34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // В Кузнецовську стало на одного почесного громадянина більше

В Кузнецовську стало на одного почесного громадянина більше

01.09.2012

3

2447

Як відомо, до серпня 2012 року в Кузнецовську налічувалось 18 почесних громадян: Бондаренко Павло Володимирович, Гомолінський Станіслав Павлович, Дубенський Володимир Федорович, Зенков Олександр Степанович, Копанько Олександр Васильович, Коровкін Володимир Олександрович, Огороднік Василь Іванович, Пасєка Василь Григорович, Семків Михайло Йосипович, Смоктій Ігор Петрович, Тулуб Сергій Борисович, Філіпенко Галина Степанівна, Фрідман Микола Абрамович, Шевченко Володимир Миколайович, Щербачов Валентин Васильович. 

Також рішенням Кузнецовської міської ради від 28 жовтня 2011 звання "Почесний громадянин міста Кузнецовськ" було присвоєно Бандері Степану Андрійовичу та Шухевичу Роману Йосиповичу, а рішенням Кузнецовської міської ради від 30 березня 2012 року почесне звання присвоєно Воляніну Валерію Івановичу.

Нагадаємо, що звання «Почесний громадянин міста Кузнецовськ» присвоюється за значний внесок в соціальний, економічний, патріотичний та культурний розвиток міста та України; за вагомі досягнення у галузях науки, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, охорони громадського порядку, будівництва та житлово-комунального господарства, підприємництва; за громадську та благодійну діяльність міста.

30 серпня 2012 року до «Книги почесних громадян міста Кузнецовськ» додано ще одне ім'я - Максимчука Сергія Ігоровича.


Сергій Ігорович - художник, в творчому доробку якого більше 10-ти персональних виставок та кілька тисяч робіт. Окрім того, Сергій Ігорович - автор герба та прапора міста Кузнецовськ.

Прочитати більше про Сергія Максимчука та переглянути його роботи ви можете тут -  "Цікаві люди нашого міста"

Всього коментарів: 3
1
GenkaUA | 01.09.2012 | 21:43
+ (-3) -
І толк від цього почесного громадянина
2
sir_the_dragon | 20.09.2012 | 02:39
+ (0) -
Я так розумію: усі, хто ставив "не згідний", читали "І толк від Максимчука Сергія Ігоровича?". І навпаки - "І толк від цього звання?". Вчитуйтесь правильно, тоді й ставте: згідний чи ні.
3
Вовик | 06.05.2013 | 12:57
+ (0) -
Для автора герба і прапора ніякого толку ,А місту толк ,Мати символіку це необхідність ,Герб -обличчя міста ,Прапор - душа ,Відповідно це С .Максимчук ,А хтось береться щоб це образити ,НЕ ВІДАЮТЬ ,ЩО ТВОРЯТЬ,
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів