Визначили кращих юних шахістів

16.09.2014

0

590

13-14 вересня в Кузнецовську на базі ЗОШ №1 відбувся 4 етап дитячого Кубка Рівненської області з шахів 2014 року серед юнаків та дівчат 2001 р.н. та молодших, який пройшов за швейцарською системою в 9 турів. Про це інформує голова КМШШФ Олександр Макоєдов.

У турнірі взяли участь 28 шахістів з Володимирецького, Корецького, Костопільського районів та міст Рівне і Кузнецовськ. З результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем змагання став Шинкарчук Богдан з Рівного, 2 місце у Іванчука Сергія з Костополя і 3 місце у Кота Андрія з Кузнецовська. Кращі юні спортсмени нагороджені цінними призами та грамотами.

В рамках 4 етапу Кубка Рівненської області серед юнаків та дівчат відбувся відкритий міський дитячий шаховий турнір «Шахові надії» .

Переможцем в старшій групі школярів став Кузьменко Артем (ЗОШ №1, 9-Б клас), 2 місце у Зінченка Антона (ЗОШ №1, 9-Б клас) і 3 місце за Ласкажевським Владиславом (ЗОШ№1, 9-А клас).

В середній віковій групі І місце з результатом 7 очок виборов Кот Андрій (ЗОШ №1, 7-В клас), ІІ місце з результатом 6,5 очок зайняв Кухарець Роман (ЗОШ №1, 7-Д клас) і ІІІ місце у Лобанова Данила (ЗОШ №1, 5-А клас), його результат – 6 очок.

В молодшій віковій групі перемогу здобула Суворова Альона (ЗОШ №1, 2-В клас), ІІ місце у Водька Івана (ЗОШ №1, 1-Д клас) і ІІІ місце у Заруцького Максима (ЗОШ №1, 1-Д клас)

Наймолодші шахісти з честю склали дебютний іспит в турнірі і в майбутньому їм підкоряться нові шахові вершини.

Горбенко Семен, Заруцький Максим, Клим Максим, Водько Іван – учні 1-Д класу ЗОШ №1

Вже вкотре дитячі шахові турніри відбуваються завдяки підтримки профкому ППО ВП РАЕС (голова - І.Мельник) та за сприяння підліткового клубу профкому ППО ВП РАЕС (директор – М.Карповець).

Меценатом шахового турніру також став директор ТДВ «Кузнецовський хлібзавод» Ординат Олег Ярославович, який, крім спонсорської допомоги, подарував для гуртка «Шахи» 8 комплектів інтелектуальної гри «STRATEGO».

Це сприятиме розвитку та популяризації цієї чудової гри, в яку із задоволенням грають як діти, так і дорослі в країнах Європи.

Незабаром в ЗОШ№1 пройде дитячий міський турнір з «STRATEGO». Організаторами турніру виступили Кузнецовська шахова-шашкова федерація, підлітковий клуб профкому ППО ВП РАЕС, центр дозвілля «Лісова пісня» та комітет з фізичної культури та спорту виконавчого комітету.