34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Різне // Відкритий лист Івану Сидорчику

Відкритий лист Івану Сидорчику

15.07.2012

15

1999

Даний відкритий лист було надіслано автором також на адресу редактора газети «Вараш» з проханням опублікувати його ще 3 липня 2012 року. Однак,наскільки відомо, в чегових номерах газети "Вараш" (від 07.07.12 та від 14.07.12) лист опубліковано не було.

Отож, пропонуємо всім бажаючим ознайомитись зі змістом відкритого листа Івану Сидорчику. Автор листа - Петро Іванович Комнацький.

Відкритий лист Івану Сидорчику

Цьогоріч я розмістив на сайті 34400.net і в газеті «Вараш» №2 свою літературну пародію «Ода Варашу» як полеміку між мною і прихильниками перейменування Кузнецовська на Вараш. І лише ви, Іване Степановичу, сприйняли все, що було сказано в ній, виключно на свій рахунок, хоча родом ви з Ромейок, у Вараші ніколи не проживали, а в кузнецовській квартирі користуєтеся цілковито іншою сантехнікою, аніж та, що фігурує в «Оді Варашу». Що ж, це ваш вибір. Але надалі я, про всяк такий випадок, пародій не писатиму.

І було б добре, якби ви публічно вибачилися переді мною за свій текст, опублікований у газеті «Вараш» №3. Але яким тільки чином я не спонукав вас до цього, ви затялися на своєму, а я не захотів повернути ваші слова вам же, як своє оціночне судження щодо згаданої публікації: «Сидорчик поступив (і, до речі, не вперше) по принципу «не можу сам щось путяще створити, то хоч обгажу». Головне – й мене згадають», «…ім’я Сидорчика щезне безповоротно разом із роботою у «Енергії».
І тепер мені теж не хочеться цього робити, бо, на відміну від вас, сам я не в змозі сказати щось таке про колегу-журналіста, тим паче – публічно. Тож, будь ласка, не ображайтесь – цей текст писали ви самі, а я лише замінив у ньому свої реквізити на ваші. Відтак, пропоную непорозуміння між нами на цьому завершити і перейти до конструктивного діалогу.

Уже пройшло літ із десять, як наше місто має свій герб і прапор. А те, що й сьогодні воно не має гімну, – вочевидь, через невизначеність його майбутньої назви: Кузнецовськ чи Вараш.

Пісень про Кузнецовськ створено чимало, і якась із них чи ще не написаних, можливо, стане гімном. Але іншого варіанта – пісні про місто Вараш – ніхто не створив і досі. То кому ж, як не вам, який душею «Не в Кузнецовську – в Вараші», написати слова майбутнього гімну міста? Ви ж у ньому найвідоміший поет і в змозі силою свого таланту долучити до ідеї перейменування сотні й тисячі нових адептів. Адже тільки громада міста вирішуватиме як йому називатися, тому вона повинна бути поінформованою – що тут, для чого та почому, і який гімн вислуховуватимуть кузнецовці, коли захочуть стати варашанами.

Така моя пропозиція, від якої ви, звичайно, можете й відмовитись. Але якщо вже сам Сидорчик відмовиться надалі пособляти ідеї перейменування, то вона, дійсно, безперспективна.


3 липня 2012 року, 

Петро Комнацький


Всього коментарів: 15
1
око | 16.07.2012 | 13:19
+ (1) -
Петро Івановичу!Ви погано зацікавили в приватному плані Магдича,щоб опубліковали в газеті "Вараш" Ваш лист.
2
Захарко | 17.07.2012 | 00:07
+ (2) -
А й справді.Магдич над все любить гроші. У цьому він переконав і УНП, які довірили свої кошти, і Назарчука, який призначив на посаду близьку до грошей та й господаря Володимирецького консервного заводу, у якого Магдич теж поцупив немалий кусок...
3
Патріот | 17.07.2012 | 02:13
+ (4) -
Чого ви ллєте бруд один на одного через цей сайт. У вас у кожного є своя газета, у Комнацького "Вісті" у Сидорчика "Енергія", ось і поливайте один одного брудом там. Чи ви боїтесь,що вас звідти попруть. До речі це не робить вам честі.
4
N.N. | 17.07.2012 | 08:48
+ (-2) -
N.N. Многоуважаемая г-жа VLLIKKA! С глубочайшим почтением имею честь уведомить Вас в искренней своей к Вам симпатии, но к сайту не совсем так, отнюдь, хотя и не совсем не так. Посему разрешите сугубо риторически поинтересоваться, почему с Вашего соизволения в последнее время здесь стало столь много Комнацкого ─ сего, с позволения сказать, патриота, который ни в мэры, ни в депутаты не прется, как иные истинные патриоты, приведшие в благоприятный вид идеологически выдержанные могилы, дабы пиариться на них вкупе со своими самостийными партиями? И что за лажу глаголит он о гипербореях, посредь которых предки украинцев будто бы только присутствовали? Взаправду гипербореям положено было бы быть щирыми украинцами, а этим ругательным словом их, как представляется, обозвали клятые москали, замаскировавшиеся под древних греков. И с Вараш-селом позиция у него какая-то возмутительно-невразумительная: заместо вострубить во всеуслышание, что сие ─ древнейшее поселение на планете, откедова варашане с вилами на мамонтов хаживали и оным образом изничтожили сих небритих слонов, Комнацкий противится увековечению указанного деяния в названии нашого града посредством переименования его на Вараш, а не ратует за енто.
То бишь, как Вы, должно быть, уразумели, многоуважаемая г-жа VLLIKKA, моим неуёмным желанием есть присутствие на сайте, поелику сие возможно, не токмо патриотов, кои комарика не прихлопнут без гасла «Смэрть ворогам!», но в великом числе патриотически настроенных интеллектуалов да талантов сиречь,- типа Ивана Сидорчика, понеже вслед за тем вышеупомянутый Комнацкий, как я полагаю, изволит смекнуть истую сущность моих прибамбасов и всенепременно уберется восвояси из сайта, како мнит о сем некий отдельно взятый Патриот и о чём питает надежду Ваш покорный слуга, иже, аки тьме и свету, автору открытого письма и обозначенным патриотам вместе не имеет места быть.
5
VladimirD | 17.07.2012 | 22:10
+ (0) -
Молодец N.N. - "серость" она как павлин красками оперения себе важности достичь хочет. А от Вараша одна хата осталась и на его месте мы город построили - к стати самый красивый. В этом городе выросло новое поколение и она другого имени не знает и вряд ли захочет.
Ну а насчет Гиперборейцев как предков Украинцев - нормально, его мечта ...не разочаровывайте человека. Могу прибавить еще одну байку как казаки в деревянной бочке в Турцию плавали под водой - это была первая в мире подводная лодка... наших пращуров рук. Г о р д и м с я !
6
Павел | 18.07.2012 | 10:13
+ (0) -
Лучше на сайте перепалками заниматься, чем в реальной жизни бить "морду" . А так и народу интересно т.к. в порыве злости всплывают инересные факты.
7
оп | 18.07.2012 | 11:43
+ (0) -
Это у боксера кулаки оружие,а у журналиста - ручка. cool
8
N.N. | 18.07.2012 | 18:40
+ (0) -
N.N. Не отвечать на письмо - всесовершеннейший моветон, поскольку публика жаждет знать ответ затаившегося.
9
N.N. | 24.07.2012 | 09:27
+ (-1) -
Vladimir, не мечта это, а поползновение человека, танком прущего на общеизвестную истину, что Гиперборея - прародина русских, чему в доказательство несколько выжержек из сайтов "История Руси и Гиперборея" и пр.
"Не приходится сомневаться, что древняя Гиперборея имеет непосредственное отношение к древнейшей истории России, а русский народ и его язык напрямую связан с исчезнувшей легендарной страной гиперборейцев. Неспроста ведь Нострадамус в своих "Центуриях" именовал россиян не иначе как "народом гиперборейским".
По данным эзотерических учений, Гиперборея издавна является самым сокровенным местом планеты, а мудрые гиперборейцы владели огромным количеством знаний, даже более передовых, чем имеет современная цивилизация.
Поиски Гипербореи сродни поискам погибшей Атлантиды, с той только разницей, что от затонувшей Гипербореи все-таки осталась часть суши — это север нынешней России. Впрочем, неясные трактовки (это уже собственное частное мнение) позволяют говорить, что Атлантида и Гиперборея могли быть вообще одним и тем-же материком".
Мартин | 04.08.2012 | 23:25
+ (0) -
До прихожого місця компіляції навколо думок Нострадамуса... Ох і гіпер-чаклун...
Гиперборей | 24.07.2012 | 10:46
+ (0) -
Гражданин N.N. а Вас смущает то, что в исторической науке миф о гипербореях считается частным случаем характерных для самых разных культур утопических представлений об окраинных народах, лишённым конкретной исторической подосновы?
Атлант | 24.07.2012 | 10:50
+ (0) -
А еще расово этрусская славяно-арийская Гиперборея научила этот ваш Египет пирамиды строить.
Мартин | 29.07.2012 | 23:50
+ (0) -
Всяким N.Nам і їм подібним хочу порадити почитати скорочений варіант наукової монографії професора Тищенка "Гени,мова,Україна", опублікований в №16 за 2012рік в журналі "Український тиждень". Ця наукова монографія написана на основі досліджень більш як 30-ти наукових організацій всього світу. В цьому дослідженні приймали участь і кацабські (москвинські) наукові центри.Але по результатах досліджень відмовилися надати виявлені дані про їх "словянське", чи татаро-фінсько-монгольське походження... Тобто вийшли під кінець з світового наукового проекту. Почитайте цю монографію, і побачите що таке поняття "словяни" у генному і мовному розумінні.... Хіба що кацабські інтелектуали, проживши в Україні десятки років, до цього часу нерозуміють української мови і прочитати не зможуть... Подивіться хочаб на "личика" Єльціна, Медведева, Путіна, і побачите істинно "європейське" обличчя татаро-монгольського завойовника з династії чингісидів, який завойовує землі Чечні, Грузії...
Та і в Якутії живе істинно русскій народ...
Макс | 30.07.2012 | 07:09
+ (0) -
громадянин влаштував діалог сам із собою. На іноземній мові. Павел, Гиперборей, Атлант, N.N.і т.д.не позорся, займися чимось корисним, бо вже тошнить від твоїх коментарів
Мартин | 31.07.2012 | 23:26
+ (0) -
Подивіться хочаб на "личика" Єльціна, Медведева, Путіна, і побачите істинно "європейське" обличчя татаро-монгольського завойовника з династії чингісидів, який завойовує землі Чечні, Грузії...
Та і в Якутії живе істинно русскій народ...
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1049
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9194

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів