34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Культура // Вокалісти БДЮТ підкоряли «Голос країни»

Вокалісти БДЮТ підкоряли «Голос країни»

05.11.2015

0

2016

1 листопада у Києві проходила VII Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни». Вихованці гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Волчаніца Діана, Рожко Ірина, Вітренко Марина, Стадник Наталія, Пришко Юлія – учасниці вокального ансамблю «Red and black» під керівництвом Тиндик Світлани Дмитрівни – здобували визнання журі у номінації «Великі вокальні ансамблі» та стали дипломантами олімпіади. Про це інформує сайт БДЮТ.

 

 

Дівчата представили українську народну пісню «Хлопці кучеряві», виконану двоголоссям.

 

В конкурсі взяли участь 232 сольних та колективних виконавців, які представили 112 музичних заклади з різних куточків України: Дніпропетровська консерваторія імені М. Глінки, Київський університет імені Бориса Грінченка, Міжнародна школа мистецтв “Монтессорі центр”, Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра, Житомирське музичне училище ім. В.С.Косенка, Житомирський інститут культури і мистецтв, Южноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського, Одеське училище мистецтв та культури ім. К.Ф. Данькевича, Київський національний університет культури і мистецтв, Полтавське музичне училище ім. М.В.Лисенка, Уманське обласне музичне училище ім. П. Д. Демуцького, Київська школа мистецтв № 2 ім. М. Вериківського.

 

 

Постійний пошук нових композицій, манер виконання, співпраця на основі розуміння й підтримки бажання дитячого самовизначення, звернення до філософії «щасливої дитини», виховання емоційно-позитивного ставлення вихованців до вокального мистецтва – такі першочергові завдання стоять перед керівником гуртка фольклорної пісні «Серпанок». – Такі конкурси як Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни» покликані ознайомлювати їх учасників із різноманіттям культурного скарбу України, створювати для дітей і молоді можливості творчого спілкування, розкривати нові таланти, популяризувати сучасну українську пісню.

 

"Колектив ансамблю через участь в олімпіаді взаємозбагатився культурними традиціями, – переконана керівник гуртка Тиндик С.Д. – Їхали, звичайно, з надією зайняти вище призове місце. Вокальний ансамбль «Red and black» віднесли до категорії «Великі вокальні ансамблі», де не було поділу на вікові категорії, тому змагались діти 14 років із дорослими професійними колективами. Я рахую, що це не правильно. Та діти не засмутились, а навпаки, хочуть ще раз взяти участь в олімпіаді, яка відбудеться в лютому 2016 року. Це була перша розвідка боєм, тепер ми знаємо, як надалі будемо брати участь і, звісно, готуватимемось. А взагалі, всі дуже задоволені. Діти відвідали цікаві, визначні місця Києва – Києво-печерську лавру, Хрещатик, Майдан Нещалежності, арку Дружби Народів і звичайно, поласували в Macdonald’s. Із 232 учасників 178 стали лауреатами та дипломантами, а 54 – учасниками олімпіади".

 

 

Дипломами за великий внесок у професійну музичну освіту нагороджений Будинок дитячої та юнацької творчості та керівник гуртка фольклорної пісні «Серпанок» Тиндик Світлана Дмитрівна. Іменними Дипломами за ІІІ місце у номінації «Великі вокальні ансамблі» нагороджений вокальний ансамбль «Red and black»: Волчаніца Діана, Рожко Ірина, Вітренко Марина, Стадник Наталія, Пришко Юлія. 

 

 

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1053
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9197

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів