34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

01.02.2017

0

1369

26 січня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Сергія Анощенка. У порядку денному засідання значилося 27 питань, присутніми на засіданні були 9 членів виконавчого комітету, - інформує сайт міської ради.

 

 

Розпочали роботу із розгляду двох нагальних питань, які стосувалися життєдіяльності КМКП: «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету». Дані проекти рішень, які передбачали виділення комунальникам з бюджету міста на поворотній основі близько 600 тисяч гривень на придбання гіпохлориду та пального для вивезення сміття, члени виконкому підтримали одноголосно.

 

Наступні питання порядку денного стосувалися міських перевезень. Внісши зміни до рішення виконавчого комітету від 24.11.2011 № 250 «Про затвердження мережі міських автобусних маршрутів загального користування» члени виконкому тим самим передбачили новий міський маршрут - №7, на перевезення яким незабаром буде оголошено конкурс. Окрім того, було затверджено склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в місті Вараш.

 

Також під час засідання члени виконкому:

 

- внесли зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 23.12.2014 №279 «Про затвердження Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Кузнецовськ та їх архітектурного типу»;

 

Типові архітипи:

 

 

- дозволили провести на площі біля стадіону «Ізотоп» ВП «РАЕС» з 1 по 10 квітня 2017 року виставку-ярмарок з реалізації промислових товарів;

- прийняли рішення «Про розробку детального плану території вул.Паркова та рекреаційної зони активного відпочинку населення обмеженої вул.Парковою та р.Стир міста Вараш»;

- внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 24.12.2015 року №258 «Про затвердження Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом»;

- внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 28.01.2016 № 12 «Про створення комісії з питань розгляду клопотань про висунення кандидатур на присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» при виконавчому комітетові Кузнецовської міської ради»;

- заслухали звіт про роботу зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради за 2016 рік та внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 05.08.2016 року №149 «Про затвердження Положення та складу постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян»;

- взяли до відома інформацію про виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Вараш на 2016 рік та затвердили види суспільно-корисних робіт та перелік об’єктів для відбування порушниками (засудженими) громадських робіт на 2017 рік.

 

Крім того, члени виконкому внесли зміни до рішення виконавчого комітету від 03.03.2016 року №53 «Про створення при виконавчому комітеті Кузнецовської міської ради адміністративної комісії, затвердження Положення про адміністративну комісію». Тепер до складу адмінкомісії входитимуть Бірук Борис Іванович (керуючий справами виконавчого комітету, голова комісії), Власік Вікторія Юріївна (спеціаліст 1-ої категорії юридичного відділу виконкому), Мосейко Ірина Вікторівна, Мізюк Ірина Григорівна, Пашко Світлана Леонідівна, Петрович Наталія Григорівна(за згодою), Стрижеус Наталія Юріївна та Шумра Ірина Вікторівна.

 

Проект рішення «Про включення квартири до числа службових та її надання» виявився чи не найбільш обговорюваним цього дня. Відповідно до протоколу громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету міської ради від 12.05.2016 року членам виконкому пропонувалося включити квартиру № 37 в будинку № 43 по мікрорайону Перемоги до числа службових та надати її начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Мізюк Ірині Григорівні на склад сім'ї чотири чоловіка. «За» дане рішення проголосували 7 членів виконкому, відтак, його було прийнято.

 

 

Також було прийнято ще ряд «житлових питань»: «Про перереєстрацію кімнат, як кімнат гуртожитку для проживання сімей та кімнату в квартиру житлового будинку», «Про перереєстрацію кімнат, як кімнат гуртожитку для проживання сімей та кімнату в квартиру житлового будинку», «Про взяття на квартоблік громадян міста», «Про виключення квартири із числа службових», «Про затвердження списків квартобліку на 2017 рік».

 

Проект рішення «Про встановлення режиму роботи магазину-кав’ярні «Карамелька» члени виконкому вирішили відправити на доопрацювання через відсутність інформації щодо наявності згоди на розміщення кафе від мешканців будинку, де працюватиме магазин-кав’ярня. Не набрав необхідної для прийняття кількості голосів й проект рішення «Про стан військового обліку призовників і військовозобов’язаних у 2016 році та організацію функціонування системи військового обліку в місті Вараш на 2017 рік».

 

 

Наостанок начальник управління освіти міста Олена Корень розповіла про ремонти, котрі було зроблено за бюджетні кошти в закладах освіти у 2016 році.

 

Завершили роботу засідання розглядом блоку питань, що стосувалися захисту прав дітей. Загалом під час засідання члени виконкому розглянули 27 проектів рішень: 25 з них було прийнято, 2 – ні.

 

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 947
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9074

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів