34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Огляд преси // Відкритий лист

Відкритий лист

25.03.2013

2

2001

Секретарю Кузнецовської міської ради І.Куцу

Голові комісії з питань інформаційної політики, молоді, спорту та туризму О.Макоєдову

Голові комісії з питань житлово-комунального господарства, комунального майна, приватизації, транспорту, зв'язку та енергозбереження С.Макаруку

Голові комісії з питань духовності, освіти та культури Л.Грековій

Ознайомившись з проектами рішень Кузнецовської міської ради "Про ліквідацію Прес-центру Кузнецовської міської ради" і "Про створення комунального підприємства "Редакція радіомовлення та міська газета..."" та вивчивши досвід подібних змін у комунальних засобах масової інформації Рівненщини, просимо Вас розглянути можливість реорганізації Прес-центру, а не його ліквідації.

Це дозволить призначити нового керівника, прийняти новий Статут або внести зміни у діючий. Саме таким шляхом було здійснено зміни у КП "Редакція газети "Володимирецький вісник"". У Кузнецовську необхідність реогранізації замість ліквідації грунтується на збереженні ліцензії на право мовлення, яка дійсна до 2019 року. Крім того, не виникатиме потреби у додаткових витратах для реєстрації нового комунального підприємства, отримання ліцензії та реєстрації газети. Достатньо, щоб Кузнецовська міська рада стала співзасновником газети "Вісті Кузнецовська". Для прикладу, у більшості ЗМІ Рівненщини співзасновниками є трудовий колектив, райрада, райдержадміністрація. Це забезпечує демократичний характер стосунків між співзасновниками.

З незрозумілих причин у проекті рішення "Про створення комунального підприємства "Редакція радіомовлення та міська газета..."" відсутній пункт про те, що новостворена редакція є правонаступником Прес-центру Кузнецовської міської ради. Так само не вказаний автор проектів згаданих рішень, номер його телефону, як того вимагає Регламент Кузнецовської міської ради, відповідно, колектив Прес-центру не знає, до кого звертатись.

І найголовніше, реорганізація дає шанс зберегти робочі місця членам трудового колективу. Саме завдяки зусиллям колективу у Прес-центрі придбано майже всю оргтехніку, меблі, власними силами облаштовано радіостудію. Навіть при багатомісячній відсутності фінансування з боку засновника жоден випуск газети чи радіопередачі не було зірвано. Вважаємо, інтереси колективу мають бути враховані. Варто наголосити, що про підготовку проектів згаданих рішень колектив не був поінформований, відтак не міг брати участі в обговоренні, внесенні пропозицій в проекти рішень, якими істотно змінюються умови праці. Зовсім по-іншому це відбувалося у КП "Редакція газети "Володимирецький вісник"", де неодноразово проводились погоджувальні наради за участю трудового колективу та представників засновника, якими були надані і виконані гарантії працевлаштування всіх працівників редакції.


Колектив Прес-центру Кузнецовської міської ради

Всього коментарів: 2
1
ole | 25.03.2013 | 21:17
+ (3) -
Таке враження, що ""нинішньому міському керівництву"- в лапках тому, що не знаю, як величати владу, яка змінюється за сценарієм фільму "Весілля в Малинівці", нікуди дівати кошти, або ж конче необхідно "убрать неугодных"! Є чудовий варіант реорганізації, але ж, зась...!!! Чим керуєтесь "керівники"? Дайте, будь-ласка, пояснення!!!
2
Sasa | 26.03.2013 | 01:16
+ (2) -
А хіба у нашому місті є газета міської ради. Та в Зарічному газета на порядок на вищому рівні, не кажучи вже про газету РАЕС
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів