якість продуктів, які ми купуємо в магазинах і на базарах? Усе частіше кажуть, що ми їмо генетично модифіковані продукти?

 - На жаль, це так і є в Україні, але ми повинні потурбуватись про себе самі: уважніше читати сертифікати, склад продуктів на етикетках, займатись натуральним господарством – вирощувати власні овочі, фрукти, відмовлятись від модифікованих продуктів. Та не лише модифікованих, а й забрудених отруйними газами, мінеральними добривами, отрутохімікатами. Ці продукти згубно впливають на здоров’я, а саме страшне, коли такі продукти вживають в їжу діти, батьки повинні боротись та стати на захист свого здоров’я і здоров’я своїх дітей.

Чи можуть рослинні ліки запобігти онкозахворюванням?

 - Так, можуть. І не лише трави, а й їжа можуть профілактично застерегти людину від онкозахворювань. Наприклад, це пшоно і всі страви з нього, цибуля, червоний перець, смородина чорна, і маже всі рослинні приправи, які раніше додавали до страв. Є рослини, які лікують онкозахворювання: боліголов (при онкозахворюваннях не допускає утворення метастазів та знеболює), подорожник (лікує онкологічні нашкірні захворювання), ранник (лікує залозисті пухлини), кора калини (жіночі захворювання).

Як виникла ваша перша аптека "Зелена Планета"?

- Перша аптека відкрилась у Києві, а я була в ній першим консультантом і завідуючою.

Людей до народної медицини зверталося так багато, що ставало навіть страшно — по 400 чоловік на день приходили на консультації і придбати ліки. Мене це неймовірно радувало, адже у нас в Україні росте близько 1,5 тисячі рослин. І всі вони лікарські. Бо немає рослини, яка б не лікувала той чи інший орган. 

До речі, в Кузнецовську теж є наша аптека "Зелена планета", вона розміщена по мікрорайону Будівельників, будинок 16/2. Там періодично буває лікар, який проконсультує вас та допоможе з підбором препаратів для лікування. 

Дякуємо за розмову, і насамкінець останнє запитання: відкриєте свій власний секрет здоров.я та краси?

Наша проблема в тому, що ми забули, чим харчувалися наші предки.
Перестали готувати ті страви, які любили українці і які споконвіку були популярні. Це кулеші, каші. Почали харчуватися снікерсами, бутербродами та іншим. Якщо раніше уранці чоловік з’їдав миску кулешу із салом та цибулею і йшов працювати на роботу, то дружина була спокійна.

Бо знала — господар не тільки не буде голодний, а й перебуватиме в тонусі. Адже пшоно — це такий продукт, який тонізує шлунок, лікує печінку, відновлює її очищувальну і кровотворну функції. Якщо людина їсть пшоно, вона ніколи у житті не захворіє на онкологічне захворювання. 
Забули про квасолю, яку споконвіків готували наші бабусі. Не дай Бог, борщ буде без квасолі. Це був сором для господині. Якщо приходив гість, то вона ладна була крізь землю провалитися — що вона лінива, не замочила на ніч квасолю.

А ще нам треба любити природу, вивчати її. Я вважаю, що є три причини усіх захворювань у людини. Перша — бездуховність, друга — невігластво, третя — лінощі. Якби цього у нас не було, ми були б усі здорові і жили б понад 100 років. Бо людина сама собі вкорочує вік тим, що робить для себе зло.  

Робіть добро - і будете здорові!


Всього коментарів: 5
1
Нателла | 31.01.2011 | 16:18
+ (1) -
Особисто не знайома з Наталією Петрівною, але відношусь скептично до народних цілителів, які роз'їжджають по містах, пропонуючи свою допомогу. Взагалі до справжніх цілителів люди приїжджають самі, їм реклама не потрібна. Хоча, скрізь є винятки.
2
admin | 31.01.2011 | 16:38
+ (0) -
У травні 2006 року Держінспекція з контролю якості лікарських засобів МОЗ України заборонила реалізацію 45 лікарських препаратів, які вироблялися під брендом Аптека "Зелена планета".
Отут можна почитати більше про Земну.
4
Karharodon | 01.02.2011 | 16:23
+ (0) -
Про Земну (Зубицьку) можна говорити все, але пам'ятаймо, що наші пращури лікувалися виключно народними засобами. Ці лики не можуть нашкодити організму людини.
5
s_vij | 06.02.2011 | 21:10
+ (0) -
мамі колись купував "зелені" ліки - ні "пользи", ні "врєда"! cool
Але пригадується, що з чоловіком, відомим травознаєм Данилом Зубицьким вона розійшлась - той не сприймав поєднання бізнесу і саме НАРОДНОГО цілительства!
3
zmeusha | 31.01.2011 | 18:49
+ (2) -
Як можна вірити в цей"розвод"?Майже всі ці "ліки" діють як ефект плацебо- віра пацієнта в успіх лікування в цьому випадку важливіша за ліки.Люди,Вам просто нав'язують "пустишку" і здирають за це гроші!
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів