34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Місто // Відверто поговорили з батьками

Відверто поговорили з батьками

27.10.2016

0

1952

Чого хочуть батьки від дітей? Вони хочуть, щоб діти виросли життєздатними. Деякі з них бажають – щоб їхні діти влаштувалися в житті найкраще за всіх.

 

При цьому, одні активно втручаються в справи молоді, радять, наполягають, вимагають, «влаштовують» на роботу або в навчальний заклад, інші радять, а право остаточного вибору надають дітям, треті дотримуються формули «роби, як знаєш», «дивись, тобі видніше», але засмучуються, якщо вибір професії дітьми з їхнього погляду не зовсім вдалий.

 

Так, 25 жовтня 2016 року в Кузнецовській загальноосвітній школі №2 відбулася батьківська конференція, в якій взяли участь фахівці центру зайнятості, лікар-нарколог, викладачі школи та батьки. Метою цієї зустрічі було надати всебічну допомогу батькам у зменшенні ризиків невдач перших кроків до самостійності їх дітей.

 

На конференції обговорено питання здорового способу життя, як невід’ємної частини успішної професійної діяльності. Лікар-нарколог Наталія Хілько розповіла про такі негативні явища серед підлітків як тютюнопаління, алкоголізм та наркоманія. Крім наведених прикладів негативного впливу на здоров’я молодої людини цих пагубних звичок, увага акцентувалась на антисуспільній поведінці таких осіб. Батькам надані рекомендації щодо дій в критичних ситуаціях по відношенню до підлітків та висловлена готовність прийти на допомогу щодо адаптації таких підлітків в суспільстві.

 

 

Начальник відділу активної підтримки безробітних Руслана Ярощук ознайомила батьків з інформацією про проведення спеціалістами центру зайнятості профорієнтаційної роботи зі школярами, можливість працевлаштування випускників навчальних закладів після здобуття відповідної освіти, актуальними професіями на ринку праці міста та регіону, акцентувавши увагу на можливість проходження професійного навчання у Рівненському центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

 

Вчитель початкових класів Світлана Книшук презентувала батькам методику здорового розвитку дитини з власного досвіду на тему: «Здоров’язберігаючі технології в початковій школі». По завершення заходу батькам були роздані буклети «За здоровий спосіб життя» та «Поради батькам щодо вибору майбутньої трудової діяльності».

 

 

Начальник відділу активної підтримки безробітних

міського Центру зайнятості Р.Ярощук

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів