34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Міська рада 7 // Виконком заслухав звіти та затвердив новий склад комісій

Виконком заслухав звіти та затвердив новий склад комісій

04.03.2016

0

1059

3 березня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Кузнецовської міської ради під головуванням міського голови Сергія Анощенка, - інформує сайт міської ради.

 

Перед початком засідання про роботу Рівненського обласного благодійного фонду «Майбутнє без СНІДу», який у нашому регіоні займається профілактикою соціально-негативних явищ у суспільстві, що вагомо впливають на динаміку розповсюдження ВІЛ-інфекції, розповіла керівник організації Людмила Рибчук.

 

Як і вимагає процедура, першочергово взялися до затвердження порядку денного, який зазнав незначних правок, а потому одразу почали опрацьовувати головні питання, винесені на розгляд.

 

 

Першими питаннями заслухали та обговорили звіти за 2015 рік щодо виконання бюджету м. Кузнецовськ, підсумки роботи відділу культури виконавчого комітету, комунального закладу «Кузнецовський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» імені З.А.Матвієнко. Доповідачі відповіли на ряд запитань стосовно використання коштів бюджету міста, функціонування та фінансування окремих структурних підрозділів відділу культури, стану надання реабілітаційних послуг інвалідам та дітям-інвалідам.

 

Наступним стало рішення про організацію та проведення навчально-польових зборів з юнаками за відповідними навчальними програмами і практичних занять з основ медичних знань в лікувальному закладі для дівчат 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів з курсу «Захист Вітчизни».

 

В ході засідання були затверджені номенклатура та обсяги місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та порядок застосування системи електронних закупівель розпорядниками бюджетних коштів, установ, організацій.

 

 

В зв’язку з кадровими змінами на засіданні виконкому було прийнято низку рішень щодо оновлення складу комісій, робочих груп та рад, що діють при виконавчому комітеті різних напрямків діяльності.

 

Після внесення деяких змін було підтримано проекти рішень про виплату щомісячної та одноразової матеріальних допомог учасникам бойових дій АТО, особам та добровольцям, що безпосередньо приймали участь в АТО або членам їх сімей.

 

Також виконавчий комітет розглянув чотири проекти рішень, які стосувалися комунальних питань. Зокрема, про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів; про проведення коригування встановлених тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для окремих будинків, що надаються Кузнецовським міським комунальним підприємством; про визначення переліку видів громадських робіт в місті Кузнецовськ на 2016 рік та роботодавців, за участю яких будуть проводитись громадські роботи.

 

 

Наостанок виконавчим комітетом було прийнято ряд рішень з питань оформлення права приватної та приватної спільної часткової власності на квартири та житлові приміщення в гуртожитках м. Кузнецовськ, про присвоєння адрес земельним ділянкам по дорозі Піонерна, приватизації житла, а також вирішено декілька питань стосовно захисту прав та законних інтересів дітей.

 

Всього під час засідання було розглянуто 42 проекти рішень. Усі питання порядку денного досить активно обговорювалися, ставилися питання до доповідачів, надавалися пропозиції до проектів рішень.

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів