34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Василь Яніцький: "Я – людина відкрита"

Василь Яніцький: "Я – людина відкрита"

07.09.2012

36

2776

Шановні кузнецовці!
Дорогі земляки!


У першу чергу хочу всіх щиро привітати із Днем міста, яке ми всі будемо святкувати цієї неділі. Для мене Кузнецовськ завжди був особливим, оскільки я теж народився у 1973 році, ми з ним ровесники, тому я сприймаю його як живого, як друга. А друзі повинні підтримувати один одного.

Кожна людина приходить у цей світ, щоб лишити по собі якийсь слід. Яким він буде – залежить від самої людини. Мені дуже хотілося лишити в Кузнецовську щось таке, щоб люди потім довго згадували мене добрим словом. І я радий, що мені це вдалося. Цього року в місті з’явилася алея сакур. Навколо них було багато дискусій, суперечок, обвинувачень. А люди просто приходили і милувалися ними, коли вони цвіли. І будуть приходити ще не рік. Бо ці сакури уже – частина душі Кузнецовська, його легенди. І мені приємно відчувати, що я до цього причетний. Те саме стосується й інших добрих справ, зроблених мною особисто і благодійним фондом «Наш край», який я очолюю.

Я – людина відкрита і ніколи не тримав камінь за пазухою. Тому мене щиро здивували різні закулісні ігри, які розгорнулися в мене за спиною. Про ситуацію, яка склалася навколо святкового концерту до Дня міста, я дізнався з вашого сайту, тому вважаю за обов’язок зі свого боку роз’яснити ситуацію.

З Кузнецовськом у мене останнім часом налагодилися тісні ділові стосунки. Тому, коли до мене, ще задовго до свята звернувся міський голова Кузнецовська Сергій Анощенко з проханням допомогти з організацією концерту, я з радістю відгукнувся.

Оскільки організація концертів – справа професіоналів, я передав це прохання своїм друзям, які займаються цим не один рік. Ми запросили на свято легенди української музики – Василя Зінкевича, дует «Світязь», Василя Лазаровича – людей, що стали уособленням української справдешньої мелодійної пісні, якої сьогодні практично не почуєш в ефірі. У Києві в Палаці культури «Україна» на їхніх концертах завжди аншлаг. Але і в Києві такі концерти останнім часом бувають все рідше – там теж постійно звучать російська попса і шансон. Так хто ж підтримає своїх, як не ми з вами? Я не мільйонер, як про мене кажуть, але такі справи треба робити.

Я дуже поважаю гурт «Мандри» і те, що вони роблять для української культури. Але існує своя специфіка в організації концертів, і поєднувати в одній програмі різностильових виконавців не дуже доречно. Зрештою, і це питання можна було б узгодити, але до нас ніхто так і не звернувся із пропозицією об’єднати зусилля. Таку вимогу чомусь поставили лише перед міським головою. Поза тим, мене вже встигли обвинуватити в тому, що я узурпував сцену і нікого туди не хочу пускати.

Я розумію, що передвиборча кампанія диктує свої правила гри, але я хочу сказати відкрито – я за розумний діалог із усіма силами, якщо це іде на користь людям. Я готовий вийти на одну сцену і з Бобриком, і з Кошиним, і з Сорокою, і з іншими кандидатами в народні депутати, і мені не соромно буде дивитися в очі виборцям, бо мені є що їм сказати. Я готовий запросити на сцену кожного, хто захоче звернутися до кузнецовців і привітати їх зі святом.

Дуже хочеться, щоб День Кузнецовська був усе-таки для людей святом, а не ареною для політичного протистояння. 

Щиро

Василь ЯНІЦЬКИЙ

 

Всього коментарів: 36
1
Юлька | 07.09.2012 | 16:51
+ (0) -
Он воно як.
2
errr | 07.09.2012 | 21:35
+ (0) -
Ось і людина роз'яснила ситуацію,а то дура Хвалько ,тільки й вміє,що все перетворювати на скандали та розборки.Дістала вже всоєю агітацією.
3
Рес | 07.09.2012 | 23:08
+ (0) -
В цій ситуації Яніцький достойніше виглядає.
4
Жданюк | 07.09.2012 | 23:10
+ (2) -
Яніцький Василь чомусь приховує від людей інформацію про свою причетність до Інни Богословської та її партії "Віче". На виборах до Верховної Ради в 2006 році Яніцький балотувався за списками "Віче" під №15. Однак партія не подолала 3% барєру і Яніцький пролетів повз ВР.
Але пройшов депутатом від "Віче" Богословської до Соломянської районної ради в місті Києві.Про все це можна подивитись в інтернеті набравши в пошуку -"Яніцький віче депутат".
Як нам всім добре відомо, Богословська є людина Януковича. А чия людина Яніцький не важко здогадатись дивлячись на його відносини з нашим міським головою. Адже голова без вказівки з Рівного кроку не ступить.
7
Katerinka | 08.09.2012 | 02:30
+ (0) -
Якщо мені не зраджує пам'ять, у 2006 році Богословська і її "Віче" представляли так звану "третю силу", молодих і активних, які прагнули змінити світ на краще. Її особиста еволюція - це її проблеми. До чого тут Яніцький? До речі, його депутатство в Солом'янському районі закінчилося ще у 2010 році, а шляхи з Богословською розійшлися іще раніше.
Питання в іншому. Чомусь усі намагаються пов'язати Яніцького з регіонами то через Кравчука, то через Богословську, то ще через когось, із ким він колись десь якось мав справи. Але якось усе воно звучить непереконливо. Ще що, якщо я прийду на прийом до Анощенка, мене теж обізвуть регіоналкою? А поздороваюся випадково із Кошиним - запишуть у БЮТ?
А, може, жаба давить, що людину поважають, а тут навіть партійний рейтинг не витягує? Але такі примітивні провокації уже не діють. Люди у нас не такі дурні.
5
відважна | 08.09.2012 | 02:12
+ (0) -
смішний цей чувак Яніцький. таку важну цацу з себе корчить. ти хто такий???? земляк?? не, не слышали
6
вісь | 08.09.2012 | 02:21
+ (0) -
в цій ситуації Яніцький виглядає як провладний кандидат, який дуже нервує...пийте ромашку, шановний. Старші люди кажуть, що вона заспокоює
8
errr | 08.09.2012 | 09:17
+ (0) -
вісь- до чого це???? вм обгрунтуйте свою думку
sir_the_dragon | 15.09.2012 | 21:10
+ (0) -
А що тут обгрунтовувати? Відкритий, а від якої партії його відкритість? Чи, до якої партії, якщо виграє вибори, прибіжить?
9
Людо4ка | 08.09.2012 | 13:36
+ (3) -
А він і є провладний кандидат. Чогось навіть перед сорокою так не бігають, як перед яніцким. Самовисування - це тільки прикриття. А оця фраза "Я не мільйонер, як про мене кажуть" БРЕХУН!!!! Зайдіть на сайт ЦВК, де він подав свою декларацію при реєстраціїї. НЕ мільйонер???? силка на декларацію Яніцкого, поданої у ЦВК.
У банках 3967000 грн, цінні папери вартістю 2427300 грн, у сім’ї у банках 2397000 грн. А скільки земельних ділянок, 5 здоровенних квартир по 200 з гаком кв. метрів, два автомобілі по півмільйона. І це він не міліонер? Люди, робіть висновки, він вже забрехався по вуха. А сам фонд створився 20 лютого 2012 року, коли пан Брехун вирішив , що буде йти у депутати. Де ж він раніше був, чого не допомагав своєму, ніби то рідному краю. Чого раніше ми про нього не чули? Чого не організовував концерти, у нас і раніше були дні міста. І, повірте, незалежно від того, чи оберуть, чи ні, після 28 жовтня ми про нього чути не будемо, і фонд теж припинить свою діяльність. До речі, про фонд, моя подруга зверталася у фонд з проханням про допомогу півторарічному хлопчику, який був хворий на рак (був, бо вже помер), відповіді навіть не дали. Це особа, яка нас навіть за людей не рахує.
От тепер, Яніцкий, подивися мені, виборцю, в очі і ще раз скажи, що ти не мільйонер!!!
Lenkawolf | 08.09.2012 | 16:25
+ (0) -
А мені це подобається. Принаймні чесно. А то подивишся на інші декларації - одні альфонси та бідняки. Аж подати хочеться, щоб з голоду не померли. А про Яніцького кажуть, що він не скупий. Принаймні, люди кажуть, що якщо до нього звернутися особисто, то ще нікому він не відмовив.
Звичайно, шкода дитину. Але, будьмо чесними: а чи могли, власне, гроші врятувати життя дитини? Чи тут медицину треба міняти докорінно? Та і наше життя все - також.
Людо4ка | 08.09.2012 | 17:04
+ (2) -
справа в тому, що нічого тут чесного, у статті вище він (яніцький)написав, що цитую "Я не мільйонер, як про мене кажуть", а його декларація показує зовсім інше, що щей який мільйонер. Думаю, що він і десятої частини правди не показав у своїй деклараціїї, чи думаєте, що все написав? а дружина його 11 тисяч всього за рік заробила, а в банку більше двох мільйонів. Допомагати буде ще півтора місяці, а там про нього і не почуєте, буде думати, як повернути те, що потратив. А статтю, до речі, уважно прочитайте. І в програмі його про зміни в медицині, можна сказати, що нічого непередбачено.
ковальчук | 08.09.2012 | 15:03
+ (4) -
п. Яніцький, я подивився Вашу декларацію і виникло закономірне питання, - як так вийшло, що у 2011 році Ви заробили 233 тис. грн., а на рахунки в банки поклали більше 2 МІЛЬЙОНІВ. Де ж Ви взяли різницю. Чи не в ПР на вибори? Чекаю на чесну відповідь!!!!!!
Людо4ка | 08.09.2012 | 17:30
+ (2) -
А ось іще цікава стяття про про "відкритого" Яніцкого. не такий вже він і "відкритий"
Мавка | 08.09.2012 | 17:55
+ (0) -
Стаття - за 2009 рік. Зараз за вікном - 2012-й. У статті - купа знаків питання. А ви не пробували поцікавитися, який зараз там стан речей і чим закінчилася ця ситуація? Принаймні я, не докопавшись до суті, не стала б робити глибокодумних натяків і далекоглядних висновків. Це - елементарні правила людської порядності.
погоня | 08.09.2012 | 21:45
+ (2) -
В Яніцького мабуть маса проблем. І йому дуже потрібний мандат депутата. Допоможіть йому заховатись за депутатською недоторканістю.
Це жарт. Але те, що він править балом під час святкування дня міста, це факт. Смішно читати міського голову який розписується в своїй "безпорядності" перед Яніцьким. Мабуть простимульований "сакурами".
Мавка | 08.09.2012 | 22:18
+ (1) -
А, по-моєму, тут більше особистого. Видно, Хвалько зі своєю "Батьківщиною" так уже дістали Анощенка, що в того не було жодного бажання їм у чомусь допомагати. Але ж сказати відкрито все, що ти думаєш, та ще й дамі - це ж е дипломатично. :-) Простіше перевести стрілки на Яніцького: мовляв, моя хата скраю, домовляйтесь між собою. Але що ви! Щоб Кошин вивів усю свою "королевскую рать" на сцену, виставлену Яніцьким! Та ви що! Простіше ще раз поплакатися, що опозицію репресують, утискають, не пускають.
ayatoll | 09.09.2012 | 00:23
+ (0) -
Товаришу Яніцкий! І не стидно вам ховатись під чужим ніком і захищати себе? Ая-я-яй!
Мавка | 09.09.2012 | 00:52
+ (1) -
До чого тут Яніцький? Я що, неправду кажу? Подивіться на вираз обличчя Анощенка, коли він розповідає про Хвалько.
Нумо | 09.09.2012 | 03:35
+ (1) -
На самом деле все проще, чем кажется. Г-н Яницкий основал Благотворительный фонд "Наш край" и повсюду трубит о своих добрых справах. По такому же пути пошел кандидат в нардепы мальчик Лени-Космоса Лесик Довгий, основав благотворительный фонд имени себя. Менталитет человека из бизнеса страны Украина прост - вложив 1000 у.е., я должен буду их вернуть и заработать еще. Вот и вся благотворительность. Надо понимать, что посадив 2 сакуры он захочет попозже получить 3 сакуры.За наши с Вами налоги. Поставив 1 дверь, он захочет получит 2 двери. Благотоворительность на Западе (куда мы стремимся) и у нас - абослютно полярные понятия. Там это средство помощи нуждающимся у нас- средство их обмана для самообогащения.
Билл Гейтс не баллотируется в конгрессмены или президенты США, он просто занимается благотворительностью. Вот и все. Из материлов Википедии : " Билл Гейтс является одним из рекордсменов по размеру средств, переданных на благотворительность: в период с 1994 по 2010 г. он вложил в Фонд Билла и Мелинды Гейтс более $28 млрд. В феврале 2010 года Гейтс выступил с предложением ко всем миллиардерам о передаче половины их состояния на благотворительную деятельность"
Г-ну Яницкому как нардепу надо создать такие условия для бизнеса, чтобы все обязательные платежи шли в бюджет для помощи пенсионерам ( а не ему и иже с ним), а не были поданы в виде кратковременных подачек перед выборами в качестве сакур и тренажеров.
Это невыгодно. Проще украсть у нас с Вами. А потом дать нам с украденного. Но у же меньше. А потом выпустить газету "Наш край" и Мавку для популяризации добрых справ типа сцены со Свитязем, Зинкевичем и т.д. за наши деньги.
Така от хвилософия...
l-power | 09.09.2012 | 12:14
+ (4) -
что-то мне не верится, что пан Яницкий не был в курсе относительно выступления группы "Мандры"...его афиша глассит, что сегодняшний концерт будет в его поддержку, ясное дело, что "Мандры" не могли выступать вместе с его приглашенными на одной сцене, ведь они за БЮТ....а народу что, он празднует....здорово 2 дня концерты, веселье....а мне кажется, что празднование Дня города должно быть независимым от партий...просто сейчас это выглядит как обычная предвыборная кампания, а не праздник города...
anton25 | 09.09.2012 | 18:13
+ (5) -
хай хоч мадона приіде я за ЯНИЦЬКОГО голосовать не буду cry
errr | 09.09.2012 | 20:42
+ (-3) -
anton25 а за кого ????Кошина????? ААа ну-да не зря йому Хвалько жопу лиже))))))))))))).
nns | 11.09.2012 | 23:00
+ (1) -
Яніцький ідь в тундру і впарюй там свої подачки чукчам-- вони тобі повірять!!!! тут тобі НІЧОГО не світить!!!
sir_the_dragon | 20.09.2012 | 02:30
+ (1) -
Краще в Нову Зеландію, на обід до маорі.
Юлька | 11.09.2012 | 23:04
+ (1) -
nns, що за манера - розписуватись за всіх?
Я була на двох концертах - і 7, і 9.
Так от що я скажу. Єдиний, хто він себе достойно на сцені (крім артистів, ясно)- це Яніцький. Що Кошин, що Бобрик розпинались "я хароший, голосуйте за мене і буде вам щастя". Тьху, слухати тошно було, як можна так наївно вважати людей за стадо баранів.
Людо4ка | 27.09.2012 | 11:15
+ (0) -
А Яніцкий не розпинається???? У кожній районній газеті платить гроші за те, щоб його вихваляли.
Лорд | 12.09.2012 | 11:23
+ (-1) -
Правильно, Юлька, говориш. Я також це підтверджую. Яніцький взагалі не говорив про себе, як про кандидата, і не обгажував нікого. Сразу видно, що порядна людина. А для міста він зробив найбільше за всіх. Да нехай кожен зробить щось хоча б перед виборами. Вже для міста буде плюс. Я голосуватиму за Яніцького.
errr | 13.09.2012 | 00:35
+ (0) -
правильно а такі як БЮт тільки вміють обгадити, в них всі дурні ,хто не з ними то проти них....Бидлота оним словом ....НЕ дай Боже Батьківщину до влади.
anton25 | 13.09.2012 | 20:03
+ (1) -
ЯНІЦЬКИЙ нічого не говорив - бо і так всім зрозуміло що він хоче!да якби не вибори його ніхто тут не побачив (так само після виборів)
... | 16.09.2012 | 19:59
+ (1) -
А Кошина що хтось бачив до виборів????? Гроші впарив хвалько ат тепер ці дури і відпрацьовують
Жорик | 05.10.2012 | 00:39
+ (0) -
А я за Бобрика голосувати буду і вам пропоную Хороша людина. Завжди допомагає коли потрібно. Неодноразово до нього звертався. І завжди мав позитивний результат. Голосуємо за Бобрика Олександра Онуфрійовича.
Віка | 05.10.2012 | 10:25
+ (0) -
Картоплю допомагав копати?
А Ви його кум?
Жданюк | 05.10.2012 | 10:42
+ (0) -
Побував на зустрічі Сороки з педагогами ЗОШ-4. Склалося враження, що Сорока проводить зустрічі формально. Після короткого виступу сказав приблизно таке. "Я бачу, що Вам не цікаво мене слухати, тому я хочу подякувати Вам за увагу". Подібні зустрічі проходять в інших колективах міста. Сорока хоче переконати виборців, що він основний кандидат від ПР. Але насправді, основним кандидатом від ПР, є самовисуванець Яніцький.
Іван, син Івана | 25.10.2012 | 23:17
+ (0) -
Василь Яніцкий.
Один із співввласників ЗАТ "ЄВРОТЕК"
Власнику такої компанії в нормальному суспільстві жоден держслужбовець потиснути руку не наважився б.
Про "Євротек"
http://val.ua/economic/ukraine/195491.html
http://www.konkurssmi.org/archiv/3/62/
http://dt.ua/ECONOMICS/verhovniy_dah_dlya_shahrayiv-59422.html
Novice | 26.10.2012 | 01:02
+ (0) -
интересная информация
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів