34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Поліція // З початку року - 14 приписів про недопущення насильства в сім’ї

З початку року - 14 приписів про недопущення насильства в сім’ї

01.11.2014

0

1338

В листопаді 2014 року в Україні пройде акція „16 днів проти ґендерного насильства”, приурочена до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства стосовно жінок. Мета акції в Україні – привернути увагу громадськості до двох актуальних проблем: попередження насильства в сім’ї та торгівлі людьми, а також активізації діяльності громадських об’єднань і державних установ з метою попередження насильства, захисту прав жінок та чоловіків в Україні.

 

15 листопада 2001 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про запобігання насильства в сім’ї». Насильство - це будь-які умисні дії фізичного, сексуального, психологічного та економічного спрямування одного члена сім’ї щодо іншого, якщо це порушує конституційні права і свободи члена сім’ї як людини та громадянина і завдає йому моральної шкоди, шкоди його фізичному та психічному здоров’ю.

 

Жертва насильства - це член сім’ї, який постраждав від фізичного, сексуального, психологічного чи економічного насильства з боку інших членів сім’ї.

 

Згідно статті 10 цього Закону особі, яка вчинила насильство в сім’ї, виноситься офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства. Якщо ця особа продовжує вчиняти насильство в сім’ї, їй виноситься захисний припис за попередженням начальником МВ та прокурором району.

 

Згідно захисного припису особі, яка систематично вчиняє насильство в сім’ї, забороняється чинити певну дію (дії) щодо жертви насильства. Це будь - які дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування щодо інших членів сім’ї; отримувати інформацію про місце перебування жертви насильства в сім’ї, розшукувати її; відвідувати, якщо вона тимчасово перебуває не за місцем спільного проживання; вести телефонні розмови. За порушення захисного припису особа, яка вчиняє насильство в сім’ї, притягується до відповідальності згідно з чинним законодавством.

 

З початку року Кузнецовським МВ УМВС винесено 14 захистних приписів про недопущення вчинення насильства в сім’ї.

 

Так, наприклад житель с. Біле громадянин В. неодноразово перебуваючи в нетверезому стані вчинив повторно сімейний дебош: безпричинно ображав нецензурними словами дружину в присутності малолітніх дітей. Суддя постановив – піддати адміністративному стягненню у вигляді арешту терміном на 10 діб. Це вже другий адміністративний арешт порушника.

 

У м.Кузнецовськ та Володимирецькому районі такі випадки не поодинокі. Щоб запобігти злочинам, які скоюються на ґрунті побутових відносин, поліпшення індивідуально - запобіжної роботи серед осіб, які схильні до вчинення правопорушень в сфері сімейно - побутових відносин, та виявлення таких осіб, на території обслуговування Кузнецовського МВ УМВС з початку 2014 року до адміністративної відповідальності було притягнуто 313 жителів які вчиняють насильство в сім’ї.

 

 

Олександр Михайловський, начальник сектору дільничних інспекторів міліції

Кузнецовського МВ УМВС України

Всього коментарів: 0
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1052
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9196

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів