ГОЛОВНА // Спорт // Важкі перемоги в Рівному

Важкі перемоги в Рівному

25.03.2013

1

822

Іграми 5-го туру стартувало друге коло чемпіонату Рівненської області серед чоловічих команд. Збірна Рівненської АЕС на майданчику НУВГП провела дві календарні гри з командами Сарн та Радивилова і перемогла в обох зустрічах.

РАЕС (Кузнецовськ) - «Олімп» (Сарни) 3:2 (20:25, 25:15, 25:15, 23:25, 15:11)

Стартова гра туру відверто не вдалася нашій команді. Занадто велика кількість помилок і в захисті і в нападі призвела до програшу першої партії з рахунком 20:25. Лише після цього кузнецовці зібралися, налагодили прийом, підсилили подачу і в наступних двох партіях легко переграли опонентів з однаковим рахунком 25:15. Вирішивши, що «справу зроблено» команда РАЕС дещо зменшила оберти чим миттєво скористався «Олімп». Відчайдушна гра в захисті та серія атак по блоку в аут дозволила сарненцям перемогти в партії 25:23 та вирівняти положення в матч 2:2. Отримавши психологічну перевагу «Олімп» вдало розпочав тай-брейк повівши 3:0, 6:3, 7:5 та 8:7. Але надалі на майданчику було видно лише атомників. Ривок 7:0 забезпечив комфортну перевагу 14:8. І хоч сарненці дещо скоротили відстань в рахунку перемога в партії 15:11 та в матчі 3:2 залишилися за командою РАЕС.

РАЕС (Кузнецовськ) - ДЮСШ (Радивилів) 3:0 (25:14, 25:21, 25:21)

В другій грі кузнецовці вже не дозволяли супернику перехопити ініціативу. І хоча команда з Радивилова намагалася змінити перебіг подій на майданчику, атомники контролювали ситуацію не дозволяючи ДЮСШ наблизитися на відстань ближчу ніж 3-4 очки. Тож впевнена перемога 3:0.

Тур команда РАЕС провела в наступному складі: Середа(капітан),Бейзим, Ципан, Генсля, Шкабура, Романчук, Москвич(ліберо),Кузнєцов. Тренер – М.М. Кузьмич.

В інших іграх команда ВК «Андріївський»(Рівне) підтвердила статус одного з фаворитів чемпіонату перемігши команди Радивилова та Сарн з однаковим рахунком 3:0 та одноосібно очолила турнірну таблицю першого етапу, РАЕС-на другому місці , рокитняни – треті.