34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Важливі аспекти нової системи отримання субсидій

Важливі аспекти нової системи отримання субсидій

09.02.2016

0

1318

Реформування інституту житлових субсидій розпочалося ще у 2014 році, та продовжувалося протягом 2015 року. Управління праці та соціального захисту населення пропонує ознайомитися із деякими важливими аспектами нової системи отримання субсидій:

 

 

 

1. За який період та які доходи враховуються для призначення субсидії?

 

Для призначення субсидії сукупний дохід обчислюється виходячи з нарахованих особам доходів без урахування податку з доходів фізичних осіб за попередній календарний рік. Якщо субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається у I кварталі року, середньомісячний сукупний дохід визначається за перші три квартали попереднього року.

 

За бажанням громадян субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається на основі середньомісячного (за три місяці, що передують місяцю, з якого призначається субсидія) сукупного доходу осіб, після подання довідок про доходи таких осіб за зазначений період.

 

До середньомісячного сукупного доходу пенсіонера враховується розмір пенсійної виплати за місяць, що передує місяцю, з якого призначається субсидія. Для працездатних осіб середньомісячний дохід яких протягом періоду, за який визначається сукупний дохід, менший від прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на такий період, у розрахунок субсидії за кожний місяць зазначеного періоду включається місячний дохід на рівні прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб у відповідному періоді.

 

До сукупного доходу не враховуються частина допомоги при народженні дитини та допомоги при усиновленні дитини, виплата якої здійснюється одноразово, одноразова винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», сплачені особою аліменти, доходи від розміщення депозитів, грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які беруть безпосередню участь в антитерористичних операціях, допомога громадських та благодійних організацій, допомога на поховання, одноразова допомога, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності.

 

 

2. Чи підлягає перерахунку розмір призначеної субсидії та у яких випадках?

 

Перерахунок субсидії у межах установленого терміну її призначення без звернення громадян здійснюється у разі:

 

— зміни цін і тарифів на послуги, на оплату яких призначено субсидію;

— встановлення Кабінетом Міністрів України нового розміру витрат громадян на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива;

— внесення змін до законодавства в частині надання окремим категоріям громадян пільг на оплату житлово-комунальних послуг; — коли рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради або місцевої держадміністрації встановлено дату початку (закінчення) опалювального періоду, відмінну від дати початку (закінчення) опалювального сезону, на який розраховується субсидія;

— отримання за запитом уточненої інформації про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, забезпеченість громадян житловою площею та комунальними послугами, доходи осіб;

— проведення перерахунку розміру плати за житлово-комунальні послуги в разі їх ненадання або надання не в повному обсязі.

 

 

3. Чи необхідно повідомляти про зміни, які відбулися у складі зареєстрованих осіб в період отримання житлової субсидії?

 

Громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця поінформувати управління праці та соціального захисту населення про зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг на суму, що перевищує 50 тис. гривень та надати відповідні документи.

 

Важливо знати: для одержувачів субсидій!!!

 

Особливу увагу просимо звернути на те, що субсидії призначаються у межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами з урахуванням пільг, які надаються відповідно до законодавства.

 

В зв'язку з тим, що з 1 липня 2015 року передбачено надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї з розрахунком на 6 місяців, просимо отримувачів субсидій повідомляти про обмеження або відновлення пільг, так як це впливає на розмір субсидії.

 

 

Отримати консультації можна за телефонами 2-23-79, 2-45-99, або звернутися з питань призначення субсидії в приміщення міськвиконкому кабінет №100.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9074

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів