34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // Закордонний паспорт можна буде отримати в Кузнецовську?

Закордонний паспорт можна буде отримати в Кузнецовську?

08.04.2014

4

3562

Під час проведення ІІ пленарного засідання 42 сесії Кузнецовської міської ради народні обранці одноголосно підтримали звернення депутата міської ради Олега Андрощука до начальника управління Державної міграційної служби у Рівненській області Лідії Драпчинської щодо розгляду можливостей надання послуги з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон безпосередньо у місті Кузнецовськ.

 

 

ДЕПУТАТСЬКИЙ ЗАПИТ

 

Шановна Лідія Аркадіївна !

 

У відповідності із постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.95р. № 231 «Про затвердження Правил оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон і проїзного документа дитини, їх тимчасового затримання та вилучення» оформлення і видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон покладено на територіальні органи державної міграційної служби.

 

На даний час для мешканців міста Кузнецовська оформлення необхідних документів для видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон можливе лише в управлінні державної міграційної служби у Рівненській області, що розташовано у м. Рівному та Сарненському районному відділу управління Державної міграційної служби у Рівненській області. У Сарненському районному відділі УДМС у Рівненській обл. прийом документів на оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон від жителів м. Кузнецовськ провадиться лише 2 рази на тиждень. У ці ж дні, крім мешканців м. Кузнецовськ, провадиться прийом документів і від інших мешканців районів області.

 

Територіальна віддаленість м. Рівне та м. Сарни та великі черги у визначені дні прийому створює незручності для мешканців міста Кузнецовськ при оформленні паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Непоодинокі випадки, коли мешканці міста Кузнецовськ, прибувши до м. Рівне або м. Сарни для оформлення відповідних документів на видачу паспорта громадянина України для виїзду за кордон, у зв’язку із великою кількістю заявників, не в змозі це зробити.

 

Враховуючи те, що населення м. Кузнецовськ складає 42 тис. осіб, з метою надання адміністративних послуг за місцем проживання громадян, Кузнецовська міська рада просить Вас розглянути можливість надання послуги з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон безпосередньо у м. Кузнецовськ.

 

З повагою, депутат міської ради Андрощук О.Г.


 

Всього коментарів: 4
1
111 | 09.04.2014 | 13:57
+ (-1) -
Насколько я помню, то верно Лілія Аркадіївна, а не Лідія Аркадіївна, как написано в шапке запиту.)))
2
Я | 09.04.2014 | 15:05
+ (-1) -
Ні вона ЛіДія - Лідія ДРАПЧИНСЬКА,начальник відділу громадянства імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України в Рівненській області.
3
добродій | 09.04.2014 | 15:53
+ (3) -
Ви шо! Ні у якому разі не можна відкривати пункт видачі закордонних паспортів у Кузнецовську. Це ж скільки хабарів Рівне та Сарни втратять? Це скільки грошей потече повз контор-посередників?
Насправді вище був сарказм і у нашому багатотисячному місті вже давно треба було це зробити, але черз описані мною бариші все тормозиться, але сподіваємось на покращення...
4
111 | 09.04.2014 | 17:23
+ (-1) -
Нет ошибаетесь, она ЛиЛия, а не ЛиДия))).
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1056
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9199

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів