34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // В освіті - вакантна посада

В освіті - вакантна посада

04.11.2015

3

2050

2 листопада 2015 року в.о. міського голови І.Куц видав розпорядження про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади заступника начальника управління освіти виконавчого комітету Кузнецовської міської ради.

 

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше трьох років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше чотирьох років.

 

Додаткова інформація про умови конкурсу, основні функціональні обов’язки, розмір та умови оплати праці надаються відділом кадрової політики, нагород та запобігання корупції виконавчого комітету Кузнецовської міської ради за телефоном 2-29-01.

 

Заяви про участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс (3 листопада) за адресою: м.Кузнецовськ, м-н Незалежності, 1, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради, відділ кадрової політики, нагород та запобігання корупції, 2-й поверх, каб. 221.

 

Документи для участі у конкурсі:

 

- заява про участь у конкурсі;

- заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України "Про засади запобігання і протидії корупції";

- копія документа, який посвідчує особу;

- копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних);

- довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності ).

Всього коментарів: 3
1
sir_the_dragon | 05.11.2015 | 00:39
+ (1) -
Якщо такі вимоги до заступника, то які, в такому випадку, вимоги до керівника?
2
ВВС | 05.11.2015 | 05:55
+ (1) -
В освіті конкурс оголошується під когось, під якусь конкретну особу. Видно є така вже особа, але, щоб ніхто не звернувся в прокуратуру з приводу незаконності призначення, - оголосили конкурс. Те ж саме було і з пані Хвалько.
3
sir_the_dragon | 07.11.2015 | 17:51
+ (0) -
Було, от лише вимоги були як до двірника.
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів