34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 7 // Відбулось засідання конкурсного комітету

Відбулось засідання конкурсного комітету

23.11.2016

0

1184

22 листопада відбулось засідання конкурсного комітету з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки та проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Кузнецовськ, - інформує сайт міської ради.

 

 

18 листопада 2016 року закінчився термін подачі документів на участь у конкурсі з визначення на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки та проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Кузнецовськ, який тривав з 20 жовтня 2016 року, про що було розміщено оголошення в газеті «Вітрина міста» № 40 (466) від 13.10.2016 року. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» робочий орган визначається на конкурсних засадах відповідно до вимог ЗУ «Про автомобільний транспорт».

 

Робочий орган – підприємство (організація), що має фахівців у галузі автомобільного транспорту, матеріальні ресурси та технології, а також досвід роботи не менш як три роки з питань організації пасажирських перевезень, яке у разі потреби залучається організатором на конкурсних умовах за договором для організації проведення конкурсу.

 

Протягом місяця заяв від претендентів для здійснення функцій робочого органу у виконавчий комітет Кузнецовської міської ради не надходило. У разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу організатор повинен забезпечити проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду не більш як 2 роки з моменту оголошення конкурсу з визначення робочого органу.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1050
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів