34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Привітання // Василь Яніцький: "Зі святом вас, воїни-афганці!"

Василь Яніцький: "Зі святом вас, воїни-афганці!"

15.02.2012

37

3030

Дорогі друзі!

23 роки тому для всіх нас закінчилася Афганська війна. Я пам’ятаю, як я, ще школяр, затамувавши подих, стежив за кадрами, коли наші БТР-ри перетинали міст через Аму-Дар’ю, а генерал Громов доповідав про остаточне виведення обмеженого контингенту з Республіки Афганістан. Символічно, що цей день збігся із великим християнським святом – Стрітенням Господнім. Але тоді про це ще не згадували – всі щиро раділи, що матері не так боятимуться за своїх синів, що не приходитимуть цинкові труни із «чорних тюльпанів», що не повертатимуться з того пекла молоді каліки.

Я не був – на жаль чи на щастя – ні в Кандагарі, ні в Шинтандті, ні в Баграмі. Афганську війну ми вивчали за піснями Розенбаума чи «Голубых беретов», за скупими розповідями хлопців, які повернулися звідти живими. Але це була і наша війна. Для мого покоління ви були уособленням честі, сили та вірності до кінця своєму обов’язку.

Для багатьох афганська війна стала не лише непростим випробуванням, але й школою життя, школою мужності і справедливості. І сьогодні афганці є для нас прикладом згуртованості, справжньої чоловічої дружби, відповідальності за свої дії та вміння відстоювати свою позицію на всіх рівнях, незалежно від займаної посади чи місця в житті. І події останнього часу наочно продемонстрували, що «афганці» - це велика сила.

Сьогоднішній день – це день пам’яті про тих, кого вже немає з нами. І день усвідомлення, що ти не один, що поряд є ті, хто розуміє тебе без слів, і хто ніколи не кине тебе у важку хвилину. Саме це братерство допомагало вам вижити на тій війні, і зараз воно вчить нас єдності, згуртованості і надійності в житті.

Хочеться в цей день побажати усім вам міцного здоров’я і життєвих сил, бо здоров’я – це головне. А ще – твердої віри в майбутнє, в невідворотність позитивних змін. І за вашої участі також, бо ваш досвід відрізняти правду від нещирості багато що важить. Сьогодні ваш час. Бажаю впевненості за долю своїх рідних і держави, мужності і мудрості здолати усі життєві перешкоди.

Я ж зі свого боку обіцяю, що новостворений Благодійний фонд «Наш край» робитиме все можливе, щоб цих перешкод у вашому житті стало якнайменше.

Зі святом вас!


Щиро
Василь Яніцький,

Голова правління Благодійного фонду «НАШ КРАЙ»,
віце-президент МГО «Рівненське земляцтво»
Всього коментарів: 34
1
GenkaUA | 15.02.2012 | 18:38
+ (0) -
Цей Яніцький має балотуватись від нашого округу в Верховну Зраду від ПР, і вже прямо трохи набрид своїми публікаціями у всіх місцевих газетах.
2
Роман | 15.02.2012 | 18:57
+ (0) -
1 GenkaUA О, точно всі це вже помітили. А буде ще більше набридати...
3
ДоріанГрей | 15.02.2012 | 21:52
+ (0) -
п.Яніцький, у Вас настільки ДЕШЕВІ та УБОГІ ходи!!! невже Ви думаєте, що замовні "статті для лохів" (в тому числі і в місцевих газетах) Вам допоможуть? Вже гречки закупили? Люди не тупі! Особисто я краще поставлю галочку проти всіх, ніж буду голосувати за авторів таких статей! Дякуючи нашим політикам, не вірю в те, що в теперішній час будь-хто (Яніцький, Іванов, Петров чи Сидоров) буде витрачати власні кошти для того, щоб ПРОСТО привітати ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ!!!
4
Зеновій | 15.02.2012 | 23:57
+ (0) -
Оці хлопці за таких же морд, як ти Яніцький, і потрапили на інтернаці-ональну бойню. І які із того аду повернулися, то всі нервово -хворі. І ніяк вони не є прикладом для нас . Бо вони не є націоналістами, патріотами своєї країни. А навпаки на виборах йшли разом із соціалістом Тарасюком. А це все рівно що із комуністами, які на ту бойню їх відправили в СССР..
А мітингували вони, бо їх особисто клюнув "Півень" у одне місце. А так ці хлопці-афганці сиділи б і надалі.
Вони не є рушійною силою, як від них очікували..
5
Мавка | 16.02.2012 | 01:32
+ (1) -
Читаю я оце - і сумно стає. Так, політики відбили в нас будь-яку довіру до людей, і кожне, навіть щире слово, сприймається в штики. А щире - особливо.
А щодо виборів - то вони такі будуть. І вибирати таки доведеться - графу "проти всіх" наші депутати вже благополучно відмінили. Так само, як і поріг явки. Так що неучасть у виборах - крапля води на млин тих, хто вже забарикадувався у ВР і мріє й далі дерибанити все, що можна. Вони якраз цього й чекають. А ми й далі будемо нарікати на долю і недолугих політиків.
Як на мене якраз зараз треба придивлятися до всіх. І придивлятися уважно. Не закривати очі, мовляв, усі вони такі, а якраз вибирати. Бо виберуть інші - а до осені така війна почнеться, що тримайся.
Що ж до прикладу і рушійної сили... Коли афганці у вересні ламали двері ВР, ті ж депутатики нервово знімали значки і ховали в кишені - чи не вперше. І сьогодні в Києві вони продемонстрували відкрито своє ставлення до клоуна, який нами начебто керує. Для мене особисто вони - приклад.
А з приводу ПР - це цікаво. Звідки така інформація? Я навпаки чула, що його сватає "Фронт змін". Цікава особистість, якщо вже в цей час за нього починають конкурувати. Подивимося, що буде далі. А ви, хлопці, думайте...
7
GenkaUA | 16.02.2012 | 08:34
+ (0) -
Фронт Змін це взагалі політичний проект який фінансує п. Ахметов, де 50% прохідних місць належить йому.
Тому й сумний приклад, що Верховну Зраду попадають одні й ті ж самі.
Мавка | 16.02.2012 | 22:04
+ (0) -
Таке враження, що Ахметов узагалі фінансує усю нашу політику: і "Свобода" в нього на проплаті, і "Фронт змін" і БЮТівські "тушки". Але 450 місць на осінь все одно будуть вакантними, і все одно після 28 жовтня вони будуть заповнені. Ким? А тут треба думати, що ми можемо зробити, щоб туди потрапили ті, хто реально може щось змінити. І тут слухати, хто що про кого говорить - остання справа. Зараз багато чуток поширюється, а до виборів їх взагалі буде "нємєряно". І наскільки вони будуть наближені до правди - питання риторичне. Про чорний піар чули? Ото ж то, куме, і воно...
Я, наприклад, можу судити про людину, лише особисто поспідкувавшись із нею. На крайняк - співставляючи те, що людина говорить, із тим, що робить. І не лише за півроку до виборів.
До речі, зараз у фейсбуці популярними стають чат-конференції. Закидаю адміністраторам порталу таку ідею: запрошуйте людей, цікавих для нас, а ми будемо задавати питання на засипку. А далі - роздивлятися під мікроскопом, перевіряти на своєму власному детекторі брехні. Дивись - і виберемо людину, за яку не буде соромно.
От, із Яніцького можна і почати.
GenkaUA | 16.02.2012 | 23:09
+ (0) -
Просто Яніцький впав тут із неба, прямо перед виборами, чому ми про нього нічого так років п'ять назад не чули.
Мавка | 16.02.2012 | 23:27
+ (0) -
Тому що 5 років тому ви чули про Ющенка, Тимошенко, Червонія, Шершуна і іже с німи. А після цього скаржитеся, що у Верховну Зраду потрапляють одні й ті ж самі.
Я нічого не можу поки що сказати про Яніцького. Він мені цікавий саме тим, що він не вписується в жодну політичну схему, яка існує нині. Чутки, які ходять навколо - із серії "Одна баба сказала". Мені здається, ці чутки якраз тому й виникають, що люди хочуть його вписати в якусь схему, а він не вписується. Тому й хочеться задати йому відверті запитання і отримати відверті відповіді. А тоді зробити це саме з іншими кандидатами. Особливо хочеться розпитати в Сороки подробиці скандалу в Португалії, коли наші хлопці, які чекали "хазяїна, побачили на фазенді знайоме обличчя.
А взагалі я на ці вибори маю великі надії. Як на мене, це справді шанс позбавити багатьох "професійних політиків", які довели свою політичну неспроможність, їхніх мандатів і нарешті побачити у парламенті нові обличчя. Можливо, і Яніцького. Ще не знаю. Буду думати разом із вами.
IvanGonta | 16.02.2012 | 23:52
+ (-2) -
Чим тобі заважає мертвий Червоній? Можливо тим, що боровся за Українську Церкву? Чи тим що відновлював могили забутих українських Героїв? Не треба його принижувати ставлячи в один ряд з Ющенком, Тимошенко та зрадником Шершуном. Червонія тому і вбили, що він став людиною всеукраїнського рівня. Він не нажив статків.Всі свої гроші віддавав на українську справу.
Мавка | 17.02.2012 | 05:53
+ (0) -
При всій повазі до Василя Михайловича (була знайома з ним особисто), йому часто не вистачало елементарного людського такту (маю на увазі не лише білі тапочки на столі покійного Чорновола) і поваги до людей, які мали трішки іншу, як він, думку. На жаль, саме через це, він, будучи губернатором, зумів налаштувати проти себе стількох людей (і не лише із провладного табору). Він був людиною ідеї, а мені більше подобаються ті, хто цінує людей, якими б вони не були. А Червоній не був із тих, хто, слідом за Вольтером, міг би сказати: "Я не поділяю вашої думки, але готовий покласти своє життя за ваше право її висловити.
А щодо того, що його вбили... Знаєте, часто нам хочеться видавати бажане за дійсне. Принаймні, я остерігаюся робити якісь категоричні висновки без достатніх на це підстав. За базар все-таки треба відповідати.
І ще одне зауваження: до незнайомих, а, особливо, до жінок, в Україні прийнято звертатися на "Ви". Але це вже так, особисте...
IvanGonta | 17.02.2012 | 12:20
+ (0) -
Ви пишете, що Вам подобаються ті які цінують людей якими б вони не були. Так, на відміну від Вас, Червоній не любив зрадників, українофобів, казнокрадів, хабарникиів... Зрадників перекинчиків та пристосуванців особливо. Особливо тих хто проміняв ідею на корито. Це була позиція бійця а не холуя.
Мавка | 17.02.2012 | 13:05
+ (0) -
А от Ісус Христос не був бійцем. Він приймав усіх: і митаря, і блудницю. І перероджував їх.
IvanGonta | 17.02.2012 | 15:49
+ (-1) -
Якщо Ви така набожна то йдіть проповідуйте слово Боже. Козаки та гайдамаки висвятивши ножі та шаблі йшли різати ворогів України. Вони були бійцями а не свинопасами. Держава здобувається вборотьбі. Історія не знає інших прикладів.
6
Яло | 16.02.2012 | 01:48
+ (0) -
Я не знаю особисто Яніцького, але знаю, скільки реально, а не на словах він допомагає нашому місту. Це і подарунки дітям до свят, і книги в бібліотеки, і спортивні тренажери, які будуть встановлені в нашому місті завдяки рівненському земляцтву.

Я поважаю таких людей, і мені все одно, передвиборчий піар це чи ні - якщо за словами стоять реальні вчинки.
8
Оля | 16.02.2012 | 10:41
+ (1) -
Яло, подарунки дітям до свят - це та ж сама "гречка", чи ви бачите якусь різницю. Нехай Янійцький здивує чимось суттєвішим. В нашій області, як і в інших областях, убиті дороги, занепалі села із стихійною соціальною та економічною інфраструктурою, масове вихолощення лісових ресурсів без повернення жодної копійки місцевим громадам і т.д. Працювати є над чим.
9
Гала | 16.02.2012 | 13:12
+ (0) -
Я чула про Яніцького як про порядну людину. Це людина, яка хоче і може допомагати. І правильно робить, що іде в депутати. Я думаю, що і там буде від нього толк
Правдоруб | 16.02.2012 | 16:29
+ (1) -
Перший раз чую про Яніцького. Але видно душа добра, подарунки діткам, книжки вчителькам, сауну з парною піонервожатим...
einhell | 16.02.2012 | 19:28
+ (0) -
І я не вкурсі, що ТІП!
українець | 16.02.2012 | 21:21
+ (1) -
Яніцький - голова Рівненського земляцтва в Києві яким заправляє нинішня влада області. Він дуже хоче бути депутатом ВР. І йому це було обіцяно владоможцями. Тому він вже три роки топче округ. Однак, часи міняються. І від ПР виявив бажання йти в депутати М.Сорока. Від "Батьківщини" хочуть іти нинішні депутати Кошин та Абдуллін, наближений до Тимошенко. "Свобода", поки що з кандидатом не визначилась. "Фронт змін"- в пошуку. УНП, КУН, "Собор" та "Наша Україна", які попередньо, на рівні Києва, домовились про спільний похід на вибори також не визначились з кандидатом. Все попереду.
IvanGonta | 16.02.2012 | 23:40
+ (0) -
Яніцький не самостійна фігура. Погоджуюсь, що випадкову людину на таку посаду не оберуть.Він повністю влаштовує нинішню владу. І буде робити як накажуть. В іншому випадку позбудеться роботи. Більш за все буде технічним кандидатом. А якщо, не дай боже пройде, буде "тушкою".
Мавка | 17.02.2012 | 04:23
+ (1) -
Можна питання: а на чому базується така впевненість? На тому, що Яніцький не лізе на барикади і не "клеймит позором" всіх і вся (цього не бачила), а, судячи з публікацій, які траплялися на очі, просто тихо щось робить (письменників, здається, привозив і книжки в бібліотеку, премію відмінникам започаткував, тренажери, чула, весною мають ставити)? Цікавлюся просто з точки зору людської психології? І якої роботи він позбудеться: віце-президента Рівненського земляцтва (наскільки відомо, це виборна посада, і вибирають туди тих, хто має певний авторитет і дає гроші на розвиток організації)? Чи голови правління фірми "Євротек" (спеціально покопалася в інтернеті: магазин "Арсен" у Рівному - їхня робота. А починав він із розкрутки олії "Стожар" - пам'ятаєте рекламу з Софією Ротару. До речі, це єдиний випадок, коли Ротару погодилася на зйомки в рекламі)? Знаєте, а мене Яніцький все більше починає цікавити.
Житель | 17.02.2012 | 01:44
+ (1) -
Я от читаю і дивуюсь. Люди, більшості з вас потрібно лікуватись. Особливо вам, Сриберко. Ми майже забули, що до винаходу інтернету людям доводилося іноді відповідати за свої слова.

Я швидше проголосую за Яніцького, ніж за такого, як ви.
Софія | 17.02.2012 | 11:54
+ (-1) -
Мені вже гидко читати цого підлабузника Яніцького! Ніколи не проголосую занього, ніколи!
Пелевин | 17.02.2012 | 15:49
+ (0) -
какие бы слова ни произносились на политической сцене, сам факт появления человека на этой сцене доказывает, что перед нами блядь и провокатор. Потому что если бы этот человек не был блядью и провокатором, его бы никто на политическую сцену не пропустил — там три кольца оцепления с пулеметами
Мавка | 17.02.2012 | 22:15
+ (0) -
Ваша філософія песимістична - виходить, ми приречені в жовтні вибирати лише між блядями чи провокаторами. Про яке майбутнє може тоді йти мова? І невже такий стан речей нас влаштовує? Погоджуюся, що частина політикуму саме така, і чим яскравіша обгортка, чим полум'яніші промови з трибун, тим порожніша середина. Але я знаю людей, які не пруться на сцену, не б'ють себе в груди, а тихо на своєму місці роблять свою справу. І остання справа - "с ученым видом знатока" стверджувати, що "всі вони одинакові". А тим більше - міряти кожне нове обличчя загальними мірками. Так можна із водою і дитину вихлюпнути. Мене, наприклад, навпаки, саме нові обличчя і приваблюють. Тим більше - молоді, які не мають совкового досвіду, і політично незаангажовані. І до Яніцького придивитися уважніше варто. Прошерстила інтернет - принаймні, ніякого негативу і скандалів за ним не помічено. А це уже цікаво.
Зеновій | 17.02.2012 | 21:51
+ (0) -
Писако під ніком "Мавка" зміни свій нік.Ти не гідна носити ім"я із твору Лесі Українки. Леся Українка була би у розпачі від свідомості такої українки у 2012р .Перечитай твори Лесі Українки, може змінишся на краще.Бо будучи важко хворою Леся Українка над усе любила Україну і до останнього боролася за її краще майбутнє.
Любив Україну і Василь Червоній, але вороги ,яких він не боявся і виступав проти них відкрито, боялися його і вбили. Немає людини немає проблеми.Так діють вороги України нині.Ти їм допомагаєш із своїм Яніцьким
Мавка | 18.02.2012 | 11:07
+ (1) -
Пане Зеновію, Леся Українка - моя улюблена поетка з дитинства, і я люблю Україну не менше, ніж Ви, от тільки любов у нас різна. Хтось мріє про свячені ножі і хоче пустити Україною ріки крові, я ж звертаюся до здорового глузду. Перемагати ворогів можна не лише силою, але й розумом. Але для цього треба спокійно і тверезо подивитися навколо, без ненависті і нетерпимості. Бо, на жаль, досі актуальні слова, що революцію задумують романтики, втілюють фанатики, а наживаються на цьому негідники.
Я не хочу крові, бо знаю, що це таке не на словах: у мене брат двоюрідний пройшов Кандагар, 6 місяців після поранення був між небом і землею, але вижив і повернувся. І я мама, в мене двоє маленьких діток, і я хочу, щоб вони жили в атмосфері любові, а не взаємної ненависті. А її ой, як багато - подивіться хоча б на ці дискусії. Навіщо ж це примножувати? Скажу відверто: для того, щоб зламати Систему, не потрібні бойові дії (все одно, верхи будуть стравлювати нас одне з одним, а самі нагорі все "перетруть"). Краще згадати Шевченкове "Обніміться, брати мої, молю вас, благаю". кінець Першої світової почався із братання солдатів в окопах. А нам що ділити?
А щодо Яніцького... Ви вже приписали його мені. Значить, точно треба познайомитися. Не знаєте, коли він буде в Кузнецовську?
Українець | 17.02.2012 | 23:53
+ (-2) -
Мавці- Негативу в інтернеті не має лише та людина в якої відсутня позиція. А це пристосуванці які хочуть всім подобатись. В мислячої людини це має викликати засторогу.
Мавка | 18.02.2012 | 11:30
+ (0) -
Ви знаєте, це цікава думка. Будемо дивитися. І думати. Тому мені й хочеться дізнатися якнайбільше про кожного, хто зараз буде іти до людей зі своїми пропозиціями, як зробити життя кращим. Тоді й можна буде щось казати.
Микола | 18.02.2012 | 21:25
+ (0) -
Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
kibuk | 23.05.2012 | 14:35
+ (0) -
ТО ВИ МАВКО, перепрошую Наталю: за регіони? -дивноі сумно...
Олег | 26.05.2012 | 20:07
+ (0) -
Вася Яніцький прикриваючись «Фронтом Змін» фінансується партією регіонів з завданням забрати якомога більше голосів від єдиного опозиційного кандидата, виконуючи поставлене завдання перед губернатором області Василем Берташом провести трьох депутатів від п’яти виборчих округів Рівненської області. Це все і пояснює це не давнє створення благодійного фонду «Наш Край», який був створений за вказівкою керівництва Рівненської області.А Васька поставили томущо він плебей влади і хороший друг депутата Сулковського.
jarema | 26.05.2012 | 22:22
+ (0) -
А ви Олеже, думали, що ми не знаємо,що не буде просто так Вася витрачати свої гроші на сакури? на мотоциклєти? на прапори "наш край", на різні піарні заходи,від яких мліють бідні бо дурні кузнєцовці. Але добре знає наш мер від кого йде технічний кандидат В.Яніцькій, бо мер у всьомує його підтримує. Бо партія Анощенка (ПР) дала наказ , а накази ПР потрібно виконувати.Та ще таким переляканим як Яніцький та Анощенко. Такі хохли знищували українців (геноциди, ростріли, Сибіри). Такі допомагають знищувати українців і нині....
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1019
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9150

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів