34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Чи буде покарано винних?

Чи буде покарано винних?

09.04.2016

18

4860

Нагадаємо, що нещодавно до депутатів-свободівців надійшла інформація про те, що начальник Автотранспортного управління КМКП Леонід Михайлович Барчак використовує працю своїх підлеглих у робочий час для будівництва приватного будинку у селі Заболоття.

 

"21 березня, приїхавши на місце події, ми пересвідчились у тому, що інформація відповідає дійсності. Працівники КМКП, які числились в цей день (21 березня) на роботі і отримували зарплату з бюджету комунального підприємства, працювали на приватному будівництві", - розповідав тоді ініціатор поїздки депутат-свободівець Анатолій Рожко.

 

Навіщо платити більше?

Директор КМКП прокоментував роботу підлеглих на приватному будівництві

 

 

 

Під час 5 сесії директор КМКП Роман Саушкін розповів депутатам, що за даним фактом призначено службове розслідування.

 

Як стало відомо, наразі вже готовий висновок комісії за результатами розслідування факту перебування на приватному будівництві в селі Заболоття 21 березня 2016 року працівників АТУ КМКП.

 

ВИСНОВОК:

 

"[…] Дослідивши та вивчивши всі документи в їх сукупності, які є в наявності комісії, вважаємо, що винними особами у випадку, що стався 21.03.16 року є начальник АТУ Барчак Л.М., головний інженер КМКП Крушевський О.І. та працівники АТУ Кіцилюк В.П., Озеруга А.С. та Міцута І.М. Тому вказаних вище працівників директору підприємства необхідно притягнути до відповідальності у відповідності до чинного законодавства України. 

 

Зокрема, частиною І статті 147-1 Кодексу Законів про працю України передбачено, що дисциплінарні стягнення застосовуються органом, якому надано право прийняття на роботу (обрання, затвердження та призначення на посаду) даного працівника.

 

В даному випадку право прийняття на роботу, звільнення з роботи та переведення працівників на підприємстві має його директор. Тобто, прийняття рішення про притягнення до відповідальності винних осіб на підприємстві відповідно до вимог чинного законодавства України має здійснюватись директором підприємства".

 

Окрім того, комісія рекомендувала директору КМКП у зв'язку з тим, що в діях головного інженера КМКП Крушевського О.І. та начальника АТУ Барчака Л.М. вбачаються злочини, передбачені Кримінальним кодексом України, можливою підробкою заяви Міцути І.М. від 18.03.16 підготувати та направити в правоохоронні органи відповідні документи для проведення правоохоронними органами розслідування у відповідності до КПК України.

 

 

Висновок за результатами розслідування факту перебування на приватному будівництві в селі Заболоття 21 березня 2016 року працівників АТУ КМКП.

 

 

Чи буде покарано усіх винних, ми побачимо вже незабаром. А тим часом депутат Анатолій Рожко на своє звернення щодо того, чи будуть покарані визнані комісією винними працівники КМКП (в тому числі й головний інженер КМКП Крушевський та начальник АТУ Барчак) отримав наступну відповідь за підписом О.І.Крушевського:

 

Всього коментарів: 18
1
Надя | 09.04.2016 | 11:22
+ (1) -
Звільнити падлу і притягнути до жорсткої відповідальності!!!
2
Василий | 09.04.2016 | 11:25
+ (2) -
Там все руководство скопом надо увольнять. Вон на вопрос накажут ли Крушевского отвечает сам Крушевский wacko Идиотизм.
3
вася | 09.04.2016 | 11:32
+ (3) -
страна не пуганых идиотов
4
rulonoboev | 09.04.2016 | 12:22
+ (4) -
Не знаю чи "пуганих", але ідіотів. Це точно. Але ми самі дозволяємо робити з себе ідіотів. Погодьтесь... Болото. Як на верхах, так і в регіонах. Президент-барига ухиляється від податків через панамські офшори, менти створили янтарну мафію, судова система прогнила наскрізь і всіх все влаштовує, на місцях що хто хоче те і робить. Ось і в даному випадку винні чомусь трактористи, а не бувший барига-мент із таким же директором КМКП. Виголосять догану і все, а ми знову це мовчки проковтнем. Посидять тихенько і через пару місяців, якщо не днів все знову буде так само. Для чого ми ці майдани робимо, для чого люди помирали і зараз гинуть?! Дивишся на все це, читаєш в інтернеті інколи кацапську пропоганду про нашу недодержаву і мимоволі думаєш, що в чомусь вони праві. Люди, потрібно щось робити.....давайте не будемо байдужими до ось таких випадків. Врешті решт з цього все починається.
Сумно і гірко. Не за себе. За наших дітей. У нас уже перспектива дуже туманно проглядається вилізти із цього болота. А як же їм .....жити, вчитися, де себе знайти потім? Невже ми хочемо щоб і вони гинули на майданах, у вічному АТО, а всякі отакі бариги наживалися на них?! Задумаймося, люди! Потрібно з ними боротися вже і зараз! І кожен повинен почати із себе.......
5
rulonoboev | 09.04.2016 | 12:24
+ (3) -
І ще одне. Давайте в кінці кінців почнемо себе поважати. В широкому смислі цього слова.
6
Bagira | 10.04.2016 | 20:26
+ (0) -
Та  плювати вони хотіли на всі ваші гнівні коментарі...
7
хакер | 11.04.2016 | 13:19
+ (0) -
Депутате Рожко А.не пийте так багато то Вас усе буде будуватись.
8
Миша | 12.04.2016 | 20:15
+ (0) -
Депутати вимагають для себе безкоштовного проїзду у маршрутних таксі нашого міста. Декілька днів назад я стала свідком ось такої події. Їдучи по місту в маршрутці  та чекаючи  свою  зупинку,   мою увагу привернув  молодий чоловік, який зайшов в автобус.Як виявилося,  це був депутат  міської ради  Сергій Присяжнюк.Саме він і вимагав безкоштовного проїзду, бо згідно закону і його слів, він має на це право.
  • У нас мають право на безкоштовний проїзд тільки пільгові категорії – у  відповідь відрапортував водій.
  • Я, згідно Конституції теж маю право – стояв на своєму депутат, адже я бідний сантехнік і три гривні у мене немає.

Після не довгої  дискусії,  пан Сергій все ж таки знайшов гроші та заплатив за своє перевезення.Прийшовши додому стало цікаво, а чи дійсно є такий закон, який дозволяв би депутатам, безкоштовно користуватися  маршрутними автобусами по місту? І справді депутати міської ради  мають право безоплатного проїзду  на всіх видах міського транспорту, крім таксі (стаття 34 Закону “Про статус депутатів місцевих рад”). Але тоді постає питання,  яким місцем ці депутати думають про інвалідів, про сиріт та про людей інших пільгових категорій?Адже  отримавши свій пільговий квиток, депутат, (в цьому випадку підприємець), посуває у черзі саме ту людину, яка має повне право на безкоштовний проїзд і не відомо чи має кошти на нього.Тому хочу повідомити нашому  представнику  влади, що  навіть народні депутати України мають право безкоштовного проїзду у міському транспорті. Така норма дійсно є, але кожному депутату, згідно закону, має виділятися на місяць певна сума коштів для проїзду у транспорті.  І оскільки через брак коштів, така компенсація їм не надається, вони платять за себе зі своєї кишені. То може Вам, Сергію Вікторовичу, варто звернутися до своїх колег по раді і попросити, щоб вони виділили кошти на Ваш проїзд? А заодно  допомогли оплачувати  пільговий квиток  ще одному вашому колезі – депутату,  Анатолію Рожко (Свобода).  Бо він  навіть до суду планував звертатися, після відмови  йому у безоплатному  проїзді, як депутату Кузнецовської міської ради. Може справді  знайдуться сміливці, які підтримають Вас  та проголосують за виділення коштів для вашого безкоштовного проїзду в маршрутках (а ще краще на таксі), при цьому знаючи, що коштів на перевезення пільгових категорій по місту, вони не виділяють. ..Але  Вам шановні міські обранці громади Кузнецовська, хороша порада, якщо Ви не маєте три гривні, щоб заплатити за проїзд – спробуйте пройтися пішки. Місто у нас не таке вже велике, пройти його можна  за  годину, а якщо постаратися то можна встигнути і за 30 хвилин. Та чи під силу це зробити бабусі з кийком, або мамі з дитиною – інвалідом? Про це подумайте на дозвіллі, думаю піде на користь.
9
ВАНЯ | 12.04.2016 | 20:52
+ (0) -
так як депутати не заклали собі в бюджет безкоштовного проїзду ( і слава ВСЕВИШНЬОМУ) мають бути на таких же умовах як і всі (ще й показувати здоровий спосіб життя: велосипеди, пробіжки, спортивні заходи...)
а Присяжнюк, взагалі податки ніякі в бюджет не платить, то нахабі взагалі як язик водієві повертається, про пільги говорити
8484848 | 12.04.2016 | 22:04
+ (0) -
Та про, що можна говорити, такі бідні депутати прийшли до влади, то за проїзд нема чим заплатити, то квартирку можна собі відхапати стоячи 50 у черзі на житло , ще й приватизувати дві кімнати в гуртожитку і їм по- барабану на стареньких бабусь, мам з дітьми. Ба вони навіть не знають, що у нашому місті є діти - інваліди. Реабілітаційний центр їм теж не треба, бо їх цікавлять тільки об'єми ремонтів по - школах, де можна відмити кругленьку суму.
Вася | 12.04.2016 | 22:14
+ (0) -
Назвіть будь-ласка, місто має знати своїх "героїв", хто отримав квартиру і дві кімнати у гуртожитку.
Надія | 12.04.2016 | 22:46
+ (0) -
Миша, Як гарно ти піклуєшся про інвалідів і пенсіонерів, тим самим підтримуючи те що розрадається в КМКП - не 3(ТРИ) гривні, а 69 млн. грн.
Я Рожка знаю, він зовсім не їздить маршрутками,
Отже не плети дурниць.
8484848 | 12.04.2016 | 23:34
+ (0) -
Депутат від Укропа Бірук Борис Іванович має дві кімнати в гуртожитку і пройшовши в депутати зразу ж отримав 2 кімнатну квартиру. Самий чесний депутат бо всі депутати до нього були злодії.
Tak | 13.04.2016 | 02:07
+ (0) -
розвиваються коментарі)))) 
Пільговий транспорт це законно, відмова будь-кому хто має право у перевезенні є підставою для притягнення до відповідальності! 
можна зробити висновок - кмкп огризається?) 
виглядає очевидно як у народному оповіданні "свинюки повилазили, закувікали"))) 
Мабуть добре допекли шановні міські депутати тим що від корита "регіоналобютівську химеру" відтягнули і розбивають далі "годівничку", щоб за народні кошти собі котеджі не будували. 
Невже хтось вірить, що без саушкіна таке робиться? 
Це все недбальство , неподобство і окозамилювання громаді вже перейшло всі межі.
Дороги провалюються! Що далі?
Цікаво також як саушкін - відомий прихильник чечетова і януковича молодшого "присмоктався" до кмкп? Адже давно має відповідати за "діяльність" та бездіяльність, що призводить до наслідків сумних. 
підтримка і повага від нас мешканців міста - всім хто приймає участь у наведенні ладу в комунальному господарстві, всім хто сприятиме притягненню до відповідальності купки оскаженілих від безкарності хапуг з кмкп.
ого | 13.04.2016 | 09:28
+ (0) -
Видалено
Take | 14.04.2016 | 00:35
+ (0) -
цікаво, а як працівники кмкп там опинились?очевидно що керівникам кмкп рядовий працівник не може відмовити, особливо в ситуаціях коли саушкін з барчаком примушують батрачити на котеджах. Очевидних фактів кількості явних випадків у кмкп халатності і зловживаннь службовим становищем більш ніж достатньо для вагомих вироків суду з конкретними термінами відбування покарання, це питання для слідства це очевидно.
Як і те що саушкін зпихнув азірівською мовою свою злочинну недбалість і вину на воддія вантажівки що провалилась!. Дороги за які відповідальний кмкп вражають кількістю проблем які саушкін ригіонал роками не може відремонтувати. Чи понесе керівник кмкп за це відповідальність питання яке дійсно давно назріло та хвилює багатьох в місті. Що водій вантажівки має робити, як і хто може відшкожувати завдану шкоду? А завтра якщо уникатимуть відповідальності саушкін і ко у такій ситуаціі опинитись може кожен водій, і все завдяки хапугам з кмкп.
вася | 14.04.2016 | 12:47
+ (0) -
всё это видалено ни чем не кончится, потому что страна полного бес предела. потому что  депутаты полный отстой. почему они не требуют расследования? у них в башке одна мысля - как бы и где бы урвать.если в депутатах без хребетные  видалено , то вообще о чём можно говорить. такие как они подмохнут любое решение за свою выгоду. полный сброд , который выбрал видалено.
Baza | 15.04.2016 | 21:09
+ (0) -
Вражає бездіяльність правоохоронних органів. Де реакція? Де перевірки, аудит?
Де кримінальне провадження? 
Дані матеріали передані в поліцію? 
хто покриває цю безкарність?
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9239

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів