34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Точка зору // В нас своя дорога

В нас своя дорога

23.12.2013

18

1755

Вже місяць українці стоять на холодних Майданах Києва та інших міст України, вимагаючи від «гаранта» поваги до себе. На, поки що, мирні Майдани вийшла вся Україна зі сходу до заходу, від півночі до півдня.

Однак, Віктор Янукович, який ішов на вибори під гаслом «Почую кожного», вперто не бачить і не чує мільйонів людей, які вимагають припинити репресії проти мирних демонстрантів, покарати винних в побитті. Янукович поводиться, як сатрап-рабовласник, і мабуть вважає, що може безкарно чинити безчинства та свавілля проти українського народу. Поступати з нами таким чином він може, опираючись на міліцейські кийки, продажних суддів, прокурорів та вірних депутатів від партії регіонів і комуністів, які підтримують його та будуть підтримувати будь-які безчинства по відношенню до людей. Адже вони з його зграї. Вони паразитують і живляться об’їдками з його столу. Янукович разом з ними довели Україну до межі зубожіння. Такого загрозливого стану в Україні ще не було. І тому, він не здасть нікого зі своєї зграї ,бо лишиться сам на сам проти скривдженого народу.


Для того, щоб не втратити остаточну довіру своїх виборців в східному регіоні, Янукович виклянчив в Путіна кредит, щоб заткнути дірку в бюджеті та провести соціальні виплати, а ще розрахуватись за отриманий від Росії газ. Він хвалиться, що привіз дешевший туркменський газ. Але Янукович забув сказати, що цим газом в скорому часі буде торгувати Саша Стоматолог та такий собі, наймолодший олігарх світу Курченко, які отримуватимуть надприбутки і ховатимуть їх в офшори. А простий українець і далі буде помирати, не маючи змоги придбати ліки для себе та своїх близьких.

Забув розказати Янукович і про інші, поки що таємні, домовленості з Путіним. Вже зараз говорять про зобов’язання Януковича підписати угоду про вступ України до митного та євразійського союзу. І це, за прогнозами, має відбутися в кінці січня 2014 року. Янукович, зневажаючи прагнення більшості українців жити за європейськими стандартами, реалізує свої амбітні плани буди володарем України. Йому мабуть подобається стояти в одному ряду з диктаторами Путіним, Назарбаєвим та Лукашенком.

Він, мабуть, вже отримав запевнення від Путіна, що той надасть йому ярлик на княжіння в Україні, як колись Золотоординський хан надавав ярлики князям країни Моксель на княжіння в визначених ним князівствах.

Однак, Янукович та його сатрапи мають затямити, що ми не угро-фіни і Путін не наш цар. Ми, УКРАЇНЦІ. Ми вільна та свободолюбива нація, яка ніколи не погодиться жити за його бандитським правилами.

Сьогодні, в ці визначальні для України дні, кожен українець має визначитись. Які цінності він сповідує. Європейські чи Російські. Де він хотів би жити. В Україні Європейській чи в Україні Російській. Запитаймо своїх дітей чи внуків. Куди ви хочете? До цивілізованої Європи, де панує закон, чи до Азійської Росії, де керує чиновник такий же, як і в Україні. Наші олігархи вже визначились. Вони ховають свої багатства не в Росії, а в Європі. Вони купують маєтки не в Росії, а в Європі. Їхні діти навчаються та живуть не в Росії, а в Європі. Та й вони самі їдуть лікуватись та відпочивати не в російські Челябінськ чи Кострому, а в Монако, Німеччину чи Австрію. То чому ж вони нас хочуть залишити в іншому світі. Відповідь проста. Тому, що вони злодії і бандити. Вони і надалі хочуть безкарно грабувати, вбивати та ґвалтувати українців. А коли ми будемо в Європі, то цього їм не дасть зробити цивілізований світ.

В Росії інший інтерес. Вони відроджують імперію, будуючи «Рускій мір». І для втягування України в зону своїх інтересів вони підтримують Януковича, забираючи останнє в бідних росіян.

Янукович, нам з тобою не по дорозі. Іди васалом до Путіна. А ми підемо в іншу сторону. В нас своя дорога. Нам своє робить.
Голова Кузнецовської МО УНП Степан Жданюк
Всього коментарів: 18
1
євреї тупі ? | 23.12.2013 | 16:31
+ (-1) -
Міністр закордонних справ Ізраїлю Авігдор Ліберман заявив, що у 2014 році буде розроблено і підписано угоду про створення зони безмитної торгівлі між Ізраїлем, Росією і ще двома країнами, що входять до Митного союзу - Казахстаном і Білоруссю.

http://dt.ua/WORLD/izrayil-pochav-pidgotovku-do-vstupu-do-mitnogo-soyuzu-134257_.html
2
strannik | 23.12.2013 | 22:43
+ (1) -
Мне очень нехохчетЦА вообще говорить на тему "политика", а на тему "политика
в Украине" не хохчетЦа аж 2 раза. Говорят обычно о политике людинаходящиеся вне политики и мало её знающие. Знающие её её делают и имеют сэтого определённые "дивиденды" и на земле и в небесах. Последние для
них всегда бывают печальнее первых.
 
Если смотреть из
Франции на запад то там Америка, а если из Америки смотреть на запад то там
Япония, а потом и Россия. Россия - западная страна для американцев и японцев
настолько, насколько для европейцев западна Америка.
 
Нам надо в
Японию
, чтобы попасть на Американский запад, а путь туда лежит через Россию.
Идея Майданов
проста, но и антихристова, априори, ибо , априори, меркантильна. Люди собрались
потому, что богатыми, в "диком нашем западе", удалось стать не всемсразу, но хочется всем и сразу, а так нигде и никогда не было и не будет.
Майдан потому и
не выдвигает никаких иных лозунгов кроме движения на запад, который, например,
для американцев на востоке. Глупо всё и безбожно, а потому и идей-то интересных
никаких нет, да и ваще никаких нет, ну, кроме "дайте нам всё чё
нужно" и "поделить всё поровну".
3
эвропа | 24.12.2013 | 11:02
+ (1) -
отношения Эвропы с Украиной напоминает кадр с фильма :когда замуж не берут, а предлагают большую и чистую любовь на сеновале
4
кроумвель | 24.12.2013 | 15:01
+ (1) -
"Нам своє робить" останніх 23 років можна позначити одним правилом - "Техас повинні грабувати тільки техасці"
5
auditur_et_altera_pars | 24.12.2013 | 17:19
+ (-1) -
І коли ж вже автор цієї лабуди зрозуміє, що він на звалищі історії Кузнецовська?
шановний Колишній "найкращий" мер - програвати треба з шідністю, уходити требя гордо!

"...вперто не бачить і не чує мільйонів людей, які вимагають припинити репресії проти мирних демонстрантів..."
-тому що немає мільонів;
- тому що немає репресій проти МИРНИХ демострантів;
- тому що мирних демострантів не чути, а чути тільки політичне сміття що називає себе ВЕЕЕЛИКИМИИИ патріотами України.
Жданюк | 27.02.2014 | 00:25
+ (0) -
Я сподіваюсь, що Ви поміняли свою думку стосовно українського народу і самі взяли участь в спротиві кривавому режиму.
6
Не Депутат | 27.12.2013 | 18:29
+ (0) -
Жданюк все правильно каже. Просто перечитайте уважніше.
7
Іван | 27.12.2013 | 23:59
+ (0) -
auditur_et_altera_pars!!! Якщо ти такий розумний , то ти напиши щось таку статтю. Чи ти тільки патякати можеш своїм розумом???
8
Varia | 29.12.2013 | 00:18
+ (0) -
Для того, щоб не втратити остаточну довіру своїх виборців в східному регіоні, Янукович виклянчив в Путіна кредит, щоб заткнути дірку в бюджеті та провести соціальні виплати

Цікаво. Якби зняли у нашому регіоні соціальні виплати, які у нас же міліонні (не кажучи вжк про загальноукраїнський рівень),тоді б подивилися що буде.

А таємні угоди про які ніхто не знає, зате в деталях знає автор.

Значна частина людей загалі позитивно поставилася до домовленостей України та Росії. І багато інших факторів, які чомусь автор навіть не намагався враховувати.
9
Валентина | 29.12.2013 | 01:51
+ (0) -
Varia!!!
Позитивно "поставилися" до домовленостей України та Росії тільки недумаючі громадяни та яничарво. А люди яких турбує майбутнє дітей реагують Майданом. Ми вже жили 400р під окупацією московітів та поляків...досить нам цього лайна. Нехай Росія спочатку своїх громадян зробить багатими та щасливими ...
Олександр Горобець | 29.12.2013 | 02:19
+ (0) -
Що гріха таїти: замало не всі члени ЄС потроху публічно поскубують свою об’єднану структуру, тому для них вельми дивним виявилося, що в пострадянському Києві мільйони людей готові за нього життя віддати. Звичайно, що це для декого з європейців було здивуванням, навіть своєрідною екзотикою, тому окремі євродепутати навіть прилітали побачити цей дивний ЄвроМайдан.
luffe | 14.01.2014 | 02:50
+ (0) -
Действительно, зачем так далеко идти? Построим светлое будущее с Януковичем и его семьей, которые против "гейропы", но отправляют туда своих детей на учебу, отдых и тд.

Вдумайтесь, люди, особенно, те которые работают на РАЭС и имеют хоть какой-то уровень дохода, по сравнению с остальными - зимний отдых в нашем Буковеле сравним по цене с Италией, единственный плюс -  билеты у нас дешевле smile

Еще один красноречивый факт - это то, что наши РАЭСовцы (якобы обеспеченные граждане) покупают вещи на секонде, котрый привезен с Европы.

Берите пример!
Регионал Царев с семейством «поненавидел» Европу на отдыхе в Чехии и Италии. Хорошо пацан устроился: мечтает о штурме Киеврады и запрете въезда в Украину иностранцев, а сам даже собаку в Европу повез.
Олександр | 29.12.2013 | 02:29
+ (0) -
Валентина ( E-mail ) | Вчора | 23:51
"Ми вже жили 400р під окупацією московітів та поляків."
евроасоція хіба не продовження окупації поляків?
ser | 29.12.2013 | 06:42
+ (0) -
Анощенко,Афанасьев,Нестерчук это вчерашняя мусоросвалка.Они цепляются за владу как пауки.Никогда к ним уже не будет доверия.Хабарники воры интриганы и лицемеры такими они останутся в памяти всех людей города.
тт | 29.12.2013 | 07:06
+ (0) -
о.Куценятко обізвалось
лет | 29.12.2013 | 07:16
+ (0) -
это Куцу в четыре утра приснился Анощенко в страшном кошмаре
фи | 31.01.2014 | 11:36
+ (0) -
2
strannik | 23.12.2013 | 20:43

ти точно не вкурсі подій які відбуваються в Україні, то йди собі своєю дорогою перехожий, бо дурниці написані тобою, розумнішого з тебе не роблять
WMiller | 15.02.2014 | 02:40
+ (0) -
Янукович, нам з тобою не по дорозі. Іди васалом до Путіна. А ми підемо в іншу сторону - тільки ще самі не знаєм в яку...
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1056
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9199

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів