34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Освіта // Відозва до освітян, студентів, школярів та їхніх батьків

Відозва до освітян, студентів, школярів та їхніх батьків

22.02.2013

50

1459

Кожна самостійна і незалежна держава освітню та наукову галузь вважає за першорядну та стратегічну. Освіта та наука є не лише ідеологічною та культурною передумовою буття нації, але її економічною основою.

З огляду на колоніяльну та холуйську ідеологію теперішньої влади, зокрема совєцько-рабський світогляд міністра освіти та науки Д. Табачніка, – ми отримали найбільшу загрозу для нашого суверенітету. Табачніки посягають на духовну основу української незалежности: мову як спосіб мислення нації та історію як її свідомість та пам'ять. Без цих двох фундаментальних опор освіти та науки неможливий розвиток і побудова національної держави.

Зменшення прохідного балу з української мови під час вступу, скасування іспиту з української мови при завершенні бакалаврату, перехід на навчання іноземців з державної мови на мову ворожої держави – російську, ймовірне запровадження мови окупанта як предмету в середні школи, запровадження асиміляторського конкурсу вивчення російської мови "Лукоморьє" – все це свідчить про оголошену всередині країни війну з мовою титульної нації – УКРАЇНСЬКОЮ.

Елементом руйнації самодостатнього національного світогляду та його входження у світовий контекст є перетворення шкільного курсу зарубіжної літератури у курс російської літератури, що сповна має переорієнтувати українських школярів на російські духовні цінності та моделі поведінки.

Виняткову роль у цьому відведено переписуванню підручників з історії України, де брутально вилучено історичні факти протиборчого змагання нашої нації за право мати Незалежну Державу. Зокрема, з підручника історії для 5 класу вилучено знаменні "помаранчеві" події 2004 року, факт союзництва СССР з нацистською Німеччиною, боротьбу УПА з нацистами та портрет Героя України Романа Шухевича, Голодомор як геноцид нації, організований Москвою, масштабну повоєнну русифікацію українських шкіл у 50-х роках, масові репресії українців у 30–80-і роки, вбивчу большевицьку колективізацію та атеїстичну чуму ХХ століття, обов'язковість знань під час вступних випробовувань життєдіяльности Героїв України Степана Бандери і Романа Шухевича. Отже, знищення української гуманітарної складової освіти – продуманий і підтримуваний ззовні план не просто міністра-українофоба, але чинного уряду та Президента.

1933 року Провідник нашої нації Степан Бандера під час навальної полонізації української освіти зініціював резонансну шкільну акцію "У боротьбі за душу української дитини", де зауважив:

"Молоді друзі! Українські школярі! […] не дайте, щоб з Вас вороги зробили яничарів! Не дайте, щоб ляхи обернули Вас у своїх слухняних рабів! Ви маєте бути лицарями й борцями за волю України! Перед Вами велика свята боротьба".

Як ніколи, ці слова Провідника злободенні. Аби не дати зробити з нашої молоді слухняних московських рабів та яничарів, ВО "Свобода" закликає Вас усіма прийнятними методами боронити нашу духовну незалежність, без якої вся інша незалежність примарна:

– бойкотувати і не приймати ймовірний вихід імперського підручника з історії України через принципове навчання лише за теперішніми підручниками;

– організовувати гуртки вивчення історії української державности та спецкурси "Лідери нації", "Українські перемоги", "Українська військова історія" тощо.

– пам'ятаючи про чорний для української освіти 1938 рік, коли російська мова стала обов'язковим предметом, і 1958 рік, коли можна було відмовитися від вивчення української мови, – тепер масово і категорично відмовлятися від вивчення у школі мови окупанта – російської як подальшого надійного засобу асиміляції українців;

– активно здійснювати національне виховання через знакові націєцентричні факти нашої історії у супротиві до відновлюваної совєцько-московської ідеології, а відтак залучати молодь до активної політичної боротьби і протистояння з теперішнім реваншистським режимом;

– повсякчас найрізноманітнішими формами та методами демонструвати свою українськість.

Наше невідступне і послідовне прагнення жити своєю МОВОЮ і наснажуватися власною ІСТОРІЄЮ зробить нас нездоланними і непереможними. Звідси така нахрапистість антиукраїнської влади та імперська агресивність Москви. Ми на своїй, від Бога даній землі – і жоден місцевий перевертень чи чужинець не зуміє накинути нам своєї волі.

Ірина Фаріон, голова підкомітету з питань вищої освіти Комітету ВРУ з питань науки і освіти 

(ВО "Свобода")

Всього коментарів: 47
1
Аламак | 22.02.2013 | 14:32
+ (-2) -
Тьотя Фаріон краще вернулася у Львів і подивилася як там інститут закривають, а майно і землю дерибанять. Ага, тож свої дерибанять, свідомі....
2
AndyEn | 22.02.2013 | 17:11
+ (1) -
Все вона правильно каже...але це все слова...всі вони "гарно" кажуть. А де дії? Їх же народ обрав щоб боротися за наші з вами права...і що ми маємо?..."А воз и ныне там" (с) більше 20 років що вони роблять так це "базікають"...
3
атеист | 22.02.2013 | 17:27
+ (-1) -
И ещё 20 лет грабят народ , которому всё это время лапшу на уши вешают.
Не плохо пристроились. Вышли , языком потрепались, а холопы лбами бьются.
А они в то время страну деребанят.
И так более 20 лет.
4
Мертвий | 22.02.2013 | 18:20
+ (1) -
Пані Фаріон, не треба видирати шматки за словами Степана Бандери, всі ви депутати копірасти!
А що до української мови, то її ніхто не забороняв і не скасовував, самі ж приймали у Верховній Раді закони!
Так навіщо весь цей балаган?
Коли ж моя мрія збудеться, що український народ підніметься проти Влади і наведе порядок, хіба мало ми терпіли 20 років несправедливості?
Тільки даремно я вірю в свою мрію, все рівно нічого не змінитися, як звикли жити в лайні так і живемо далі (
5
Мертвий | 22.02.2013 | 18:24
+ (1) -
Ось хто Фаріон,кто ще не поняв!

Ірина Фаріон пропонує посадити до в'язниці 5 мільйонів «дегенератів, які не розмовляють українською мовою» Людей, які не хочуть вивчати українську мову, необхідно на законодавчому рівні притягати до кримінальної відповідальності. Так роблять французи за вживання англіцизмів, де садять до тюрми на півроку. Таку пропозицію висловила вчора, 3 червня, у політичній програмі Остапа Дроздова «Прямим текстом» «УТ-Захід» мовознавець Ірина Фаріон. «У нас 14% українців, які вказали, що їхня рідна мова - російська, тобто мова окупанта. Це свідчить про страшну мутацію їхньої свідомості. Це 5 мільйонів українців-дегенератів. І їх потрібно рятувати », - заявила Ірина Фаріон. Обласний депутат навела приклад, що в Черкаській області її зустрів один місцевий мешканець і попросив: «Лечите мене! Так, я хворий ». На думку пані Фаріон, саме так треба оцінювати українців, які не володіють українською мовою.

«Всі проблеми наших людей - це проблеми ментального характеру, залежності від колишньої імперії на рівні сприйняття світу. Абсолютно в усіх областях України - більшість українців. І все три регіони, де кількість українців дещо менша: Одеса - 62%, Луганськ - 56% і Донецьк - 58%. Більшість людей у ​​цих регіонах через складні історичні обставини, репресії та голодомор відступилися від своєї мови. Наш обов'язок - на законодавчому рівні звертати цих людей через державу як апарат примусу », - пояснила мовознавець. Присутній у студії представник російськомовної громади Львова Віктор Біканов перепитав Ірину Фаріон: «Я так розумію, що ви хочете пересадити половину України! Де ви візьмете стільки тюрем і таборів? ». На що пані Фаріон відповіла: тих, які не знають української мови, посадять обов'язково.
sir_the_dragon | 27.02.2013 | 21:54
+ (0) -
Увести обов'язкових три екзамени: українська мова, історія України та історія культури України. Щось у Латвії ніхто не дзявкає.
6
Мертвий | 22.02.2013 | 18:26
+ (-4) -
Це моя думка!!!
Якщо пів країни виродки і хворі, такої країни не повинно бути на карті!
А якщо серйозно, то хотілося, щоб наші діти вчили і російську і українську, і англійську, і італійський, і ще багато багато мов, тоді не буде в нашій країні таких дикунів, як Фаріон (вже її точно ерудитом не назвеш)
7
Silvestr | 23.02.2013 | 22:55
+ (3) -
Я знаю що СВобода багато піариться на чужих справах, але в даному випадку, п.ФАріон правильно каже. Потрібно захищати свою державну мову, Бо без мови не буде держави. а буде державна російська , іврит, китайська.
А українці будуть сидіти на перинах і чекати щоб для їхніх дітей хтось  здобував майбутнє.
 Та ще й будуть сидіти на перинах і гадити українців, які не сидять на перинах а борються із окупантами України: москалями та сіоністами.
Я із дитинства не люблю російську і на уроці російської відповідав українською, за що завжди маму в школу викликали .
І в Кірові на практиці в магазині, в автобусі розмовляв українською . Всі на мене дивилися як на іноземця. Мені дуже це подобалося....
8
Petro | 24.02.2013 | 02:03
+ (-5) -
«будуть сидіти на перинах і гадити українців, які не сидять на перинах а борються»
Silvestrе, вибач, але ти виглядаєш не як іноземець, а як дебіл.
Шанувальники Фаріон всі такі?
9
не спать | 24.02.2013 | 11:56
+ (-6) -
7 Silvestr (Вчера 20:55)
у тебя наверно в твоей макитре пух из тех подушек, иностранец ;))))))
даун ты , заклинившийся на языке.
и люди в том городе смотрели на тебя как на дауна, да и заграницей тоже так будут смотреть, потому что вы уже себе прославили везде.
иностранец - ну капец , насмешил , недоумок - нацик.
твоё место Орловка.
11111 | 24.02.2013 | 19:08
+ (5) -
не спать
Я так розумію, що тебе рано виписали із Орлівки. Тому що твоє місце саме там, або краще десь на твоїй історичній батьківщині - расєї-колимі. Вали звідси дегенерат.
zagrava | 24.02.2013 | 19:30
+ (4) -
Шовінюги і яничари засичали...Московська падаль.Завжди ми були для них мазепами, петлюрами, бандерами...А зараз нацики,поліцаї,фашисти.Тільки тому що хотіли своєї мови ,держави,віри!Ці покидьки за 30-40 років не спромоглися вивчити мову.Тупе кацабидло.Я одному йолопу вже говорив -скажу ще раз.безкоштовно возитуму в Ковель,Рівне,Ківеці і на руках заноситим в потяг.Тільки Єхай звідси,не гадь повітря.Ви ординці-монголи словянського у вас 0...
филин | 24.02.2013 | 21:36
+ (-4) -
11111 и zagrava.
вы больные на голову селюки - иностранцы.
ехайте лучше назад по своим сёлам , и там быкуйте.
Мертвий | 24.02.2013 | 23:49
+ (-3) -
11111 и zagrava русофоби!
Хочете сказати,що у вас немає родичів,які говорять російською?
NAVY | 25.02.2013 | 03:01
+ (0) -
Было бы смешно если бы ПР и люди за ней стоящие (миллиардеры и олигархи) пустили бы на самотек то от чего зависит их благополучие! Над сценариями для народа думают ТЫСЯЧИ сценаристов (в том числе и по найму, - зарубежных) Общество отслеживается и осуществляются крректирующие сознание вбросы информации,новостей, тв программ,песен и конкурсов, городских мероприятий и т.д и т.п. Это все не сложно делать! Они разбили украинское общество на две ЕСТЕСТВЕННЫЕ и ОСНОВНЫЕ группы - мовных и языковых ... после этого каждую группу на СВОИХ и просто массовку ... к своим относятся снисходительно и поручают вести соответствующим образом (в том числ, в зависимости от сценария - ругать, поносить, и т.д. но "им за это ничего не будет")
zagrava | 25.02.2013 | 13:18
+ (4) -
Мертвий.Ти мертвий перш завсе душею.У мене куча знайомих і друзів а також родичів,які розмовляють російською.Але жодному з них навіть на думку неприходило мене обізвати поліцаєм,або фашистом...Вони є гр.України дотогож не менші патріоти ніж дехто.А русофоб я для таких, як не спать,юра,павлусь,борманідзе,висохші тамбовські мозги і т.д.Ось в чому суть!Приїхали в чужий монастир живіть за їхніми правилами.Для них герої власовці,донскиє казачкі,сталін з берією...Для мене люди іншї когорти. Просто ,якщо не хочуть змиритися з думкою ,що імперії вже нема,як і старшого брата(краще бути сиротою,як мати таку рідню)то хай не плюють в душу і не повчають, як жити,з ким дружити,кого шанувати,а кого хаяти...Ось і весь русофобізм!
КРОХА | 25.02.2013 | 15:35
+ (-3) -
17 zagrava (Сегодня 11:18)
Это ты тут всех тычешь своим языком, что все его должны знать и на нём тарахтеть.
Ты в своём селе указывай своим свиньям и их учи своему языку.
Твой монастырь - твоё село, вот там и наводи порядки таким же даунам, пусть они тебя слушаются и подчиняются как безропотно как овечки.
Для меня власовцы такие же как и твои бендеровцы - дерьмо.
И мне плевать на какую то там тобой выдуманную империю, которая у вас всю жизнь виновата и мешает вам построить светлое будущее.
Вам лапши на уши навешали что вы свободны,дали свободу потрепать языком, а на самом деле ничего не поменялось.
У старшего брата только начали говорить про язык, а вы 20 лет всё про одно и тоже.
И что , стали лучше жить???
Или вам опять кто то мешает???
На выбирали себе дебилов, которые вам ездят по ушам ценой на газ, языком, и всякой другой хреню, а сами в это время страну деребанят. Ну а вы и довольны между собой сратся. Вам же объяснили, что если язык не выучите ВСЕ, то хорошо жить не будете.
Как в кино , "Пилите Шура , пилите, они золотые".
Чем вы успешно и занимаетесь, пока ваши сталины и бэрии грабят страну.
Генетически наследственное отсутствие серого вещества , НЕ ИЗЛЕЧИМО.
zagrava | 25.02.2013 | 16:30
+ (2) -
КРОХА.Єдине що можу сказати таким удмуртам,як ти, що ви своїм культом пянства ,брехні,хамства скоро зникнете з цієї землі нерозібравшись чому.Дякую тобі боже що я не москаль!!!
КРОХА | 25.02.2013 | 16:59
+ (0) -
Вы только посмотрите на непьющую , честную и самую культурную страну, которая занимает все первые места во всех самых дерьмовых рейтингах. Попуасы в этих рейтингах и то намного лучше выглядят. А про то кто исчезнет, так это вы наверно,у вас и так уже десятая часть вымерли за время вашей самостийности, у непьющих, а остальные разбегаются постоянно кто куда. И по опросам, 80% молодежи готовы хоть щас сбежать из этой страны.
А ты дальше заставлять всех учить язык, и всех во круг обвинять в том что вы так хреново живёте.
Мертвий | 25.02.2013 | 17:47
+ (-2) -
Не хвилюйся ти все одно станеш перед Богом на коліна і будеш просити вибачення за всі свої слова сказані, на адресу людей, які не винуваті що говорять російською, ой пробач на твоїй мові,це так буде сказано: москальська мова?
Якщо вже віру торкнутися то 10 заповідей вивчи на початок!
І не вимовляй даремно Ім'я Господнє!
Так zagrava ти прав у мене немає душі, але я народжений на рідній землі і пишаюся що я Українець!Но я не обсиратю інші нації і тим більше слов'янські народи, що вони у всьому винні!
Ну є у тебе друзі і що, не обзивають вони тебе, але ти знущаєшся над рідною мовою їх і як їм це?
І чим же тобі Сталін образив? Саме тебе,твоїх родичів далеких?
У всьому винні ми самі, що зробили з нашою Батьківщиною,
А звинувачувати когось, у нас це в крові!
Зібралися і зробили порядок з початок у себе в голові, потім в душі, а вже потім можна і Країну захищати, так ні,спочатку треба звинуватити всіх і хвалитися який я патріот країни zagrava..
zagrava | 25.02.2013 | 17:52
+ (1) -
Ти недоумок -мова немаловажний фактор.Це перше.Друге,якщо всі їдуть з цієї країни,що ти чекаеш?Дуй туди де краще!Поповоду" вимерших".Глянь на істаріческую!!! Жах!Тільки Пітер і Москва,а ще від них в радіусі 70-80км.Мусульмани вже зрівнялись з титульною нацією.Сибір через років 10-20 стане Китаєм! Ти ще здеся!!!Спасай матушку!!
Мертвий | 25.02.2013 | 18:31
+ (-2) -
Нарешті ти показав своє справжнє обличчя, с початку школу закінчи, і курс історії України пройди заново,хоча ЗНО будеш здавати за одне й почитаєш що до чого!
Матушку ти спасaти будешь,я по сміюся)
Удачі,Соняшник Заграва-24.50 грн!
zagrava | 25.02.2013 | 18:34
+ (2) -
МЕРТВИЙ!!!Від того і живемо погаго, що є ще куча холуїв, таких як ти .Неоцінять твоє підлабузництво, ох неоцінять. Подивись в коментах (селюк ,поліцай,фашист).Я ж більш ніж впевнений що і ти з навколишнього якого-небудь села,або батьки.І що мені відповідати на їхні опуси?Підставляти другу щоку?Недіждуться!А знати нашу мову це повага і до мене і до тебе дурню!А вони цього не бажають і не бажали ніколи!А перед богом станемо всі.Багато бачив пробачень за голодомори,розстріли,репресії !!!ЗАПАМЯТАЙ!!! Ніякі турки з татарами,поляки з німцями,румуни з угорцями не принесли нам стільки горя ,бід,сліз,смертей,як вони!!БРАТИ!БРАТОВЕ!БРАТТЯ!І за що я їх так маю любити і вибачатись?За що?                                                                                        Багато вони попросили вибачень в прибалтів ,чехів,угорців,поляків в нас зрештою?
Мертвий | 25.02.2013 | 18:44
+ (-3) -
Ти слабак,якщо починаєш моїх батьків обзивати!
Закінчуй шарманку і починай вчитися малюк, поговрім через років 10 коли вищий навчаьній заклад закінчиш, щоб мізки вставили тобі (:
Тільки в армію не йди, а то не вийде розмова, важко буде тобі обьяснять.
Твої батькам дай Боже здоров'я міцного та щастя!
Petro | 26.02.2013 | 00:49
+ (-4) -
Мертвий, ти ще не зрозумів? «фаріон» це не прізвище, це психіатричний діагноз. З ними неможливо спілкуватися, їх можна тільки ігнорувати.
zagrava | 26.02.2013 | 15:36
+ (1) -
Мертвому...Я перепрошую ,але я ніяким чином  не обзивав твоїх батьків...Боже збав.Ти не вірно зрозумів, а я незакінчив фразу.Мав на увазі ,що нас тут 99% з навколишніх сіл.А ти почитай їхні коменти(селюк ,село ,разгаваривай на своєй мове со свеньми і т. д.)а це стосується і тебе!І спасать матушку Рассею я адресував Крохе,а не тобі.Таким переродкам,як петро ,юра...і таким шовінюгам,як не спать,кроха...ВАС НЕ ЗМІНИТЬ НАВІТЬ ПРОФЕСОР ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ !!!БУДУТЬ ВИХОДИТИ ШАРІКОВИ  І ШВОНДЕРИ.P.S.Мертвий ,я є зформована особистість,в армії відслужив 28 р.тому,все що треба позакінчував,так що мізки прчись спершу собі ,лакей.
Воєвода | 26.02.2013 | 16:37
+ (-3) -
27 zagrava (Сьогодні 13: 36) - ТИ ТРІПЛО ЛУКАВЕ.
Як ти міг 28 років тому відслужити в армії, і все що потрібно по закінчувати, якщо ось твої дані на цьому сайті - Дата народження : 15 вересня 1989 [ 23 Діва].
Судячи з твоїх даних, 28 років тому ще твої предки в школу ходили, і не знали що у них народиться таке безмозке непорозуміння, яке бреше(у будь-якому випадку) і думає що воно найрозумніше і хитріше.Заповни порожнечу у своєму шарабані, що б не плутався у брехні.
zagrava | 26.02.2013 | 17:31
+ (3) -
Недоумок ти воевода,але відповідь дам .Комп дитини моєї.Вона собі придбала новіший і крутіший...Я просто нічого не змінюю...для чого?
Михайлик | 27.02.2013 | 00:27
+ (-4) -
11 zagrava (24.02.2013 17:30)
Хто у тебе забирає твою мову, твою віру і державу? Хто тебе змушує говорити російською мовою, ходити в московську церкву, дивитися російські фільми? Внаслідок якогось дефекту мозку тобою заволоділа нав'язлива дебільна ідея - щоб всі москалі жиди і татари день і ніч дрочили на Бандеру під музику цимбал і трембіт. Але цього об'єктивно ніколи не буде. Україна не закінчується за межами Володимерецького району, тому вигнати всіх (навіть одного) москалів і жидів у тебе сил не вистачить, скільки б ти про це не кричав. Коли твоє ниття сидить в печінках - тебе посилають і обзивають, як ти кажеш, поліцаєм,або фашистом. Така вже сувора реальність.
А Фаріон (до речі в студентському минулому активістка КПРС) використовує тебе в якості електорального барана, як Симоненко своїх бабусь.
Вихід один - навчитися жити всім разом. На дворі 21 століття. Інакше Україну чекає доля СРСР.
zagrava | 27.02.2013 | 11:48
+ (3) -
Залижеш"ст. братам"єдне місце,що і проктологи не допоможуть.Забирає мову,віру,державу економічна ,політична,гуманітарна...політика сусідньої держави.5 колона вцьому сприяє,і таке недолуге чмо ,як ти також!Мене не хвилює минуле Фаріон(дивись на своє)Мегне хвилює теперішнє.І якщо вона проти такої підерастичної  гнилі як ківалов-підрахуй(отримав медаль за знищення мови)вадіка калєсніченка,попугая-чечетова,собачника-табачника.......То я з нею!!!Дефект мозгів ти одержав при прийомі в жовтенята,і це на все життя!А від собаязичних хочу поваги і розуміння.Поки що в них превалює великодержавний шовінізм,зверхність,неповага.І моя реакція відповідна.І виселяти я нікого не збираюсь. Але якщо вони вихваляють порядки,добробут.рівень життя в росії то,як кажуть"скатертью дорожка",якщо ж вони приняли Україну серцем і розумом ,хай сприймуть її такою,якою вона є.З її історією,культурою традиціями...з Мазепою і Бандерою,Петлюрою і Махно, Галаганом іСташевським Косіором і Щербицьким зрештою з Януком і Симоненком -другої в нас нема.
Воєвода | 27.02.2013 | 17:33
+ (-4) -
zagrava - ти хворий на голову зі своєю ідей змусити вивчити усіх твоя мова. ось через таких баранів і не хочуть учити його. у нормальних країнах це ні кого не хвилює, хочеш учи, а не хочеш - твої проблеми. немає що б заниматся добробутом народу, так ні, краще за усіх змусити вивчити мову. чи ти думаєш, що якщо вони вивчать його, то більше тебе поважатимуть чи??? що у тебе і діти виросли і ти там що те позаканчивал, а все танцюєш під чужу дудку баран. що там скажуть, те ти і повторюєш. пора б і свої мізки мати. і не потрібно вічно сюди приплітати ст. Брата, якщо у самих мізків за 20 років не з'явилося ні граму. навчилися тольк ще більше мовою тіпати, ще нахабній красти і як завжди усіх винити у своїй тупості.
а може ти і октябренком, піонером і комсомольцем не був свого часу?
так що заткнися і засунь свою мову саму знаєш куди.
більшість народу і не учить його із за таких тупих нациков як ти.
zagrava | 27.02.2013 | 18:37
+ (3) -
Тебе покидьок смердить слухати.Тай з твоїх опусів видно що ти і є той( братец).Українець писавби (ідеєю,твою мову,займатися,закінчив,і з якого дива ти( брат) пишеш з великої букви.Це вже діагноз- манія величі називається.І не тольк..а тільки,не нахабней,а нахабніше,Не нациков ,а нациків, не октябрєнок ,а жовтеня.... Так що ти проколовся кацабидло.Мозгів не хватае вивчити мову нехватає і написати так ,як слід!!!І ти мені Америки не відкрив-більшість удмуртів не бажає вчити мову,а нормалні люди вивчають і від того стають багатшими духом і міцні тілом.А в нормальних країнах,якщо не знаеш мови-або метеш вулиці,або жебрак.Такий як, ти.Так що ти не воєвода,ти ШВОНДЕР!!!
Воєвода | 27.02.2013 | 20:42
+ (-3) -
Брат з великої букви(Залижемо "ст. Братам" едне місце - 31 zagrava (Сьогодні 09: 48)) навчився писати у тебе, так що не потрібно кого те знову звинувачувати за свою тупість. і від того, що хто те вивчить твою п'яно-ліниво мову, не стане багатіший духом і міцніше тілом - це на мільйон відсотків. такі дауны як ти лікуванню не піддаються. і мені плювати як ти там читаєш що тут написане. ТИ БИДЛО ЯЗИЧНЕ!!!
zagrava | 28.02.2013 | 12:36
+ (3) -
ВОЄВОДА!!! В ТЕБЕ ЯВНО ОЗНАКИ НЕСТІЙКОЇ ПСИХІКИ,РОЗУМОВОЇ НЕПОВНОСПРАВНОСТІ,при цьому присутні СИНДРОМ СОВКОВОГО ДЕБІЛІЗМУ З ОЗНАКАМИ ПОЛІТИЧНОЇ ШИЗОФРЕНІЇ...СОЦІОПСИХОПАТИЧНИЙ СТАН!!! Ти небезпечний для суспільства,потребуєш довготривалої ізоляції...частково допоможе.Кажу це ,як лікар-спеціаліст.
.... | 28.02.2013 | 16:58
+ (-3) -
35 sir_the_dragon (Вчера 19:54)
приравниваться к заторможенным прибалтам может только даун.
хотя не удивительно, в селе только дауны и рождаются.
им правда больше повезло, они в евро , а вы жопе, и ни кто вас туда не возмёт, там своей нищеты и цыган хватает.
так что дальше слушайте сказку от ваших пастухов , что вы будете у европе.
наивные дауны.
насрать на тебя | 28.02.2013 | 17:06
+ (-3) -
36 zagrava (Сегодня 10:36)
лечи свою голову врач-дерьмослов.
и не надо писать большими буквами , это не выглядит убедительней.
на психопатию больше похоже у тебя - селюка.
если ты так реагируешь на написанное.
кто тебе вообще диполм выдал , такому психу, ты даже в ответ написать не можешь , не заплевавши моник.
ещё одно доказательство ущербности твоей.
zagrava | 28.02.2013 | 17:35
+ (3) -
О, бидло митно союз прокинувся!!! Для вас великими буду писати,и чтобы попонятлевее МОСКАЛЬ-ЭТО ЗАХВАТЧИК,ОКУПАНТ,МЕРЗКО-ИМПЕРСКАЯ СВОЛОЧЬ И ТВАРЬ КОТОРАЯ ЖИВЕТ В РУССКОЙ ДУШЕ И ПРИНОСИТ МНОГО ГОРЯ ОКРУЖАЮЩИМ НАРОДАМ...(Орест Лютий)
трахтенберг | 28.02.2013 | 17:42
+ (-4) -
39 zagrava (Сегодня 15:35)и (Орест Февраль)
лечитесь вы на пару, и с большой буквы.
zagrava | 28.02.2013 | 22:44
+ (2) -
Насрати на тебе трахтенберг і ....Я гордий від того що я "селюк".Князі наші -селюки.Хмельницький,Мазепа...-селюки.Шевченко,Л.Українка,Франко...-селюки.Махно, Бандера...-селюки.Пісні наші...з глибини віків -селянські!"Два кольори",Пісня про рушник","Рідна мати моя","Чорнобривці" "Мамина вишня"............це пісні про село!!!Це є наша основа,але вам монголам цього ніколи не зрозуміти!!!Ви тут порох,перекотиполе,"временщики".Ви захлинетесь від люті,як скажені пси..А НАМ СВОЄ РОБИТЬ!!!
трахтенберг | 01.03.2013 | 01:41
+ (-3) -
да всем глубоко насрать что ты там будешь делать, селюче.
пой свои песняки в своём селе и не тявкай, ты их много знаешь.
береги нервы, а то ещё заболеешь бедолага, от своей желчи.
от ярости захлебываешься ты и гавкаешь как бешеная псина.
если ты доктор, то номер твоей палаты №6.
zagrava | 01.03.2013 | 11:35
+ (2) -
Трахтен /видалено/.Читай мої коменти,в мене все аргументовано,і для таких недоумків,як ти розложено все по полочках.Співав,співаю і буду співати-де захочу ,коли захочу і з ким захочу!!! Ви не розумієте нормальної людської мови.Ваша мова-матюки,феня В кращому разі шансон-тюражно-урковський.Виходить з тобою, кацабидло потрібно говорити відповідно...     ЗІ СВОЇМ ПІВНІЧНИМ БРАТОМ!                                                                                                                                                                            РОЗМОВЛЯЮ ТІЛЬКИ МАТОМ!                                                                                                                                                                            ВИБАЧАЙ РОДНОЙ НАРОД!
zagrava | 01.03.2013 | 12:21
+ (0) -
Модератор видалив останій рядок .Я попробую відновити більш толерантно для варвара..ЗА......ХУК ВАМ В РОТ!!!
трахтенберг | 01.03.2013 | 12:48
+ (-2) -
ну что ещё сказать, селюк он и есть селюк
11111 | 01.03.2013 | 21:16
+ (2) -
Цікаво, а де ти народився і твої батьки. Мабуть чистокрівні дворянє
zagrava | 01.03.2013 | 15:23
+ (0) -
Та в мене таке село як не село ,таке чмо,як ти ішло селом 5 хвилин  4 рази по хавальнику кацабидловському били!!!
иван | 01.03.2013 | 16:21
+ (-2) -
вот и вся твоя культура с твоим образованием, хохлобыдло
Ахах | 12.04.2013 | 09:27
+ (0) -
Піарилась Свобода, а зробила УНП?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів