34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Василь Пасєка: «На добудову школи №6 на наступний рік вже виділено перші 10 мільйонів гривень»

Василь Пасєка: «На добудову школи №6 на наступний рік вже виділено перші 10 мільйонів гривень»

16.11.2011

1

955

Відомо всім, що поки будуємось - доти й бачимо певну перспективу.

А як же йдуть справи з будівництвом у Кузнецовську? На це та на інші запитання кореспондент газети "Енергія" попросив дати відповідь головного інженера УКБ РАЕС В.Г.Пасєку.  

 

- Отже, Василю Григоровичу, що зараз робиться на будівельних майданчиках житла в Кузнецовську?

 

- Можна сказати, що на сьогодні (нарешті!) ми піднялися з колін по спорудженню житлових будинків №412/3-4, які у свій час зупинили свій "ріст" на другому та третьому поверхах. Іншими словами -отримано необхідне фінансування їх добудови та проведено тендерні процедури з визначення виконавця будівництва.

Переможцем стала фірма "Агробудмеханізація" з Борисполя. Отож віднедавна (жаль, що не з початку року, інакше б багато чого змогли б зробити) тамтешня бригада будівельників у кількості 24 чоловік веде будівництво згаданих будинків. За півтора місяці, що минули, ними освоєно майже пів-мільйона гривень.

 

- На скільки вистачить виділеної суми?

 

- На кошти, що виділено на цей рік на будмайданчику має бути зведено два з лишком - три поверхи багатоповерхівок (йдеться ще про 2 мільйони гривень окрім півмільйона вже згаданих).

Решта - проблеми наступного року. Але вже на сьогодні ми маємо затверджений ліміт фінансування на 2012 рік, що дасть можливість у третьому кварталі наступного року звести будинок 412/3 повністю, а по 412/4 закінчити будівельну частину.

 

- Як зводиться житло на інших АЕС України? Там є щось таке, що можна було б запровадити й у нас, в Кузнецовську?

 

- На інших АЕС держави, окрім Запорізької, житло зводиться теж підрядними організаціями. Лише ЗАЕС зберегла у своєму підпорядкуванні потужну будівельну організацію за допомогою якої, незалежно від нині заведених торгових процедур, вирішує необхідні питання в будівництві.

Відважусь сказати, що в подібному напрямку нарощування будівельних можливостей нині пробуємо рухатись і ми...

 

- Що планується зводити у нас в наступному році?

 

- Зараз ми приступаємо до закінчення будівництва вулиць мікрорайону "Ювілейний", зокрема 1а, №9 та №10. Підрядник фірма "Престижбудстиль" зі Львова, з якою укладено договір на виконання робіт у 2011-2012 роках.

Вже нині на згаданих вулицях працює 14 чоловік та будівельна техніка, які зайняті облаштуванням трубопроводів, систем зливної каналізації тощо. Це, власне, наш другий підрядник.

На жаль, серед організацій, які б подавали заявки на участь у згаданому будівництві, кузнецовських на сьогодні немає...

 

- Даруйте, але це не означає, що про таку виробничу галузь як будівництво у нашому місті, врешті-решт, невдовзі доведеться забути?

 

- Прикро, та ті уламки колись досить відчутних будівельних потужностей Кузнецовська, що ще лишились на сьогодні й справді є надто неповороткими фінансово і технічно неконкурентноспроможними, та, зрештою, й аморфними, через що втрачають навіть ті можливості, які донедавна мали...

Чому так відбувається - питання не до нас, а до їх керівників...

 

- Які об'єкти (і орієнтовно коли) ще планується зводити у нашому місті?

 

- Саме в ці дні проводяться тендерні процедури з питань визначення добудовника для школи №6 (а це ще 50 мільйонів капіталовкладень).

Визначиться переможець - і, звісно, справа зрушиться з місця. Щодо фінансування, то на добудову школи на наступний рік вже виділено перші 10 мільйонів гривень.

Яка подальша доля так званих міських довгобудів? Нами вже закінчено прокладання скидного каналізаційного колектора від міських очисних споруд до села Бабка. Там вже все збудовано, включаючи й водогін у село, який сільська громада від нас вимагала навзамін за відведену землю.

Нині проводиться документальне оформлення зробленого та готується введення довгоочікуваного колектора в експлуатацію. Щодо інших довгобудів за які відповідає РАЕС (а саме вкрай необхідна для міста дитяча поліклініка, каналізаційна насосна під проєктним числом 502 біля молитовного будинку, житловий будинок №423, розширення очисних споруд міста і так далі), то на сьогодні для їх завершення відсутні необхідні кошти.

Буде належне фінансування будівництва - безперечно, що буде на будмайданчиках і відповідна робота.

Повірте, що і ми в цьому зацікавлені!..

 

- Дякую за розповідь та успіхів вам і вашим колегам у втіленні наміченого!

 

Іван Сидорчик, "Енергія" №44

Всього коментарів: 1
1
Lyudmila | 17.11.2011 | 21:48
+ (0) -
В такій школі небезпечно буде вчитися. Гроші крали:-ще поверхи не звели а за вікна Коровкін комусь своєму вже заплатив.....
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1048
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9191

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів