34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Медицина // Вимагають недопущення масового скорочення кузнецовських медиків

Вимагають недопущення масового скорочення кузнецовських медиків

20.04.2016

2

2197

Виконавчий комітет Кузнецовської міської ради звернувся до народного депутата України В.Яніцького, заступника Міністра охорони здоров’я України І.Б.Перегінця, голови Рівненської обласної державної адміністрації В.Чугуннікова, голови Рівненської обласної ради В.Корнійчука щодо недопущення масового скорочення медичних працівників, погіршення рівня надання медичних послуг, уникнення руйнування уже досягнутого рівня роботи ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України, - інформує сайт міської ради.

 

 

Кабінетом Міністрів України від 25.11.2015 була прийнята постанова №1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними ліжками у розрахунку на 10 тисяч населення», якою затверджено граничний норматив забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку не більше як 60 ліжок на 10 тисяч населення.

 

На виконання цієї постанови Державним закладом «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 Міністерства охорони здоров’я України» (далі-ДЗ «СМСЧ №3 МОЗУ») проведено оптимізацію ліжкового фонду, а саме згорнуто 45 ліжок. При цьому, за підсумками роботи ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» у першому кварталі 2016 року значно зросло навантаження на лікарів, виконання ліжко-днів склало 119%.

 

Однак, відповідно до вимог розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 25.03.2016 №148 та листа Рівненської облдержадміністрації від 04.04.2016 №вих-2033/01-34/16, де враховано також потребу мешканців міста Кузнецовськ при лікуванні в обласних закладах охорони здоров’я, - ДЗ «СМСЧ №3 МОЗУ» доведено оптимізацію 125 ліжок, тобто необхідно згорнути ще 80 ліжок. Таке додаткове скорочення ліжкового фонду по закладу призведе до значного вивільнення кваліфікованих працівників лікарського, середнього та молодшого медичного персоналу.

 

Відтак, виконавчий комітет Кузнецовської міської ради звернувся до народного депутата України В.Яніцького, заступника Міністра охорони здоров’я України І.Б.Перегінця, голови Рівненської обласної державної адміністрації В.Чугуннікова, голови Рівненської обласної ради В.Корнійчука щодо недопущення масового скорочення медичних працівників, погіршення рівня надання медичних послуг, уникнення руйнування уже досягнутого рівня роботи ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України.

 

Зазначено, що в умовах відсутності впровадження новітніх технологій із діагностики та лікування, скорочення медичних працівників призведе до зниження рівня медичного обслуговування населення, погіршення доступності та якості надання медичної допомоги, зростання протесних настроїв та соціальної напруги серед мешканців міста на території якого розташований об’єкт підвищеної небезпеки - Рівненська атомна електростанція.

 

У вищезазначеному зверненні наголошено, що при реформуванні у сфері охорони здоров’я необхідно врахувати, що ДЗ «СМСЧ №3 МОЗ України» функціонує також і як частина єдиної системи радіаційної безпеки та захисту на об’єктах ядерно-паливного циклу та надає кваліфіковану і спеціалізовану медичну допомогу працівникам ВП РАЕС «НАЕК «Енергоатом», членам їх сімей та населенню міста, здійснює медичне супроводження підприємств, установ та організацій в умовах поліклініки і стаціонару, проводить моніторинг стану здоров’я працівників галузі, їх радіаційного захисту на ядерних об’єктах та забезпечує мінімізацію ролі людського фактору при ризиках виникнення аварійних ситуацій.

 

Проведення таких заходів забезпечує виконання вимог та зобов’язань міжнародних нормативно-правових актів при експлуатації ядерної установки та потребує додаткового кадрового та матеріального забезпечення.

Всього коментарів: 2
1
ЗАЗ | 21.04.2016 | 17:54
+ (0) -
А да директор РАЕС, де керівництво станціі, профком? Цe що нe іх проблeми? Чи вони по закордонах лікуються? Чи Павлишин вжe намилився на Киів і на СМСЧ йому начхать?
2
)))) | 03.05.2016 | 00:42
+ (0) -
Ликуватися будем обiцянками
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1100
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9243

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів