34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // В місті знизять тарифи на житлово-комунальні послуги

В місті знизять тарифи на житлово-комунальні послуги

04.02.2012

3

1608

Першим на 17 сесії Кузнецовської міської ради розглядалось питання про виправданість підвищення в місті тарифів на житлово-комунальні послуги (нагадаємо, що нещодавно в місті суттєво підняли тарифи на житлово-комунальні послуги).  

В грудні 2011 року, з метою зняття соціальної напруги в місті, Кузнецовською міською радою було вирішено створити тимчасову контрольну комісію, яка б вивчила питання необхідності та законності підвищень тарифів на комунальні послуги, що здійснювались виконавчим комітетом протягом 2011 року.

Головою цієї комісії було призначено секретаря міської ради Куца Ігора Валерійовича.Комісія, до складу якої увійшли 11 депутатів (в тому числі й в.о. директора КМКП Володимир Афанас'єв), працювала трохи більше місяця і вже на 17 сесії (1 лютого 2012 року) голова комісії був готовий озвучити висновки, яких дійшла комісія за час своєї роботи: 

"Наша комісія провела дослідження всіх документів, які були надані КМКП. Згідно вихідних даних, які були надані нам КМКП, тарифи розраховані так, як вимагає того законодавство.


Афанасьєв Володимир Павлович, в.о. директора КМКП

Однак перевіркою було встановлено, що необхідно ще перевірити правильність цих вихідних даних. Тому комісія дійшла висновку, що необхідно провести комплексний незалежний аудит фінансово-економічної діяльності Кузнецовського міського комунального підприємства.

Також наша комісія вирішила рекомендувати знизити рентабельність КМКП з 12% до 6%, що призведе до зниження тарифу на житлово-комунальні послуги."

Також в цей день до обговорення ситуації з тарифами підключились і звичайні мешканці міста. Ініціативна група у складі громадян Ільюхіної Г.М., Овчаренко Л.В. та Цебрука Р.Г. провела власне "розслідування".

В своєму виступі Ільюхіна Галина Михайлівна зазначила, що їхня незалежна комісія дійшла висновку про те, що "нові тарифи підвищені необгрунтовано і до висновку аудиторської перевірки їх потрібно відмінити".

Перед голосуванням депутат Ігор Чернецький звернувся до інших депутів з питанням, чи не чекає на це рішення доля подібного рішення про аудиторську перевірку КМКП, яке приймалось депутатами ще минулої каденції. 

Як виявилось, раніше кузнецовські депутати (5 скликання) вже приймали рішення про аудиторську перевірку КМКП, однак, далі прийняття, рішення не пішло. На якій саме стадії воно "затихло" тоді, наразі ніхто сказати вже не може, однак, найочевидніше, на нього просто не було виділено коштів і воно було визнане недійсним.

Однак, після тривалих переговорів, суперечок та сумнівів, депутати таки проголосували за те, щоб підтримати обидва рішення депутатської комісії: і щодо проведення аудиту, і щодо зниження рентабельності КМКП (а, отже, й щодо зниження тарифів на житлово-комунальні послуги).

Всього коментарів: 3
1
fihor | 05.02.2012 | 00:07
+ (0) -
Виправте
Мені здається, це не Імохіна, а Ільюхіна... biggrin
2
34400 | 05.02.2012 | 01:43
+ (0) -
Дякую, уточнимо прізвище.
3
05022012 | 07.02.2012 | 09:20
+ (0) -
і через 5 років і через 10 в Кузнецовську нічого не зміниться. ці перегляди показуха для людей, а насправді влада міста така ж непотрібна як той "скелет" будівлі торгового центру в самому центрі міста. хто не приїде в гості - каже все ясно.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів