34400.net
Кузнецовськ/Вараш - Новини без цензури
ГОЛОВНА // Події // #Запитай_у_мене

#Запитай_у_мене

31.05.2016

42

3100

#Запитай_у_мене_як_назвати_моє_місто

 

19 травня 2016 року Верховна Рада України ухвалила три постанови про перейменування населених пунктів в Україні, а саме №№4691, 4085, 3864. Зокрема, однією із цих постанов (№4085) було перейменовано наше місто Кузнецовськ на місто Вараш.

 

Оскільки перейменування міста було здійснено без врахування думки самих мешканців міста, більше того, частина депутатського корпусу й зараз виступає проти того, аби #запитати в_містян_як назвати_їхнє_місто, обурені жителі міста самостійно створили робочу групу по підготовці до проведення міського опитування (громадських слухань).

 

Відтак, дана тема створена для прихильників думки, що містяни мають право самостійно обирати назву місту, в якому живуть. Тут новостворена робоча група буде інформувати жителів міста про прийняті рішення щодо підготовки до проведення  міського опитування (громадських слухань) по назві нашого міста.

 


 

КОНТАКТИ:

 

Голова робочої групи Сергій Ковалець: kovalets@email.ua  

Група у Facebook

Група у VK

Також запитання та пропозиції можете залишати в коментарях до цієї теми.

 


 

Основне правило спілкування в цій темі:

 

1. Обмін думками щодо доцільності чи недоцільності перейменування - в іншій темі. Тут лише конструктивне обговорення та поради з приводу підготовки до проведення міського опитування (громадських слухань) по назві нашого міста. В цій темі не шукаємо "винних", шукаємо шляхи виправлення ситуації! Думку громади мають почути!

 

2. За перше порушення п.1 - попередження; 2 порушення - бан на тиждень; 3 порушення - бан на місяць.

 

 

 


 

ХРОНОЛОГІЯ ПОДІЙ (читати знизу доверху):

 

 

- На 7 червня 2016 року (майдан Незалежності, 18.00) заплановано проведення загальноміського мітингу "Запитай у мене!"

 

- 31 травня 2016 року остаточно обговорено і розроблено макети агітаційної листівки, яку потрібно розповсюдити перед мітингом, аби максимально проінформувати мешканців міста про його проведення. "Кількість народу на площі під час мітингу буде вирішальною - вона остаточно покаже і нам і владі, хто ми - бидло і виборча маса, яких можна і далі ні про що не питати і продовжити тихенько оббирати, чи все ж таки згуртована і потужна сила, з якою не можна не рахуватись, і про яку слід з острахом згадувати, коли вони схочуть знов проголосувати за те чи інше рішення не на користь громади, - інформують організатори. - Долучайтесь! Якщо ви маєте змогу роздрукувати хоч кілька примірників, і розклеїти їх навкруги вашої оселі чи просто роздати - зробіть цю таку корисну та потрібну річ - це наша спільна справа, і нам потрібні кожні руки! Будь ласка, максимальний репост!".

 

 

- 31 травня 2016 року членами робочої групи направлено лист на міського голову, про надання звукової техніки для проведення мітингу, один з членів також для резерву домовився про звукову техніку, пішов друк оголошень для розклейки накладом 1000 штук, почали розклеювати перші оголошення.

 

- 26 травня 2016 року на засіданні громадської ради при міському виконавчому комітеті були прийняті та майже одностайно проголосовані наступні питання: направити звернення до міського голови про організацію опитування населення міста по перейменуванню населеного пункту на варіанти які запропонує громада у визначений спосіб; членам громадської ради допомогти в організації міського мітингу «Запитай у мене!» в плані розповсюдження інформації про проведення мітингу серед членів організацій, та жителів міста; направити клопотання перед міськими депутатами про прийняття змін до статуту міста в якому передбачити можливість волевиявлення жителів міста за допомогою референдуму з особливо важливих питань для міста. Громадська рада є дорадчим органом. Усі рішення Громадської ради носять виключно рекомендаційний характер, але є обов'язкові до розгляду. 

 

- 25 травня 2016 року було подано на міського голову повідомлення про організацію мітингу 7 червня 2016 року.

 

 

- 24 травня 2016 року жителями міста створено робочу групу по підготовці до проведення міського опитування (громадських слухань) щодо обрання назви нашого міста.

 

"Робоча група складається з 14 чоловік. Головою групи обраний Ковалець Сергій Васильович. На першому засіданні було прийнято рішення про зібрання 7 червня 2016 року (о 18.00) міського мітингу, розподілені обов’язки та намічений план дій. В даній темі робоча група буде інформувати жителів міста про прийняті рішення. Просимо активно брати участь в обговоренні (але без взаємних образ, і по темі), та поширювати дану інформацію поміж своїми знайомими, родичами, сусідами. В соціальній мережі «Фейсбук» створена група «Запитай у мене!» де дана робоча група також буде інформувати громадськість про прийняті рішення та дії групи", - інформують члени робочої групи.

 

 

- 23 травня 2016 року мешканці міста зібралися вдруге, аби висловити свій протест проти того, що місто перейменували, так і не запитавши думки мешканців.

 

 

- 22 травня 2016 року мешканці міста зібралися на перший мітинг, аби висловити свій протест проти того, що місто перейменували, так і не запитавши думки мешканців.

 

- 19 травня 2016 року Верховна Рада України ухвалила три постанови про перейменування населених пунктів в Україні, а саме №№4691, 4085, 3864. Зокрема, однією із цих постанов (№4085) було перейменовано місто Кузнецовськ на місто Вараш.

 

- 1 квітня 2016 року (під час сесії міської ради) виявилося, що жодний із нижчезазначених проектів не набрав потрібної кількості депутатських голосів ("за Вараш" проголосували лише 12 депутатів, а "за референдум" - лише 15) (подивитися як голосували депутати).

 
 

- У лютому 2016 року на сайті міської ради опубліковано 2 проекти рішення: "Про порушення клопотання щодо перейменування міста Кузнецовськ на місто Вараш" (автори - депутати Степан Жданюк, Анатолій Кречик, Наталія Петрович, Сергій Присяжнюк та Ніна Хвалько) та альтернативний із пропозицією відтермінувати перейменування міста Кузнецовська до проведення референдуму (автор - міський голова Сергій Анощенко).

 

- 4 лютого 2016 року до Верховної Ради України групою кузнецовських депутатів (за ініціативи депутата Степана Жданюка) було направлено звернення з проханням "повернути нашому населеному пункту історичну назву Вараш" (детальніше про це).

 

- До 21 листопада 2015 року органи місцевого самоврядування мали подати пропозиції щодо нових назв. Оскільки до цієї дати ніяких пропозицій від органів місцевого самоврядування Кузнецовська до ВРУ не надійшло, то рішення про назву нашого міста було доручено прийняти Верховній Раді на підставі рекомендацій Українського інституту національної пам'яті (а рекомендація УІНП - перейменувати Кузнецовськ на Вараш).

 

- 3 червня 2015 року розпорядженням т.в.о. міського голови було утворено робочу групу з питань підготовки громадських слухань щодо перейменування м.Кузнецовськ. Втім, засідала ця група лише один раз, відповідно, громадські слухання у місті так і не було проведено.

 

- У міської влади було 6 місяців (до 21 листопада 2015 року) для того, аби подати до парламенту пропозиції щодо перейменування (нової назви) нашого міста.

 

- 21 травня 2015 року Верховною Радою України було прийнято Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки». У перелік міст, які потрібно перейменувати, потрапило й наше місто - Кузнецовськ (детальніше про це).

 

 

#Запитай_у_мене

Всього коментарів: 42
1
h31p | 31.05.2016 | 23:16
+ (1) -
респект адміністрації сайту за інформаційну підтримку!
2
Володимир | 01.06.2016 | 00:06
+ (0) -
Переміщено

Попередження №1
Якщо хочете поговорити, вам сюди.
3
Буль-дозер | 01.06.2016 | 18:07
+ (0) -
Глава Верховної Ради Андрій Парубій підписав 2 постанови - №№4085-П і 3864-П, в яких йдеться про перейменування населених пунктів і районів у рамках декомунізації.

ПоДжерело:http://ua.censor.net.ua/n391339Поясніть, будь ласка, як місцевий мітинг, та навіть референдум, може вплинути на рішення Верховної Ради? Я хочу зрозуміти, в чому сенс Вашої ініціативи.
4
| 01.06.2016 | 19:34
+ (0) -
Шановний організатор робочої групи пане Сергій, в місті є більш важливі проблеми чим ваші збори людей, ви ще запропонуйте кожного дня збиратися результату не буде.
5
kovalets | 01.06.2016 | 21:45
+ (2) -
Все идет по плану, разработанному рабочей группой...
Постановление мы отменить не сможем, а заставить наших депутатов организовать городской референдум - сможем!!!

Вчера на всех подъездах домов были расклеены приглашения на митинг. Через сутки 50% сорвано... Люди подключитесь, нам нужны фотографии тех, кто боится честной борьбы и хочет лишить жителей нашего города информации...

Я благодарю всех, кто откликнулся и помог (бумагой, клеем и т.д.) - теперь нам точно хватит!!!

Ваша огромная помощь нашему общему делу - будет заключается в том, что бы придти на митинг! Мы должны показать, что мы сила - с которой нельзя не считаться.

Прошу подавать предложения по организации митинга (есть информация, что могут быть провокации) и тезисы резолюции митинга.

 Ковалец Сергей.
8
Masliuk | 01.06.2016 | 22:06
+ (-2) -
Я особисто двічі зірвав об'яву про мітинг 7-го червня з дверей мого під'їзду.

Поясню чому: я не маю нічого проти мітингу, референдуму чи опитування. Але я проти обклеювання дверей мого під'їзду об'явами, рекламами, оголошеннями і рештою макулатури. Для цього спаму поруч з дверима є стіна оголошень - клейте туди, так ні двічі клеїли саме на двері поруч з домофоном.
Наклеїте знову на двері - знову зірву, і мені пох ваші фотки і крик про "боязнь чесної боротьби". Будьте людьми і не загаджуйте наше місто...
6
Поліщук | 01.06.2016 | 21:55
+ (-2) -
Всьо по плану. Ідьом ко дну. " І нехай собі як знають, божеволіють, конають. Нам своє робить"

Всім за все заплачено? Гра відбудеться при будь якій погоді?
7
Masliuk | 01.06.2016 | 21:57
+ (-1) -
Шановні організатори міського опитування, яким чином ви збираєтесь проводити цей захід? 
Якщо в інтернеті - гріш йому ціна.
Якщо методом референдуму - звідки візьмете кошти?

І чисто юридичне питання - яку юридичну силу матиме це опитування?
AlexS | 02.06.2016 | 09:39
+ (0) -
Юридичне питання.
Ми хочемо за допомогою мітингу (направити резолюцію депутатам від народу), внести зміни до статуту міста, а саме щоб була прописана процедура опитування містян (не референдум, тому що закону про місцеві референдуми в Україні немає, і деюре його провести не можна), з приводу перейменування міста, згідно закону України про географічні назви, та інші важливі питання які стосуються усіх жителів міста. Наприклад питання гімназії в приміщенні 5 школи, та інше.
Це зробити можливо, тільки потрібно заставити владу працювати на користь людей, і вигнати тих хто працює на користь своїх інтересів чи власних амбіцій, називаючи себе патріотами, тоді виходить що більшість мешканців що не згідні з Варашем не патріоти, або нікчеми, думки яких і не варто запитувати!
9
Буль-дозер | 01.06.2016 | 22:12
+ (0) -
Шановні організатори, підскажіть - хто буде знімати розклеєні Вами листівки з підїздів? І чому Ви штучно наганяєте паніку у НАШОМУ місті - які провокації? Про що Ви говорите?
kovalets | 01.06.2016 | 22:46
+ (0) -
Я еще раз хочу обратиться ко всем инициативным группам, которые собирают подписи и агитируют людей - вся агитация и подписи будут собираться только во время митинга 7 июня 2016 г....

Со всеми документами и решениями нашей рабочей группы мы будем знакомить жителей города...
Заявку на выступление на митинге посылайте по адресу:  kovalets@email.ua
Masliuk | 01.06.2016 | 23:01
+ (-3) -
І, власне по вашій агітці, панове з робочої групи:
- де була ваша активна громадська позиція,  коли влада приймала рішення про підвищення акцизів на бензин, чи комунальні тарифи? Чи може ці питання не стосуються "кожного"?
- де була ваша активна громадська позиція,  коли міська влада витрачала кошти на непотрібні концерти чи салюти до свят і присвятків? Чи може витрачені на це кошти ви не вважаєте "великою сумою з бюджету"?
- де була ваша активна громадська позиція, коли влада всіх рівнів від Кучми до Януковича, від Арістової до Куца приймала масу рішень всупереч волі народу? Ви чомусь не вимагали від них "піти".

Хм... я схильний думати, що таки дійсно комусь хтось добре заплатив...
AlexS | 02.06.2016 | 09:54
+ (1) -
А де була ваша активна позиція? Ви особисто чому мовчали. Ми кожен у свій час щось робили, я особисто брав участь у протестах на майдані 2004 та 2013.

Не висловлюйте будь-ласка ваші звинувачення привселюдно без доказів, ми діяли завжди, і зараз об'єдналися для того щоб об'єднати більше людей. Ми не сидимо на диванах обливаючи брудом інших, а закликаємо приєднатися, та повідомляємо про наші дії.

І якщо ви натякаєте що нам хтось заплатив, то будь-ласка факти, хто заплатив і кому. Бо пусті звинувачення - не роблять вас хорошою людиною
Masliuk | 02.06.2016 | 13:44
+ (0) -
"Я схильний думати, що таки дійсно комусь хтось добре заплатив..."
============================================================
Це моя цитата.
Я не стверджую що хтось комусь заплатив, я тільки так думаю з огляду на небувалу активність "громадських діячів" і "активістів". 
P.S.Думати ви мені заборонити не зможете, висловлювати свою думку також: Читай - Конституція України Стаття 34. Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір.  cool
Folks | 01.06.2016 | 23:23
+ (0) -
Переміщено.

Попередження №1
h31p | 02.06.2016 | 01:17
+ (3) -
з дозволу Сергія Васильовича, поясню більш докладно, як член ініціативної групи - в чому сенс ініціативи, у відповідь на пост №3.

на рішення ВР ми вплинути ніяк не можемо, та ми і не маємо наміру на нього впливати. факт відбувся - місто перейменовано на Вараш, закон про декомунізацію виконано, і ми до нього більше не повертаємось.

повертаємось натомість до того, як ця назва була обрана. може буде трохи багато тексту, але мушу докладно пояснити суть претензій, щоб відповісти на питання - що ми добиваємось щоб влада нині виправила.

попередня влада, фактично керована депутатами Хвалько, Жданюком і Петрович, і з їхньою маріонеткою Куцом в якості тимчасового міського голови - вирішили самі собі, що місто повинно називатись Вараш. це було заявлено ними публічно - Жданюк брехав про "історичну назву" і "п'ятитисячний тисячолітній Варащ", Хвалько - про те, що "жителів насправді не цікавить назва міста, а назви іншої за Вараш ця земля не прийме", ну і всі вони хором - про нквдиста Кузнєцова, честь якого нібито захищають мало не під червоними прапорами з серпом і молотом ті, хто виступає за залишення назви Кузнецовськ.
реакція жителів міста не заставила на себе довго чекати: на міських сайтах і в соцмережах тут же піднялась справжня хвиля обурення, на якій самі кузнецовці намагались донести до цих так званих депутатів в основному такі нескладні для розуміння речі:

- ніхто не виступає за назву Кузнецовськ на честь нквдиста Кузнєцова, тим більше що більша частина містян, особливо молоде покоління - не знає хто це такий, і не хоче знати, а назву Кузнецовськ все своє свідоме 
життя приймали як назву власну, а не на честь когось;

- зміна назви, та ще в такі складні часи, потягне за собою головний біль і непотрібні витрати як з кишені самих містян, так і з міського бюджету (скільки б не брехали, що все безкоштовно); в час коли в місті і так все розбомблено і приходить в упадок - замість витратити ті гроші щоб залатати десь хоч пару метрів дороги, протікаючий дах, чи на вуличний ліхтар - щось, що змінить життя містян на краще, їх доведеться витратити на знаки, вивіски, таблички, нові документи та іншу хрінь, яка в їхному житті не змінить рівним чином нічого;

- якщо і не можна Кузнецовськ, то Вараш для цього міста назва теж ні про що, і нічого ані історичного (оскільки "посьолок" з якого починався Кузнецовськ - будувався поруч з Варашом а не замість нього, і ніколи Вараш на Кузнецовськ не перейменовували), ані символізуючого в ній для молодого і прогресивного міста атомників - немає аж ні грама; якщо і міняти назву - то на щось, що буде символізувати наше місто яке воно є, а не колишній сусідній хутор з сумнівними назвою та репутацією.

саме головне - скрізь почали проводити різноманітні опитування, результати яких збіглись, і чітко показали 2 речі: подавляюча більшість міста виступає за збереження назви Кузнецовськ, і якщо не Кузнецовськ - то що завгодно, але не Вараш.

...
h31p | 02.06.2016 | 01:17
+ (3) -
не скажу точно причин, що рухало тими депутатами - може, не хотіли "ударіть в грязь ліцом" (як так, місцеві главарі УНП, БЮТ і ПРП-БПП, які останніми роками ніби тут "рулили" - і раптом так прикро помилились?), а може просто власні амбіції (хотіли увійти до історії, як Путін з Кримом, та і який-неякий - а піар) - але ці люди усвідомили, що цивілізованим демократичним шляхом - Вараш їм не буде, бо громада проти, і тоді вирішили діяти старими методами - брудними і комуністичними: не хочете самі обрати Вараш - значить, ми вам його просто призначим.

не буду в 100й раз повторювати, яким чином це робилось, про це вже на цьому сайті достатньо інформації - і їх листи до інституту національної пам"яті, в яких історія міста була фактично переписана з реальної на потрібну, і задіяння особистих зв"язків (нагадаю, що БЮТівець Власенко є головою відповідного комітету і автором законопроекту про перейменування Кузнецовська, а нинішній спікер Парубій - особистий "корєшок" Жданюка), і саботування роботи комісії по перейменуванню, а потім і самих громадських слухань, і ці ганебні клопотання до комітету ВР (які голосувались і підписувались - як главарі накажуть, відповідно до партійної дисципліни). це все, звісно, супроводжувалось вагонами брехні і наклепів від них і їх ботів про те, що всі хто проти Варашу - сєпари, комуняки та інші агенти Кремля.
вони зробили все, щоб ВР і відповідний комітет помилково вважали, що тут все місто - за нібито історичний Вараш, і тихенько чекали, поки потрібне їм рішення прийме ВР, щоб потім просто перевести на них стрілки.

на цьому місці мушу відповісти на часте їхнє запитання "у вас був рік, де ви були раніше, чому нічого не робили?"
відповідаю, з точки зору звичайного середньостатистичного кузнецовця.
по-перше, більшість мешканців наївно вірила в міську владу, що от - ми скрізь свою думку показали, що ми проти Варашу - влада тепер її знає і мусить все далі зробити щоб вона була врахована, інкше для чого ми їх вибирали?
по-друге, процедура виконання закону про декомунізацію була кілька разів порушена. спочатку, не провели громадських слухань, і багато хто по необізнаності подумав - "назва не визначена - значить не переіменують". потім - сама ВР провалила визнчені законом терміни, і знов кожен подумав - "ну все, тепер точно не переіменують". якщо не переіменують - то чого хвилі піднімати? більшість влаштовував варіант коли все залишиться без змін і цієї колотнечі, тому нічого і не робили.
h31p | 02.06.2016 | 01:18
+ (3) -
тепер до головного - сенс ініціативи:

1. депутати, які голосують проти інтересів громади - повинні піти з влади геть.
така поведінка депутатів вищеназваних і тих, хто їх в цій афері підтримав (неважливо з яких причин чи міркувань) - абсолютно несумісна з самим словом "депутат". якщо депутат, обраний громадою чи певною її часткою для представлення її інтересів, не має уяви про думку громади і ці самі інтереси - він поганий депутат; якщо він цю думку і ці інтереси знає, але свідомо голосує всупереч їм - він злочинний депутат. в обох випадках - йому не місце у владі взагалі - з такими "керманичами" ми ніколи нічого доброго мати не будемо де-факто.

2. будь які питання, що стосуються громади в цілому - повинні вирішуватись виключно загальним голосуванням громади.
закону про місцевий референдум нині в Україні нема, але визначення громадської думки через голосування - прямо прописане в законах про місцеве самоврядування як ті самі "громадські слухання", які саботувала ця компанія, і порядок їх проведення встановлює безпосередньо міська влада, у прийнятому нею Статуті територіальної громади (надалі буду називати Статутом міста).
які саме питання повинні виноситись на громадські слухання - це як мінімум, першим же ділом - назва міста, щоб виправити цей бардак який вони натворили з Варашом (і, можливо, уникнути нікому не потрібних витрат, якщо громада проголосує за Кузнецовськ, але вже не на честь Миколи Кузнєцова - жодних законних перешкод цьому тепер нема, бо закон про декомунізацію вже виконано, і мова піде про перейменування міста Вараш), і в подальшому - як мінімум про дії що потягнуть використання значних сум коштів з міського бюджету в умовах його дефіциту, щоб не виходило знов так, що в місті скоро вже їздити не буде по чому - а вони гроші на відеоспостереження і іншу куди менш потрібну хрінь викидають.
мушу ще раз чітко акцентувати, бо Жданюк знов буде скрізь перекручувати: МИ НЕ ЗБИРАЄМО МІТИНГ ЗА ТЕ, ЩОБ ПОВЕРНУТИ НАЗВУ КУЗНЕЦОВСЬК. ми збираємо мітинг за те, щоб назву міста було визначено людьми, які в ньому живуть. проголосує більшість за Вараш - я першим скажу: "ок, от тепер ми Вараш".

3. щоб запрацював пункт 2 - потрібно в найкоротші терміни прийняти необхідні зміни до Статуту міста, і довести його до діючого стану.
що мається на увазі під "діючим станом" - пан Жданюк дуже любить говорити, цитую, "що Статут міста прийнятий ще 15.10.2015 р. а Анощенко вперто не хоче його приймати" - це неправда, насправді, знов цитую Жданюка:

===
Мною і патріотами міста все було зроблено для того, щоб не проводити 
громадських слухань з перейменування міста. Депутатами міської ради 
відтягувалось прийняття Статуту міста. А без нього не можна було 
проводити громадських слухань з перейменування міста. 21 листопада 
наступив невідворотній процес. Попереду Вараш. 
===

вони самі, будучи при владі, скроїли такий Статут, який тепер не Анощенко не хоче приймати, а не хоче реєструвати Управління юстиції, бо він не відповідає законним нормам. це потрібно виправити НЕГАЙНО, і не розтягувати на рік - якщо треба, хай хоч щодня скликають позачергові сесії і працюють хоч 24 години на добу, це їхня робота і їхня помилка, яку вони повинні виправити. орієнтовно зараз планується дати їм на це 2 місяці. якщо ні - дивись пункт 1.

4. на перейменування не повинно бути витрачено жодної копійки з міського бюджету.
закон передбачає, що всі ці витрати повинен понести державний бюджет, але ні на цей рік, ні на наступний - кошти на це в ньому не закладені. тобто і причин тратити наші, міські гроші на таблички замість потратити їх щоб хоча б залатати поворот біля "Майамі" чи виправити, як їх справедливо називають, "трампліни імені Куца" по вул.Тепличній та Набережній - у нас нема. і мені чомусь здається, що саме на цей пункт протесту в міській раді дехто тепер заплаче.. smile

і це - тільки початок. надалі ми будемо контролювати кожен крок, кожне рішення міської влади, і повірте - піднімати не менший шум, якщо знов утвориться купка депутатів, яка буде гребти під себе, а не на користь громади - без різниці, від яких партій і в якому форматі.
Галина | 02.06.2016 | 13:34
+ (3) -
Я згідна безоплатно попрацювати в "дільничній" комісії при проведенні "місцевого референдуму" (опитування) стосовно доцільності перейменування міста.
Masliuk | 02.06.2016 | 13:37
+ (-2) -
Махлювати будете?
Чи чесно порахуєте?
AlexS | 02.06.2016 | 16:51
+ (2) -
Свобода слова не дає вам права на неприємні припущення. Свобода однієї особи закінчується там, де починається свобода іншої.
Наприклад: якщо я маю право на вільне пересування, це не означає що я можу зайти до вас додому без запрошення, або якщо я маю право на вільне висловлювання, то це не означає що я маю право своїми словами ображати когось.
h31p | 03.06.2016 | 14:35
+ (2) -
з цим все просто - супротивникам варашу махлювати нема ні причин, ні потреби, і ви самі це чудово знаєте.
Люстрація | 02.06.2016 | 17:09
+ (-1) -
Контролювати кожен крок, кожне рішення міської влади - реально хороша і необхідна ініціатива. Повністю підтримую.
Але чому Ви вчепилися в нову назву міста, якщо є безліч нагальних проблем - дороги, сміття, недобудована поліклініка та школа...
Зрозумійте, багато хто сприймає зміну назви поки що нейтрально, але якщо придумаєте якесь КОРОВКІНО, тоді буде проти інша частина міста (в тому числі і я), а отже дискусія про перейменування може тягнутися вічно.
Пропоную звикати до нової назви, та готовитися до святкування 300-річчя нашого чудового міста Вараш. smile
GenkaUA | 02.06.2016 | 18:03
+ (1) -
Які 300 років ти що з дуба впала? Покажи мені рішення СРСР про перейменування с. Вараш на м. Кузнецовськ.
трек | 02.06.2016 | 17:32
+ (2) -
А в мені Вараш викликає асоціацію з брудом і лайном. Пeрeгляньтe останні випуски газeтки ВАРШ.
А як говорилось в одному з мультфільмів "як ти яхту назвeш, так вона і попливe "
Masliuk | 02.06.2016 | 20:39
+ (-2) -
А у мене Кузнецов М.І. (радянський диверсант в чесь якого назвали совєти наше міто) викликає асоціацію з кров'ю, шакальською тактикою, зрадницькою поведінкою. 
Будемо дискутувати?
h31p | 03.06.2016 | 14:22
+ (2) -
не будемо, бо в цьому з вами всі згодні.
а ви можете починати видумувати черговий бруд, про українського героя Антона Кузнецова, на честь якого наше місто назвем ми, самі містяни.
Жданюк | 02.06.2016 | 18:24
+ (-3) -
В Голосі України сьогодні опублікована Постанова ВР 4085 
http://www.golos.com.ua/article/270081.
h31p | 03.06.2016 | 14:25
+ (2) -
ваша маріонетка куц теж деякий час вважав себе мером, та цього майже ніхто не поділяв, бо його ніхто не вибирав. вибори на міського голову розставили все на свої місця тоді, громадські слухання розставлять все на свої місця зараз.
Lavr | 03.06.2016 | 15:50
+ (-2) -
Пане  Ковалец Сергей,
Що ж, поведіть людей на мітинг, випустіть пару в свисток, бо поїзд вже пішов. Стане легше.  Але  раніше треба було бити в барабани.
h31p | 03.06.2016 | 17:52
+ (1) -
це не поїзд пішов, це вертольот прилетів, за тими хто проти громади голосував. народ більше мовчати не буде.
Masliuk | 03.06.2016 | 18:35
+ (-3) -
Я обов'язково прийду на мітинг 7-го щоб порахувати кількість людей, що будуть нав'язувати "Кузнецовськ".
Сфоткаю.
Що буду робити з фотками? Це моя справа - може опублікую дошку ганьби, може передам в СБУ для перевірки, може просто з тими людьми перестану вітатись.
Чому?
Тому що це все смердить продажністю!
h31p | 03.06.2016 | 21:59
+ (1) -
ти краще переїдь від тих людей на інший бік Стиря, і всім стане добре, і тобі, і людям.
вася | 03.06.2016 | 21:10
+ (1) -
32Masliuk | Сьогодні | 17:35-  наверно у тебя в голове вавка.
Do | 03.06.2016 | 22:15
+ (1) -
1. Громадяни мають вирішити самі яку назву обрати.
2. Потрібно притягнути до відповідальності шайку екс ригів, жданюка, куца і ко за розкрадання майна і нанесення збитків, за свавілля, самоуправство, нехлюйство і недбалість, злочинну діяльність, за тітушок і лицемірство. 
Саме ця оскаженіла від дурних грошей і безкарності зграя корупціонерів (куца який ще й журналістів залякував, згадайте як відмазували його ригі від відповідальності, прикривали і покривали зловживання цих виродків які після революціі швидко перефарбувались і не спитавши у громадян, спотворивши аргументи і використовуючи перехідне становище направили документи по назві.
3. Люди які вважають що потрібно поважати думку громадян міста, вчинять правильно і виберуть назву і якою б вона не стала, це буде вибір громадян, а не купки оскаженілих запроданців, недобитків та азірівськоянуковичівських прихвостнів. 
4. І не треба залякувати людей, вони не бояться паршиварашивих куцих виродків що дозволяють собі обзивати сепарами чи ще якось громадян які вимагають і заслуговують на повагу до права вибору!
в місті багато і достатньо щирих і правильних людей які все це розуміють, а злочинцям не уникнути відповідальності по законам і по духу закону. 
Кінець режиму перефарбованих прихвостнів вже не за горами.
темна ніч перед світанком!)
Тому хай кожен скаже свою думку і це буде правильно.
h31p | 03.06.2016 | 22:42
+ (0) -
дякую за розуміння, чекаємо на мітингу wink
kovalets | 04.06.2016 | 17:57
+ (0) -
Все идет по плану, разработанному рабочей группой...
Начинаем печатать опросные листы…
В социальных сетях выставлено моеобращение к жителям города и несколько видеороликов.
Митинг называется «спроси меня» ив этой теме я предлагаю всем высказаться: какие еще проблемы нашего города были
решены, или хотят решить без ведома громады, кто из городских   депутатов не слушает своих избирателей…
Для выступления на митингенеобходимо прислать мне заявку по адресу: kovalets@email.ua
h31p | 04.06.2016 | 23:35
+ (1) -
Lavr | 05.06.2016 | 11:19
+ (0) -
Справа в тому, що пропонують, в основному, "спроси у мєня", а не "запитай у мене".  В тому й суть проблеми. "Нада закрєпіть здєсь "русскій мір"!
Стрыж | 05.06.2016 | 13:05
+ (0) -
Волк в овечьей шкуре....
.http://www.golos.com.ua/article/270081.
Люстрація | 05.06.2016 | 21:27
+ (0) -
Сергій Ковалець - ТРИЧІ депутат!!!
Скажіть, що Ви реально зробили для нашого міста?
Які були Ваші ініціативи на користь громади?
kovalets | 05.06.2016 | 21:56
+ (1) -
В  начале 90-г депутатоввыбирали от округа – все что я обещал людям в округе, я сделал. Люди знали, что
если они просили меня , что бы в их  дворе не было киосков (магазинов) со спиртным - их
и не было (в те времена -  без подписи
депутата,  в его выборном округе ничего
нельзя было сделать).

А вот как разваливать депутатские группы, блокировать  хорошие предложения на сессиях городского совета и  как под видом партийной дисциплины голосоватьпротив любых полезных для города решений  – спросите у вашего лидера Жданюка…
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію, яку не встигли видалити чи пропустили адміністратори. Якщо у вас є докази, що наведені в коментарях факти не відповідають дійсності – звертайтесь на редакційну пошту info@34400.net з конкретними зауваженнями і коментарі будуть видалені.
Ім'я *:
Email:
Код *:

ТОЧКА ЗОРУ

Оцініть роботу відділу поліції в місті:

Всього відповіли: 1097
Як вирішити проблему безпритульних тварин в місті?

Всього відповіли: 9238

Останні новини

34400.net © 2011-2017

Кузнецовськ/Вараш - новини без цензури

Використання матеріалів сайту дозволено лише з посиланням (для інтернет-видань - гіперпосиланням) на "34400.net".

Адміністрація 34400.net не несе відповідальності за зміст коментарів