34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Відвідувачі КСБ зустрілися з Романом Гошовським

Відвідувачі КСБ зустрілися з Романом Гошовським

22.02.2016

43

3678

Відвідувачі кінно-спортивної бази зустрілися з заступником генерального директора ВП "Рівненська АЕС" з управління інфраструктурою та соцрозвитком Романом Гошовським. Зустріч, ініціатором якої виступив сам Роман Васильович, пройшла 19 лютого у Палаці культури ВП "РАЕС". 

 

 

Що з того вийшло, дивіться у відео:

 

 

 

Після цих слів відвідувачки КСБ (що на відео нижче) про хворих дітей, котрі після закриття КСБ будуть позбавлені можливості займатися іпотерапією, Роман Васильович оголосив про те, що його особисто ображено і він не має бажання далі продовжувати діалог. Заступник генерального директора ВП "Рівненська АЕС" з управління інфраструктурою та соцрозвитком навіть намірився залишити залу, втім, батьки зробили це першими.

 

 

Більш детально про це:

 

 

Після завершення зустрічі відвідувачі кінно-спортивної бази не приховували своїх емоцій: деякі діти  навіть плакали, а батьки обурено перемовлялися між собою.

 

"Загалом дану зустріч складно назвати результативною. Ми так і не зрозуміли, навіщо пан Гошовський нас збирав,  адже усі наші запитання залишив без відповідей. З його слів ми зрозуміли лише те, що йому не подобаються коментарі на сайтах та у соцмережах і те, що кінно-спортивна база начебто є збитковою і ВП "РАЕС" складно її утримувати. Втім, на запитання, хто і навіщо зробив КСБ збитковою і чому в такому разі не було прийнято жодної нашої пропозиції щодо виведення бази з "збитковості" шляхом підняття оплати чи введення додаткових платних послуг на зразок іпотерапії, нам так і не відповіли", - зазначила одна із відвідувачок кінно-спортивної бази.

 

 

Нагадаємо, що у середу, 24 лютого, відбудеться зустріч членів депутатської робочої групи з вивчення питання щодо подальшого функціонування кінно-спортивної бази з генеральним директором ВП "РАЕС" Павлом Яремовичем Павлишиним.

 


 

Чи буде у Кузнецовську кінно-спортивна база?

 

Про роботу кінно-спортивної бази говоритимуть з гендиректором РАЕС

Всього коментарів: 43
1
kabon2 | 22.02.2016 | 22:52
+ (1) -
Гошовський Р.В. родився брихуном був брихуном і помре брихуном!!!!! Це все що я можу про нього сказати!!! А забув він ще й хамло рідкісне!!!!!
2
Alex | 22.02.2016 | 23:14
+ (2) -
Він не брехун, а РАЕСовський безграмотний папуга.Навіщо збирати збори якщо немає що сказати? Обідили царька. Пора піти на заслужений відпочинок.
6
sir_the_dragon | 23.02.2016 | 02:43
+ (1) -
Нажаль, тут у кожному з п'яти коментарів, присутні помилки. Тому не очікуйте грамотності від керівництва РАЕС.
3
Zhurba_Vasyl | 23.02.2016 | 01:11
+ (1) -
Цей "дядечко" був і є "голим королем" у моїх очах! Перед нами беспринципне, лукаве та досить злопам'ятне явище що опутало РАЕС своїми щупальцями! На жаль егоїзм та лицемірство більшості, дозволяє терпіти та слухняно коритися таким "божкам"
4
komrad | 23.02.2016 | 01:24
+ (0) -
Буде смітникова люстрація не долюстрованого регіонала Гошовського. На черзі зустріч з Ген.директором,теж регіоналом. Що він буде казати?
5
komrad | 23.02.2016 | 01:35
+ (0) -
Стаття 40. Усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Відповідно до ч.1 ст.3 Закону України «Про звернення громадян» під зверненнями громадян слід розуміти викладені в письмовій або усній формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) і скарги.

Отже, законодавство встановлює дві форми звернень громадян: письмові та усні.

Письмове звернення - це викладені в письмовій формі пропозиції (зауваження), заяви (клопотання) або скарги, які направлені поштою або передані громадянином, особисто чи через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені згідно чинного законодавства.

Усне звернення – це звернення, як правило, висловлене громадянином на прийомі, зміст якого зафіксовано у відповідному журналі (книзі) особистого прийому посадовою особою, яка здійснює такий прийом або іншою уповноваженою особою, яка відповідає за організацію даного напрямку роботи.

Усне звернення громадян підлягає обов`язковій фіксації у Журналі обліку особистого прийому громадян.

Особливістю усного звернення є оперативність його розгляду, оскільки не затрачається час на пересилання та одержання відповіді на нього через засоби поштового зв`язку. Крім того, в більшості випадків, відповідь може надаватись одразу в ході особистого прийому (у разі, якщо звернення не потребує додаткового вивчення та перевірки відповідних фактів, зазначених у ньому), не чекаючи закінчення строків розгляду звернень, які встановлені Законом України «Про звернення громадян.

Одночасно, з метою надання повної та обґрунтованої відповіді посадова особа, яка здійснює особистий прийом громадян, має можливість одразу деталізувати та уточнювати факти, зазначені в усному зверненні, оскільки, типовою ситуацією є письмові звернення, з яких одразу важко встановити їх зміст та суть, що у свою чергу ускладнює проведення перевірки за такими зверненнями та надання заявнику повної відповіді.

Для забезпечення кваліфікованого та оперативного розгляду усного звернення посадова особа вправі запрошувати на прийом громадян і працівників відповідних структурних підрозділів або одразу одержати від них необхідну інформацію.

Варто наголосити, що для громадян, які звертаються з усним або письмовим зверненням вхід до управління юстиції є вільним та не потребує оформлення будь-яких дозволів чи перепусток.

Проте, необхідно зазначити, що усне звернення передбачає певні вимоги, зокрема:
1). обов`язкова наявність документа, що посвідчує особу, яка звертається на особистий прийом (повноваження представника повинні бути оформлені у встановленому законом порядку);
2). прийом громадян здійснюється лише у чітко визначені дні та години відповідно до затвердженого графіку та порядку особистого прийому громадян (можливий попередній запис на особистий прийом), тоді як письмові звернення приймаються та реєструються щодня;
В ході особистого прийому громадян у відповідному журналі обов`язково зазначаються: дата прийому; посадова особа, яка здійснює прийом; прізвище, ім`я, по батькові, адреса, категорія (соціальний стан) громадянина; короткий зміст звернення; категорія звернення (заява, скарга, пропозиція); наслідки розгляду звернення та дата відповіді на нього.

Таким чином, реалізація прав громадян на особистий прийом є важливим засобом зв`язку посадових осіб системи органів юстиції з населенням та одним з основних інструментів розв`язання нагальних проблем та вирішення важливих завдань життя регіону.
7
Михалич | 23.02.2016 | 10:23
+ (0) -
... яке погубуло роботу половину жителлям Кузнецовська...хабарник!
Сидять там напихають кармани... Хай краще скажу яка зараз "такса" щоб влаштуватись нищим Слюсаром який буде все життя получати 4 тис. грн! (в випадку якшо не звільнять)!

...
8
Tyger | 23.02.2016 | 11:43
+ (0) -
Для  5 komrada, переписувати законодавчі акти можуть і діти, але посилання треба переписувати  правильно (письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих
органів), і (реалізація прав громадян на особистий прийом є важливим засобом зв`язку посадових осіб системи органів юстиції з населенням), оскільки Гошовський про якого мова не є представником органів держвлади чи місцевого самоврядування, а тим більше юстиції
9
Андрей Жаров | 23.02.2016 | 15:07
+ (1) -
Чтож вы  Гошовский и Павлышин творите????? Думаю это и будет точка для людей!
добродій | 23.02.2016 | 16:37
+ (-1) -
доволі цікаве обговорення "болючого" для міста питання

було неодноразово роз'яснено, що прибуток складає всього 11 тис. грн., при видатках близько 2 млн. грн.

та навіть нехай буде і 500 тис. грн.

будь яка діяльність окрім задоволення має приности прибуток інакше крах

а з нашими новими законами нік інакше не вийде

мер сказав, що бюджет міста не потяне КСШ

меценатів немає

станція немає права утримувати

що робити далі???
Varash | 23.02.2016 | 19:13
+ (0) -
А що було  зроблено, за всі роки, для розвитку КСБ і для виведення її із збитковості? Мені смішно чути за "близько 2 млн. грн.", куди і на що вони йшли? Та за ці гроші, як мінімум, мали б бути хороші роздягальні, душові кімнати, критий манеж і т.д.. Якщо кожного року витрачалося близько 2 млн. грн.
Folks | 23.02.2016 | 22:08
+ (0) -
Якщо на РАЕС і далі працюють такі сепаратисти як Бондаренко В. Павлишин П. Я., Гошовський Р. Москалик, Переходько........ то це значить, що люстрація після Майдану -2 не відбулася. А це значить що така влада  по всій  Україні..
lora | 23.02.2016 | 23:46
+ (0) -
Не полінувалась і переглянула все відео до кінця. Дуже соромно за таких людей в керівництві РАЕС. Може пан Гошовський не завжди був таким не компетентним, самозакоханим і нікчемним, а це сталося з роками? Може самий час поставити питання про невідповідність займаній посаді і з усією пошаною спровадити людину на "заслуженный отдых"... ГАНЬБА!!!
володимир | 24.02.2016 | 19:34
+ (0) -
Усіх ригів до сміттєвого бака.
lora | 24.02.2016 | 21:55
+ (0) -
Шановний Павло Яремович! Ви ж напевно все це читаєте... Чому Ви сліпо вірите пану Гошовському?! Не переходьте на особистості, не чіпайте тренерів. Вони абсолютно не причетні до цього скандалу. Ці люди бояться в бік керівництва очі піднять, так їх залякали, а не те щоб піднімати бунт. Залякування і погрози - це не порядно з Вашого боку. Ви ж всемогутній, я ми хто...? Ніхто. Ми всі залежимо від Вас...
Пан Гошовський все зробив, щоб знищити кінну школу. Це на його совісті.
Елена82 | 24.02.2016 | 22:53
+ (1) -
Якщо слухали відео,то мали почути, що овес закупляли приблизно по 3,70, а цього вартість,також приблизно 1,90. От порахуйте ,якщо його закупляють тоннами, скільки йде навару. Це тільки про овес. А інше. Всі ціни завищенні в двічі,от і маєте мільйони. І можна тільки здогадуватися скільки грошей насправді пішло на коней, а скільки комусь в кишеню. Чому і справді не дати можливість розвиватися КСБ? Той самий реабілітаційний центр,який просив дозвіл на іпотерапію(у відео чути, як пан Гошовський особисто це звернення не підписав). Чому не дати можливіть лікувати діток? Ніхто ж не просив безкоштовно. От і був прибуток. З одного, з іншого. Тепер всі я думаю бачать, як насправді дбають про "розвиток міста".
поллі | 24.02.2016 | 23:31
+ (0) -
овес , доречі, закуповують по 4.80. А платити більше батьки згодні. І цікаво , чи передав Гошовський Павлишину письмове звернення від школярів міста , яке Гошовському передали на зборах?
lora | 24.02.2016 | 23:41
+ (0) -
Я так зрозуміла, що РАЕС конюшню не залишить на балансі, це принципова позиція керівництва. Тепер одна надія на міську владу...
Леша | 24.02.2016 | 23:52
+ (0) -
Если послушать Гошовского, то становится ясно, что:

1) Станция избавляется от всех учреждений, которые не приносят прибыли. Следующими будут ДК, спорткомплекс и так далее. Бассейн пойдет последним, потому что сам главный любит плавать.

2) Некоторое время назад Куцу предлагали забрать лошадей городу, он единолично отказался, никого не спросив.

3) Сейчас от городских властей уже ничего не зависит. Гошовский сам говорит "сейчас это невозможно, процесс зашел слишком далеко".

Вывод: руководство станции ничего и никого не боится и плевать хотело на людей. Боятся лишь одного: шума и нагнетания, поэтому мирно этот вопрос уже не решить не получится.
12345 | 25.02.2016 | 00:30
+ (0) -
Анощенко відмовлявся забрати на баланс міста реабілітаційний центр, де зараз лікуються та проходять реабілітацію діти - інваліди нашого міста, під тим же приводом, що немає грошей. Але тодішня влада зробила це не зважаючи на спротив міського голови. Шановний Леша, які у вас є докази, що Куц самовільно відмовився забрати на баланс міста КСБ? Лише слова? Та з уст Анощенка завжди лунало й лунає, що в міста немає коштів. Треба позакривати все, що не приносить прибутку в бюджет міста. І наплювати йому на те. де і як будуть відпочивати мешканці міста. Головне, зекономити кошти, щоб отримати гарну зарплату собі, призначити гарну премію за плідну працю собі і своїм прибічникам. Благо закон дозволяє призначати премію не менше 15% від посадового окладу. Верхня межа не визначена, Можна й 500%. Адже міський голова сам собі призначає тепер премію, а не сесія міської ради, як було при Куцу, що б ви тут про нього не говорили. Анощенку байдуже, що він порушує закон. В тому, щоб не брати на баланс міста КСБ, в першу чергу зацікавлений Анощенко.
Леша | 25.02.2016 | 00:40
+ (0) -
12345, я вижу вы очень неравнодушны к Анощенко, во всех темах отметились.

 
Но я писал не о нем. А о КСБ и Гошовском.

Цитата
"які у вас є докази, що Куц самовільно відмовився забрати на баланс міста КСБ? Лише слова?"


Да, слова Гошовского с видео. Или он врет?
Оля | 25.02.2016 | 01:09
+ (0) -
Ніна12345, ніс довгий виросте, будеш як Піноккіо
Отак | 25.02.2016 | 14:44
+ (0) -
З газети "Енергія" 25.0.2016:

"Для того, щоб залучити більшевідвідувачів, було встановлено
символічну вартість місячного
абонементу – 20 гривень для ді-
тей і 47 – для дорослих. Однак,
послугами кінноспортивної
бази користується лише восьмеро дорослих, а відвідування дітей не постійне – від чотирьох
до тридцяти в день. Це свідчить
про низький попит таких послуг
для існуючої кількості населення
міста.

А для атомної станції утримання бази є збитковим. У 2015році воно обійшлося в 1,8 млн.
гривень, тоді як дохідна частина
склала лише 11 тисяч гривень.
Для вирішення ситуації, що
склалася, колектив Рівненської
АЕС змушений був звертатися
до міської влади з пропозицією
передати об’єкт у комунальну
власність і організувати на його
базі реабілітацію діток, хворих
на ДЦП. Така послуга як іпотерапія була б доречною для вихованців Кузнецовського міського
центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. І дуже прикро, що
на добрі наміри атомної станції
міська влада постійно відповідала відмовою, а сьогодні це питання знову мусується у ЗМІ і соцмережах.

Щоб зберегти тварин, колектив РАЕС звернувся до державного підприємства «КонярствоУкраїни». Виходили з того, що вік
коней доволі поважний, і вони
не можуть брати участь у спортивних змаганнях, але окремі
з них придатні для племінного розведення таких порід, як
«українська верхова» та «рисак».
19 лютого 2015 року це підприємство письмово підтвердило
згоду на пропозицію безоплатної
передачі коней та інвентарю, що
перебувають на балансі електростанції, до філії «Західний плем-
конецентр» (м.Тернопіль).

Мінагрополітики та Міненерговугілляпогодили цю передачу з державної у державну власність. Наразі
процес погодження перебуває на
завершальній стадії в інших державних органах."
lora | 25.02.2016 | 21:26
+ (0) -
Оце статтю налобали в Енергії! Браво, Павло Яремович! Як же Ви про нас дбаєте, дбаєте. Не забдались ще??? А ми такі невдячні, бучу підняли. Мали ж ноги цілувати за басейн, стадіон, а за готель Вараш окремо нозі поцілувати (як ми без нього????))))
І коментар в Енергії не напишеш, а то би було би Вам шо послухати на ніч.
Наталія | 26.02.2016 | 01:13
+ (0) -
Хто  розумний, той зрозуміє, що в  статті всі факти  поставлені з ніг на голову. І напевно, "інтерв'ю" з  паном Гошовським - це всього лише гарна вистава, поставлена і виконана лише для того, щоб виявити слабкі місця схеми  позбуття коней. Тобо, отримати всі  питання-претензії та аргументи від батьків і на основі цих даних гарно "состряпать"  ось таку статейку...)  Панове журналісти,  ви коли  "кліпаєте" подібне сміття, вас професійна совість не  мучить?))  Чи мати власну гідність,то  зараз
вже не в  моді?) Колись  одна  людина продалася за 33  срібні монети. А яка  ваша ціна?....
Наталія | 26.02.2016 | 01:21
+ (2) -
є й приємна новина: все  більше і  більше  мешканців  долучається  до  процесу, який закрутився навколо  КСБ,  все  більше  жителів переймається долею не  лише  коней, а й самої  бази. Якщо раніше  дорослих  з екскурсією можна  було  побачити  лише  у вихідні дні, тоЮ  як  розказує  дітлашня,  приїзжають вже  і в  будні, і все питають, розпитують, співпереживають і  бажають  успіху та удачі. А  самих дітей скільки  зараз  приходить на конну... ))) Там як в  мурашнику.  А  хтось поспішив  ствердити, що  нікому коні не потрібні...) Брехня.  У нас чудові люди: готові підтримати  і виступити на захист доброї справи.  З  Богом! ...
Ольга | 26.02.2016 | 21:08
+ (0) -
А де відео зустрічі з директором РАЕС? Чи вона не склалась? Залучіть телебачення, бо не людської молви ні совісті вони не бояться, не мають і не чують.
Отак | 26.02.2016 | 21:13
+ (0) -
Ольга, Пан директор зустрівся тільки з деякими депутатами.

Цитата
Кінно-спортивна База Ксб Зустріч з паном Гошовським у птн відбулося. Конструктиву не досягнуто. От на завтра планується зустріч з гендиректором на території РАЕС робочої групи депутатів. Представникам громади і міському голові перепустки замовлені НЕ були.

Пан директор показав депутатам якось папірця з цифрами і сказав більше нікому його не показувати. Большой секрет для маленької компании.
123456 | 27.02.2016 | 09:29
+ (0) -
Для Отак, Зустріч відбулась і доволі конструктивно, хто бажав взяти в ній зустріч, той взяв, а крикуни  пустослови були включені в списки для проходу на РАЕС та не з"явились. Ось що значить їх крик - аби покричати, а не вирішити. Побачимо результати зустрічі від рішень міської влади. Все в її руках і рішеннях.
lora | 27.02.2016 | 13:57
+ (0) -
Шановний 12345, з вашого коменту зрозуміла, що ви особисто були присутні на цій зустрічі. Так ви депутат міської влади? Якщо так,то чи будете ви голосувати за прийняття КСБ на баланс міста????
Сергій | 27.02.2016 | 10:56
+ (0) -
Для 12345. Діма, конструктивна зустріч то для тебе показати новий костюм і блискучі, як собачі я..ця мешти? Послухати монолог Павлишина і подякувати за це підлизавши йому...? Що ти рішив там, розкажи? ПоказавЮ що ти на поклон приїхав? Для тебе Діма то є конструктив, бо ти ж в долі з Женіком на розвод страусів після ліквідаціі КСБ. Ось чому ти так вислуговуєшся! БПП і Ригі рулять!
Наталія | 27.02.2016 | 13:29
+ (0) -
доброго дня. щось мені таке сказали, що на мене пропуска не буде?

Доброго Наталія. Тілки хотів вам написати був зайнятий. Зустріч буде тільки з депутатами міськради.

- хто приймав рішення про склад виїзної групи?

Наталія мені сказали тільки деп міськради

хто сказав?

РАЕС

 - - це  стосовно того, що  " крикуни  пустослови були включені в списки для проходу на РАЕС та не з"явились."...хіхі)))
Наталія | 27.02.2016 | 13:57
+ (0) -
привіт. Як будуть голосувати депутати? Як мені взяти той кошторис?

Добрий день. Як голосуватимуть я не знаю особисто я голосуватиму за прийняття але тут ще є міський голова і від нього залежить вирішення даного питання. Стосовно кшторису зможу показати для ознайомлення.

мені б копію. Щоб скласти свій кошторис - а там вказані всі статті витрат.
я сьог буду в міськвиконкомі. Ми зможемо зустрітися?

Копію не дам а ознайомитись будь ласка.

копію мусиш дати
- вона була надана на депутатський запит.

Не можу на зустрічі директор надав кошторис при умові що це тільки для ознайомлення ні вякому разі не для оприлюднення і розмноження. Я пообіцяв що так буде тому тільки для ознайомлення дам перепишеш цифри на листок.

...

ти мене чуєш??? - мені нафіг не треба їхні цифри: там все одно кошторис без печаток і будь-чиїх підписів - вони його набрали вручну і надрукували, Мені потрібен кошторис в розрізі витрат - я туди поставлю реальні ціни. І там аж нічк не буде 1 млн 800 !!!
34343 | 27.02.2016 | 16:55
+ (0) -
=)
34343 | 27.02.2016 | 16:55
+ (0) -
Да что хотят то и творят, надо было так невзначай у Гашовского спросить после слов что они город не уничтожают, спросить его как можно обычному
смертному с бедной семьи устроится работать на РФЭС. И почему
Профилакторый только для работников РАЭС. Если Гашовский как сказал на
видео читает коменты , хотя я мало верю в это но все же напишу.
Вам совершено насрать на этот город и этих людей, вы думаете только о том
как больше денег загребти к себе в карман, мало взяток за все эти года
оказалось. мы для вас не люди а раб сила, нищеброд.
Жанна | 27.02.2016 | 17:11
+ (0) -
Ну все ясно, депутати злякались гендиректора. Толку було їхати на ту зустріч. Еххххх.

Наталія, то розмова з одим із депутатів, які були на зустрічі??
Наталія | 27.02.2016 | 18:56
+ (0) -
Жанна, так. З одним  з.
Баба Яга | 28.02.2016 | 13:55
+ (0) -
Уважаемая Елена82! А знаете по какой цене закупались шприцы 5 мл??? Вы удивитесь! 36.80 грн.за ОДНУ ШТУКУ!!!!!!!! Не за 10, не за 100 штук! ЗА ОДИН ШПРИЦ!!!!! Спросите в аптеке по чем шприц 5 мл. в РОЗНИЦЕ!!!! А сено-5.86 грн!!!!! Прогуглите цены!))))))
Сергій | 28.02.2016 | 19:31
+ (0) -
Це розмова з депутатом, що працює на Павлишинів у справі КСБ - Ющуком Дмитром.
gromada | 29.02.2016 | 11:42
+ (0) -
представники громади : батьки, відвідувачі кінно-спортивної бази звертаються до  Ющука Дмитра з проханням надати офіційну інформацію щодо зустрічі гендирекора ВП РАЕС ДП НАЕК Енергоатом Павлишина П.Я з робочою групою депутатів міської ради. А саме: в якому руслі проходили переговори, які аргументи використовували обидві сторони під час спілкування для вирішення даного питання та якого результату й домовленості досягнуто в ході діалогу. Тому що з дня цієї події пройшло немало часу, а жодних новин ні від голови робочої групи Ющука Д., ні від секретаря нема й досі. Нагадаємо, зустріч відбулася 24/02/2016 на території РАЕС.
Олег | 29.02.2016 | 12:44
+ (0) -
Про нараду на РАЕС (з 20 хв.):

громада | 29.02.2016 | 19:02
+ (0) -
Ющук за працeвлаштування своєі дружини на РАEС злив питання КСБ
рябий | 29.02.2016 | 19:20
+ (0) -
Гошовський: КСБ в місто пeрeдавати вжe піздно.
Павлишин: хай мeнe влади дужe швидко попросить
Коровкін — просто харч відпрацьовує.
Просто КЛОУНИ
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1099
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9241

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів