34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // В Кузнецовську зацвітуть сакури (+Відео)

В Кузнецовську зацвітуть сакури (+Відео)

01.04.2012

44

2516

Вже цієї весни в Кузнецовську зацвітуть сакури.

39 саджанців сакури, подарованих нашому місту Василем Яніцьким, головою правління Благодійного фонду «НАШ КРАЙ», віце-президентом МГО «Рівненське земляцтво», були висаджені сьогодні, 31 березня, поблизу приміщення міської ради.

Місто з самого ранку озеленювали Кузнецовський міський голова Сергій Анощенко зі своїм першим заступником Василем Ковальчуком, депутатський корпус міста - Людмила Грекова, Світлана Пашко, Ігор Чернецький, Валерій Волянін, Юрій Нестерчук, Володимир Афанас'єв, Любов Сусь,  мешканці та гості нашого міста.

Василь Яніцький розповів, чому саме саджанці сакури вирішив подарувати кузнецовцям: "Коли думаєш про Кузнецовськ, одразу згадуєш слово "енергія". І це не лише енергія атомної електростанції, яка дає життя самому краю нашому, але й енергія любові, щастя і добра, й енергія мешканців міста, які є справжніми патріотами. До того ж, хотілось, щоб подарунок був не лише корисним, але й гарним. І саме тому, що місто цьогоріч святкуватиме своє 39-річчя, ми й привезли 39 саджанців сакури у подарунок кузнецовцям."

Сакура зацвіте в другій половині квітня - на початку травня. Сподіваємось, що до того часу всі 39 саджанців залишаться на своїх місцях. Окрім надії на те, що всі мешканці нашого міста дбайливі господарі, які вміють шанувати своє багатство і підтримувати добрі починання, збереженню саджанців сприятиме також й те, що висаджені вони в зоні відеоспостереження.Всього коментарів: 42
1
sir_the_dragon | 01.04.2012 | 04:08
+ (3) -
Це просто супер! Майже Японія.))))))
2
GenkaUA | 01.04.2012 | 08:48
+ (1) -
Черговий піар від Яніцького......)))) Видно що людина хоче до корита, що аж не не може. Але біля тих сакур потрібно ще по собаці поприв'язувати, щоб наші дикуни їх разом з цвітом не поламали.
3
Quit | 01.04.2012 | 09:40
+ (4) -
яка різниця чи піар чи ні... без нього зараз ніяк))), а от добре діло зробили - це молодці! багато хто байдужий до чогось корисного місту зробити
7
Cordiak | 01.04.2012 | 14:26
+ (-1) -
Мабуть багато грошей накрав Яніцький, коли має і на сакури для Кузнєцовська і на парламентські вибори.
Щоб йти в депутати у ВР потрібно не менше 3млн!!!
8
Мавка | 01.04.2012 | 14:52
+ (4) -
Ні, ну їй, Богу, цікаві ми люди! Людина добро робить, а нас жаба давить. А потім же ж прийде хтось із тих, хто й пальцем не поворушить, щоб щось зробити для нас, і викличе наших любих начальників, нагне їх добре, начальники почнуть нагинати усіх підряд, і підемо ми рядочками голосувати "як нада". А потім зганятимемо злість на всіх, хто хоче з нами говорити по-людськи. І дивуватимемося: як це ми Хама з усіма підхамлами до корита допустили і як їх звідти виколупати?
Патріот | 01.04.2012 | 20:24
+ (2) -
А як розрізнити якого кольору Яніцкий?
1-він віце-президент "Рівненського земляцтва" президентом якого є Л.Кравчук;
2-Л.Кравчук входить до партії СДПУо в народі цю партію називають(обрізані);
3-голова СДПУо(обрізаних) Віктор Медведчук -сумнозвісний кучмівський прихвостень.
А тепер аналізуйте за кого голосувати. Колись вас купляли за кілограм гречки та сто грамів горілки а зараз за сакури.
Мавка | 01.04.2012 | 21:27
+ (0) -
Логіка - геніальна! Наскільки мені відомо, в Рівненському земляцтві - біля 800 членів. Вони що, всі теж (обрізані)? А жінки теж? Звідки така інформація?
А, може, вони всі - приховані комуністи - Кравчук же колись очолював ідеологічний відділ ЦК КПУ. А комуністи колишніми не бувають...
Пане Патріот, з такою логікою можна в такий ліс зайти, що боюся навіть уявити, які там будуть партизани.
А як розрізнити, якого кольору Яніцький? Дуже просто: підійти й поспілкуватися. Як видно з фото, людина він проста, кілометрової охорони навколо не видно. Я, до речі, так і зробила, коли він у лютому в Стару Рафалівку з Іваном Андрусяком та Наталкою Позняк-Хоменко у школу приїжджав. Враження позитивні - простий, відкритий, без наворотів, а діти взагалі були в захваті від зустрічі з письменниками. Спробуйте й ви. Там Анощенко щось казав, що скоро біля стадіону встановлюватимуть тренажери, подаровані місту Яніцьким іще восени. Думаю, він знову буде. Так що, успіхів вам. Ніщо так не впливає на результати аналізу, як власний досвід. :-))
Cordiak | 01.04.2012 | 22:49
+ (3) -
Мавко те що Яніцький не із націонал-патріотичної партії , то це точно . Бо у депутатів правих партій грошей на сакури немає, бо живуть на внески від бідних українців-патріотів.
Мавка | 02.04.2012 | 01:06
+ (0) -
А я от в жодній партії не була, не є і, дивлячись на наш сучасний партапарат, особливого бажання там бути не виникає. Давайте дивитися правді у вічі: нинішня партійно-політична система створена для обслуговування інтересів олігархів, які ці партії спонсорують. А якщо і є якісь ідеалісти, які вірять у світле майбутнє, то вони не мають на ситуацію жодного впливу, а лише створюють ілюзію боротьби.
Вибачте за здоровий цинізм, але, як на мене, Україна тоді матиме шанс на майбутнє, коли перестане гратися у нав'язувані їй політтехнологами (частенько - від північного сусіда) ігри у "праві-ліві" чи "Юля-Вітя", а почне шукати свіжу і здорову кров збоку. Проаналізуйте тверезо: що не вибори, то все одні й ті ж пики, які сьогодні стоять під прапорами однієї партії, проголошуючи гасла свободи, рівності і братерства, а завтра, "в ім'я процвітання України" перебігають до іншого табору. Не набридло? Мені, якщо чесно, набридло.
погоня | 02.04.2012 | 10:39
+ (0) -
Так Ви ж не обирайте пики, а обирайте ідеологію і відповідно голосуйте за носіїв тієї ідеології яка Вам імпонує.
Мавка | 02.04.2012 | 11:19
+ (1) -
А що, в носіїв ідеології - менші пики? От Симоненко - яскравий носій ідеології, а пика така, як і його мерседес. Або, візьмімо "Свободу" - на Тернопіллі чи Львівщині вони мають більшість, а хіба у Львові зникли проблеми з водою чи сміття почало вивозитися вчасно. Чи дороги покращали? Чи корупція зменшилася? Парадокс, але єдине місто, яке за останній час зробило величезний крок до Європи і до подолання корупції - це Вінниця, де мером є абсолютно позаідеологічна людина з цікавим прізвищем Гройсман (ні на що не натякаю, просто констатую факт). Так що я краще голосуватиму за людину - з неї хоч спитати можна. А з ідеології не спитаєш.
погоня | 02.04.2012 | 14:18
+ (0) -
Голови та депутати місцевих рад живуть за законами прийнятами Верховною Радою. Тому обираючи депутата ВР важливо зрозуміти яку лінію він проводитиме в ВР. Чи за союз з Росією, чи за Євросоюз. Чи віддаватиме іноземцям ураїнську землю. Чи і надалі підвищуватиме пенсійний вік. І таких "ЧИ" дуже багато. Депутат ВР, на відміну від місцевих депутатів, творить політику держави та голосує за напрямок її розвитку. Обравши одинака, на кшталт Яніцького, ви нічого з нього не спитаєте і ніяк на нього не вплинете. А влада ПР заставить його голосувати так як їй потрібно. А він, для збереження свого добробуту, з радістю піде під її крило.Навіть не піде, а залишиться під крилом. Наголошую, що Анощенко не піде супроти ПР. А раз він з наближеними депутатами та працівниками міської ради спільно з Яніцьким садять дерева, це означає, що Яніцький владний проект.
Мавка | 02.04.2012 | 14:53
+ (0) -
Логіка залізна, але не переконлива. Виходить, будь-хто, хто хоч щось робить спільно із державними структурами (а без них в нашій державі, на жаль, щось зробити взагалі нереально) - це потенційний зрадник? Де ж вихід? Не робити нічого, аби не заплямувати себе співпрацею із владою і при цьому пишатися тим, що ми бідні, але горді? Двадцять років тільки це і робимо. А весь парадокс у тому, що 450 місць у ВР у жовтні вакантними не залишаться, і одне з них буде закріплене за Кузнецовськом. У Вас є реальна позитивна кандидатура на це місце, яка і для міста зможе щось зробити реального і позитивного, і зможе втримати свою політику? Скажіть, будемо разом думати. У мене після спілкування з Яніцьким склалося враження, що він знає собі ціну, щоб його можна було просто так купити чи використати. І що його бажання щось зробити для нашого краю справді щире. Але якщо у вас є краща кандидатура - пропонуйте. Будемо порівнювати. У нас же демократія.
Аламак | 02.04.2012 | 15:43
+ (0) -
Наш округ мажоритарний складається не тільки з Кузнецовська. Якщо кожен депутат буде "закріплений" за певним округом і своєю роботою вважає періодичне вибивання деяких сум на "...дитячі садки, бібліотеки, моторолери фельдшерам, турніри з волейболу і т.п.", то це вже було.
angry
Хто він і чим займається, крім того що очолює, виконує, кому служив і що зробив і т.д.
І головне чим він кращий за якогось там Кошина, Абдуліна і всіх інших Тягнибоків?
Про купівлю і використання не треба, Україні вистачить Луценка і Тимошенко на кілька десятиліть.
Як я розумію Ви довірена чи наближена особа до майбутнього кандидата у ВР по нашому округу. Ось і розкажіть, в скільки обійшлися 39 сакур людям, які просувають свого кандидата і з кого складається "Наш Край"? Якщо є бажання щось розказати, а не прокламації розводити.
За останні 20 років люди чогось набачилися, тому простою роздачею повітряних кульок і криком "Ми здобули" їх дурити буде все важче.
Мавка | 02.04.2012 | 21:06
+ (0) -
А ніхто нікого й не дурить. Я і справді, можливо, знаю про Яніцького трішки більше, ніж інші - професія журналіста, знаєте, зобов'язує. Із того, що знаю - народився в Зарічному, батько там свого часу був, як би зараз сказали, "кризовим менеджером" - його партія кидала піднімати з нуля різні радгоспи та підприємства. Колись лежала в Рівному в лікарні, там була жінка із Серників, так вона розповідала, що в селі досі про Петра Яніцького легенди ходять, як він людям помагав. Мені здається, Василь хоче всім довести, що він не тільки "син того Яніцького", а й сам може зробити для людей набагато більше. Може, для того і в депутати йде.
Щодо фонду, то він, здається, лише недавно створений. У Старій Рафалівці був він сам та ще директор фонду Віталій Загайний. Схоже, до фонду має відношення і Наталка Позняк-Хоменко - потрапила до рук їхня газета, "Наш край", так там вона зазначена як головний редактор.
Щодо вартості сакур - чесне слово, чого не знаю, того не знаю. Але явно це гроші не з бюджету і не з кишені якогось олігарха - чула, що в Яніцького є своя юридична фірма, а ще він генеральний директор фірми "Євротек" (це тієї, що в Рівному магазин "Арсен").
Але головне не це. Я спостерігала за Яніцьким, коли виступали письменники, а на нього ніхто не дивився - він сам сміявся і світився, як дитина. В наш час циніків і прагматиків таке не часто побачиш. Тому такими смішними видаються закиди про співпрацю Яніцького з ПР. Якби так було б, чи запросив би він на зустріч зі школярами Івана Андрусяка, провідного журналіста газети УНП "Народне слово", який при всіх назвав Януковича і Табачника бандитами і казав, що їх соромно показувати людям. А це було, і не в одній школі - спитайте в людей.
Я не хочу нікого агітувати чи в чомусь переконувати. Мені особисто Яніцький імпонує. А решта - справа кожного. Зрештою, до осені ще часу багато.
IvanGonta | 03.04.2012 | 10:05
+ (0) -
Мавко, ти ж мабуть і є дубровицька Наталка Позняк, а по чоловіку Хоменко, платний рупор Яніцького. Відпрацьовуєш гарно. А Загайний, це не той що зі Львова? Світ тісний.
Мавка | 03.04.2012 | 20:29
+ (0) -
Ну-у-у, дякую за комплімент! biggrin Якщо чесно, то я б не проти побути Наталкою Позняк, але... На жаль, ні. Просто я вмію користуватися інтернетом і докопуватися до суті, якщо ду-у-уже цього захочу.
А за порівняння справді дякую. Потішили. Дрібничка, але приємно smile
Аламак | 03.04.2012 | 12:29
+ (0) -
Тато, звичайно, добре, але в нас обирають депутатів не через їхніх тат. Хоча не завжди.
Значить в Яніцького і фірма є, із магазинами він дружить. Та це таке, красиво жити не заборониш.
Давайте вияснимо його життєву, а головне політично-економічний вектор. Ні, про те що він за якусь гарну Юлю і проти поганого Віктора мова не йде. Чесне слово, наплювать на їх всіх разом взятих. І навіть на "сміливців", що кричать "Янукович злодій!". Це зрозуміло, цим вони заробляють собі на хліб, сир і авто.
Як Яніцький бачить подальший розвиток України і регіону в найближчій перспективі? Років так 5-10?
Тут правду сказати навряд хтось насмілиться, вибори це популізм. Але може тоді скаже в фарватері якого угрупування він збирається пливти. Можливі варіанти.
Казку про Робін Гуда, який сам в полі воїн, нехай залишить наступним поколінням.
Cordiak | 01.04.2012 | 22:42
+ (1) -
Патріоте" дуже правильно ти сказав. Там де Кравчук-масон, там і зло для України, бо він українців пустив по світу із кравчучками. Якщо Яніцький із Кравчуком, то тоді до нього прислів"я:"Скажи мені хто твій друг, то я скажу хто ти",,
sir_the_dragon | 02.04.2012 | 02:27
+ (0) -
Кравчук може й пустив, але Кучма кучмовозами вивіз - це точно.
4
сокіл | 01.04.2012 | 13:41
+ (0) -
А де решта депутатів?
Чи це вибрані сакури садили?
5
Quit | 01.04.2012 | 14:14
+ (1) -
а при чому тут депутати? вони що для садіння дерев обирались - кожен може посадити деревце для свого міста, просто цей чоловік що подарував, мабуть знайомий з тими що на фото...

а на 5-му фото така крохотуля з лопатою - суперфото biggrin
9
sir_the_dragon | 01.04.2012 | 16:31
+ (-2) -
Ця крохотуля теж піариться, майбутній депутат (судячи з попередніх постів)
Дякую за негатив але це СТЬОБ.
6
Cordiak | 01.04.2012 | 14:21
+ (-1) -
А що 39 сакур потрібно щоб всі депутаи садили?? Їх і так навпроти президентського бігборду, ( в якому ми вже цього року будемо цвісти разом із сакурами) аж 5 здорових чоловіків стоїть біля однієї сакури.
Подивіться на світлину...
MVC | 01.04.2012 | 21:21
+ (3) -
Реальну картину заднього плану "майже" на кожній фотографії портить недобулована споруда
погоня | 02.04.2012 | 10:35
+ (-1) -
Члени та депутати "Батьківщини" зображені на фото, тепер вже команда Анощенка? Де вони лише не були. Аби зверху. Тепер вони підтримують ставленика влади Яніцького. А від "Батьківщини" по нашому округу до Верховної Ради йтиме Кошин. Нинішній депутат ВР, друг Абдулліна. Діяльність Яніцького активізувалась лише в нашому окрузі, а не в усій Рівненській області. Хоч він голова Рівненського Земляцтва. Це є елементарна виборча технологія для купівлі виборців. Так двічі обирався Черновецький в Києві, Садовий зі своєю "Самопоміччю" у Львові, спробував і пробуватиме Магдич з "Рідним містом" в Кузнецовську. А тепер Яніцький зі своїм Благодійним фондом "Наш Край". В разі обрання його депутатом ВР, він на 100% буде в команді Януковича. Бо він і є в іхній команді. В іншому випадку не керував би Рівненським Земляцтвом. Янукович, Берташ чужих не терплять і виганяють з роботи. Та й Анощенко, як вірний прислужник партії регіонів, не буде використовувати адмінресурс і піарити її конкурента. Так що думайте. Безплатний сир лише в мишоловці.
Cordiak | 02.04.2012 | 21:54
+ (-1) -
пам"ятаю що юлькин Абдулін купив теж один округ в Заріччі комп"ютерами в школу .. Бідні, бо дурні виборці обрали Абдуліна у ВР..
Патріот | 13.04.2012 | 01:02
+ (0) -
Це випадково не той Кошин з Дубровицького району у якого батько був головою колгоспу у с.Милячі, заядлий комуняка, який ненавидів український націоналізм.
Аламак | 02.04.2012 | 12:35
+ (-1) -
З сакурами непогано придумано. А то раніше Абдулін футбольні м'ячі розвозив, а який толк від них? А вишні ці японські кожен рік будуть цвісти чи після такої зими як нинішня деревцям кранти?
Аламак | 02.04.2012 | 12:37
+ (-1) -
Гройсман, Вінниця... може Яніцький в мери Кузнецовська намірився?
Аламак | 02.04.2012 | 13:28
+ (-1) -
Відносно чого пропозиції?
GAN | 02.04.2012 | 22:48
+ (-1) -
Працівники - КМКП Управління Благоустрою викопували ямки під дерева, а мер тепер висадкою займається ........... ))) Кожен може так , чи не правда ??? Можна було них фото виложити на сайті !!!
Quit | 03.04.2012 | 20:41
+ (-1) -
самий прикольний кадр на 2-06 хв hands
погоня | 03.04.2012 | 22:18
+ (-1) -
Василь Яніцький, який вже давно розпочав виборчу кампанію, ще не знає від якої політсили балотуватиметься до ВР. В найближчому оточенні говорить про те, що він домовився про підтримку з Осуховським, головою обласної "Свободи" та Матчуком, "Наша Україна". Вони запевнили його, що якщо й не підтримають напряму то не допустять підтримки на виборах кандидата від УНП і не лише в Дубровицькому виборчому окрузі, а і в жодному з 5 округів області. Знаючи про тісну співпрацю Матчука з Берташем, можна припустити що це рішення прийнято за його рекомендацією.Вигідне воно і для "Свободи" яка грає на одному електоральному полі з УНП. Яніцький намагається висунутись від "Фронту Змін" або від "Батьківщини". Особливо після проколу депутата Кошина, який не проголосував за декриміналізацію статті Кримінального Кодексу за якою засуджено Тимошенко. Він насилу втримався в фракції і трохи підпортив свої шанси бути висуненим від БЮТ, хоча його кандидатуру погодили обласні організації "Батьківщини", "Свободи" та "Фронту Змін". Дві останні запевнили, що не висуватимуть по нашому окрузі свого кандидата. Але остаточні рішення приймаются в Києві. І Яніцький активно працює в кабінетах де ці рішення приймаються.
Cordiak | 03.04.2012 | 23:22
+ (-1) -
То це значить , що "Свобода"знову буде знищувати скрізь депутатів із УНП, як на минулих виборах 2010року..
Невже ще українцям не прийшло до голови. що потрібно насправді об"єднуватися проти спільного ворога- бізнесово-олігархічних партій: ПР, БЮТ. Фронт Змін, Удар, які знищать Україну для наших дітей. - Всі за кордон не поїдуть...
Аламак | 04.04.2012 | 08:40
+ (-1) -
Словом була б лоза, а чорти знайдуться. А яка різниця між УНП і Тягнибоком?
Яценюк наче вже влився в Тимошенко. Конкуренція зростає. А що за тип цей Кошин?
Cordiak | 04.04.2012 | 22:10
+ (-1) -
Свобода це проект олігархів для знищення правих українських сил.Свободу спонсорують олігархи, бо звідки у нього стільки грошей на все.. Тягнибок ні з однією правою українською партією не хоче(а може йому не дозволяють)об"єднуватися. Тягнибок зібрав хлопців, які вірять що вони борються за Україну без бандитів, але Тягнибок в черговий раз обдурить їх. Побачимо після виборів, що це свправді так.
Аламак | 04.04.2012 | 08:47
+ (-1) -
І кого від комуністів двигати стануть?
IvanGonta | 04.04.2012 | 15:33
+ (-1) -
Василя Яніцького на посаду в "Рівненському земляцтві" висунув Микола Сорока, тодішній голова Рівненської ОДА, який на цих виборах збирається йти по нашому округу від партії регіонів. Голови райдержадміністрацій, за дорученням Берташа, збирають сільських голів і націлюють їх на підтримку Сороки. Вдячний Яніцький сприятиме Сороці стати депутатом. Він буде технічним кандидатом. І тому має завдання нейтралізувати "Батьківщину", або "Фронт Змін" висунувшись від них. Поживемо побачимо.
СонЯ | 04.04.2012 | 17:38
+ (-1) -
Сьогодні біля Щедрика календарі кольорові роздавали. Зовні ніби ніякої реклами не видно було:


Зате всередині чекав сюрприз smile
GenkaUA | 04.04.2012 | 22:11
+ (-1) -
А в мене такий календар взагалі зі Львівщини привезений і там інший спонсор їх видавництва.
Mari | 26.04.2012 | 16:59
+ (0) -
В центрі нашого міста зацвіте на дві сакури менше, а в когось біля будинку з’являться! І скажіть будь ласка для чого в місті відеонагляд, якщо в центрі міста вкрали сакури.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів