34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // На правах реклами // У Кузнецовську триває будівництво житлового комплексу «Вараш»

У Кузнецовську триває будівництво житлового комплексу «Вараш»

17.11.2015

31

4341

В Кузнецовську триває активне будівництво

 

сучасного житлового комплексу «Вараш»

 

Забудовник ОК «ЖБК Енергетик» розпочав свою діяльність ще в 2005 році, взявши незавершене будівництво в місті Кузнецовську. Спочатку планували звести сучасний будинок з шести під’їздів, однак через високий попит на оселі - вирішили збудувати житловий комплекс «Вараш», який складатиметься з семи під’їздів. Три перших під’їзди були збудовані і введені в експлуатацію ще в 2007 році, четвертий під’їзд готується до вводу в експлуатацію нині, в п’ятому та шостому під’їздах завершені всі загально - будівельні роботи, залишилось лише підключити мережі і провести оздобні роботи й весною його остаточно введуть в експлуатацію. Також розпочинають четверту чергу (сьомий під’їзд) і планують завершити за рік й взимку, наступного року, повністю ввести в експлуатацію житловий комплекс «Вараш». Такі швидкі темпи роботи голова ЖБК «Енергетик» Олег Берекета пояснює тим, що вони дбають про комфорт мешканців, які вже живуть в діючих під’їздах тому, щоб усунути певні тимчасові незручності, через продовження будівництва будинку, забудовник намагається зводити ЖК інтенсивно.

 

 

- Як вам зараз вдається будувати такими швидкими темпами?

 

- Саме будівництво складається не тільки з роботи каменяра чи будівельників. Ніхто не бачить підготовчого періоду, який займає півроку чи рік - це погодження документації , проектів й іншого. Будівництво відносно нормативних документів так і триває півтора- два роки, половину з яких «з’їдає» паперова біганина. Загалом ми зуміли правильно організувати роботу в дві зміни, залучили на будівельний майданчик два баштових крана, також залучили інші субпідрядні організації. Кузнєцовськ – велике нове місто в якому, нажаль, розвалена інфраструктура і немає своїх спеціалістів й таких потужних будівельних організацій як колись, вони або збанкрутували або виїхали. Тому ми змушені залучати в своє будівництво інших суміжників з Волинської та Рівненської областей і хоча це трохи нам дорожче виходить проте ,маючи економію в часі, воно одне іншим компенсується. Ми є житловий кооператив - неприбуткова організація, ми сплачуємо лише земельний податок і це дає нам можливість конкурувати з іншими, адже продаємо квартири по собівартості, у нас найдешевші ціни і, відповідно, кращий збут.

 

- Це буде перший Житловий Комплекс в Кузнецовську, який збудований ОК «ЖБК Енергетик»?

 

- Так, але ми ще маємо декілька ідей стосовно розбудови Кузнецовська, тому плануємо брати ще декілька майданчиків під забудову.

 

- Чому і як обрали саме те місце де зараз будуєте?

 

- Місце обрали випадково. В 2005 році міська влада запропонувала нам , як забудовникам з хорошою репутацією, закінчити незавершений будинок в Кузнецовську, ми, як бачите, погодились.

 

- Що являє собою житловий комплекс «Вараш»?

 

- ЖК «Вараш» - це якісне, доступне й комфортне житло для проживання в спальному районі з розвинутою інфраструктурою, неподалік центру міста.

 

- З яких матеріалів будується цей будинок і чи застосовували в будівництві сучасні технології?

 

- Цей будинок збудований з цегли, адже найкращого матеріалу для будівництва будинків ще ніхто не придумав . Єдине, що постійно міняється й удосконалюється, - інженерія. Саме нові методи в галузі інженерії ми й застосували до системи опалення, системи енергозбереження, системи телекомунікацій. В кожну квартиру ми «заводимо» кабелі на інтернет, кабельне телебачення, телефон.

 

- Що буде в квартирах на момент здачі будинку?

 

- В квартирах виконуємо напівсуху стяжку, монтуємо електропроводку повністю по квартирі, а не тільки в коридорі, штукатурка на стінах, енергозберігаючі 5-ти камерні вікна, вхідні броньовані двері, підведені всі комунікації, радіатори опалення. Людям залишиться лише поставити свою ванну, унітаз, побутову техніку та інше. Тобто всі так звані «мокрі роботи» будуть вже зроблені нашими робітниками.

 

 

 

- Як забудовник подбав про комфортні умови проживання мешканців житлового комплексу?

 

- Почнемо з того, що наш будинок цегляний, хочу зауважити, що таких будинків( з цегли) дуже мало в Кузнецовську, адже основна маса – панельні будинки і залізобетонні, які будувалися в останнє десятиріччя. Ми ставимо в цих будинках хороші, якісні ліфти, на 630 кілограм, які запрограмовані таким чином, що в них є проміжний забір пасажирів. Тобто якщо пасажир викличе ліфт, який вже поїхав з пасажирами але в якому є ще місця по вазі, то ліфт опускається і так би мовити добирає цього пасажира. Тобто не треба чекати поки ліфт підніметься, а потім викликати і чекати поки опуститься. Встановлені лічильники на воду, електроенергію, обов’язково на кожний під’їзд - тепловий лічильник. В третій та четвертій черзі люди навіть мають можливість встановити тепловий лічильник в окрему квартиру. Ці квартири будуть теплими, адже ми, завдяки сучасним технологіям, подбали про енергозбереження будинку.

 

- Загалом проблема енергозбереження є чи не найпоширенішою проблемою в багатоквартирних будинках, як саме ви вирішили цю проблему?

 

- Врахуйте, що якщо ми перші під’ їзди утеплювали пінопластом в 6 сантиметрів, а нормативна база змінилась й, відповідно, зараз ми утеплюємо пінопластом в 13 сантиметрів, це є суттєво кращим утепленням, яке дає затишок, комфорт і, звісно ж, тепло в оселях. Також нас стимулює до цього законодавець, який змінює нормативи по енергозбереженню й по інженерному забезпеченню. От наприклад п’ятий - шостий під’ їзди забезпечені індивідуальним опаленням. Тобто кожна квартира може обліковуватися теплом на свій розсуд, така можливість є, й таку технологію ми застосували. Загалом в Кузнецовську немає проблеми з теплоносієм, там є атомна станція і надлишок теплоносія. Тому перед нами не стоїть проблема підняти і зберегти температуру, а навпаки - ми маємо надлишок температури і повинні думати як від неї, так би мовити, вберегтись. Оскільки буває так, що теплоносій доходить до 140 градусів і апаратура не витримує, тому ми встановили теплообмінники. Також відома проблема міста з гарячою водою - мешканцям доводиться включати холодну воду і підмішувати гарячу щоб не ошпаритись і ми це врахували та спроектувавши і встановивши теплообмінники в наступних чергах, завдяки яким цю температуру можна регулювати. Завдяки теплообмінникам мешканці цього будинку відчують комфорт й економію в питаннях опалення.

 

- Значну роль в енергозбереженні квартир відіграють якісні й правильно вмонтовані вікна. Які вікна будуть в цих квартирах?

 

- Хороші вікна з недешевого сегменту, однозначно п’ятикамерний металопластик, двокамерний склопакет, товщина профілю пластика не 2 мм, а 2,7 мм, сертифіковані за швейцарською технологією склопакети. Виробником цих вікон є німецький завод.

 

- Які зручності будуть на території цього житлового комплексу?

 

- Перший поверх ми відвели під комерцію, приміщення під неї продумані й організовані одним стилем. Двір викладений бруківкою, буде два дитячих ігрових майданчика. Вже під комерцію здані приміщення для салону краси, нотаріальної контори, стоматологічних кабінетів, фітнес –центру, аптек, м’ясної крамнички. Тобто все, що треба для спальних районів буде тут і мешканцям «Варашу» не треба буде десь далеко йти чи їхати. Разом з тим, знову ж таки, турбуємось про спокій і комфорт жителів нашого житлового комплексу, через що відмовляємо в пропозиціях облаштувати в зоні комерції бар.

 

- На якому етапі будівництво зараз?

 

- В п’ятому-шостому під’їздах завершуються роботи по оздобі й готується їхнє введення в експлуатацію, а також вже розпочато будівництво сьомого під’їзду, який за рік має бути закінченим. Нажаль певні тимчасові незручності для людей, які живуть в діючих під’їздах, звісно ж є, оскільки будівництво ще ведеться, тому ми прагнемо інтенсивніше будувати щоб швидше ці незручності усунути. Тим не менш люди бачать наші темпи роботи, чують від мешканців про комфортні оселі, знають про розміщення будинку, тому приходять до нас в центр продажу, цікавляться й купують тут квартири.

 

- Які квартири продаються?

 

- Одно-, дво-, трикімнатні квартири. В нас передбачений індивідуальний підхід у планувані. Наприклад, з двох однокімнатних переплановуємо в трьохкімнатні. Також в житловому комплексі є спроектовані дворівневі трьохкімнатні квартири, які займають дев’ятий та десятий поверхи.

 

- Яка форма оплати?

 

- Існує різна форма оплати - є тридцять на сімдесят, п’ятдесят на п’ятдесят і сімдесят на тридцять - це значить так: якщо, наприклад, перший внесок буде тридцять відсотків, обов’язкових протягом двох тижнів (можливо і протягом місяця) інших сімдесят відсотків ми розбиваємо рівними частинами на період будівництва в гривнях, офіційно на розрахунковий рахунок в банку. Якщо є стовідсоткова оплата – людині гарантована знижка, в залежності від того, яку квартиру вона купує. В нас регулярно проводяться акції і квадратний метр стартує від дев’яти тисяч гривень до одинадцяти триста гривень за квадратний метр. Все залежить від поверховості, площі і від готовності об ‘єкта.

 

- Не за горами новорічні свята на які прийнято робити подарунки. Ви вже підготували подарунок для своїх клієнтів?

 

- Звичайно, ми підготували новорічну акцію для наших покупців, яка стартувала з 16 листопада та триватиме до 31 грудня 2015 року включно. Кожному покупцю, який придбає квартиру в даний проміжок часу гарантована знижка в розмірі 10 000 грн на квартирі.

 

- Чому варто купувати квартири в ЖК «Вараш»?

 

- Поселившись в ЖК «Вараш» ви матимете красивий краєвид з вікон своєї комфортної, теплої оселі , ваші діти проводитимуть час на сучасних дитячих майданчиках в закритому дворі. Поряд розташовані школа, садочок, магазини, салони краси і т.п.. Ми можемо вам запропонувати хорошу цінову політику з прийнятними умовами розтермінування, банки залюбки під нас кредитують, адже репутація нашого забудовника серед банків позитивна.

 

Світ змінюється, технології змінюються і ми це все завжди враховуємо під час зведення наших будинків, адже прикладаємо максимум зусиль щоб бути найкращими.

 

Центр продажу квартир м-н Вараш (вхід звул.Набережна)

тел.068010 04 04,      globusinvest.com.ua

 

Всього коментарів: 31
1
Юрій | 18.11.2015 | 12:24
+ (-1) -
Молодці! Ні краплини не шкодую що придбав там квартиру. В суботу ходив з дружиною - вже закінчується внутрішнє оздоблення. Сподіваюсь на весну в"їхати жити. Якраз і синок піде в перший клас в школу що поруч.
2
andriy13 | 18.11.2015 | 14:43
+ (0) -
А ви в якій черзі квартиру придбали?
3
Галина | 18.11.2015 | 20:13
+ (0) -
я чула що багато хто взяв кредит судяця і не завжди вчасно здається в експлуатацію
4
Юрій | 18.11.2015 | 22:48
+ (0) -
Для andriy13
          Не знаю яка черга. Під"їзд 5
6
andriy13 | 19.11.2015 | 10:56
+ (0) -
То мабуть третя черга. Будинок не здадуть поки четверту не збудують і кран не приберуть.
5
Забудовник | 18.11.2015 | 22:56
+ (0) -
Всіх бажаючих поспілкуватись з керівництвом забудовника запрошуємо 23 листопада з 13 години в центр продажу.
7
Юрій | 19.11.2015 | 11:47
+ (0) -
Для Андрій 13. Кран, той що в дворі, мають перевозити на Будівельників де будуть завершувати те будівництво що розпочав молодіжний фонд і завмер.
8
andriy13 | 19.11.2015 | 12:10
+ (0) -
Мають але не перевезуть.
9
Юрій | 19.11.2015 | 21:23
+ (0) -
Ви щось знаєте??? Поділіться інфою.
andriy13 | 20.11.2015 | 10:13
+ (0) -
Буде будуватись четверта черга. Є навіть об'ява про продаж квартир. Щоб будувати потрібен кран. Який смисл його прибирати, тим більше поставити його більше нема де.
Марія | 20.11.2015 | 10:00
+ (0) -
Я знаю. Є підписана попередня згода на те що Енергетик береться добудовувати наш будинок на Будівельників. Зараз молодіжний фонд займається оформленням документів. Але щось вони не спішать особливо. Ми пишемо звернення і в Киїів і у Рівне. Нам відписують що справа на контролі . Підемо до нового мера, щоб він втрутився. А то ми якось лишились обабіч дороги, покинуті.
Забудовник | 20.11.2015 | 14:53
+ (-1) -
Для будівництва 4 черги ( 7 під"їзд) достатньо одного крана КБ 403А що стойть від дороги. Кран що стоїть в дворі будинка вже заважає. На 7 під"їзд він не дістає і його потрібно демонтувати. Після влаштування нульового циклу ( на 7 під"їзд) це буде зроблено і приступимо до благоустрою дворової території.
    Всіх бажаючих поспілкуватись з керівництвом забудовника, отримати всі відповіді на свої запитання, запрошуємо 23 листопада з 13 години в центр продажу.
andriy13 | 20.11.2015 | 15:20
+ (2) -
Ви спочатку зробыть а потім хваліться. Всі сроки здачі вже давно зірвані.
Самогубця | 23.11.2015 | 11:32
+ (2) -
Добрий день всі хто мріють про заселення в третій черзі на весні забудьте. Другій черзі запропонували жити в будинку який не здався, Як мені росказали мешканці другої черги їм сказали, увас все підключене ідіть і живіть, навіщо вам документи. Про будівництво Молодіжки це все брехня, місто має великий зуб на Енергетик за довгобуд. Для будівництва ще треба взяти в міста трошки землі, перенести комунікаціїї, там проблеми з дозвільними документами, а слухати Барикету це садо-мазо, ми колись слухали як будувалася перша черга, його треба за я..ця підвісити на кран і хай повисить два три дні тоді треба послухати його. Ганьба ЖБК Енергетик, люди не вірьте їм вас розводять.
Забудовник | 23.11.2015 | 17:58
+ (0) -
Як і повідомлялось раніше керівництво забудовника проводить зустріч з усіма заікавленими громадянами в центрі продажу.
марія | 24.11.2015 | 03:07
+ (-2) -
Шановний Самогубця. Ви такий обізнаний. Знаєте і про довгобуд і про будівництво на Будівельників і про стан справ в Енергетику. Мене це дивує. Це вже схоже на провокацію з боку конкурента. Я ж особисто цікавлюсь лише будинком на Вараш. І навіть гадки не маю про стан справ на інших площадках, а їх вмісті є декілька. Ви ж згадуєте не всі - прослідковується конкретна зацікавленість щодо дискредитації певного забудовника. Це моя особиста точка зору, моя думка.
Ромпель | 24.11.2015 | 09:20
+ (2) -
Марія а ви запитайте в самогубця конкретне запитання, поспілкуйтесь можливо вам відкриються очі на все це будівництво перед тим як обзивати конкурентом.
марія | 24.11.2015 | 10:17
+ (0) -
Я запитаю в людей які безпосередньо займаються цими питаннями. Я жодним чином не буду слухати плітки. Працюю в податковій, цікавилась енергетиком - жодних заборгованостей нема. Спілкувалась з керівництвом кооперативу - на всі запитання отримала відповіді, все що захотіла побачити з документів- без жодних проблем показали і прокоментували. Є запитання - запитуйте а не пропагуйте чутки. У всіх людей є запитання, але деякі з них їх задають, а інші самі собі на них відповідають.
andriy13 | 24.11.2015 | 13:57
+ (2) -
За квартиру заплатив 40000у.о. Чекаю шостий рік. Це не чутка.
Кузнецовці | 24.11.2015 | 17:19
+ (2) -
Це-просто жах...  facepalm
марія | 24.11.2015 | 22:39
+ (-2) -
Сестра моя рік тому заключила угоду, вже вчора з нею гуляла по квартирі, закінчується оздоба. Знаю що є якісь там проблемки з деякими людьми в четвертому під'їзді. Так  вони хай там собі в свому котлі варяться самі. Особисто розмовляла з керівником і почула його версію ситуації. Не можу судити ні ту ні ту сторону, але схиляюсь до позиції кооперативу більше в цьому питанні. На сьогодні моя сестра немає жодних претензій до забудовника. От би нам так на Будівельників було.
Ольга | 25.11.2015 | 00:01
+ (0) -
Шановний ЗАБУДОВНИК!  У Вас написано вище, що будуть встановлені радіатори опалення, це що виявляється у 3 та 4-ї черги батареї будуть???? Або як ще це розуміти? В договорі радіаторів.. І взагалі, женіть в шию свого Горе АРХІТЕКТОРА... Ще планування квартир - хоть на щось схоже, а фасад будинку на дуже велику ОДИНИЦЮ...  Зовніній  вигляд будинку - це жахіття.. Возьміть молодого перспективного архітектора з ВИЩОЮ ОСВІТОЮ.. В Європі вже в 40 роках будували кращі будинки зовні чим ви в 21 сторіччі. Вибачте, та зробіть НАРЕШТІ висновки..І Ви самі здивуєтесь, як чарівно почнуть продаватись ці квартири..
забудовник | 25.11.2015 | 20:24
+ (0) -
Щодо радіаторів. В договорі зазначається що буде встановлено систему опалення. Система включає в себе і встановлення радіаторів.
У всіх квартирах обов'язково встановлюються радіатори. Не встановлюються кінцеві сантехнічні прилади: умивальник, ванна,унітаз,мийка,крани. Це на вибір власника квартири.
Ольга | 25.11.2015 | 23:13
+ (0) -
Шановний Забудовник,Дякую за відповідь про радіатори.. Але всеодно, Женіть в ШИЮ свого НЕДОЛУГОГО архітектора.. І Ваші продажі стрімо зростуть..
забудовник | 26.11.2015 | 20:02
+ (0) -
Чергова зустріч з керівництвом забудовника відбудеться 2 грудня з 12 години в приміщенні центру продажу. Запрошуємо всіх бажаючих задати свої запитання та отримати на них вичерпну відповідь.
забудовник | 26.11.2015 | 20:08
+ (0) -
Шановна Ольга! Запрошуємо Вас на зустріч з керівництвом забудовника на 2 грудня. Постараємось надати Вам вичерпну відповідь на всі Ваші запитання. Також будемо раді вислухати Ваші побажання щодо покращення зовнішнього вигляду наших будинків.  у нас в планах будівництво ще декількох будинків у Кузнецовську і нам дуже буде корисною будь-яка фахова підказка, що дасть можливість покращити наші будинки.
Ольга | 26.11.2015 | 23:11
+ (-2) -
Шановний ЗАБУДОВНИК..Я щиро вибачаюсь,якщо я Вас (або вашого АрХіТеКтОрА) образила. Але..., фасад новобудови по мрн."Перемоги" що біля НТЦ виглядає (по Кузнецовську будемо орієнтуватись) більш-менш конкурентноспроможний..,що теж правда планування квартиру них..(не можу підібрати слів) крисячі прямокутні конурки..ФУ-ФУ-ФУ... Але підходити до будинку приємно., вибачте заповороти мови. У Вашого фасаду, вибачте, наліпляні циганські балкончики, зате Планування Квартир ДУЖЕ Гарне і що не менш важливо на любий смак.. Я наприклад в планування квартир ЗАКОХАЛАСЬ з Першого Погляду... Ось така Алегорія..
volod777 | 03.12.2015 | 17:20
+ (1) -
Я власник квартири в Парковому містечку. Не знаю чим не подобається планування Ользі. Мені подобаються просторі  кімнати з великими вітражними вікнами, на замовлення мені ще зробили арку між кухнею і кімнатою, вийшла чудова студія.Ну і якість у Парковому містечку не в порівняння з іншими будовами тут все на голову вище.
GenkaUA | 28.11.2015 | 20:08
+ (2) -
Олег Богданович ви коли другий під'їзд дофарбуєте першої черги? Чекаємо вашої обіцянки вже 5 місяців.
Ольга | 04.12.2015 | 20:00
+ (0) -
volod777, ну і про яку це "ЯкІсТь.." ви баєте? Та підкажіть на ЯКУ із чоловічих голів вище якість вашого будинку?? Поцікавтесь у спеціалістів, вони просвітять вас, що будинки із цегли по всім параметрам самі якісні. Ще вища якість тільки якщо будинок із скла та металу (також комбінація скло+метал сама дорога). Мій батько - прораб. А ще, Зверніть УВАГУ, як варіант, в нашому місті у ВСІХ монолітних будинках вже потріскані і замазані штукатуркою стіни.. І така доля і у вашого будинку теж..
Микола | 12.12.2015 | 19:14
+ (0) -
Ольга,ти дочка якого прораба? Не того,що будинки облізлі будує з різного будівельного хламу на Вараші? Будинки з цегли може і якісні,але не коктель з силікатної і колгоспної цегли та шлакоблоку ,який можна було спостерігати на Вараші. Енергетику добре будувати сараї і колгоспні стайні,а не житло!?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1022
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9155

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів