34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Політика // Віталій Магдич: "Чи мають право брати гроші за в'їзд на Біле озеро?"

Віталій Магдич: "Чи мають право брати гроші за в'їзд на Біле озеро?"

02.08.2011

17

1693

На 9 сесії Кузнецовської міськради Віталій Магдич, депутат від ГП «ПОРА», звернувся до присутніх в сесійній залі депутатів з проханням підтримати його депутатське звернення до прокуратури Рівненської області:

"Прошу провести перевірку дотримання законодавства при веденні господарської діяльності суб'єктом підприємницької діяльності, котрий орендує частину території, прилеглої до Білого озера, та збирає грошовий збір за проїзд транспортних засобів на територію рекреаційної зони.

Збір справляється в розмірі 15-40 гривень. Прошу перевірити наявність у СПД відповідного виду господарської діяльності та дотримання ним вимог екологічного, податкового та господарського законодавства, а також відповідність плати кількості та виду послуг, що надаються відпочиваючим."

Після деяких уточнень, звернення Віталія Магдича було підтримане депутатами Кузнецовської міськради одноголосно.

Всього коментарів: 17
1
Віка | 02.08.2011 | 20:46
+ (5) -
от цікаво, хто ж це заповідник здав в оренду!? люди не платіть!!! можна і в місто вїзд платним зробити... теж платити будете... ми ж народ - ми влада, а чиновники, які мають служити нам, дурять нас... не будьте стадом!!!
2
surok | 03.08.2011 | 01:08
+ (-3) -
І кому це ти говориш?Тому самому стаду?
Стадо воно і в африці стадо...а вони як робили те що хотіли так і робитимуть...Нажаль, як це не прикро!
3
Алехандро | 03.08.2011 | 09:23
+ (0) -
Той клапоть заповідної землі надав Володимирецький виконком і голово Більсько-Вільської сільської ради теж підписався для Шелевицької Віри Федорівни, яка на кожному кроці кричить, що кожному дала хабаря за документи. А документи далеко невпорядку... а про її послуги на Білому - я мовчу, просто жах!
4
Zodchy | 03.08.2011 | 11:05
+ (0) -
http://kuznetsovsk478.mylivepage.ru/forum/890_Все_про_Кузнецовськ/1499_Боротьба_за_екологію_Білого_озера_
чи_Спроба_знищити_конкурентів%3F

тут дещо про оренду озера виясняли
5
Varvara | 03.08.2011 | 13:10
+ (0) -
Вранці 27 липня (2010 року) до депутатів міської ради фракції "Батьківщина" Блоку Юлії Тимошенко Є.Велікдус, А.Басараби зателефонували одразу декілька підприємців, які просили їм допомогти у зв’язку із перешкоджанням їх підприємницькій діяльності. Оскільки їхні торгові кіоски розміщені на березі Білого озера, то депутати найняли приватний автомобіль і одразу вирушили в дорогу. Всі торгові точки кузнецовців не працювали, їх відключили від електричної мережі. Щоб якось врятувати закуплені продукти, те ж морозиво та ін., окремі з них спробували застосувати генератори. Але і це їм заборонили в доволі жорсткій формі.
Як з’ясувалось, із залученням спеціалістів Держкомзему було проведено перевірку додержання вимог законодавства у сфері екології та охорони земель на території Більськовільської сільської ради. Під пресинг потрапили підприємці Оштук О.Д., Цехмейструк Л.В., Коротенко Р.Д., Полтавець М.М. Депутати ознайомились з наявними документами. Для прикладу, є у Коротенка Руслана Давидовича рішення про дозвіл на відкриття торгової точки від 17 травня 2005 р. за №146, викопіювання з плану прибережної смуги Білого озера для розміщення торгової точки, дозвіл на підключення до електромережі. Тобто весь необхідний набір документів. Подібний пакет дозволів, запевнили присутні підприємці, є у кожного з них. Рішень про відміну дозволів підприємці не отримували, не було і відповідного рішення суду про заборону торгівлі по жодному з цих представників малого бізнесу.

З певних причин з підприємців міста Кузнецовськ почали вимагати черговий дозвіл на землю. Як законослухняні громадяни, вони відразу звернулись за таким дозволом у Володимирецьку районну державну адміністрацію і Більськовільську сільську раду. Райдержадміністрація відсилає до сільради, сільрада до райдерж-адміністрації. Замкнене коло утворилось. Як стверджує Полтавець Марія Миколаївна, один із високопоставлених чиновників Володимирецького району заявив однозначно: «Ви зайшли в чужу хату, забирайтеся в свій Кузнецовськ». Отак живе людина за кошти платників податків, отримує пенсію в розмірі 80 % як державний службовець і ділить землю держави для своїх і чужих: одним – зелену вулицю, іншим – закриття.
6
Varvara | 03.08.2011 | 13:10
+ (0) -
Ось тут і з’являється рояль у кущах. До «своїх» від-носиться, схоже, лише одна людина – Шелевицька Віра Федорівна. Її металевий кіоск, торгові палатки «Рогань» і «Чернігівське» (на фото) чиновникам не заважають, - стверджують підприємці. Більше того, нікого не цікавить, на яких підставах цей підприємець взяла у користування прибережно-захисну смугу, за деякими даними, на 15 років з правом успадкування? До речі, чи не сприяло цьому попереднє керівництво Рівненської облдержадмі-ністрації?

Жодного чиновника не хвилює той факт, що саме працівники Віри Федорівни Шелевицької пропускають через шлагбауми водні мотоцикли. А плавання на них на території Білого озера заборонено чинним законодавством, так як це територія Рівненського природного запо-відника. Відповідний дозвіл мають лише рятувальна служба і органи рибоохорони. Не турбує чиновників і незаконна підприємницька діяльність, яку здійснюють, катаючи на так званому банані за допомогою того ж водного мотоцикла, його власники (20 грн. за 5 хв). Ціка-во, скільки з цих грошей отримує чиновник? Адже в цей час він не помічає порушень. Як стверджують посадові особи, щодо цього водного мотоцикла ще минулого року був відповідний припис про заборону його використання. Після того, як він випливає від рятувальної станції, величезна чорна пляма на воді тримається досить довго. І цього не бачать захисники екології. Реальний стан води Білого озера зовсім не такий, як всюди стверджують. Зовнішні отити – найлегші з хвороб, які доводиться лікувати після купання в цьому озері. Одна з причин – забруднена вода. А чи не підприємець, яка взяла прибережно-захисну смугу в користування і збирає астрономічні кошти за в’їзд на територію Білого озера, мала б поставити буйки, яких немає? Чи не через це зникло двоє людей з Кузнецовська і їх до сьогодні шукають?

Не визначені місця для купання, не обстежене дно Білого озера. Не облаштовані місця для вогнищ. Не влаштовані стоянки для автомобілів. Окремі з них заїжджають в озеро. Договір на вивіз сміття заключений лише нещодавно, до цього часу сміття закопувалось у лісі на території заповідника! Отака сувора правда життя.

Підприємці, яким не дозволяють торгувати на Білому Озері, стверджують: Шелевицька В.Ф. заключила договір на користування з Мульчицьким лісництвом Володимирецького держлісгоспу, хоча насправді територія ця належить до земель запасу Більськовільської сільради. Якщо так, то збирання коштів за в’їзд на територію, як і самі шлагбауми на в’їзді, є незаконними. Не заперечили цього і представники прокуратури. Просто процедура розірвання договору може зайняти певний час, а там і закінчиться сезон відпочинку.

Багато можна поставити питань контролюючим органам, екологічній інспекції. І депутати міської ради фракції «Батьківщина» Блоку Юлії Тимошенко нагадують багатьом про їхні посадові обов’язки. На сьогодні вдалось більш-менш врегулювати напружену ситуацію, зменшити збитки підприємцям, тимчасово відновити електропостачання. Але якщо продовжуватиме діяти схема «друзям – все, а ворогам – закон», то ні підприємці, ні депутати не зупиняться у відстоюванні прав.
Взято тут
7
Сриберко | 03.08.2011 | 17:15
+ (-1) -
А чому наша партія "Зелена планета" не займається питаннями чистоти Білого озера? Чи вони вже пройшли в депутати і забули за Зелену планету і екологію?
8
Людмила | 03.08.2011 | 18:56
+ (-1) -
Зелена планета - це зовсім інша планета. Про що ви говорите, це представники інопланетян прорвалися до влади чудити. Про деяких представників інших партій те ж саме можна сказати... ну не того обрали - нема команди!!!
9
Роман | 05.08.2011 | 00:20
+ (-1) -
Зайнялися б вагомішою проблемою - сприянню ремонту дороги, якщо її такою можна назвати чи благоустроєм нашої заповідної зони (тоді б і вимоги більші можна ставити до Володимиреччини), а то подати запит до прокуратури за 10-15 грн за в'їзд - діло не хитре.
Алехандро | 05.08.2011 | 19:30
+ (0) -
Романе, Ви просто не вивчали це питання, тому так примітивно написали. Спочатку потрібно Шелевицьку гнати у шию, поки вона не загадила все озеро, а тоді і дорогу зробити. В озера тільки одне спасіння на його чистоту - пагана дорога і в той же час одна з найбільших загроз - Шелевицька!!!!
гість | 05.08.2011 | 22:03
+ (0) -
для початку треба зустрітись на рівні керівників міста та району можливо депутатських грул та обговорити проблему а то все зводиться до балачок
Алехандро | 05.08.2011 | 23:21
+ (0) -
Погоджуюся! Магдич вірно почав - з облпрокуратури. Зашевеляться усі... і ті хто брали і ті хто давали!
22 | 05.08.2011 | 23:31
+ (0) -
Вов4ик | 07.08.2011 | 14:35
+ (1) -
Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші
природні ресурси, які знаходяться в межах території України,
природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської)
економічної зони є об'єктами права власності Українського народу.
reks | 08.09.2011 | 09:48
+ (-1) -
Хайно зас...ь Біле озеро і воно стане нікому непотрібне ось тоді і буде об'єктом права власності Українського народу.
Землянин | 03.07.2012 | 15:37
+ (0) -
БОЖЕ ЛЮДИ!!! ВЫ О ЧЕМ!?
1 Віка (02.08.2011 19:46) КАКОЙ ЗАПОВЕДНИК!?!? рекреационная 50-и метровая зона, хоть о чем то говорит?
*ми ж народ - ми влада* Смотря на то что вы оставляете за собой после отдыха вы СТАДО!!!
3 Алехандро Докажите пожалуйста поддельность документов, хоть четко сформулируйте почему вы так считаете)))
Что вы вообще знаете про документы?
вы их видели?
Прочел последующие коменты Алехандро Понял что он ИДИОТ полный)))
В заповеднике дорогу делать нельзя, а путь к владениям Великой и Ужасной Шелевицкой лежат именно через него!

5 Varvara
Чувствуется рука профи)))
"Валим все на Шелевицкую, люди стадо поведутся"
Сколько стоит нанять мусоровоз из Кузнецовска чтоб вывезти мусор на городскую свалку? Сколько нужно делать ходок? Сколько людей надо чтоб убрать территорию? Сколько им заплатить? Сколько заплатить человеку на шлагбауме? Сколько стоит годовая аренда Белого Озера!
По моему голову Бильськовильской сель рады УВОЛИЛИ со штрафом за то что дал разрешения на земли ей не принадлежащей.

А Магдычу просто вышеуказанные предприниматели выложили неплохую сумму насколько мне известно)))

14 Вов4ик на ставок эта статья распространяется?

Результат на 2012 г.
Все прекратилось так же как и началось.
Заткнулись все?
Озеленители долбанные!
"-Де условия!?" За 15 грн.

Вот и сущность Хохлятского народа за 15-шку Удавится готовы!
Вот как то приедете, а шлагбаум открыт, ООООО СЭКОНОМИЛ, а заедете грабельками аккуратненько отгребли метра 4-5 от мусора чтоб сесть, от тогда задумаетесь!

СОВЕТУЮ НА СЛЕДУЮЩИЙ ДЕНЬ ПОСЛЕ ФЕСТИВАЛЯ НЕ СПАТЬ А ВСТАТЬ В ЧАСИКОВ 6-7 И ПОСМОТРЕТЬ ЧТО ТВОРИТСЯ НА ПОЛЯНЕ!!! "АЙ-ЙА-ЙАЙ А КТО ЭТО ЗДЕЛАЛЬ" ВЫ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Юрок | 17.06.2013 | 11:12
+ (0) -
не будьте свинями і прибирайте кожен за собою, а за проїзд ніхто не має права брати кошти, парковки там нема, дозволу від ДАІ в них теж нема
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1094
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів