34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Юрій Вознюк: "Від Конституції лишилась тільки дата"

Юрій Вознюк: "Від Конституції лишилась тільки дата"

28.06.2013

17

1587

Від Конституції лишилась тільки дата. Це довела рівненська влада, знявши білборди опозиційного нардепа.

Скандал на Рівненщині. Білборди опозиційного народного депутата Юрія Вознюка зняли вже через дві години після їх поклейки. Таким чином, у переддень Дня Конституції влада грубо порушила статтю 34 Конституції України «Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань».

Одразу після появи білдордів народного депутата Юрія Вознюка у різних точках Рівненщини, до власників стендів почали телефонувати невідомі і погрожувати. Вимога була єдина - зняти білборди. Одним говорили, що у разі незгоди – зріжуть стенди, іншим - обіцяли ніч у ІТТ.

Через дві години був повністю знятий білборд у районі автовокзалу у Рівному, частково замальований, а потім знятий взагалі – у Тинному. Під загрозою решта білбордів, місцезнаходження яких не розголошується.
Причина у такому прицільному інтересі до інформаційної діяльності Юрія Вознюка – текст, а точніше ставлення самого народного депутата до того, на що сьогоднішня влада перетворила Основний Закон. У Рівному злякалися правди, яку наважився сказати вголос Юрій Вознюк і яку могли прочитати люди.


В Україні немає Конституції, бо вона не виконується, - пояснює свою точку зору народний депутат Юрій Вознюк. – Вона не наділяє нікого ані правами, ані свободами, одними обов’язками. Вона перетворює народ на рабів, і працює виключно на Партію Регіонів. Тому на моє переконання від Конституції, як Основного Закону залишилася лише червона дата у календарі – 28 червня, яка має стати звичайним робочим днем до того часу, поки в Україні не зміниться влада.

Прес-служба Юрія Вознюка

Всього коментарів: 17
1
Ven | 28.06.2013 | 00:52
+ (0) -
Де відгуки люди,чому мовчите?
2
Dyak | 28.06.2013 | 01:05
+ (0) -
AAAA!!! Спимо вже...
3
komrad | 28.06.2013 | 01:11
+ (2) -
Їде Янукович з водієм на мерседесі

Їде Янукович з водієм на мерседесі по селу. І тут на дорогу вискакує свиня, ну вони її задавили. Янукович виходить з машини і говорить водію:
- Слухай, тримай 100 баксів, йди в село, знайди господаря свині, вибачся і віддай гроші.
Чекає він годину, два. Тут з’являється водій. П’яний в чіп.
Янукович:
- Ти що так нажерся?
- Та я поклав свиню в мішок, пішов на центр села і говорю, я водій Януковича, я убив цю свиню! І тут мені всі як давай наливати.
4
komrad | 28.06.2013 | 01:16
+ (0) -
Моляться в церкві бабка і Янукович Моляться в церкві бабка і Янукович. Бабця: Боже, я вжестаренька і хвора, добав мені будь ласка ще 500 гривень до пенсії.

 Слухає це Янукович,слухає і думає: Дам я вже тій бабці 500 гривень, щоб не заважала молитися мені
з Богом. Дивиться, а в гаманці тільки 400 гривень.

 - Нате, бабцю,- давїй гроші.

 - Ой дякую,Боже,- івідразу глянула на гроші, потім на Януковича.

 - Але ж через кого тимені їх передав, цей бандюга вже на очах сотню вкрав.
5
komrad | 28.06.2013 | 01:30
+ (4) -
За пошкодження білбордів із зображенням Царя Віктора Януковича зі словами Від Конституції лишилась тільки дата, ЧОМУ? треба порушити кримінальну справу.Як було раніше порушено коли закидали сніжками та залили чорною фарбою білборд із зображенням Президента України Віктора Януковича, встановлений в районі автовокзалу. Висновок: Регіоналам все дозволено? Правда очі виїдає?
6
komrad | 28.06.2013 | 01:35
+ (0) -
Янукович і знахар

Цілий рік промучився Янукович в президентах. Ніхрена не виходить. За що не візьметься – все розвалюється. Вирішив сходити до знахаря. Приходить і питає:
- Скажи, братан, як мені економіку налагодити?
Той поворожив-поворожив і каже:
- Все просто. Склади руки човником і засунь їх собі куди-небудь.
- І довго так тримати?
- Поки не прийде міністр фінансів і не скаже, що з бюджету перестали гроші зникати.
7
Писака | 28.06.2013 | 12:35
+ (0) -
Дєдушка Азаров вчергове продемонстрував, яка наша країна передова. У нас є не лише свобода слова, але й надзвичайно розумні й великодушні політики, які цій свободі дозволяють бути. Бг.

Ви теж можете про це дізнатися, прочитайте історію від Сергія Сидоренка. Ось вона:

Николай Азаров пять минут назад в Люксембурге “на пальцах” доказал европейским политикам, что он безнадежно далек от европейского понимания такой ценности, как свобода СМИ. И наглядно продемонстрировал, почему же украинские лидеры хронически не понимают претензий Запада по этому вопросу.

На традиционной прессухе по итогам Совета по сотрудничеству Украина-ЕС коллеги из премьерского пула задавали вопросы. Ни одного вопроса с критикой власти, кстати, не прозвучало – народ просто просил рассказать о результатах встречи, о взаимоотношениях Киева и Брюсселя. Азаров довольно неохотно отвечал, вопросы повторялись…

А затем Николай Яныч вдруг взял слово и, обращаясь к комиссару Фюле и вице-премьеру Ирландии(страны-председателя), ехидно так просил их: “Ну что, вы убедились что у нас в Украине есть свобода слова, или нет?”

Фюле в ответ откровенно рассмеялся, и только после этого ответил украинскому гостю: “Я не думаю, что свобода слова – это возможность журналистов задавать вопросы. К сожалению, это несколько большее”.

http://ragu.li/
8
Serg_B | 28.06.2013 | 17:45
+ (-1) -
Хто це такий що мінуси все ставить?

Хай може причину вкаже.
9
sir_the_dragon | 28.06.2013 | 18:26
+ (-1) -
Є тут кілька дурбецалків. Їх нещодавно з-під Сарн випустили.
Egud | 28.06.2013 | 20:44
+ (1) -
Цікаво, якби мешканець будинку вважав би свого сусіда дурнем і клеїв би такі оголошенні - "Мій сусід Васа - дурень". Як би реагував Вася?!. Гадаю, що спочатку морду би набив отому, а потім би позривав ті оголошення.
Оппозиція, як і критика, має бути плідною і конструктивною.
Хол | 29.06.2013 | 19:27
+ (1) -
Реакція влади прогнозована. Білборд повинен бути таким як на нижньому фото: без провокаційного профілю царя та без прізвища депутата, инакше Юрій Вознюк нагадує престарілу поп-зірку, яка скандалами намагається привернути до себе увагу.
Тетяна Миколаївна | 01.07.2013 | 06:46
+ (1) -
Може хтось підкаже як пана Вознюка ще заставити здерти фарбу зі стіни та дверей пенсіонерки. Яскраве гасло досі призиває голосувати за нього,а фарба так міцно в'їлась в двері,що бідна пенсіонерка не може її стерти. Стіна в під'їзді зіпсована,двері теж! По всьому видно,що Вознюк не скупиться на піар,то може пришле когось зі своїх помічників прибрати те,що загадили!!! З таким зверненням не вперше звернулись мешканці до депутата ВР Юрія Вознюка:Шановний пане Юрію! Мешканці будинку№28 по вулиці Олека Дундича вже неодноразово звертались до вас через вашу громадську приймальню стосовно хуліганського вчинку ваших прихильників,які фарбою написали гасло \"ЗА ВОЗНЮКА!\" на дверях квартири №47,де мешкає пенсіонерка. Мешканців щоразу завіряли,що виправлять цю ситуацію, але минуло вже багато часу і досі жодних зрушень з місця. Гасло надалі закликає голосувати за вас і наштовхує на думку,чому аналогічних закликів не можливо зустріти на дороговартістних дверях? Спадає на думку,що ви навмисне проінструктували своїх агітаторів, знаючи,що пенсіонери не подадуть на вас в суд! Пропонуємо вам в надкороткий термін спростувати наші здогадки.Просимо надалі проводити роботу із роз\'ясненням законодавства серед своїх агітаторів та прихильників і нести відповідальність за їх вчинки та злочини,на які вони готові заради чи то вас, чи то ваших грошей! Та просимо,нарешті,виконати хоч одну обіцянку,стерти фарбу із дверей!
Полковник Уерто | 01.07.2013 | 08:50
+ (1) -
Пропіарився народний депутат. Це не той захисник народу, що приїжджав в Кузнецовськ Анощенка тролити?
AlexS | 01.07.2013 | 11:25
+ (0) -
Підтримую пост №10, 11, 12 і 13. Не все те хороше, що від опозиції.  Жадібних дурнів скрізь вистачає.
БРАТ | 05.07.2013 | 00:16
+ (0) -
\вид\
БРАТ | 06.07.2013 | 01:42
+ (0) -
Тест. Хто голосуватиме за ексмера????
ава | 07.07.2013 | 20:25
+ (0) -
а коли вибори ?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів