34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Хто готовий платити за прибирання Білого озера двічі?

Хто готовий платити за прибирання Білого озера двічі?

28.04.2016

17

2910

За прибирання сміття на Білому озері кузнецовцям пропонують платити двічі. Перший раз підприємцям при в'їзді на територію Білого озера за "прибирання сміття", а другий - у вигляді витрат на прибирання Білого озера з бюджету Кузнецовська.

 

 

Пропозицію прибрати територію навколо Білого озера власними силами сьогодні під час 7 сесії озвучив депутат Степан Жданюк. Степан Іванович зазначив, що підприємці орендують, а, відповідно, й прибирають лише невеликі ділянки поблизу озера, тоді як засміченою є чимала територія, в тому числі й ліс. Однак, ті, хто відпочивав хоч раз на озері та платив підприємцям, знають, що коли з них беруть гроші за проїзд "за шлагбауми", то нікого не цікавить, куди саме їдуть відпочивальники - на орендовану територію, чи ні. Адже, як запевняють щороку самі орендарі (зокрема, Віра Шелевицька), вони прибирають власними силами УСЮ територію поблизу озера, тому й гроші беруть з усіх відпочивальників, які їдуть на Біле озеро.

 

"Там страшне, що твориться - повна антисанітарія. Ще трохи - і ми залишимося без Білого озера. Там влітку відпочивають наші мешканці, тож до початку сезону ми могли б прибрати ту територію. Можливо, силами КМКП чи виділенням якихось коштів з міського бюджету на прибирання цієї території", - запропонував Степан Іванович.

 

 

 

Міського голову така пропозиція здивувала: "Виходить, що підприємці, які орендують ділянки, збиратимуть собі в кишені з людей гроші за прибирання сміття, а по факту прибирати це сміття будуть ті, з кого ці гроші і зібрали?"

 

Деталі у відео:

 

 

 

P.S. Степан Іванович, безумовно, правий. Територія Білого озера дуже засмічена. Однак, якщо підприємці не виконують умов договору оренди і не дотримуються елементарного порядку на орендованій території, чи не доцільніше було б Кузнецовській міській раді клопотатися перед орендодавцем про розірвання договорів оренди з такими недобросовісними підприємцями, аніж прибирати замість них сміття, до того ж, за рахунок тих, хто за це прибирання вже й так заплатив (і ще заплатить) з власної кишені?

 

 

Біле озеро 2015:

 

 

Біле озеро 2016:

 

 

 

Нагадаємо, що цьогоріч рекреаційні послуги відпочивальникам на Білому озері надаватимуть одразу три кузнецовські підприємці: Віра Шелевицька, Євгеній Павлишин та Марія Полтавець. Залишається лише сподіватися, що після "хазяйнування" орендарів від природної краси Білого озера хоч щось залишиться.

 

 

Всього коментарів: 17
1
qwerty | 29.04.2016 | 00:51
+ (2) -
Жданюк як завжди якийсь бред несе. Хай сам хоч щось зробить а не піариться де тільки може!
8
bubarp | 29.04.2016 | 19:25
+ (-3) -
Ну і що він не те сказав?????
2
ніна | 29.04.2016 | 04:12
+ (3) -
Жданюк вже старенький, тому біля свого доміка на білому поприбирати самому тяжко, трeба виділити кошти аж з місцeвого бюджeту, щоб прибрати за ним срач wacko wacko wacko
3
Жданюк | 29.04.2016 | 07:10
+ (-2) -
Автор трохи не правильно написав мною сказане. Я пропонував міському голові ініціювати  розгляд питання на рівні  Володимирецького району. І пропонував різні  можливі варіанти вирішення питання зі сміттям. Один з них це створення спільного комунального підприємство. Розірвання договорів  оренди з  нерадивими орендарями, які не виконують умов договору і не прибирають територію.
В 2003 році ми зіштовхувшись з проблемою забруднення Білого озера створили  Більсько-Вільське комунальне підприємство."Біле озеро" Засновниками виступили сільська рада та наше КМКП. Нами було виділено 30 000 грн для виготовлення  та встановлення туалетів, контейнерів для сміття, шлагбаумів, організації прибирання території. І не лише орендованої а навколо всього озера. Сміття вивозилось на Кузнецовське сміттєзвалище.  Адже коштів зароблених в відпочивальний сезон вистачало на цілий рік. КП працювало до 2007 року, доки на Білому озері не вирішили заробляти представники від влади. Тоді земля була передана в оренду підприємцю, а районна влада змусила Більсько-Вільську сільраду припинити діяльність КП "Біле Озеро". З того часу й почалось.  ПП збираючи шалені кошти з  усіх відпочивальників прибирає лише орендовану територію. А сміття вивозить бог знає куди але не на звалище. 
А якщо критикани вважають, що треба мовчати про той смітник  лише тому, що озеро на території району, то ми скоро втратимо чи не єдине доступне  для простих людей місце відпочинку. Хто хоче щось зробити шукає можливості, а хто не хоче той шукає причини для відмови. "Я  не я і хата не моя". Така позиція міського голови. Міська влада, а це міський голова і депутати, має іти на крок попереду і бачити проблеми та шляхи їх вирішення.
4
голос | 29.04.2016 | 07:24
+ (3) -
так от хто пeршим поставив шлагбаум на Білому і став косити бабло. От хто зрадник Украіни і показав підприємцям як на ні з чого косити бабло.
5
голос | 29.04.2016 | 07:34
+ (2) -
Трeба спалити отого Жданюковского вагончика,разом із сміттям біля нього і Білe станe набагато чистішe.
6
Леша | 29.04.2016 | 10:20
+ (3) -
А де Жданюка вагончик на Білому??

Це те ж саме, що я плачу за прибудинкову, а прибирати буду сам. Агасчас. Я за всякі там суботники, але коли отак внаглу бариги здирають бабло і при цьому засирають озеро - то нє, я проти.

А якщо якесь звернення організувати чи петицію у Володимирець???
7
qwerty | 29.04.2016 | 14:37
+ (3) -
"Нами було виділено 30 000 грн для виготовлення  та встановлення туалетів, контейнерів для сміття, шлагбаумів, організації прибирання
території." В 2003 році за ці гроші можна було золотий унітаз як в яника купить а не те **ебіще що там стоїть, до якого за кілометр підійти не можна!!!
9
Саня | 29.04.2016 | 21:39
+ (1) -
Наприклад пластикові біотуалети,синього кольору,там є умивальник,досить зручні
masha | 02.05.2016 | 21:03
+ (0) -
Не один раз доводилося, відпочивати на о.Світязь,люди добрі поїдьте повчіться, це в нас в Україні .За вїзд на територію держ.заповідника платиш в касу за трансп.засіб 20грн і по 5грн за кожну особу в машині,(якщо є напр Чорнобильське посвідчення, з вас візьмуть менше)Сміття прибирається кожного дня, стоять біо туалети,порядок.Просто приємно відпочивати.
111 | 29.04.2016 | 22:17
+ (2) -
видалено— Гнила особа,яка піариться за гроші Кузнeцовців.
вася | 30.04.2016 | 13:56
+ (0) -
Видалено
вася | 30.04.2016 | 14:47
+ (0) -
какого удаляют коменты? у нас страна демократична или всё это пустой звук.

Ваші коменти в стилі "пєтядурак" нікому не цікаві. Попередження.
володимир | 30.04.2016 | 22:02
+ (2) -
Я цім виродкам ніколи неплачу.Даю картку для  оплати,а в них терміналу немає.Значить лівак..Все це неоподатковується.Як що так всі будуть робити, буде порядок.А то
землю захищати нікому,а бабло стрихти є.Коли вони вже наїдяться цієї землі.
вася | 01.05.2016 | 13:12
+ (2) -
мало проблем в городе чё ли, зачем то белое нужно?просто каждый должен убирать за собой. трудно что ли взять пакета и собрать мусор. или пану жданюку не куда больше девать деньги. как на прибиранья озера. там же приезжих немерено. он хочет и за ними прибирать? так поставьте какую то бригаду , что бы смотрела за чистотой. и отдохнут и чистоту поддержат. типа экологический патруль. дешевле обойдётся чем деньги трынькать с бюджета.
sir_the_dragon | 02.05.2016 | 09:31
+ (0) -
Як казав Майкл Щур - "АЄОА, але є одне але". Свині прибирати не вміють, тому відпочивальники нічого за собою не прибирають.
PdoP | 02.05.2016 | 11:48
+ (0) -
Нещодавно відвідали Біле Озеро і були шоковані!молодший павлишин евген - загаджує озеро і наносить значні збитки єкологійчній системі! Платить 6500 грн в рік, це що якийсь демонстративний апофеоз та свято для цього видалено?!
Там миють помпи. Проводять фестивалі, водні мотоцикли та човни катаються постійно. Відпочивають з різних областей, дуже багато людей та сміття гори. Здирають кошти за "вхід"!
заповідник винищується цілеспрямовано і послідовно. "придворні прибиральники" закликають прибирати і допомагати людям жити нормально - потрібно, нема питань, але одночасно із суворим покаранням тих хто нагадив, а не за ними підтирати!
Директор видалено ригіонал тітушкогенератор, казнокрад, ворог екологіі та людяності - продовжує "хімічити з хімією", фільтрами і загаджувати викидами та відходами р. Стир та видалено ще й про озеро не забуває також "дбати"...
Що в голові у цих виродків? Як в місті та в області зросла кількість онкологічних захворювань? Для чого вони усіма "досяжними" методами намагаються знищувати природу і наносити шкоду людям?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1051
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9195

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів