34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Доки в Кузнецовську буде влада змінюватись?

Доки в Кузнецовську буде влада змінюватись?

14.01.2013

43

1471

Вирішення проблем мешканців Кузнецовська, схоже, у адміністрації міста остаточно відійшло на другий план. Депутати не залишають своїх надій вкотре позбавити міського голову посади, а міський голова, в свою чергу, рішуче налаштований позбавити кузнецовських депутатів статусу народних обранців.

Чим і коли завершиться гостра політична боротьба за владу між депутатами та головою міста наразі невідомо, однак, очевидно, що обидві конфліктуючі сторони остаточно втратили надію вирішити справу мирним шляхом.

Нагадаємо, що 14 грудня 2012 року депутати втретє прийняли рішення "Про дострокове припинення повноважень Кузнецовського міського голови С.Анощенка".

Після цього прокурор міста Кузнецовськ звернувся до Рівненського окружного адміністративного суду з позовом до Кузнецовської міської ради та до секретаря Кузнецовської міської ради про визнання протиправними дій та скасування рішень.

10 січня 2013 року, Рівненський окружний  адміністративний суд задовольнив позовні вимоги позивача повністю. Отож, 11 січня міський голова Сергій Анощенко вже був на своєму робочому місці.

Тим часом, якраз на 11 січня 2013 року секретарем міської ради Ігорем Куцом було призначено шосте пленарне засідання сесії Кузнецовської міської ради. Депутати зібрались о десятій годині ранку у виконкомі, проте засідання не відбулось - натомість була проведена робоча нарада депутатів. 

Окрім депутатів та представників місцевих ЗМІ, до виконавчого комітету завітали близько десяти працівників КМКП та кілька пенсіонерів. Обурені люди вимагали справедливості, стверджуючи, що не підписували звернення до мешканців міста Кузнецовськ, в котрому працівники КМКП нібито попросили кузнецовців підтримати їхнє звернення про дострокове припинення повноважень депутатів Кузнецовської міської ради VI скликання, а також про призначення дострокових виборів в місті Кузнецовськ. 

В своєму емоційному виступі жінки розповіли, що підписували чистий аркуш паперу і, начебто, не знали, що саме буде в тексті звернення. Також ними було зазначено, що працівники КМКП були введені в оману керівництвом КМКП - адже людям розповіли, що депутати міської ради готують масове скорочення в комунальному підприємстві, отож, саме тому вони й прийшли 9 січня 2013 року на площу до Кузнецовської міської ради. Однак, на жаль, ні назвати своїх прізвищ, ні бригади, в якій саме вони працюють, представники КМКП не захотіли. Як і назвати, хто ж саме змушував їх підписувати чистий аркуш паперу.

Не менш бурхливими та емоційними були виступи кількох пенсіонерок, які завітали до міської ради. На запитання, з якою саме проблемою вони завітали, відповіли: "Нам сказали, що мер з Афанас'євим будуть піднімати тарифи. Ми цього не допустимо!" Хто саме їм дану інформацію надав, пенсіонери не уточнили. 

Секретар міської ради Ігор Куц зазначив, що хоча прокурор і оскаржив рішення "Про дострокове припинення повноважень Кузнецовського міського голови С.Анощенка" (від 14 грудня 2012 року), однак, чинними залишаються рішення "Про дострокове припинення повноважень Кузнецовського міського голови С.Анощенко" №439 (від 15 червня 2012 року) та розпорядження міського голови "Про звільнення Анощенка С.І." (також  від 15 червня 2012 року ). Ігор Валерійович відмітив, що дані документи є чинними, оскільки не були оскаржені і не були скасовані у судовому порядку. Отож, Сергій Анощенко, на думку секретаря міської ради, наразі не є чинним міським головою.


Депутати також активно висловлювали свої думки з приводу ситуації, яка склалась в міській раді. 

Олег Андрощук, депутат Кузнецовської міської ради: "Конфлікт не йде на користь місту. Моя думка така: варто йти на перевибори як міському голові, так і депутатам міської ради."

Юхим Чугай,  депутат Кузнецовської міської ради: "Місто паралізоване. Проблем у нас більше, ніж потрібно, і з кожним днем їх кількість буде лише збільшуватися. Вихід я бачу лише один: саморозпуститись і призначити нові вибори. Я за це місце не тримаюсь - байдуже, чи мене знову виберуть, чи когось іншого. Головне, аби в місті настав порядок."

Тетяна Сич, депутат Кузнецовської міської ради: "Ми намагалися вирішувати проблеми Кузнецовська, приймали рішення на користь мешканців міста. Зараз нам треба негайно вживати якихось заходів, адже ми несемо відповідальність за ту ситуацію, яка склалась. Нам треба звертатись і до мешканців міста, і до прокуратури, і в обласну державну адміністрацію - і просити допомоги. Як далі працювати, якщо міський голова не йде на співпрацю? Я не бачу іншого виходу, крім того, що я пропоную: звертатися у всі інстанції, і навіть через політичні партії якимось чином консолідувати сили або навіть просити проведення перевиборів одночасно як депутатів, так і міського голови. Може, хоч тоді нарешті в місті буде порядок."" 

Однак, не всі депутати в питанні перевиборів були одностайними. 

Валентина Гончарук, депутат Кузнецовської міської ради, зазначила: "А я не розумію, чому депутати повинні йти на перевибори? Я, як депутат, щось порушила? Щось не виконала, щось не так зробила? В нас є кому сьогодні допомагати, чому ми повинні державні гроші витрачати на перевибори? Я хотіла працювати, працювати зі мною не хотів міський голова - так в чому тут моя провина? Мені все одно, представники яких партій сидять поруч зі мною - я готова працювати з усіма. Але мені не дають працювати. І тому це повинно бути озвучено у Верховній раді."

Разом з тим, практично всі депутати погоджувались в одному: перевиборів вони не бояться. Однак, на їхню думку, навіщо витрачати на це кошти міського бюджету, в той час, коли в місті є чимало куди нагальніших проблем, які можна було б вирішити за ці гроші?


Після тривалої дискусії депутати таки вирішили вкотре спробувати провести переговори з міським головою. Зокрема, депутат Надія Волощук, наголосила на тому, що зустріч депутатів і Сергія Анощенка могла б прояснити ситуацію, яка склалася на сьогоднішній день в місті. 

Однак, міського голови на робочому місті депутати не застали - він перебував у прокуратурі. Тоді депутати продовжили нараду, в результаті якої було вирішено звернутись із листом до кузнецовців, до Сергія Анощенка, до прокурора міста Кузнецовськ та до голови Рівненської обласної державної адміністрації Василя Берташа. Окрім того, вирішено було також звернутися за підтримкою до представників політичних сил, народних депутатів України, у Верховній Раді. 

Зокрема, депутат Віталій Магдич зазначив: "Міський голова не прийшов в актову залу, де зібрались депутати. Він не прийшов й сюди - він пішов у прокуратуру, вирішувати, як скасувати наші рішення, прийняті в інтересах мешканців. Ось і вся його діяльність, як міського голови. Він в рідній протестній стихії, до якої звик, працюючи на Рівненській АЕС."
В свою чергу, міський голова Сергій Анощенко запевняє, що в своїй діяльності керується виключно нормами чинного законодавства. Сергій Іванович наголосив, що на проведення сесії 15 червня 2012 року депутатами (під головуванням Ігоря Куца) було надіслано протест прокурора, відповідно, й рішення, прийняті депутатами в цей день - не дійсні. 

Також Сергій Іванович знаголосив на тому, що  на сьогоднішній день він чинний міський голова і вже направив до Верховної Ради України звернення з вимогою про розпуск Кузнецовської міської ради. 

Всього коментарів: 43
1
sir_the_dragon | 15.01.2013 | 02:03
+ (1) -
Куц, ти вже дістав!!! Моя тобі порада: причепи очі на потилицю, або не забувай озиратись.
ЗІ. З-заду не нападаю.
3
GenkaUA | 15.01.2013 | 08:18
+ (-1) -
Скільки тобі Анощенко платить?
sir_the_dragon | 16.01.2013 | 03:24
+ (0) -
А ні копійки не платить. Я його знаю давно. Тому і підтримую.
6
Yuriy85 | 15.01.2013 | 10:32
+ (2) -
Куц просто рахує себе офігенним юристом biggrin Вже третю справу проти мера програв і все рівно мутить воду
2
Йолка | 15.01.2013 | 02:08
+ (1) -
Ох, не чіпайте його, він вже й так знервований, гляньте на відео.
А що це Волощук на другому відео так лагідно-закохано на нього дивитьсяч? Самі під монастир підвели, тепер самим і жалко? Пожалів, як вовк порося, - від’їв ніжки та й уся. *** Пожалів вовк кобилу – зоставив хвіст і гриву!

Бєдний, бєдний Йорік
4
Суддя | 15.01.2013 | 09:44
+ (2) -
А Вам скильки Куц платить обісрались депупати так як має бкти наробили каші а теперв жопу лізуть...... От уроди ви тільки та ці пики подивіться стдять голови по опускали.... а до того як мер виграв суд то ходили дрері ногами відкривали.... мабуть чують що кінець їм настав
5
_Я_ | 15.01.2013 | 10:15
+ (0) -
о блін всім хтось платить, я сину номер картки, може і мені Куц чи Анощенко заплатять?))))))))))
7
Yuriy85 | 15.01.2013 | 10:59
+ (0) -
Не смішіть людей - працівники КМКП на пустих листках розписувались biggrin biggrin biggrin таких дурних вже давно немае, звернення було зачитано і роздані надруковані екземпляри керівникам підрозділів на зборах, в присутності простих працівників, і розписувались бо люди ще пам'ятають 2-х минули директорів з їхніми скороченнями і "реструктуризаціями" призначеними цими ж депутатами, з спробами разом з Коровкіним відірвати шматки від комунального, так само людей заїло що робота КМКМ незадовільна, при чому депутати самі винні в основних проблемах КМКП.
8
Саша-Санька-Санёк | 15.01.2013 | 12:58
+ (1) -
Да, у Куца на лице уже написано, что занервничал, ох как занервничал. Кресло из под жо...ы уползает.
9
terabykin | 15.01.2013 | 13:43
+ (0) -
Смішно слухати Куца
Аламак | 15.01.2013 | 15:05
+ (0) -
"...розпорядження міського голови "Про звільнення Анощенка С.І." (також від 15 червня 2012 року )" це як, Анощенко сам на себе розпорядження про своє звільнення написав?
І якщо рішення про звільнення міського голови попереднє дійсне, то навіщо наступні було приймати? cry
Юристи у депутатів несправжні!
sir_the_dragon | 17.01.2013 | 01:31
+ (0) -
Юристи у депутатів - Куц & C*
Яна | 15.01.2013 | 15:36
+ (1) -
Аламака в депутати! Одним абзацом перекреслив всю теорію Куцого хвоста!
borman | 15.01.2013 | 21:02
+ (3) -
Куц был реактером недоделаным, адвокатом недоделаным, а сейчас и мер он недоделаный...
Vvvva | 15.01.2013 | 23:21
+ (0) -
100% cool
Суддя | 15.01.2013 | 21:52
+ (3) -
Такий як і всі депутати від Батьківщини " недоделані" мало того один сором для міста, СОРОМ ... Тупі овечки звільніть місце для людей які будуть щось робити для міста ....
Vvvva | 15.01.2013 | 23:19
+ (4) -
Судя по фото - это не сессия, а сбор колхозников. biggrin
Сидят в куртках, майках, свитерах, ладно хоть в штанах  suspect ДЕПУТАТЫ блин.....
И вы представители жителей нашего города ???.
Начните для начала уважать хотя-бы самих себя.
Эээээ | 15.01.2013 | 23:24
+ (2) -
Пані Волощук,коли будете їхати до Берташа,не забудьте взяти це відео з собою,як доказ Вашої працьовитості,( своїм неймовірним храпом ви заполонили весь зал)
1 | 16.01.2013 | 03:28
+ (1) -
А АНОЩЕНКО ПРЕДСТАВИТЕЛЬ ГОРОДА?????????????????? НЕ СМЕШИТЕ! ПОЗОРИЩЕ ПОЛНОЕ
Правда | 16.01.2013 | 12:26
+ (4) -
Шановна Гончарук Валентина-цікаво за кого ти турбуєшся? Закузнецовців!як би не так.Чого ж тоді ти постійно заглядала в кишеню своїх
працівників-одною рукою давала зарплату, а другою забирала на потреби партії
ПНЕРУ.Забула? А ми ні! А як працівників заставляла вписувати всіх родичів в
список партії ПНЕРУ-теж забула?А як працівників в вихідні дні заставляла їздити
власним коштом по селах для підтримки партії?А як залякувала відсутністю премії
у випадку ненабранням партією визначеної кількості голосів?А газетьонку
ПНЕРівську заставляла виписувати в 10 екземплярах на рік вперед?Теж забула? Чи
думаєш ніхто не знає як твій чоловік(фірма "Варіант" при офіційно
оформлених двох працівниках)відмив гроші на будівництві банку в центрі міста?
Ти вболівала за кузнецовців при скороченні штатів,звільняючи молодих
спеціалістів та спеціаластів з маленькими дітьми, а пенсіонерів залишаючи? А
зараз ти згадала про хворих дітей-сама на представницькі витрати з"їздивши
неодноразово за кордон на лікування та оздоровлення.
 ВАЛЯ!!! СИДИ І НЕ...ДИ.
Эээээ | 16.01.2013 | 19:38
+ (1) -
"Правда" ,я Вас підтримую і дякую за відвертість.Пані,Гончарук,ви нічого не хочете відповісти на це?????????Ганьба вам і таким як ви,за таке нада гнати з міськради як котів сирливих.
ser | 16.01.2013 | 20:11
+ (1) -
не обижай котов сравнивая их с этим быдлом.
БРАТ | 16.01.2013 | 20:27
+ (-4) -
ано щенка ТРЕБА ГНАТИ З РАДИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
джеи | 17.01.2013 | 21:24
+ (1) -
Цирк уехал,клоуны остались...Шановна пані Волощук Ви стільки років працювали в комунальном!Соромно має бути!!!
Суддя | 17.01.2013 | 22:20
+ (1) -
оооо да от тепер все зрозуміло....ВАлентина по духу і крові мабуть з хвалько подруги та сестри
Суддя | 17.01.2013 | 22:34
+ (1) -
вилізь чмо із сайта не підписуйся за місто.... Як що ти і 25 уродів за то це ще не місто а сміття в місті
Сергей | 17.01.2013 | 23:00
+ (0) -
да плевать сколько те дауны будут делить кормушку.
ЁЛКУ К 1 МАЯ УБИРАТЬ БУДЕТЕ???
вообще забили на работу, дармоеды херовы.
zagrava | 18.01.2013 | 12:02
+ (0) -
СерГей йолка у нас стоіть до ВОДОХРЕЩА але тобі кацабидлу цього не зрозуміти
zagrava | 18.01.2013 | 12:07
+ (0) -
Дармоідами завжди були ви.Ще з часів батька Хмеля.Читай і вчи свою історію страни Моксель
денис | 18.01.2013 | 12:10
+ (0) -
Фашистам смерть
Сергей | 18.01.2013 | 12:33
+ (1) -
28 zagrava (Сегодня 10:02)
Вот кто уж быдло , так это ты селюк быдляцкий со своим сельскими праздниками.
Вам бы лишь причину найти что бы по бухать,поплясать и не работать.
А вы такие труженики , что 20 с лишним лет только что и делаете , что страну деребаните.
Ты сначала свою историю выучи, кто там у тебя родоначальник, татары или поляки, или кто там ещё вас топтал,"независимое" )))) государство.
У вас всегда кто то виноват, если не кацапы, та президент - бандит, или начальство , ну на крайний случай сосед.
А всё из за отсутствия мозгов.53948
Это наследственное. Генетика вещь необратимая.
zagrava | 18.01.2013 | 12:35
+ (0) -
Денис ти зранку обкурився чи що .Де ти побачив фашіо...А можей блекоти оївся.. то ти цинкуй базар.
zagrava | 18.01.2013 | 13:38
+ (0) -
Так я з села як і 90 відсотків цього міста і цього не стидаюсь. І діти мої з задоволенням їдуть вмое село і внуки будуть їздити.  А ти з якого Мухосранська сюди  кусок лайна тридибав.Я знаю що для вас УДМУРТІВ Різдво Спас  І ІНШІ СВЯТА ЦЕ НЕ ТЕ.так що одягай косоворотку і з плясками І водкой на історіческую РОДІНУ тебе Путлер і Кирилко ЖДУТЬ .Іпо поводу не работать це ваше кредо.Я є українець прямий нащадок Київської РУСІ а в тобі словянського тільки Іван Дурак Баба Яга і Кощій Безсмертний-МОРДВІН.
Сергей | 18.01.2013 | 13:46
+ (-1) -
33 zagrava (Сегодня 11:38)
вот твоя истинная быдло - сельская натура.
и дети твои тоже будут таким же бычьём, и жить вы будете вечно как сельское бычьё.
ты потомок какого ни будь татарина, шляха немытого или как раз МОРДВИНА, ты так сильно это слово любишь.
давай до свидания!!!
тарас | 18.01.2013 | 13:57
+ (0) -
33 zagrava
вот из за этот город и превратился в засраное многоэтажное село, потому что вас 90% сюда переехало.
и управляют им такие же тупые селяне , которых вы же и выбрали, а теперь ещё чем то и не довольны.
если бы у вас были мозги , то может и жили бы вы получше.
zagrava | 18.01.2013 | 14:10
+ (0) -
.Ще один удмурт прямо з Парижу сюди чи з Лондону ПЕРЕЕХАЛО А ти звідкіль ПЕРЕЕХАЛО з НЕЧЕРНОЗЕМЯ чи що.
тарас | 18.01.2013 | 14:23
+ (0) -
не из села - это уже точно.
ты наверно очень рад , что переехал от бочки с водой к тёплому туалету, отоплению и ванне с горячей водой, и наконец то помылся.
научись сначала писать грамотно, "образованный" потомок не понятно кого.
zagrava | 18.01.2013 | 15:10
+ (0) -
.СерГей П.рас як би ви не бісились всерівно ви відчуваете свою УЩЕРБНОСТЬ бо ні  ви ні ваші предки удмурти не причетн до великої історії моеї країни .Румунія також взяла назву з римської імперії, а циганами залишились.Так і Московія назву взяли, трошки історії сперли ,а азіатами остались на віки вічні
денис | 18.01.2013 | 16:36
+ (1) -
Представнику титульної нації - якби сюди не приїхали люди з різних кінців країни, ти хамло, яке недавно тільки протверезіло, до сих пір в лаптях ходив би, дрочив би на коровячі зади і в машини кидав би каміння.Фашист довбаний. Чи правильно Юрко-дурко?
zagrava | 18.01.2013 | 17:06
+ (0) -
.СерГей татари сюди навряд чи доходили ,ана рахунок немитої шляхти...Несміши .Це ви в лаптях і косоворотках,вошиві,немиті з одними матюками за пазухою,пяні і тупі ішли і в Холодний Яр в 20-тих,і в 39-му такіж самі.Ви століттями живете в Європі(тобто в нас),а варвари варварами залишились.
Сергей | 18.01.2013 | 19:51
+ (0) -
39 денис (Сегодня 14:36)
ты прав на все 1000 %, только по своей ущербности мозгов ему не понять.
просто его предкам в сел надо было меньше пить самогонку , может тогда у него и было бы хоть трошки мозгов.
а на счёт Европы , это точно не про вас.
вы как жили в дерьме , так и будете, и уж точно вас там ни кто не ждёт.
цыгане и то уже в европе, а такие пе..сты как ты, всегда будут в ж..пе.
и это реальность , а не твои розовые мечты.
ездий в своё село со своим семейством, и мычи там.
тарас | 18.01.2013 | 20:13
+ (0) -
zadrava
может вы и относитесь к европе, но только территориально (и то вряд ли), но ни как не мозгами.
если и нужны вы там , то только как раб сила с землёй, которую твои хозяева уже раздали в аренду кому попало.
сколько не пыхти , но от реальности не уйдешь, как не изменить твоё сельско - бычье нутро.
катайся в своё село и крути свиньям хвосты.
sir_the_dragon | 20.01.2013 | 03:38
+ (0) -
Свого часу російські дворяни не бажали розмовляти російською - бо вважали "мужицким языком", а розмовляли французькою. То ти тепер пір'я піднімаєш? Ізиди! Будь ласка.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів