34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // За стрілянину - профілактична бесіда

За стрілянину - профілактична бесіда

24.12.2015

12

3220

30 листопада ми писали про те, як у Кузнецовську пенсіонер влаштував справжнє полювання з вікна власного балкону. Чоловік посеред білого дня відстрілював з рушниці птахів і безпритульних собак та котів.

 

Нещодавно Кузнецовський ВП ГУ Національної поліції в Рівненській області розглянув матеріали цієї справи та визначив, що "в даному випадку відсутні ознаки кримінального чи адміністративного правопорушення".

 

"З громадянином, який відстрілював з рушниці птахів і безпритульних собак та котів проведено профілактичну бесіду", - зазначив у своєму повідомленні начальник Кузнецовського ВП ГУ Національної поліції в Рівненській області Руслан Грицай.

 

 

Відео:

 

Всього коментарів: 12
1
Юра | 24.12.2015 | 19:59
+ (0) -
Вот и чудненько. Вот таким оригинальным способом в кузнецовской полиции решили проблему бродячих животных, с которой уже много лет никто не мог справится... 
Выходит, можно стрелять с балкона и за это даже админответственности не будет. Ура, товарищи! Кузнецовская полиция - самая гуманная полиция в Украине!
2
Emigrant | 24.12.2015 | 20:37
+ (1) -
Стаття 174. Стрільба з вогнепальної, холодної метальної чи пневматичної зброї в населених пунктах і в не відведених для цього місцях або з порушенням установленого порядку
Стрільба з вогнепальної чи холодної метальної зброї або пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту
кулі понад 100 метрів за секунду в населених пунктах і в не відведених для цього місцях, а також у відведених місцях з порушенням установленого порядку -
тягне за собою накладення штрафу від 0,5 до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян з конфіскацією зброї
і бойових припасів або без такої";

Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Науково-практичний коментар. Стаття 174
Коментар: Об'єктом цього правопорушення є суспільні відносини у сфері громадського порядку та громадської безпеки. Визначення поняття громадського порядку дається у коментарі до ст. 173. Що стосується громадської безпеки, то під нею пропонуємо розуміти сукупність суспільних відносин, пов'язаних з попередженням чи усуненням різних за характером загроз для життя і здоров'я людей їх майна, які можуть виникнути внаслідок дій людей або негативного прояву джерел підвищеної небезпеки.

Об'єктивна сторона правопорушення, передбаченого коментованою статтею, полягає у стрільбі з вогнепальної чи холодної метальної зброї або пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду в населених пунктах і в не відведених для цього місцях, а також у відведених місцях з порушенням установленого порядку.

Визначення вогнепальної, холодної метальної та пневматичної зброї містяться в Інструкції про порядок виготовлення, придбання, зберігання, обліку, перевезення та використання вогнепальної, пневматичної і холодної зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів, а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів, яка затверджена наказом МВС України від 21.08.1998 р. № 622. Так, відповідно до п. 8.2. цієї Інструкції вогнепальною вважається зброя, в якій снаряд (куля, шрот тощо) спрацьовує миттєвим звільненням хімічної енергії заряду (пороху або іншої пальної суміші). До пневматичної зброї належать пістолети, револьвери, гвинтівки калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду, в яких снаряд (куля) приводиться в рух за рахунок стиснутих газів. До холодної зброї належать пристрої та предмети, конструктивно призначені для ураження живої чи іншої цілі за допомогою м'язової сили людини чи механічного пристрою (може бути холодною ручною та холодною метальною).
Об'єктивною стороною цього правопорушення є протиправне діяння у вигляді стрільби, під якою необхідно розуміти здійснення хоча б одного пострілу із зазначених у цій статті видів зброї.

Обов'язковою ознакою об'єктивної сторони цього правопорушення є місце його вчинення.
Суб'єктивна сторона правопорушення характеризується наявністю вини у формі прямого або непрямого умислу.
Суб'єктом правопорушення може бути особа, якій виповнилося 16 років.
3
Вася | 24.12.2015 | 20:44
+ (1) -
Emigrant, а якщо коротко для не особо одарєнних? Можна стрілять чи нє, бо я шось в размишлєніях, нічо не поняв. Начальник міліції вродє каже, шо да. А ви - вродє шо нє...
5
sir_the_dragon | 25.12.2015 | 02:23
+ (0) -
Я так зрозумів, що з одного боку він наче і стріляв, але з іншого, це не є вогнепальна зброя.
Sanko | 10.01.2016 | 19:35
+ (0) -
Якщо коротко, то краще нє, бо вродє по зубам получиш.
4
серж | 24.12.2015 | 21:58
+ (3) -
Вот и чудненько. Вот таким оригинальным
способом в кузнецовской полиции решили
проблему отстрелом не правильно припаркованим авто на газоне?Если они не видят нарушения по собака, голубям и котам то можно пострелять и по калесикам.Решится проблема парковок.
6
серж | 25.12.2015 | 21:40
+ (1) -
У цього дiдулi зятьок бувший мент, а на даний час адвокат, ось де собака зарита.Договорняк сплошний.Треба постаратись щоб горе полiцай не пройшов в полiцiю.Добрий початок.
7
Svitlana | 25.12.2015 | 23:45
+ (2) -
Я слегка в шоке!"Профілактична бесіда"? А как же закон :"Стаття 299 Кримінального кодексу України «Жорстоке поводження з тваринами» передбачає кримінальну відповідальність. За скоєння кримінального правопорушення, визначеного частиною 1 статті 299: «Знущання над тваринами, що відносяться до хребетних, вчинене із застосуванням жорстоких методів або з хуліганських мотивів, а також нацькування зазначених тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів», передбачене покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців. Кодекс України про адміністративні правопорушення також передбачає покарання за діяння, які мають ознаки статті 89 КУпАП України «Жорстоке поводження з тваринами».
- Жорстоке поводження з тваринами, їх мордування або вчинення інших дій, що призвели до їх мучення, каліцтва чи загибелі, - тягнуть за собою накладення штрафу від дев'яти до двадцяти одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян." И это только, что касается животных!!! А если бы там дети бегали?Таких идиотов нужно вообще изолировать от общества, они социально опасны!!!Сегодня собака, а завтра? А правоохранительные органы чего вообще бесстрашны?Так нагло переступать Закон! В какой стране мы живем?.....
8
1 | 26.12.2015 | 13:46
+ (0) -
для особо тупорилих: гвинтівки калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду, в яких снаряд (куля) приводиться в рух за рахунок стиснутих газів - прописано в Законі. якщо дебілам непонятно питайте в тих кому понятно - спеціалістів або пошарте інет. вата і в Африці вата!
9
sir_the_dragon | 29.12.2015 | 00:56
+ (0) -
Гострорилий, а в даному випадку який калібр використовувася і яка швидкість кулі?
Фотография 1 | 11.01.2016 | 10:22
+ (0) -
країна тупорилих, продажних, злих ублюдків
Insignificant | 12.05.2017 | 21:22
+ (0) -
Щас штраф подняли... от 1700 до 2550 гр.,плюс весьма возможная конфискация ружжа и маслят... а пока что рванина и свидомая пьянь продолжает по ночам править балом в тихом дворе...Г-споди,доколе???
Так хочется жахнуть в сторону cборища этих г@ндоноff хоть разочек холостым из 12-го калибра...жизнь одна,здоровье тоже...и что мне те 100$,в конце концов?..
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1095
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9237

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів